|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.12.2009 18:23:06   
gagana83
Moguce Marince,ja sam vec dobila iako jos dojim.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.12.2009 18:44:51   
Rina
I ja sam ovaj put dobila odmah..ne znam tacno sad ne pratim te datume...ali tako oko mecec ipo nakon porodjaja user posted image I sad imam evo na 25-28 dana ali znatno manje nego inace i treci dan vec skoro nista.Primetila sam jedino da mi se smanji kolicina mleka neki dan pred m i bradavice dosta osetljive,kad prodje sve se vrati u normalu...
Sa prvom bebom nisam imala sve dok sam dojila 6-7 meseci bas je bilo cool user posted image


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.12.2009 19:02:11   
Anoniman
Meni jos nista, a porodila sam se pre 5,5 meseci. Dojimpa verujem da je zbog toga. Sto se mene tice ne mora jos par meseci, bas mi je lepo ovakouser posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.12.2009 21:25:30   
sneza24
Ja sam prvu menstruaciju dobila par dana posto mi je stalo krvarenje i od tad jos nisam dobila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.12.2009 21:27:21   
Lilly*
Zile, verovatno ćeš dobiti kada proredite dojenje, tako je i meni stigla oko 7. meseca posle por.
Snežo, verovatno to i nije bila prava user posted image Uživaj još malo user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.12.2009 21:30:13   
sneza24
Krvarenje mi je bilo stalo vec nekoliko dana i onda sam opet krvarila pa sam mislila da je menstruacija.Mozda je i bila a mozda i nije.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
15.12.2009 22:41:14   
Anoniman
dobila sam 11. prošlog meseca.... cr je bio 12. septembra.
danas je koji? 15.. jel? još je nema... a stomak me ubi tako da kontam samo što nisam dobila..... imala sam uvek redovne cikluse, ma sat da navijaš po meni user posted image
pa mi sada neobično jer kasni čitava 4 dana..... mo*š misliti ...user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
15.12.2009 22:42:55   
Dora
Dobro, to je normalno...malo kad ti se ustali biće to ok. Reci mi, šta ti ažu na kontroli? Jel rana lepo zarasla? Jel se vratila materica? Kad ćeš moći ponovo?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
15.12.2009 22:44:13   
gagana83
Ja sam dobila 28.11,trajala mi 4 dana,obilno kao i obicno.I danas opet posle 17 danauser posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
15.12.2009 22:47:33   
Dora
Joj, Gagana, ne može to tak brzo da se sredi, ne brini se ništa... user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
16.12.2009 0:16:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Dobro, to je normalno...malo kad ti se ustali biće to ok. Reci mi, šta ti ažu na kontroli? Jel rana lepo zarasla? Jel se vratila materica? Kad ćeš moći ponovo?


na kontroli sve super. rana lepo zarasta, Papa je odličan... u maju da krenemo polako...user posted image

uh....user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.12.2009 14:58:37   
Anitaaa
Ja sam dojila do 6 ipo meseci,medjutim poslednje tri nedelje dojenja moj mali je skroz malo sisao tako da sam ja odprilike tada i dobila.A krvarenje je bilo bez veze skroz,mnogo manje nego inače i trajalo je oko 7,8 dana,doduše nisam, imala neke bolove (a pre trudnoće sam ih uvek imala i to nepodnošljive) i bilo je nekako braonkaste boje.Sve totalno drugačije ali je zato sledeća bila mnogo obilnija.Ovaj deo mi uopšte nije nedostajao.A kad sam dobila (u sred noći inače) shvatila sam da nemam uloške pa je moj suprug u jedan ujutru išao da traži prodavnice koje rade 24h da mi kupi user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.12.2009 15:08:07   
Anoniman
user posted image draga, verujem da si se odvikla od uložaka........user posted image

ja npr. još uvek nisam dobila... već sam samoj sebo dosadna od ponavljanja user posted image
prošlog meseca 11.-og (to je prva menstruacija nakon cr. koji je bio 12. septembra)..a danas je .... 18. -ti. još ništa..user posted image čak nemam ni simptome, sem što mi se jede slatko?user posted image
sve mi je ovo strašno jer sam oduvek imala redovne menstruacije pa nisam navikla na ovo...

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.12.2009 16:09:45   
sephora
mile moje, ja još nisam dobila ali ništa ni jedna jedina kapljica a mali mi puni za bovaka godinu dana, istina da još dojim ali nešto se već tripujem...da ne ostanem zauvek bez mece...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.12.2009 16:10:30   
sephora
ne za bovakauser posted image nego za novaka user posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.12.2009 16:11:31   
alexis77
Ja sam dojila 9 meseci, a dobila sam potom vrlo brzo!

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.12.2009 16:18:00   
sephora
tako sam i ja sa prvim detetom...ma valjda ću dobiti kada prestanem sa dojenjem ali kako stvari stoje mali neće uskoro prestati da doji...

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.12.2009 12:25:53   
Anoniman
evo, kooooonačno.. baš sam se bila prepala.... dobila sam 2. menstruaciju od porođaja. kasnilo tačno deset dana..... prepadoh se živa!  
A  stomak raaaastura koliko me boli.....!  To me baš čudi jer nikad nisam imala bolne menstruacije...sad.... uf!...*bem ti žensko! user posted image

(odgovor članu sephora)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.12.2009 14:18:46   
neli
trebam pomoc dobila sam nakon dva mjeseca a dojim bebu.prvi dan sam imala malo krvarenje a ostale dane neki smedji iscjedak.da li je neko imao slicno iskustvo.user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.12.2009 14:53:41   
Anitaaa
Nema to veze.
4 moje prijateljice su dobile menstruacije 2 nedelje nakon što su im prestale lohije a i one su dojile u to vreme i nastavile da doje još nekoliko meseci bez problema.Kako kome to.Nije svima tek kad prestanu da doje.  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neli)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.12.2009 16:30:39   
Anoniman
Neli i ja mislim da je tu svako priča za sebe....

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.12.2009 16:39:42   
Dora
Ja sam dojila 14 meseci prvo dete!user posted image Nema to veze. Kad dobiješ, dobro. Samo se pazi jer možeš da zatrudniš dok dojiš, babačke priče su da dok dojiš ne možeš da zatrudniš! Možeš vrlo lako!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.12.2009 16:47:09   
Anoniman
Joj i ja sam se usr*** dok nisam dobila sad... utripovala kako sam možda trudna, a prošla su tek 3 meseca i 9 dana (čak sam i test sinoč radila, a jutros dobila). ... mislim , bila bih najsrećnija na svetu da sam trudna ali je rano .....na proleće!user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.12.2009 16:59:12   
Dora
user posted image čekaj draga i budi strpljiva, a na proleće lepo polako bez nervoze... pa kad bude, posle trudnoće lako se opet zatrudni...ne treba puno truda jer su hormoni već tu negde...moje "stručno" objašnjenje...


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.12.2009 18:23:07   
sephora
Neli, to što si dobila a dojiš bebu NEMA NIKAKVOG UTICAJA-normalno doji bebu i uživaj!!!

(odgovor članu neli)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here