|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.1.2012 10:21:59   
Lilla
Kod mene je to bas brzo opet otpocelo, iako sam se nadala da cu biti mirna bar koji mjesec, i sipak. Dobila sam 3 sedmice poslije porodjaja, i ovaj mjesec opet, tacno u dan kao i prosli mjesec. 

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.1.2012 10:23:21   
Olga75
Lilla , pa to je bas brzo , jos ni lohije nisu trebale da prodju sa tri nedelje posle porodjaja user posted image
jesi bila vec na pregeldu posle porodjaja ?


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.2.2012 11:48:04   
maslackic
tuzna vest, izgleda da mi stigla user posted image bas sam mislila da cu biti mirna neko vreme...

juce me malo boluckao stomak, ali krvarenje nije kao inace prvih dan kad dodje...pa nisam sigurna da je to to...

dr mi je rekal da nema pravila u dolazenju M, bila sam na pregledu pre nedel;ju dana i sve je bilo sjajno...jedino da moze da stigne kada beba izbaci nocno sisanje, a moja jako retko sisa u toku noci...oko 4 ili 5 rucki a pre toga u 20 h ....

inace lohije su mi prose posle 3 nedelje, mislim krvarenje, malo se jos razvlacilo ono bezvezno...

aahhh...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.2.2012 15:59:53   
Ivence
I ja dobih posle pet nedelja, a ginekolog na kontroli mi rec da se jos nisam ni iscistila, jos imam lohije, ali ipak sam dobila... i trajala mi je pet dana, i bila je obilna, a obicno traje tri dana i nije tako obilna... prvo se uplasih da nije to to, ali evo, najzad prestade, pa se nadam da je najzad sve gotovo... user posted image jedino sto cu morati opet na kontrolu...

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
27.2.2012 9:11:56   
maslackic
meni traje evo 5ti dan....obicno toliko i traje ali ne ovako obilno i izgleda kao da nece jos da stane...ali sam sigurna da jeuser posted image

i ja sam bila na pregledu kod gin i ona je rekla da je sve ok...i da user posted image mogu da ocekujem ali da ne zna kada moze za 6 meseci ili za nedelju dana..i ispade za nedelju dana user posted image

jedino sto mi je rekla konkretno da uglavnom zavisi od bebe i sisanja, i da moze da se desi ako nocu redje jede da pre i dobijem...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
27.2.2012 14:38:08   
Ivence
meni najzad prestade user posted image sada cu malo da sacekam, jos koji dan, pa da opet idem na pregled, posto mi gin rece da mi se to jos nije ocistilo, pa moram opet... jos ce morati da mi da uput za krvnu sliku, ja sam imala toliko tezak porodjaj, da sam posle primala krv user posted image ... ali bitno da je sad ok user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.2.2012 18:47:36   
Anoniman
ja jos uvek nisam dobila, a bebac ce sada 4 meseca da napuni.

(odgovor članu Ivence)
  Direktna veza do poruke: 482
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
3.3.2012 18:53:52   
PoisonEve
Ni ja nisam dobila, a bolucka me danas donji stomak, a ovo cudoviste je ionako u poslednje vreme dosta nervozno tako da ne mogu po njoj nista da zakljucimuser posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
3.3.2012 19:45:35   
mamamikka

IZVORNA PORUKA: maslackic

jedino sto mi je rekla konkretno da uglavnom zavisi od bebe i sisanja, i da moze da se desi ako nocu redje jede da pre i dobijem...

Mogu komotno da demantujem ovu informaciju- moj D spava celu noć od mesec dana starosti (od 22h-6h) a inače preko dana nikad češće od 3h, a ja sam prvu dobila tačno 6 meseci posle porođaja.
Izgleda da je baš sve 100% individualno. user posted image

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.3.2012 13:14:09   
cockic
jao samo da ne dobijem odmah sad posle 40 dana kao posle klinca
bas mi nesto nenedostaju oni bolovi.

a i ubedjena sam da je mleko manje kaloricno kad se dobije.

prvi mesec klinac 1200kg dobio
a zato drugi kad sam vec imala nekih 600-700kg.

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.3.2012 15:19:42   
vision
Ja jos nisam dobila, a za 9 dana bebac mi puni 5 meseci. Ali mi se zato s vremena na vreme pojavi kao flekica na gacama, onako braonkasto-krvava, kao recimo kad dobijem pa mi skroz prodje, pa neki 5-6 dan onako curne jos malo, onako se iscedi. Ne znam dal je to normalno. Isla sam na kontrolu posle 40 dana od porodjaja i sve je bilo u najboljem redu. Jel imala neka slicnu situaciju?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.3.2012 23:01:42   
novcic
ja mislim da je to sasvim normalno ,ako sisas dete neke zene i ne dobijaju po 5 -6 meseci..ali ako se plasis odi do lekara..sve je to normalno..posto sisam bebu..ja sam mislila da cu biti mirna dok ga sisam ali ne..krvarenje mi je trajalo 41 dan..nekad manje nekad vise..a prvi put sam dobila tri meseca posle 6 januara..februar nisam..a sada mart da i to isto 6..i islo kao ludo..

