|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (18.09.-22.09.2017.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: deciji kasalj
31.3.2017 9:30:15   
Sanjalicaaa
Ana, i moja deca kaslju bas dugo. Neka dva tri meseca. Sa malim pauzam izmedju. Isto i nasa dr kaze sve je u redu.

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 751
31.3.2017 10:07:58   
Ana RR
Pa da, tako i Marko. Bude jedno vreme ok i onda opet. Samo da te nervira.

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 752
29.6.2017 17:34:04   
Dragce86
Mi smo koristili Fitobalm za olaksavanje disanja i fizioloski za nosic i to je sve. Bebana ima 5 i po m.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 753
5.7.2017 8:27:53   
Sandricak
Sto se kaslja tice na nos ce da mi izadje... MArko pocinje intenzivno da kaslje cim padne kisa, i tada mu se pocinje skupljati sekret u plucima... Jedno vreme je bioo na preventivnoj astma terapiji Pulmicortom, ali je pulmolog to ukinula jer kao nema vise potrebe... sada to lakse izbaci, obicno ne bude temp i svega toga, ali opet veoma cesto se javlje, i sto kaze Ana traje duuugoooo

A kod bebana Fitobalm i higijena nosica urade posao

< Poruku je uredio Sandricak -- 5.7.2017 8:28:34 >

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 754
5.7.2017 8:34:54   
Duškić
E i moja mala od juce kaslje ali samo nocu, ali ode u vrtic. Ovako niti slinici niti bilo kalva druga reakcija, a budila se vise puta ima neki suv kasalj. Da li nakava za nesto drugo ili prolazno, videcemo.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 755
5.7.2017 10:16:12   
IvanaSK RR
Sandricak, da nije neka alergija?

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 756
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Idi na:

image
suzi kju
Pohvala za FITOBALM!
Ja bih pohvalila FITOBALM, koristili smo ga za četvoromesečne bebe kada su bile prehlađene. Prezadovoljni smo njime, dosta nam je pomogao, olakšao im je disanje. Mazali smo na grudi, leđa i ispod nosića i ima efekta. Čak smo ga koristili i ja i muž :)  Više >>
image

Kikiriki bajadera
Kuvar: Bibilib
ukusno...

Anketa

Princeza
Iskra82

Ime za princezu???

Hana (55%)

Visnja (22%)

Iskra (23%)

Ukupan broj glasova: 100

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here