|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pegla
29.4.2010 17:59:48   
Snelle
Meni juče crkla pegla, baš kad sam odlučila da operem i opeglam stvari za bebu user posted image
Ne znam koju da kupim, jer sam jako neodlučna, a mm kaže da uzmemo Gorenje. Kako ste zadovoljne vi koje imate peglu ove marke i koji model mi preporučujete?
P.S. Ne mora da bude Gorenje, ako imate jako dobra iskustva sa drugim markama, prihvatam svaki savet. Evo gde ja planiram da kupim peglu, a izbor im je bas veliki KLIK


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pegla
29.4.2010 18:21:07   
Nena81
Ja sam pre neko vece ispiuser posted image user posted image user posted image zbog pegle ,koja je placena leepih parica. Non stop nesto krcka osecam slabije se greje, i nece da ispusta paru pod jakim pritiskom nego nesto idi mi dodji mi. Odnese mm u servis kaze puna kamenca grejna ploca samo sto nije otisla. Naravno garancija samo sto je istekla, Boschova pegla sa anti calc sistemom, uvek sipam vodu za peglu nikad ovu obicnu cesmovacu a ona puna kamenca. I nikad ni kap vode mi nije ostalo u njoj, bas sam je cuvala. Pa reko za koji moj je onda taj anti calc sistem. Peglala je ko luda ekstra sam zadovoljna samo nisam ocekivala da tako brzo, 2 god, ode u aut.
I onda sam lepo kupila cilit tecni i cekam da raskrstim sa vesom, da sipam to pa kud puklo da puklo.


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pegla
29.4.2010 21:03:38   
*Alexx*
Ja ne znam zašto, ali volim Philips pegle. Ja sam mojom prezadovoljna, tada je plaćena oko 50 eura (pre 5 godina, recimo). Na paru, ima dugme za čišćenje, neku površinu za peglanje koja se ne lepi (što baš i nije sasvim tačno, ali je uglavnom tačno user posted image )... Mada bih ja sledeću kupila onu koja se sama čisti.
Nekako sam se u Gorenje generalno razočarala, iako sam bila baš ZA. A možda je samo u pitanju subjektivan osećaj, otkud znam.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pegla
29.4.2010 23:00:32   
dacca
Moja je Braun i prezadovoljna sam. Imaju je i moja sveki, zaova, i dvije drugarice! user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pegla
29.4.2010 23:05:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nena81

Ja sam pre neko vece ispiuser posted image user posted image user posted image zbog pegle ,koja je placena leepih parica. Non stop nesto krcka osecam slabije se greje, i nece da ispusta paru pod jakim pritiskom nego nesto idi mi dodji mi. Odnese mm u servis kaze puna kamenca grejna ploca samo sto nije otisla. Naravno garancija samo sto je istekla, Boschova pegla sa anti calc sistemom, uvek sipam vodu za peglu nikad ovu obicnu cesmovacu a ona puna kamenca. I nikad ni kap vode mi nije ostalo u njoj, bas sam je cuvala. Pa reko za koji moj je onda taj anti calc sistem. Peglala je ko luda ekstra sam zadovoljna samo nisam ocekivala da tako brzo, 2 god, ode u aut.
I onda sam lepo kupila cilit tecni i cekam da raskrstim sa vesom, da sipam to pa kud puklo da puklo.



I moja ima Anti calc, samo je Tefal, odusevljena sam... u nekom momentu je pocela da izlazi iz nje braon voda i kad smo procitali uputstvo vidimo da u Anti calc pegle NE SME da se sipa destilovana voda, vec samo cesmovaca i da se filter vadi jednom mesecno  i cisti u iscedjenom limunu. Od tada radi kao luda, mada ja uvek dodajem u cesmovacu i malo moje omiljene Felce Azzura parfimisane vode user posted image
Probaj da je ocistis po uputstvu, moze biti da proradi, a nista ne gubis

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pegla
30.4.2010 10:49:45   
Nena81
Nejt hvala za savet user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pegla
30.4.2010 11:19:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nena81

Nejt hvala za savet user posted image


Nema na cemu! user posted image

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pegla
11.9.2010 18:12:25   
Shishica
Tefal

Jos je nisam probala... Treba da je proucim..kako se cisti i to..
A vodu ne znam koju da sipam jer pise da ne sme destilovana itdddd.. nego cesmovaca ili ces. i demineralizovana pola pola..