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
1.4.2012 10:37:37   
Lilla

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Lilla , pa to je bas brzo , jos ni lohije nisu trebale da prodju sa tri nedelje posle porodjaja user posted image
jesi bila vec na pregeldu posle porodjaja ?



Bila kod babice 8ovdje to tako seta, doktora vidis samo kad mora), i kaze sve ok. I ja sam se zacudila, kad je tek krenulo mislila sam da su opet lohije, ali poslije par dana je uredno prestalo i onda sledeci mjesec opet u isti datum. E sad imam problem, evo vec drugi put dobijam u roku od 15 dana user posted image Morat cu da nazovem da zakazem vrijeme za pregled, ako budem imala srece necu morati da cekam 6 mjeseci.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
1.4.2012 11:12:03   
Anoniman
lila ne znam da te posavetujem, ipak je najbolje da odes do dr.
ja jos nisam dobila, a nema ni naznaka, a una ce za 5 dana napuniti 5 meseci. a iskreno i ne nedostaje mi...

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 489
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
1.4.2012 15:00:20   
VVVV
IZVORNA PORUKA: maslackic

jedino sto mi je rekla konkretno da uglavnom zavisi od bebe i sisanja, i da moze da se desi ako nocu redje jede da pre i dobijem...



Sto se vama zenama toliko zuri da dobijete posle porodjaja? user posted image
Ja sam dobila posle 8 meseci, i sve do nekih 15 meseci je normalno (mada je najcesce do 6. meseca).

Inace moja s. je prestajala da sisa svaki put kad sam ja bila u pms-u i bivala je jako narvozna :)))

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
3.4.2012 12:26:36   
cockic
meni jutros onako zuckaste boje nesto malo izadje,mada me i stomak boli.
dobijam ja sigurno,sa klincem sam pre drugog meseca a sad malo kasnije.

a dojila ga 14 meseci.nema veze to se majka priroda pobrinula da odluci
kad ce kod koga.
i ako je se nesto nisam uzelela user posted image

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.4.2012 21:45:19   
cockic
jao izleda da ce uskoro ,stomak me bas danas boli i ide mi onako braokasto
pomalouser posted image ne znam da li je to ok.sa malim sam dobila odmah posle mesec i po
tako da ovo braon mi nije poznatouser posted image

a boli kao da se poradjam jer ja inace imam uzasne menstrualne bolove,
nije mi falo bas taj bol user posted image jer mene bole i krsta i materica kad imam

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.4.2012 9:33:45   
peca
Evo danas dibih user posted image user posted image user posted image user posted image

Jovana ima 1mesec 3nedelje i 6dana...

Nisam ocekivala ovako brzo user posted image nadala sam se da necu dobiti makar 3,4 meseca... user posted image

Dojila sam, svega 20ak dana, mada mislim da to nema nikakve veze, imam tako glupam organizam... user posted image user posted image

< Poruku je uredio peca -- 25.4.2012 9:35:55 >

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.4.2012 9:45:50   
Anoniman
I ja sam ovih dana nekako naduta. A bas sam se ponadala da necu jos , vec sam i zaboravila na ciklus. Moj najveci strah je da ce opet biti toliko bolni da cu morati lekove a jos dojim. A nikako da se saberem i da odem po onu mirena spiralu

(odgovor članu peca)
  Direktna veza do poruke: 494
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.4.2012 10:09:28   
Anoniman
Evo ja jos nisam dobila, mada Misu i ja po nekada imam takav osecaj da cu dobiti, a ono nista.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 495
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.4.2012 10:19:53   
Modessty
da vas utešim... ja sam prvi ciklus dobila 11 meseci nakon porodjaja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.4.2012 10:24:18   
Anoniman
Modestyuser posted image , i ja bih volela da ne dobijem bar do godinu dana, potpuno sam zaboravila taj osecaj.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 497
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.4.2012 12:12:20   
Anoniman
Ja bih volela da ne dobijem vise nikad user posted image Kazu da se od mirene toliko smanji da neko cak i nema ciklus a ne utice na hormone na nacin da je kao menopauza.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 498
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.4.2012 13:41:08   
PoisonEve
Joj ja bi volela da dobijem sto pre, da se ne tripujem svaki casuser posted image
Ali posto je dojim i danju i noci, ne bih rekla da ce skorouser posted image
UM, Misu i ja imam cesto takav osecaj ali nista

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.4.2012 13:45:25   
Anoniman
E i ja se ponekad tripujem u vezi user posted image , ali znam da je nemoguce, jos uvek je dojim na zahtev, i nocu i danju, uvek hoce siku.user posted image
Misu i ja cu spiralu, ali onu obicnu.

< Poruku je uredio Unina mama -- 25.4.2012 13:46:11 >

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Click Here