|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.6.2012 0:02:07   
Olga75
pa moze da bude ista u dan a moze i da varira ali ako si imala nezasticene odnose moze da se desi i trudnoca
znaci sve moze ali ne mora
da li si bila na kontroli kod ginekologa ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IRJ82)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.6.2012 0:20:39   
Anoniman
meni isto kasni vec 7 dana drugi ciklus posle porodjaja, nisam imala nezasticene odnose, a jos uvek dojim na zahtev, a i beba mi se sada cesce budi nocu da sisa, ima li to ikakve veze?

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 527
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.6.2012 0:26:06   
PoisonEve
I meni kasni 4 dana. Mada i pre trudnoce nisu bile redovne. Citala sam da treba vremena da se ustali a mame koje doje moze da kasni i dva meseca i to je u redu.
Mada ja uopste nemam osecaj da cu dobiti. Nikada me nije boleo stomak, ali krsta da.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.6.2012 0:27:49   
PoisonEve
Ja dok nisam dobila prvi ciklus silne pare sam bacila na testoveuser posted image Malo, malo pa odem do laboratorije da izvadim betuuser posted image
Mislim da sam dala jedno 5.000. Mm je pobesneo svaki put. A sto je najgore UVEK sam imala potpuno opravdanu sumnju da sam trudnauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.6.2012 0:28:47   
Olga75
UM , ne znam sta da ti kazem , ja sam dojila na zahtev sest meseci a prekinula sam posle 14 i stalno je nocu sikila , do besvesti a prvu menstruaciju sam dobila nakon tri meseca i tasne su u sat sem tri ciklusa . dva su bila zbog biohemijske trudnoce a jedan nemam pojma zasto ( pre par meseci )
ako su do sada bili uredni , ovaj je profulao ( desava se ) obrati paznju na sledeci

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.6.2012 0:32:50   
Anoniman
ma meni ciklusi ni pre trudnoce nisu bili redovni, ali videcu jos malo, pa cu otici do mog ginekologa da vidim sta se desava, prosli mesec nisam imla rizicne situacije, ma nikakve situacije...hihihiuser posted image

pe bas sam ti poslala por. na fb..user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 531
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.6.2012 0:33:29   
IRJ82
nisam trudna sigurno, i bolucka me stomak samo, proslo je 32 dana od prethodne, a ja sam pre trudnoce dobijala na 28-30. isla sam kod dr posle 7 nedelja od porodjaja, a opet cu sledece nedelje ako ne budem dobila u skorije vreme da me ona pregleda

_____________________________

najveca sreca nam je stigla 28.01.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.6.2012 0:35:12   
IRJ82
i da ne zaboravim, ja i dalje dojim bebu

_____________________________

najveca sreca nam je stigla 28.01.

(odgovor članu IRJ82)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.6.2012 0:45:31   
Anoniman
irj, pe, da vidimo koja ce prva od nas tri da dobije, neka bude sve tri....user posted image

(odgovor članu IRJ82)
  Direktna veza do poruke: 534
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.6.2012 12:11:49   
IRJ82
ja dobila jutros, 33 dana od prethodnog ciklusa.

_____________________________

najveca sreca nam je stigla 28.01.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.6.2012 12:31:12   
PoisonEve
user posted image
Ostale jos UM i jauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu IRJ82)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.6.2012 12:37:35   
IRJ82
sad cete i vas dve

_____________________________

najveca sreca nam je stigla 28.01.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.6.2012 13:43:37   
vonavoj
izgleda da stize user posted image ,prvi put posle user posted image ..tacno 7 meseci i 7 dana user posted image ..mogla je jos da sacekauser posted image ..
i smanjilo mi se mleko,tako sam i primetila da mi se nesto desavauser posted image

(odgovor članu IRJ82)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.6.2012 13:50:02   
Olga75
PE i UM jeste li dobile user posted image
ja samo da ne budem ot , posle porodjaja tri meseca

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.6.2012 13:56:16   
Anoniman
Olga, ja jedina nisam, ove dve dobile...user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 540
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.6.2012 15:31:39   
PoisonEve
Dobila juce. Znaci sa 6 dana zakasnjenja. Naravno da sam u medjuvremenu pukla pare i na betuuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.6.2012 18:36:41   
vonavoj
PE,blesava si!
kod mene izgleda corak,nista..samo je jutros bilo nesto rozikasto...user posted image hormoni luduju!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.6.2012 18:56:08   
red3lilu
Ja sam upala u konflikt sa svojom doktoricom da li jeste ili nije prva m. nastupila 6 nedelja posle porođaja. 5 nedelja je trajalo krvarenje (lohije) od intezivnog do konačnog prestanka. Nakon nedelju dana počeli su klasični, prepoznatljivi znaci nadolazeće m. Trajala je nekih 5 dana (pre trudnoće ciklus mi je trajao 7 dana) i ponovila se nakon 28 dana, naravno i nastavila tim tempom...
Konflikt je bio oko toga da to nije menstruacija nego "zaostale lohije" i dade mi neke kapi da uzimam.. E sad ono po čemu znam da je to i bila prva m. je čudesna čar bolne ovulacije koju sam "zapatila" posle porođaja..
Moja prijateljica nije dobila prvi ciklus dokle god nije prestala da doji u potpunosti a to je bilo nakon 8 meseciuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.7.2012 13:01:39   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: vonavoj

izgleda da stize user posted image ,prvi put posle user posted image ..tacno 7 meseci i 7 dana user posted image ..mogla je jos da sacekauser posted image ..
i smanjilo mi se mleko,tako sam i primetila da mi se nesto desavauser posted image

od ovog posta je proslo jos 8 dana i tek sam sad dobilauser posted image ...toliko sam se mucila!user posted image
a dobila sam user posted image i Tikici bas juce izasao prvi zubic,na isti dan obe stvari!user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.7.2012 14:07:25   
IRJ82
von user posted image za user posted image

a za zubic user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najveca sreca nam je stigla 28.01.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.7.2012 12:42:48   
Anoniman
Evo posle tacno 28 dana kasnjenja stigla je i druga user posted image posle prodjaja, danas, konacno....user posted image
Prva je bila 13.5.2011.

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 546
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.7.2012 12:48:49   
Anoniman
Ja jos nisam dobila. Sofi ne sisa vec mesec dana a i pre toga je skoro mesec sisala samo jednom do dva puta toku noci. Sad me vise ne muci ni PMS user posted image Ne znam da li da se radujem ili da se zabrinem user posted image A mrzi me po ovoj vrucincini da idem kod dr

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 547
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.7.2012 13:02:21   
Anoniman
misu, mozda dobijes uskoro, ali za svaki slucaj idi do ginekologa, ja nikako da odem da stavim spiralu...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 548
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.7.2012 0:36:50   
IRJ82
UM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najveca sreca nam je stigla 28.01.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.7.2012 11:00:37   
vonavoj
uh,glupi hormoni..sad citam na pocetku da je sve dozvoljeno kad se doji..naime,dobila sam po prvi put 3.7..i islo mi je 7 dana,znaci do proslog utorka,da bi mi se i juce i danas pojavilo sluz+krv user posted image ..aaaaaa..a na moru sam,i bas mi to ne treba!!! nadam se da necu ponovo dobiti....kod ginekologa ne mogu ici dok ne dodjem kuci i zakazem,tek u avgustu!user posted image
is,is user posted image od mene!

(odgovor članu IRJ82)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here