|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
10.10.2011 20:14:20   
PoisonEve
Meni treba pomoc. Nikada nisam koristila skener na ovom multifunkcionalnom canon uredjaju, sad mi bas treba, bas imam dosta toga za skeniranje ali ne umemuser posted image
Stalno mi na kompu izlazi eror koji kaze da je stampac ukljucen, kako touser posted image
Svi kodeci su instalirani a sam stampac ne radi ve cduze vreme jer nema mastila. Ako se neko razume u ovo, molim pomoc.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
12.10.2011 11:44:44   
PoisonEve
Iko???

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
12.10.2011 11:57:56   
bokicans
Ja nemam pojma.Ajde ljudi ko se razume,pomozite.


(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
22.8.2012 22:02:56   
dunja RR
Ovaj firmin ink jet zaribao skroz. Prvo je počeo da mulja štampanje (to je trajalo 2-3 meseca) nekada je dobro štampao nekada ne (po zvuku se moglo čuti kada će biti OK); jutros je zaglavljivao papir i sada štampa prazno.

Ne znam da li probam da ga dam na servis ili da jurim nov?


Baš ga malo koristimo, dve godine je star, bzv. Epson sx 115 je inače.

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.8.2012 22:05:09 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
23.8.2012 12:50:27   
Modessty
Dunja možeš da ga odneseš na servis ali prvo nek ti kažu koliko će to da košta. Može da se desi da ćeš za te iste pare da kupiš novi.
Ja sam ih na poslu koristila i koristim nekoliko. Nisu za neko preveliko korišćenje. Ja sam jedno vreme štampala na njemu i po stotinak stranica dnevno i skenirala svakodnevno. Zakazao je nakon samo mesec dana. Uglavno bude problem sa skenerom. Od štampača se diže ona fina prašina i onda se desi da se lampica skenera zaglavi. A ako mu ne radi jedna funkcija, neće mu radi ništa drugo.
Slali smo ga na servis i onda je sa smanjenim obimom korišćenja trajao još jedno pola godine ili manje.
Dve godine je super rok trajanja za multifunkcijske štampače. Naravno sve zavisi i od toga koliko ga koristiš i maltretiraš

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
23.8.2012 12:54:51   
Modessty

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Baš ga malo koristimo, dve godine je star, bzv. Epson sx 115 je inače.

Epson sx 115


ja imam sličan kod kuće. Ako ne staviš nove original ketridže nego ih puniš ili kupiš neke jeftinije varijante on zariba i neće da štampa kako treba ili zaglavi papir ili neće da povuče papir (ovo se nama dešava i pojma nemamo zašto). Takodje ako se ne koristi često i tad hoće da zariba user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
23.8.2012 20:04:22   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Modessty

Dunja možeš da ga odneseš na servis ali prvo nek ti kažu koliko će to da košta. Može da se desi da ćeš za te iste pare da kupiš novi.
Ja sam ih na poslu koristila i koristim nekoliko. Nisu za neko preveliko korišćenje. Ja sam jedno vreme štampala na njemu i po stotinak stranica dnevno i skenirala svakodnevno.


Zvala sam mnoge servise niko ne radi servos za njega, rekli mi da leti u đubre.

Jedan čova mi je rekao da sama očistim glavu, jer kaže da se možda zapušili zbog par dana nekorišćenja, dok sam bila odmoru.

Nisam još uspela da nađem tu opciju u properties - cleaning head, potražiću još ..


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
24.8.2012 11:47:17   
Modessty
dunja otvori ga i sama krpicom očisti valjak. Nekad neki ketridž procuri i napravi se lom zbog toga. Samo lagano okreći valjak, nemoj na silu. Uzmi neku magičnu krpu ili nešto što ne ostavlja dlačice. Izvadi i ketridže i proveri da li su ok i da li možda neki curi. prebriši koliko možeš i n jih. I naravno sve ovo radi u nekoj staroj odeći.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Multifunkcijski uređaj (štampač,skener,ko...
24.8.2012 11:48:20   
Modessty
i zaboravih pusti da odštampa test page nekoliko puta

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here