|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodila se Eugenija!
19.6.2009 13:20:54   
Anoniman
Miljance, samo ti nas istraumiraj... bolje da cujemo sve, pa da se ne iznenadimo kad nas strefi nesto! :-)))

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Porodila se Eugenija!
19.6.2009 16:26:48   
Anoniman
Ne, ne! Moj je savjet da se dobro pripremis na sve sto te ceka, i znaj da ce mnoooogo da boli. Tako su meni babice govorile i to sam i prihvatila. Bitno je da se do samog porodjaja ne traumiras, uzivaj maximalno, samo bez panike. bitno je da sacuvas snagu. Pogledaj mene: da nisam bila pozitiva cijelo vrijeme, i panicila bez potrebe SIGURNO NE BIH imala snage da se prirodno porodim, jer sam za dlaku izbjegla carski.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Porodila se Eugenija!
19.6.2009 16:48:58   
Rivana
Samo pozitivni zene i sve ce bude ok user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Porodila se Eugenija!
20.6.2009 14:35:27   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Ovo jos nikada nisam cula, draga a da ti to nas mozda malo, cisto da se ne plasimo kada na nas dodje reduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A čuj nje, hehehehe.... Pa ženska glavo, ti si već rađala, ne mogu ja da mažem oči mamamauser posted image ...




_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Porađa se Eugenija!
25.2.2010 23:17:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

EUG: Javljam se iz wc a, isklistirali me, čekam da kakim, ha, ha
JA: Mogu da te prenosim na RR? (Pomislila sam, možda nije adekvatno zbog tog kakenja, šta znam,možda žena neće da kažem da će sada da kaki user posted image )
EUG: Hahaha, može, sound je akustičan, joj, umirem od smeha! Pozdravi sve!
 
Onda sam joj rekla da je totalno opaljena! user posted image


joj boze sad sam ovo nasla./..
eugi, ti si svetla tacka Ringeraje..
ti si luda skroz.

devojke ovo je tema PORADJA SE EUGENIJA...
evo nam uzor za pozitivan stav...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Porađa se Eugenija!
25.2.2010 23:19:02   
Verus
Ma Eugi je genije-imala pravi pristup stvarima i valjda sve islo lakse!  Kazala mi jednom da joj je par puta bilo dosadno, pa je bas htela da telefonira i tekstuje a nije uvek moglauser posted image user posted image user posted image


E TAKO cu i ja da se porodimuser posted image   (nadam seuser posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Porađa se Eugenija!
25.2.2010 23:19:05   
Anoniman
raport na RR i opustis se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: Porađa se Eugenija!
25.2.2010 23:45:14   
eugenija
Joj OTI... ja kada sam videla da je tema aktivna, ja sam se prepala, reko, možda sam se porodila, a da ne znam.. Možda je ovaj drugi porod bio još lakši, da ga nisam ni konstatovala, hahahahauser posted image user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Porađa se Eugenija!
25.2.2010 23:45:48   
cipiripi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam se istraumirala  sad user posted image user posted image user posted image user posted image
znaci nije mi dobro user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Porađa se Eugenija!
25.2.2010 23:46:39   
gagana83
user posted image user posted image user posted image
Stalno se navracam na ovu temu i uvek se slatko ismejem!
Eugi kraljice!!!!!!!!!!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Porađa se Eugenija!
25.2.2010 23:47:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Joj OTI... ja kada sam videla da je tema aktivna, ja sam se prepala, reko, možda sam se porodila, a da ne znam.. Možda je ovaj drugi porod bio još lakši, da ga nisam ni konstatovala, hahahahauser posted image user posted image user posted image


user posted image



pa ti znas da si mi interesantna...pa sam potrazila..
ma ti si stvarno luda majke mi....
divim ti se.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 186
   RE: Porađa se Eugenija!
25.2.2010 23:58:48   
lothroniell
IZVORNA PORUKA: cipiripi

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam se istraumirala  sad user posted image user posted image user posted image user posted image
znaci nije mi dobro user posted image user posted image user posted image user posted image


I ja! Pa sam brzo usla i prvo otisla na njen ticker da vidim koliki je Vik tacno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Porađa se Eugenija!
25.2.2010 23:59:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lothroniell

IZVORNA PORUKA: cipiripi

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam se istraumirala  sad user posted image user posted image user posted image user posted image
znaci nije mi dobro user posted image user posted image user posted image user posted image


I ja! Pa sam brzo usla i prvo otisla na njen ticker da vidim koliki je Vik tacno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hihihihi al' sam vam unela zabunu...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Porađa se Eugenija!
26.2.2010 0:06:22   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lothroniell

IZVORNA PORUKA: cipiripi

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam se istraumirala  sad user posted image user posted image user posted image user posted image
znaci nije mi dobro user posted image user posted image user posted image user posted image


I ja! Pa sam brzo usla i prvo otisla na njen ticker da vidim koliki je Vik tacno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Vik je ustvari glavni glumac u filmu The Curious Case of Benjamin Buttonuser posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Porađa se Eugenija!
26.2.2010 0:06:45   
gagana83
user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Porađa se Eugenija!
26.2.2010 0:07:14   
lothroniell
Bleso jedna!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 191
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here