Kakva je to demineralizovana? user posted image

A vi stavljate pola cesmov. pola destilovanu?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pegla
11.9.2010 19:08:38   
Nensi*
Ja imam Tefal peglu i stavljam obicnu cesmovacu...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Pegla
11.9.2010 19:25:07   
Shishica
Sad sam uradila ono prvo sto pise u uputstvu i kad je pocela da se hladi pegla, voda curi kroz rupe i sa strane user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Pegla
11.9.2010 19:32:39   
Nensi*
Moras svaki put da ispraznis peglu

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Pegla
11.9.2010 19:33:55   
jance
ja imam isto Tefalovu i desilo mi se slicno prvi put. probaj da postavis na 0 no na pegli za namestanje jacine pare, ili na minimalno. Ja sam tako prvi put sipala vodu, i odma kad sam ukljucila u struju namestila paru na najjace a nesmes, moras prvo da sacekas da se voda zagreje, pa tek onda da krenes sa parom. e tada mi je iscurila svuda po dasci, ali kontam da zato sto voda nije bila zagrejana.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Pegla
11.9.2010 19:36:22   
Nensi*
Ja to podesavanje pare ni ne pomeram,uvek mi stoji na najjacem,i ne curi mi voda...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Pegla
11.9.2010 19:41:55   
Shishica
E ebes ga sad....
Probacu ovako, onako..kad se uhodam ici ce kako treba.. A jel ona pusta paru sama na neko vreme ili ja moram da stiskam?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Pegla
11.9.2010 19:45:48   
jance
ja sam uradila onda ovako: zatvorila sam doziranje pare na 0 dok se lampica nije ugasila (pegla se ugrejala), pa kad se ugasila, namestila paru na srednje i pritisla dugme za paru, samo jednom pa je ona dalje radila sama kako treba, iliti radila je sa parom i kad nisam pritiskala. I pre nego sto sam iskljucila, opet sam dozer namestila na 0, da nerizikujem opet poplavu user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Pegla
11.9.2010 19:45:59   
Nensi*
Ja ne stiskam nista,ona sama pusta paru na odredjeno vreme,a ako hocu u odredjenom trenutku stisnem dugme za paru...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Pegla
12.9.2010 13:57:43   
Lu
IZVORNA PORUKA: Shishica

Sad sam uradila ono prvo sto pise u uputstvu i kad je pocela da se hladi pegla, voda curi kroz rupe i sa strane user posted image

...ako je u vodoravnom položaju, jeluser posted image
Mora biti ispravljena ili isprazni vodu, ja ne praznim , ne da mi seuser posted image
Kod mene je isto tefal, sipam vodu iz česme i povremeno izvučem onaj pipak na kojem se skuplja kamenac i potopim u sirće kao što piše u upustvu, ne znam jel tako kod tebe.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Pegla
12.9.2010 14:17:58   
snješka
Ja imam staruuuuu Roventa peglu i ne bih je dala ni za šta na svijetu. Nije na paru i teška je Bože sačuvaj, ali peglaaaaa savršeno. Imala sam i na paru, Gorenje, ali mi bila lagana, morala sam leći na nju da nešto popeglam. A ako mi se nešto presušilo, naspem vode u bočicu s prskalicom, od sredstva za pranje prozora i riješeno...user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Pegla
12.9.2010 16:16:44   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: snješka

