|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dete kao "propusnica"
31.8.2011 17:48:14   
Lu
IZVORNA PORUKA: vukosava

Pogledajte ovo klikni

user posted image Ja poštujem svačiji izbor!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: dete kao "propusnica"
31.8.2011 18:37:27   
PoisonEve
A ja sam toliko spetljana da cu kad dodjem u situaciju da cekam u redu sa detetom jer nemam kome da ga ostavim, pomisliti kako ce se neko uvrediti i naljutiti i da bi izbegla neprijatne scene koje bi mogle da me strefe/ ja cu da cutim.
Mada, nismo svi isti. Ta zena sto ceka ispred mene moyda kod kuce ima bolesnog clana porodice. Taj neki deka je zaista jako bolestan, a nema koga da posalje u prodavnicu. Ta tinejdzerka sa pirsingom sto ima namrestenu facu, mozda ima teskih problema sa roditeljima, mozda je neko u zalosti zbog smrti bliznjeg i sad samo ja tu falim da im stajem na muku.
Naravno, ako je red bas, bas predugacak, onda bi mozda i pitala da me propuste, ali ovako...mislim da bih se pre odlucila da strpljivo sacekam svoj red i nikog ne uznemiravam.


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: dete kao "propusnica"
31.8.2011 18:44:26   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: vukosava

Pogledajte ovo klikni

user posted image Ja poštujem svačiji izbor!
to se u Canadi zove "adult community living"..postoji njihovo selo izmedju Kingstona i Toronta oni su komplet child free..nikoga ne diraju...sto se mene tice -to je sasvim ok

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: dete kao "propusnica"
1.9.2011 9:24:01   
Vučko.ba.
ovu što je napisala tekst treba motkom po glavi ...frustrirana glupača

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: dete kao "propusnica"
1.9.2011 11:23:36   
Olga75
da rezimiram svoje misljenje : zena je koza , i ako ce nju da uzjeb* tudja deca , najblje ce biti da svoju gospoju ustepa i da ne privata pravljenja novog coveka jer moz lako biti da je neka slicna budala facom navuce na koleno jer je njeno : slinavo , dreckavo , balavo usrano dete uzjeb* do granica izdrzljivosti

psihopatologija je zajebana stvar


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: dete kao "propusnica"
1.9.2011 12:02:28   
minavb
Olga, tebe neki jed ufatio u zadnje vreme. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: dete kao "propusnica"
1.9.2011 12:09:38   
Olga75
moja Mina , to vise nije jad to ti je kad ti je pun ku**c svega pa samo cekas gde da ga istreses
moj drug Obren je VIP bloger pa sam njemu praznila al'' ova budaletina nedojeb*na me je udarila pravo u teme pa sam joj se tamo osra*a po pisaniju a bogme i ovde
nekom je lakse u du*e uterati nego u glavu , tako i ovoj kao blogonovinarkoneznamkako da nazovem budali
procitaj ostale blogove pa ces videti
to je logika : prvo tvituj ( nije bitno sta ) , onda kreni da blogujes aliii koristi proverene kljucne reci ( Tadic , Kosovo , pederi , kriza ) i kad navuces citaoce raspali iz guznog creva pa sta izadje

