|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
13.12.2013 15:48:41   
jole82
Samo napred user posted image sve ideje i kreacije su dobrodošle user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
13.12.2013 16:00:44   
Lu
Bravo vikiveki, baš kreativnouser posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
13.12.2013 22:25:24   
Torbica
Viviveki, cerka ti je med medeni! I svaka cast za kreativnost! Ja sam na tom polju duduk, odusevljavam se sta sve deca rade u vrticu, ko to sve smisli?! Svaka cast!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
13.12.2013 22:33:19   
isidora88
viki fenomenalno izgleda, kako se to pravi? kako sam ja smotana za to user posted image
pre sam znala da pravm pahuljice i ona cuda od papira sto se isecka pa kad se rasiri budu neki oblici i slicice, sada pojma nemam kako se to pravi

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
13.12.2013 23:37:47   
vikiveki
Torbice,te aktivnosti smisle vaspitači,a ideja ima more jedno,pogotovo sada kada na netu možeš da nađeš sve i svašta,ja nisam neki talenat za crtanje ali zato to nadoknađujem idejama i raznim tehnikama.Kada smo kod toga ove godine moja koleginica je dala predlog da za vreme dečije nedelje ne pravimo maskenbal nego da nam u goste dođu slikari i da zajedno sa decom slikaju ,donirali su i neke svoje slike pa smo imali izložbu dečijih radova i umetničkih slika a na kraju je bila aukcija i licitacija slika.Pare koje smo dobili uložili smo u kupovinu dijaprojektora,kamere,zvučnika,mikrofona,tako da smo sada ful opremljeni za razne manifestacije.Ovo sve govorim zato što sam htela da vam stavim jednu sliku na kojoj se vidi slikarka koja slika pastel na platnu ispred dece,a u pozadini je drvo koje sam ja napravila od starih novina,ofarbala i prelakirala.

user posted image

Nisam sigurna koliko se vidi,dugo mi je trebalo da ga napravim...a nikada mi nije palo na pamet da ga slikam,sada kada počnem da radim slikaću ga pa ću postaviti u ovoj temi....Izvinite zbog krivljenja vratova,nisam umela da okrenem slikuuser posted image

< Poruku je uredio vikiveki -- 13.12.2013 23:39:34 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
13.12.2013 23:43:53   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: isidora88

viki fenomenalno izgleda, kako se to pravi? kako sam ja smotana za to user posted image
pre sam znala da pravm pahuljice i ona cuda od papira sto se isecka pa kad se rasiri budu neki oblici i slicice, sada pojma nemam kako se to pravi

Isidora ,upravo sam malopre pravila te pahuljice od papira i lepila ih po kući,sutra ću slikati i postaviti...eh šta meni sve padne na pamet ali vreme me najviše sputava jer pored njih troje nemam dovoljno vremena za sve ali stignem tako pomalo da nešto odradimuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
21.12.2013 12:23:45   
vikiveki
A sada evo malo pahuljica

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
21.12.2013 12:40:12   
vikiveki
I još jedna 3D pahuljica
user posted image

I naša jelka od novina

user posted image

I još neke pahulje
user posted image
user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
24.12.2013 22:59:57   
jovana jojo
Napravili smo i mi pahuljice od papira

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
19.5.2015 17:38:40   
mila83
user posted image

user posted image

neki od nasih kucnih radova user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
19.5.2015 17:53:34   
mila83
Snesko
user posted image

Lavici
user posted image

Jos malo nasih kreacija, mozda nekome damo ideju kako da se zabavi user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
25.5.2015 17:11:15   
mila83
evo nas opet user posted image

user posted image

user posted image

Nase price u izradi,a evo i cvetnog sesira,sav u belim radama
user posted image


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
26.6.2015 17:48:22   
vikiveki
Mila svaka vam čast,ja ću ubaciti sada i neku našu rukotvorinu od papira

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
26.6.2015 17:52:48   
vikiveki
Evo korpe koju smo pravili učiteljici za 8. mart

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio vikiveki -- 26.6.2015 17:55:53 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
26.6.2015 19:31:45   
veselicaa
Viki super jeuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
26.6.2015 19:41:20   
vikiveki
Pošto sam sada na odmoru ovih dana se spremam da napravim jednu ovakvu korpu za nas kući,i za sveki moram jednuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
26.6.2015 22:18:32   
amdn
evo ja sam za prvi rodjis pravila rakete i svasta nesto vezano za svemir posto se deckonja zove Juri :)
user posted image

user posted image

ja radila i slova u photoshopu pa odstampala
user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
26.6.2015 22:22:19   
amdn
Mila vi ste eksperti sa vama nema sale.
Viki super je korpica, verujem da se uciteljica odusevila user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
26.6.2015 23:14:05   
veselicaa
amdn super je sve svaka castuser posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
26.6.2015 23:19:33   
vikiveki
amdn vi ste pravi profisionalciuser posted image svaka čast za ideju i dekoraciju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
27.6.2015 10:04:57   
mila83
Amdn,vikiveki user posted image prelepo ! Drago mi je da je ova tema malo zazivela,ja jako volim sa decom a i sama nesto da pravim i bas lepo da razmenjujemo ideje ovde ! user posted image

Hvala na komplimentimauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
27.6.2015 10:22:52   
vikiveki
Mila meni je rad sa decom profesija,ali bez obzira na to,ja obožavam da radim sa decom i da se igram sa njima,a papir pruža svakojake mogućnosti.A imam jednu sobu na spratu,punu repromaterijalauser posted image tako ja zovem ono što sačuvam od novina,kartona i druge ambalaže a što mi se čini da nekad mogu iskoristiti da nešto napravim

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
27.6.2015 10:26:38   
vikiveki
Evo na slici možete videti naprstak za salvete koji sam napravila od onog kartona na kojem je bila alu folija i malo satenske trake

user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
27.6.2015 11:04:56   
mila83
Super ideja ! Ja radim u muzickoj skoli ali obozavam i sa ucenicima i sa svojom decom da pravim svasta.I ja imam zalihe svega i svacega sto se moze iskoristiti ,u spajzu user posted image i na ormaruuser posted image mm ludi od toga,pretvoricu kucu u vrticuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Seci papir, lepi kolaž!
27.6.2015 11:13:02   
amdn
Viki super ideja za prsten, bas cu napraviti sad za Jurijev rodjis kad dolaze bake i deke
Mila i nama kuca ko ostava, sto zbog mene, stozbog klinca
a sakupljam i rolne od toalet paira i ubrusa nikad se ne zna za sta ce mi trebatiuser posted image user posted image
super je ova tema videh Viki da si pravila neko drvo odavno, super je i za stan za cvece puzavice

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here