|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
16.7.2009 11:27:31   
Anoniman
IZVORI:

Meni je ta prva bila strašna. Mislila sam da sam skroz iskrvarila. Nekako je prestala i tačno na 30. dan dobila sam drugu. Bila je manje obilna od prve ali u svakom slučaju duže nego pre trudnoće.


proslo je 4 meseca od porodjaja, ne dojim vec nedelju dana i jos nisam dobila. Kada sam bila na pregledu kod dr pre mesec dana rekla mi je da ce menstruacije biti mnogo obilnije nego pre porodjaja i da ce verovatno duze trajati nego pre, u pocetku...

Kada sam prestala da dojim dobila sam je posle nekih 10-tak dana. Prve menstruacije su bile jako jako obilne. Pitala sam dr. i rekla je da je to sasvim normalno.


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
16.7.2009 16:07:08   
Zlatna ribica
Ja sam dobila dva meseca nakon porodjaja, taman kad su mi prestale lohije, nakon 15 dana me "obradovao" menzis. I trajao je vala dve nedelje. Nista obilno, nikakvi bolovi ( inace su mi pre trudnoce menstruacije bile uzasno bolne).
Ciklus nije stigao ni da mi se uredovi, a vec sam ponovo zatrudnela user posted image

_____________________________

Moj lavic 6.08.2008.g.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
24.7.2009 15:56:29   
branka10
Ja mislila da sam ja svetsko cudo, posto me stomak boli kao da cu da dobijem a porodila sam se pre osam nedelja, izgleda da se bezveze plasim, mislila sam da se to nikome nije desavalo.

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Zlatna ribica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.7.2009 11:44:29   
bubura
ja ne znam da li sam i kada dobila menzis posto sam se porodila pre dva meseca i jos uvek krvarim. Posle 6 nedelja je bilo slabije pa je krenulo jako i ja sam kontala da je to menzis.PRoslo je za 5 dana tj. drasticno se smanjilo, a onda posle par dana ponovo pocelo bas bas jako, kao da je opet menzis(ista boja, kolicina i osecaj) i sad evo opet malo jenjava. BIla sam kod dr, ona misli da je doslo do nekog hormonskog disbalansa, posto se na ultrazvuku materica cini o.k.,u cetvrtak cu ponovo na kontrolu pa cemo videti sta dalje. Inace, nisam dojila uopste.

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.7.2009 11:53:46   
Anoniman
Izedju posleporodjajnog krvarenja i prve menstruacije proslo je cela 2 dana.
Sveukupno 50-tak dana neprekidnog druzenja sa uloscima. Robija.

(odgovor članu bubura)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.7.2009 21:46:45   
SUPER MAMA
Ja kada sam se porodila krvarila sam dve nedelje i to je bilo to.Zatim nisam dobila menstuaciju 7,5 meseci od kada sam se porodila pa sam dobila i trajalo je 6 dana.Posle toga sam dobila na 1,5 dana pa evo ponovo nemam.Naravno bila sam kod ginekologa i rekao mi je da je sve uredu nema nista sem da mi organizam jos nije sredio hormonet.j. je u haosu:))) i rekao mi je da to tako moze dabude sve dok ne prestanem da dojim, a inace jos dojim i moja mala ima skoro 10 meseci.
A takodze doktor naravno je pomislijo da nisam trudna ali nisam to smo prvo izbacili.
Takoda sada vidim kolko smo mi zene razlicite.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
15.8.2009 14:36:00   
Jele
Ja sam prvu menstruaciju dobila 6 nedelja posle porođaja, zamislite moju sreću user posted image . Sećam se da su nam u školici za trudnice rekli da su retke ''srećnice'' koje dobiju 6 nedelja nakon porođaja i da sam pomislila 'e pa valjda neću...' No, ono što je dobro, jeste da sam malo krvarila i da me stomak nije ni boleo. Pre sam imala užasno bolne menstruacije, pa sam se bojala šta ću ako se opet vrate tako bolne budući da dojim i da ne mogu da se kljukam lekovima protiv bolova kao pre. Srećom, prva me uopšte nije bolela. Ciklus mi se vratio na starih 25-26 dana i svaki put bih jače i duže krvarila i bol bi se sa svakom sledećom povećavao, ali je to još uvek ništa što se bola tiče. E sad, ova poslednja je došla nakon 30 dana, što mi je bilo neobično.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
15.8.2009 16:59:42   
Nellyca
Prvu sam dobila 4 meseca posle porodjaja, a sledeca je dosla nakon 3 meseca. Jos uvek dojim, pa to sto je neredovna pripisujem tome. Videcu hoce li ovaj mesec stici na vreme. I mogu reci da su mi manje obilne, i da nema nikakvih bolova, a pre nisam mogla prva 2 dana da ustanem iz kreveta koliko je bolelo. user posted image

< Poruku je uredio Nellyca -- 15.8.2009 17:01:35 >

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
19.8.2009 10:14:10   
bordan
ja jos nemamuser posted image osim krvarenja sto sam imala posle poragaja i to 43 dana. Oleg je 5.5 meseca mozda zato sto doim bebu pa nece da me uznemirava.user posted image

(odgovor članu Nellyca)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2009 13:47:16   
Anoniman
Nakon 2 mjeseca i 12 dana. Stomak vise ne boli, ali nimalo, ali je malo obilnija.

