|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pegla
25.10.2011 21:12:28   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

A jel moram destilovanu, može obična?


Piše da može i obična, ali pošto uvek imamo destilovane vode u garaži onda nju koristim.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Pegla
26.10.2011 11:48:00   
dunja RR
Super Anči, hvala:)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Pegla
26.10.2011 17:32:30   
dunja RR

Anči, naručila sam je sada, preko njihove on line prodaje, jedva čekam da mi dođe:)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Pegla
26.10.2011 21:56:16   
Zvoncica77
Cime cistite peglu.Malopre sam poludela,peglam i uhvati mi neku crnu majicu i zalepi se crno,nikako da ocistim,sve mi poceli ostajati tragovi kada sam pocela peglati ostalo,pa sam odustala.Cime to mogu ocistiti??

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Pegla
26.10.2011 22:02:46   
Inica
Ja sam danas moju cistila- uzela rastvor malo sirceta i sode bikarbone, natapkala krpom.. tj prvo sam mislila da cu tako uspeti.. onda sam uzela zicu sa sudove, nakvasila sa sircetom i skinula. posle prebrisala sa vodom.

(odgovor članu Zvoncica77)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Pegla
26.10.2011 22:12:08   
Zvoncica77
Hvala Inice,odo odma da cistim user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Pegla
26.10.2011 22:14:03   
snješka

IZVORNA PORUKA: Inica

uzela zicu sa sudove, nakvasila sa sircetom i skinula. posle prebrisala sa vodom.

Ja oduvijek samo ovako čistim peglu. Jedino se tako skine sve što se nalijepi na nju. user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Pegla
26.10.2011 22:39:00   
Inica
Prvi put sam se plasila da se ne osteti povrsina, ali nije. Ovo sad je dr.put da moram da je cistim. Tako je to kad je i mm koristi user posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Pegla
26.10.2011 22:39:46   
snješka
Ma kakvi, usjaji se super. Bude čista kao nova.

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Pegla
26.10.2011 22:59:29   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Anči, naručila sam je sada, preko njihove on line prodaje, jedva čekam da mi dođe:)



Super user posted image ja sam upravo završila sa peglanjem, opeglah bezbroj pelena, c r k l a sam!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Pegla
28.10.2011 16:48:44   
dunja RR

Stigla mi pegla upravo user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Pegla
28.10.2011 16:58:54   
MarijaBg
Ja imam Gorenje peglu vec par godina i suuuper je user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Pegla
28.10.2011 17:00:15   
dunja RR

Super Marija, drago mi je što ste uglavnom zadovoljni a verujem da ću i ja biti user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Pegla
15.11.2011 18:48:45   
Azra_
Evo da pomognem onima koje se muce sa iyborom pegle. Imam Tefal peglu model 3510 i prezadovoljna sam. Ima je i moja sestra i takodje je jako zadovoljna. Inace, pegla kosta oko 4500dinara.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Pegla
23.11.2011 21:21:15   
Ana RR
Dunjči, kako te služi pegla? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Pegla
23.11.2011 21:23:06   
dunja RR

Super je Anči, baš sam zadovoljna, hvala ti na preporuci user posted image

Malo kada pustim onu prvu paru smrducka, ali ne smeta mi, nije strašno, možda je zato što stavljam običnu vodu. Ali pegla super!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Pegla
23.11.2011 21:24:15   
Ana RR
Mislim da je i meni prva dva, tri peglanja malo smrduckala ali sad je ok. Odlična pegla za male pare user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Pegla
23.11.2011 21:26:27   
dunja RR

Baš tako, nije skupa a odlična, ma ja sam prezadovoljna.

A i to što kažeš, baš onako smrducka na "novo", ali nije uopšte strašno, ja uživam dok peglam sa njom:)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Pegla
23.11.2011 21:29:01   
Ana RR
Super! Uvek strepim kad nešto preporučim, drago mi je da si zadovoljna user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Pegla
16.2.2012 17:19:17   
Sanjica26 RR
Ana, jel mozes da stavis link one pegle koju imate ti i Dunja. Kliknula sam na onaj link sto si postavila na prethodnoj strani, ali ima dosta modela.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Pegla
16.2.2012 19:07:30   
Ana RR
Sanjice, izvini tek sam sad videla post. Nema je više u Gorenju pa ti zato ne otvara link na nju. Evo to je OVA.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Pegla
17.2.2012 11:05:34   
aleksandrova
svratila sam samo ovde videla sam naziv teme i samo zelim da kazem : PEGLO MRZIM TE user posted image

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Pegla
17.2.2012 11:25:15   
dunja RR
Ja i dalje moram da hvalim moju Gorenje peglu, Anči, hvala ti na preporuci opet. Volim kada sam zadovoljna kada nešto kupim dobro a sada sam baš zadovoljna!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Pegla
17.2.2012 11:29:52   
Anoniman
Danas je jedan od retkih dana kad mi peglanje baš prija-napolju veje sneg, Miša na čuvanju, muž na poslu, ja skuvala kafu, pustila malo blues-a, i uživam u peglanju.............user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Pegla
17.2.2012 11:52:39   
Sanjica26 RR
E, pa takvu smo mi imali dve godine i crkla je. Bila sam zadovoljna, ali ne mogu da verujem da se tako brzo pokvarila. Odneli u servis i nesto su povezali i opet ne radi. Tako da mi sleduje nova. I u poslednjih dva meseca jedna po jedna stvar otkazuje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here