< Poruku je uredio Olga RR -- 1.9.2011 12:10:45 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: dete kao "propusnica"
1.9.2011 12:16:48   
minavb
user posted image E vidis, zato ja begam od blogova i slicnih sr.nja. Odem na pescanik i istinomer tu i tamo, i to je sve. I lepo si rekla, ostvarenoj i zadovoljnoj zeni retko sta smeta. Ovoj nesto fali definitivno, if You know what I mean.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: dete kao "propusnica"
1.9.2011 13:19:52   
Anoniman
Joj Olga user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: dete kao "propusnica"
1.9.2011 13:23:54   
Anoniman
Olga, tebi kao da nije dosta tvojih "pacijenata " i pacijenata user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: dete kao "propusnica"
22.10.2018 18:50:44   
Dora89
Ja znam za studentkinje koje vuku dete na ispite da bi imale sigurniji prolaz.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: dete kao "propusnica"
11.6.2020 13:38:36   
branki*
clanak sa pocetka posta je odvratan.i odvratni su mi ljudi koji uopste razmisljaju na taj nacin.
Inace,sad kad su malo veci,ostavim ih same ako moram nesto da zavrsim do poala sata trajanja.ranije,nisam mogla,pogotovo kad smo u beogradu i kad bukvalno sam sama sa njima mesecima.nikad nisam trazila da me bilo ko pusti preko reda,ako salterska sluzbenica ponudi da dodjem odmah,prihvatim.desi se da mi bude neprijatno cak i kad ljudi koji stoje ispred mene me propuste i kazu mi da idem odmah da zavrsim sta treba,jer sam sa dvoje dece,a neprijatno mi bude bas zbog ovih glupavih clanaka koi sugerisu da neko namerno vuklja svoju decu sa sobom po kisi ili suncu da bi preko reda platio racun.
devojka koja je pisala clanak mi je totalno ogranicena i budaletina.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: dete kao "propusnica"
11.6.2020 13:46:18   
emicaa
Bez uljepsavanja,ali ovu bih sto je napisala tekst očerupala kao kokošku.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: dete kao "propusnica"
11.6.2020 16:27:51   
Mirko Svirko
Kuvam post pola sata i puf... nestade..
Tekst je jako glup.Meni se desila slicna situacija. Cekala sam sa sinom. Bio je jos manji. Sedeo ispred i igrao se. U jendom trenutku zatrazi maramicu ne moze da je izvuce ja izadjem dodam mu i vratim se na mesto..U medjuvremenu dosla zena i kad je krenula da vice na mene... jao jao.. "Jel si ti corava ne vidis gde je kraj reda?Mozes da stanes gde ti se svidja?"Ja sam samo rekla da sam tu bila poslednjih 10-15min. Ne raspravljam sa takvim ljudima.I onda je zena sa salt_era izasla da joj potvrdi.. Ja ne verujem kakvih ljudi ima.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: dete kao "propusnica"
11.6.2020 19:58:49   
Misha i Ljisha
Postoje takvi. Procitah tekst. Nije u redu sto je sa bebom usla. Mogai je muz uci a ona nastaviti set_nju sa bebom dok muz obavi sta ima. Ja sam solo sa svojom decom skoro stalno. Sve sa njima obavljam. Srecom postoji netbanking. Desilo se par puta da moram da odèm sa njima i to gledam da bude datum kad nema guzvi. Npr kad je roditeljski ne odem odmah odem kasnije ili u postu u kojoj znam da retko ima guzve. Imamo 3 poste u selu. Za jednu niko ne zna 😂 svi kazu da sam luda da tu nema posta i onda kad skapiraju se iznenade haha...ali otvorili su salt_er poste u firmi za registraciju kamiona ovde u blizini i tu idem nikad nikog. Vidjala sam te sa "propusnicama" ali ova zenska bez dece je uzasna. Jezik kako je to napisala. Sve u svemy prosle godine od tad verovatno je i ona ista takva i dzabe je cepala matericu. Isfrustrirana ludaca


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: dete kao "propusnica"
3.11.2023 10:21:46   
Srecko47E
Sa decom sam bila sama 24h,muz ima takav posao da mesecno dodje na par dana,shodno tome,vodila sam ih svuda.
Cula sam razne komentare,sto ih ne ostavis kuci?
Jednoj babi sam rekla,da nismo dresirali jos uvek,kuce da nam cuva decu.
Ucutala je momentalno.

Zasto ih ne cuva moja majka,svekrva-rade.Uostalom,to su moja deca,zasto je neko duzan da ih cuva.

U redu,ako nas je neko pustio preko reda par puta.

Obicno sam slusala,pa slusam i dan danas,vidi ovu sto vucara decu da bi isla preko reda.

No,cak i kada bi me neko propustio,kulturno se zahvalim ikazem ne hvala.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 66
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here