Ja imam staruuuuu Roventa peglu i ne bih je dala ni za šta na svijetu. Nije na paru i teška je Bože sačuvaj, ali peglaaaaa savršeno. Imala sam i na paru, Gorenje, ali mi bila lagana, morala sam leći na nju da nešto popeglam. A ako mi se nešto presušilo, naspem vode u bočicu s prskalicom, od sredstva za pranje prozora i riješeno...user posted image


moja mama ima praistorijsku roventa peglu, isto tako tesku i bez pare i ikakvih dodataka, ali njoj je nezamenljiva! kupila je novu filips koju uopste ne koristi. i stvarno je ta stara odlicna... ali da samo vidite na sta lici, kakva skalamerija od pegle user posted image

ranije su se ti aparati pravili da traju sto godina, sigurno su kvalitetniji nego ovi sada. ja imam neku filips i ok je, mada ja peglam samo ono sto bas, bas moram user posted image


< Poruku je uredio pepeljuga -- 12.9.2010 16:18:32 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Pegla
20.12.2010 21:21:54   
dunja RR
ostala mi pegla uključena od jutros do 18.00 kada sam se vratila kućiuser posted image ; čudi me da nije crkla nego je svo vreme radila; jel vam se desilo to nekada?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Pegla
20.12.2010 21:35:08   
krixtina
Imam philips azure,ne lepi se nista na njega,a i ima senzor kad ga ne pomeras10min automatski se iskljuci,a teska je dok ne naviknes na njega

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Pegla
26.5.2011 12:48:47   
vision
od kad sam kupila peglu, cudno mi mirise ona para, tj pomalo smrdi. sad je pocela bas puno da smrdi, ne znam sta da radim. sve stvari mi usmrdi, dodje mi da ne peglam uopste. smrdi na ukiseljene noge, eto da docaram smrad, fuuuuj!! inace tefal je pegla, ima keramicku plocu, sama se cisti, uvek je praznim do kraja, vadim onaj filtercic i cistim, jutros sam sipala malo sirceta i iz nje je izasla propast kamenca i ima jos unutra. sipala sam cesmovacu, jer tako pise. da li da pocnem destilovanu da sipam i da li je neko imao problem sa SMRDLJIVOM PEGLOM????

(odgovor članu krixtina)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Pegla
21.8.2011 15:35:38   
dunja RR
Snelle koju si uzela?

Ja bi ili Bosch ili Philips. Da li preporučujete neku od ovih modela koji su ovde na akciji? Koje se same čiste, i da li da mi to bude prioritet?

IZVORNA PORUKA: Snelle

Meni juče crkla pegla, baš kad sam odlučila da operem i opeglam stvari za bebu user posted image
Ne znam koju da kupim, jer sam jako neodlučna, a mm kaže da uzmemo Gorenje. Kako ste zadovoljne vi koje imate peglu ove marke i koji model mi preporučujete?
P.S. Ne mora da bude Gorenje, ako imate jako dobra iskustva sa drugim markama, prihvatam svaki savet. Evo gde ja planiram da kupim peglu, a izbor im je bas veliki KLIK


(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Pegla
21.8.2011 15:46:29   
PoisonEve
mama mi je kupila neku tristar, na paru, skroz mi je ok, tj. za sad nisam imala problema. Ne koristim destilovanu vodu nego obicno s tim sto posle peglanja ostatak vode istresem.
Dunja, moja mama ima philips cesto je koristi i ima samo reci hvale. Pitacu je koji model.


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Pegla
21.8.2011 16:33:31   
dunja RR
PE, Hvala ti mila! Ako mogu da te zamolim da pitaš mamu da li se ta koju ima sama čisti.

U stvari ja ni ne znam šta to tačno znači, vidim da su neke devojke spominjale. Pretpostavljam da se misli na to da se sama čisti od kamenca. Ako neko može da pojasni bila bi zahvalna:)

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here