(odgovor članu bordan)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2009 13:55:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Nakon 2 mjeseca i 12 dana. Stomak vise ne boli, ali nimalo, ali je malo obilnija.


Kad pre??? Ti ne dojis vise?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2009 13:56:24   
Anoniman
Ja sam samo 15 dana imala mlijeka, i nestalo mi user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2009 13:58:44   
Anoniman
Jbg, bas mi je zaouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2009 13:59:02   
eugenija
Meni kasni, 7 dana mi kasni... Kasni meni, meni kasni, aaaaaaaaaa...

7 dana, 7 dana......

Prva je bila jako obilna i bila sam prestravljena, sada ove nema.. pa ebem ti više žensko.........


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2009 14:02:18   
Anoniman
Pa iskrvarila si onda za 5 narednih menstruacija.



IZVORNA PORUKA: eugenija

Meni kasni, 7 dana mi kasni... Kasni meni, meni kasni, aaaaaaaaaa...

7 dana, 7 dana......

Prva je bila jako obilna i bila sam prestravljena, sada ove nema.. pa ebem ti više žensko.........


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2009 15:58:12   
prase
IZVORNA PORUKA: eugenija

Meni kasni, 7 dana mi kasni... Kasni meni, meni kasni, aaaaaaaaaa...

7 dana, 7 dana......

Prva je bila jako obilna i bila sam prestravljena, sada ove nema.. pa ebem ti više žensko.........



Ništa se ne brini, reče meni moj dr da je sve normalno dok se ne zaređaju 3-4 ciklusa u normalnim (predporođajnim) razmacima... Kod mene još ništa posle onog kobajagi krvarenja u junu pa ne računam da kasni nego da je nije ni bilo... E sad, da li to nije došlo sve na svoje mesto, ili šta - otšetaću možda ponovo do dr za mesec-dva. Koliko god da se trudim, ja brate ne mogu oko toga da se brinem i nerviram user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2009 19:00:07   
prolece
ja sam imala pauzu između postporođajnog krvarenja i prve menstruacije celih 10 dana, popiuser posted image sam.  svaka sledeća je bila na 30 dana. baš sam baksuz!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.9.2009 12:56:29   
dana198495
Meni je krvarenje poslije poroda prestalo prije 7 dana,a jutros mi se pojavilo opet ali me kicma i stomak dosta bole.Pa me interesuje da li je moguce da je to menstruacija a porodila sam se prije28 dana

< Poruku je uredio dana198495 -- 6.9.2009 12:57:09 >

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
9.9.2009 15:10:17   
cici78
I kod mene je slicna situacija pa se dvoumim da li da zvrcnem dr da je pitam. Naime porodila sam se pre mesec dana i do pre par dana sam se druzila sa onim groznim lohijma i taman kad su one postale svetlo smedje i pocele da jenjavaju meni krene neko krvarenje slicno menstrualnom...mislim da ovo vise nisu lohije jer nema onog neprijatnog mirisa. Sad ne znam sta da radim, kod dr imam zakazan pregled 14.09. Da li da idem ranije ili da cekam da krvarenje prestaneuser posted image  I da li je moguce da je ovo prva menstruacija...a napominjem da dojim...

(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.11.2009 16:03:11   
gagana83
Ja danas dobila prvu menstruaciju,2,5 meseca nakon porodjajauser posted image I nije mi falila!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.11.2009 16:07:19   
Maya21
evo 7 meseci posle porodjaja ja jos nisam dobila menstruaciju... dr mi je rekla na poslednjem UZ ( pre oko mesec dana ) da ne ocekujem bar jos par meseci user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.11.2009 16:11:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maya21

evo 7 meseci posle porodjaja ja jos nisam dobila menstruaciju... dr mi je rekla na poslednjem UZ ( pre oko mesec dana ) da ne ocekujem bar jos par meseci user posted image


.......ali kad te bude strefila......user posted image al* sam te utešila , draga.......user posted image

.... dobila menzis mesec i po naskon prestanka lohija........

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.11.2009 16:13:25   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Maya21

evo 7 meseci posle porodjaja ja jos nisam dobila menstruaciju... dr mi je rekla na poslednjem UZ ( pre oko mesec dana ) da ne ocekujem bar jos par meseci user posted image

Srecnice!!!
J joj se jos nisam nadala posto dojim,al ocigledno da to nema nikakve veze.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.11.2009 23:13:35   
2002m
izgleda sam ja fenomenuser posted image user posted image user posted image .Jeste bilo pre osam godina ali se secam.Zadnju menstr. (kada sam ostala trudna) sam imala 5 jula 2001god. porodila se 17 aprila 2002g. a prvu menstr. posle porodjaja dobila 5 maja, koja je trajala kao i pre trudnoce 5 dana.Bila sam tacna kao satuser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.12.2009 18:15:59   
marince1
Joj ljudi mene danas ubi stomak!Ovo je katastrofa!!!!
Ne mogu da hodam,svaki korak koda me neko nozem bode user posted image
Juce sam prestala da se izmuzvam(beba nije sisala,mleko se smanjilo i skoro da ga nije bilo,tipa 40 ml dnevno).
Jel moguce da cu da dobijem?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here