|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta sve pitaju roditelje blizanaca?
20.6.2017 22:49:38   
Dragce86
OBOZAVAM KAD VIDIM BLIZANCE KAKO IH VOZE RODITELJI U KOLICIMA :) user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sta sve pitaju roditelje blizanaca?
22.6.2017 11:20:32   
vocicana
S obzirom da sam sada mama, znam sta sam do sada prosla sa malisom, pa mogu da kazem, da svakoj mami koja ima blizance, skidam kapu, trvdim da su najorganizovanije, da su spretnije od nas sa jednim detetom. Svaka vam cast i najdivnije ste na svetu. Ja bi svakako isto postavila po koje glupo pitanje ali u najboljoj nameri jer mi je to toliko simpaticno, bez obzira sto je njima mozda u nekim trenucima to i ne bi bilo. obozavam decu, volim bebe, sve je to nesto najteze ali i najlpese. Uvek pomislim na Suzi KJu, kakva divna zena!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sta sve pitaju roditelje blizanaca?
22.6.2017 11:38:10   
Anck Su Nmaun
Cek treba nam tema sta pitaju roditelje trojki user posted image
Moj ujak kad je dobio trojke, morali su da predju kod njenih, citava kuca je bila pretvorena u jaslice i svi angazovani. Luuudnica user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sta sve pitaju roditelje blizanaca?
22.6.2017 21:30:05   
suzi kju
Lepa moja Voci drago mi je da imaš takvo mišljenje o meni.
Jesam prilično organizovana, jednostavno moram biti jer drugačije ne bismo mogli da funkcionišemo.
Ako imate neko pitanjce tu sam da odgovorim.
Drakce86 i ja volim kada vozim moje mackice i volim kada vidim druge roditelje da voze svoju decicu ali mi uglavnom duša ispada kada guram po beogradskim brdima user posted image

Inače pitanje koje mi je smešno a istovremeno me i nervira je ono kako mi je sa blizancima. Ja ne znam kako je sa jednim detetom, od prvog dana imam njih dve i tako smo navikli, ja verovatno ne bih umela sa jednim detetom sada user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sta sve pitaju roditelje blizanaca?
23.6.2017 12:15:29   
vocicana
Suzi user posted image user posted image snasla bi se itekako! Sa jednim, ne bi ga ni osetila. A njih dve su dva andjela plavooka, dve srecice, svaki put kada ih vidim na slikama, iznova se odusevim, kakve su kao lutkice.
Naravno da se divim i skidam kapu, sada je tesko i verovatno ce biti uzasno tesko bar do 3-ce 4- te godinice, ali sve se izdrzi. Ja sam toliko umorna bila, dok nisu otisli, pocela sam da zaboravljam do te mere, da mi se zadnjih dana desavalo da se vracam kuci da proverim da li sam sve pogasila, jer mi pamcenje traje2 sekunde. Mogu da zamislim kako je roditeljima visestrukim, istovremenim.
Znas da te ja strasno cenim i gotivim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sta sve pitaju roditelje blizanaca?
27.6.2017 20:23:01   
medamisko
Volim da vidim blizance, ali ne pitam, rodjakamog muza ima bliznakinje, preslatke su. Dave je raznim pitanjima, ona radi nokte tj.sredjuje pa se bas cesto vidjamo. Uglavnom, glupa pitanja koja idu dotle do intime kako i kad ona i njen suprug.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sta sve pitaju roditelje blizanaca?
21.7.2017 18:17:11   
nekicamimi
Kod mene u razredu osnovne škole, dva brata blizanca , koji su toliko bili različiti i i "stariji" je toliko manipulisao "mlađim" da je to prosto neverovatno. A sta pitaju mame, mogu misliti.
Ako ih oblace isto, zašto ih tako oblače (ako su istog pola), a ako ih ne oblace isto -zašto ne?

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sta sve pitaju roditelje blizanaca?
15.4.2020 20:40:25   
lokicagagica
Pitaju redovno jesu li decak i devojcica a oni obuceni tako da je baaas vidno ko je ko. Pitaju cesto "jesu li blizanci" sto nije ni cudo obzirom da su bas razliciti. Najsmesnije mi je kad setamo, vozimo kolica za trojke sa starijom devojcicom napred, a gomila ljudi komentarise "jaoo vidi trojke", a ona cura 15 meseci starija 🤣

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sta sve pitaju roditelje blizanaca?
15.4.2020 22:52:29   
Dragica Draga
Haha, suoer. Ljudi su puni pitanja, nekad se cudom cudim sta im sve padne na pamet da pitaju.

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here