|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 8:50:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 326
   RE: deciji kasalj
29.5.2012 8:57:21   
Snelle
Gagi, jel bilo istako ovako, samo ujutru nakon budjenja? Mene to najviše buni. Mada sa druge strane, i logično je, s obzirom da leži, pa se sliva.Posle svakog kupanja joj stavljam fiziološki rastvor, doduše nije to ne znam kakva količina. Možda da kupim Physiomer user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 327
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 9:01:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 328
   RE: deciji kasalj
29.5.2012 9:03:49   
Snelle
Hvala gagi user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 329
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 9:04:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 330
   RE: deciji kasalj
29.5.2012 9:11:57   
Anoniman
Pa i ja mojoj strcam vise puta u toku dana. Ranije sam fizioloski a sad fiziomer. Vracam se na fisioloski, mislim da ce on lepo da "protrci". Nego kakva ti je to morska so. Jel se to kupuje u apoteci?

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 331
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 9:16:14   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 332
   RE: deciji kasalj
29.5.2012 9:17:46   
Anoniman
Tnx

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 333
   RE: deciji kasalj
29.5.2012 9:33:55   
nenja22
kod mene u apoteci nema user posted image

ali, kao misli da ste mi čitale, sve hoću ovih dana da vidim ima li neka savet za tako taj neki dosadni, noćno-jutarnji kašalj...pre desetak dana isto bili na sistematskom, sve čisto, a on ga vuče ima tome i više od dve nedelje...danju se jako retko zakašlje, ali noć par puta, dovoljno da se i dodatno izvrti, i onda ujutro još i samo se nerviramo i on i mi...

pa ću da uzmem onu običnu morsku so iz prodavnice, može i to valjda, d ne uparavam morsku vodu baš user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 334
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 9:46:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 335
   RE: deciji kasalj
30.5.2012 22:20:15   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Snelle

Lana poslednjih meses dana svako jutro kad se probudi kašlje. I samo tada, tokom dana ništa user posted image  Prošle nedelje smo bili na sistematskom, pluća čista, grlo nije crveno....dakle, zdrava je. Ima li ko ideju šta može biti? Alergija user posted image

Može biti da joj se sekret iz nosa slije tokom noći u grlo, i onda ujutru prosto iskašlje.
Ili joj se zapuši nos tokom noći (meni se dešava), i dišem na usa, pa ujutru kašljem jer osušim grlo.

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 336
   RE: deciji kasalj
30.5.2012 22:23:42   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Snelle

Lana poslednjih meses dana svako jutro kad se probudi kašlje. I samo tada, tokom dana ništa user posted image  Prošle nedelje smo bili na sistematskom, pluća čista, grlo nije crveno....dakle, zdrava je. Ima li ko ideju šta može biti? Alergija user posted image

I KL isto. I sama se pitam da li je alergija. Ja sam joj uvela inhaliranje svako jutro i kasno popodne sa samo fiziološkim nekih 5-6 dana, prestala je.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: deciji kasalj
30.5.2012 22:41:45   
Snelle
Da, hm, inhalacija - ne dolazi u obzir ni pod tačkom razno, vrištanje! A pre samo tri meseca sam je inhalirala bez problema, čak joj je bilo interesantno user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: deciji kasalj
30.5.2012 22:43:48   
New Mom
Ko kaže da se ona nešto pita?user posted image Držimo je mm i ja, oboje i uz vrištanje se to odradi.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: deciji kasalj
30.5.2012 22:45:46   
Anoniman
"Daaaaaaaaaaaj mama, Maka drži saaaaaaaaaaaaam, daaaaaaaaaaaaaaaaj!" user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 340
   RE: deciji kasalj
30.5.2012 22:50:19   
Snelle
Tasho, baš tako je bilo u februaru i kod nas.
NM, nisam imala živaca da je večeras maltretiram, izgledala je tako izmučeno, ali sutra joj ne gine. Videćemo šta će pedijatar reći.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: deciji kasalj
30.5.2012 22:52:01   
Anoniman
Šta da ti kažem Snelle, mi svako veče i svako jutro pumpicu na baby haller, a kada curi nos, onda aktiviramo i inhalator... Dan se svede na "Diši vamo" ... "Sad diši vamo"... user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 342
   RE: deciji kasalj
30.5.2012 22:53:52   
Snelle
Ne znam šta je baby haller user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: deciji kasalj
30.5.2012 22:56:09   
Anoniman
OVO

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 344
   RE: deciji kasalj
30.5.2012 22:57:18   
Anoniman
I Pavle proteklih 4-5 jutara kašlje ujutru kad se probudi. Bili na sistematskom, sve u redu...

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 345
   RE: deciji kasalj
30.5.2012 23:02:54   
New Mom
Meni Kolja kašlje već nedelju dana. Nos je bio zapušen, ali sada kao da ništa nema. Prvo sam to pripisivala sekretu koji se sliva, sad ne znam čemu da pripišem. Dr ga je gledala, kaže nije čak ni grlo upaljeno (sve drugo isto OK).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: deciji kasalj
2.6.2012 12:15:36   
mtajcica83
MOj svrco jako kaslje ima vec 3 dana, dr mu je dala sirup amoksicilin, i da mu spricam marisol, i uvece da mu stavim u cist nosic nasila mast...Imao je i temperaturu, a jos uvijek neyna da iskaslje, stavljala sam mu i kasicicu usta ne bi li povratio, nije ni to...A muci ga vec 3 noci ne moye da spava od kasla stalno se budi, i pocne da place..Nocas cu mu namayati na prsa i poyadi malo svinske masti, kayu da je i to dobro...

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: deciji kasalj
2.6.2012 13:42:14   
New Mom
Probajte Fitoblam gel ako može tu da se nađe, pomaže iskašljavanje.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: deciji kasalj
14.6.2012 14:02:59   
minna
V kaslje vec 3 noci, lepo zaspi, odspava 2 sata i onda krene da kaslje. Izgleda da mu se sliva. Onda ima nagon za povracanjem i ispovraca prvo slajm pa onda mleko. Od juce se inhaliramo, spricacu mu i fizioloski u nos, pa ce valjda biti bolje. Ovako je zdrav, ujutru i preko dana uopste ne kaslje.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: deciji kasalj
11.7.2012 10:48:11   
Jelena T.
Provereno!

U 3 dl vode staviti očišćenu manju glavicu crnog luka pustiti da se kuva dok ne uvri na pola. Skinuti sa vatre i dodati jednu kašiku belog sleza. Ostaviti da stoji 15 min. pa procediti. U prohlađenu tečnost dodati 1 kašiku meda i sok od pola limuna. Sirup uzimati 3-5 puta u toku dana po jednu kašiku ili kafenu kašičicu (dete). Ovako napravljen sirup mora se iskoristiti u roku od 48 sati. Za odrasle ovo je dnevna doza.

Pozdrav.
J

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here