|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plivanje
6.3.2015 11:10:33   
nela79
Mishice,

moji idu na Kosutnjak na bazen. Matija ce tek sad da napuni 4 u aprilu a na plivanje pa ide od jesenas. Jeste trener rekao mozda je mali, ali ajde da probamo. On prbao, sve slusao radi sta mu se kaze tako da je sad redovan :)

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Plivanje
7.3.2015 5:48:46   
mila83
Sto pre, to bolje,nadam se da ce i moji uskoro nauciti

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Plivanje
7.3.2015 7:28:16   
serpica
Moje devojcice umeju da plivaju ipak ih upisujem u skolu plivanja na prolece,po meni najbolji sport pogotovo za devojcice..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Plivanje
10.3.2015 10:17:28   
Bibilib
Nadam se da cemo i mi upisati Marka na plivanje ove sezone,i da cemo uskladiti negove casove sa nasim obavezama....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Plivanje
4.7.2015 0:41:59   
mila83
Evo doslo leto,mi se jos nismo upisali na casove plivanja ....

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Plivanje
5.7.2015 11:06:31   
aleksandrici
Velika je prednost kad dete nauci da pliva.Sto ranije krene to brze nauci.Sad je moje dete bolji plivac od mene.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Plivanje
5.7.2015 12:59:33   
mila83
Slazem se potpuno.Zato bih i volela da nauce sto pre da plivaju,a da ne pricam o koristima plivanja za organizam.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Plivanje
6.7.2015 0:21:37   
veselicaa
Uskoro krecemo sa casovima plivanja i jedva cekamo user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Plivanje
16.7.2015 12:00:38   
Anarunika
Moji klinci trenutno vežbaju plivanje sa tatom na Adi. Ika samo što nije iako je mlađi. i Aki se opušta ali je ipak plašljiviji od Iskona.
Plan nam je da mm malo Iskona poduči ovog leta da se Ika još malo uozbilji i nauči disciplini pa će onda od septembra .bože zdravlja,da krene. Taman je mm sad skoro upoznao koleginicu koja na starom Difu drži časove plivanja za klince,pa će nam i biti lakše da ga damo.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Plivanje
16.7.2015 14:12:12   
mila83
To je bas lepo.Mislim da puno znaci i to sto poznajete trenera koji radi sa decom,pa imate i poverenja i znate kako radi..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Plivanje
16.7.2015 14:19:08   
vikiveki
Moji su uz našu pomoć naučili da plivaju,nismo ih davali na časove plivanja.Jedsino je najmlađi još nenaučen,tj. još samo malo mu fali pa da i on sam zapliva,najvažnije je da se niko od njih ne boji vode,nikad i nisu.Na moru nisu hteli iz vode da izađu,a jako im zanimljivo bilo što je voda slana,jer su oni naučili na našu neslanu voduuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Plivanje
16.7.2015 14:22:29   
mila83
Moji jos nisu nauciliuser posted image ,ovde nemamo reku a kucni bazen mali za tako nesto.A na gradski bazen ne idemo,nisam ljubitelj tih bazena i guzve.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Plivanje
16.7.2015 14:25:19   
Bibilib
Moj sin je promenio misljenje i sada nece na plivanje,kaze hocu da upisem karate pa ako me dira neko da se branimuser posted image ja mu kazem bolje je plivanje pa da se razvijes i porastes i onda niko nece smeti da te dira,a ako treniras karate naucices samo da se branis a ostaces mali...i to mu se ne svidja da bude mali....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Plivanje
16.7.2015 14:33:43   
vikiveki
Moji su se oslobodili u velikom bazenu,a naučili su da plivaju kod mene u mom kraju na reci Skrapež...nekako u tim planinskim rekama imam osećaj da su čistije i nije me strah da se kupam u njima...dok ovde ni jednom nisam išla na Savu da se kupam,imam osećaj da je prljava a čula sam i razne priče...isto i bazene izbegavam.Jedino smo jednom išli na Erdevik

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Plivanje
17.7.2015 11:20:33   
Anarunika
Ni mi na reku ne vodimo klince. Ima ovde i Bela stena, i Lido i ne znam još šta ali ja sam pre za bazen a poslednjih godina ni na Adi nije loše i prilično je čisto i sređeno pa zato idemo tamo. A preko nedelje nema gužve i onda je milina. A plus i ništa ne košta user posted image


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Plivanje
17.7.2015 11:36:11   
vikiveki
Ja volim da se kupam na reci samo pod uslovom da je čisto,makar da ima privid čistoće, zato ja volim one bistre planinske reke koje brzo teku,jeste da su obično male i plitka ali dovoljno je da mogu da se potopim i plivam,uzvodno je jako teško,a nizvodno i ne treba da plivašuser posted image struja te sama nosi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Plivanje
17.7.2015 11:40:29   
Sanjica26 RR
Nama su pomerili termin za skolu plivanja za 1.avgust. Jedva cekam da T krene.
Po meni najlepsi sport. Kad bi u nasem gradu bilo zatvorenih bazena odmah bi decu upisala.
Inace ja se bavila brzinskim plivanjem 10 godina.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Plivanje
17.7.2015 11:46:41   
veselicaa
Moj muz cesto kaze da je plivanje najbolji sport za decu,Ali kod nas naravno nema,a da ima sigurno bih upisala A.
Avgusta idemo na nekoliko casova kada budemo kod rodjaka u gostima pa da vidimo koliko moze da nauci za deset_ak casova.

< Poruku je uredio veselica -- 17.7.2015 11:48:07 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Plivanje
17.7.2015 13:46:01   
mila83
Moji klinci jedino sto su se kupali na dva jezera u okolini Zlatibora,stvarno je cista voda,ili sto kaze Viki prividno deluje cista,a i nije bila guzva.Nameravamo i ove godine.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Plivanje
17.7.2015 15:06:15   
Bibilib
Za sada je Marko isao sa ocem samo jednom na Rasini to je reka kod nas i nije bilo nesto posebno cisto zato vise ne idu vec se kupaju u nasem bazenu....nije nesto li posluzi da se rashlade....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Plivanje
17.7.2015 15:34:07   
vikiveki
Mila ta jezera su koliko znam OK,mislim nisam čula da su prljava,i veliki br. Užičana ide gore na kupanje

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Plivanje
17.7.2015 16:05:42   
veselicaa
Kod nas su reke bas zagadjene mada se ljudi i deca kupaju,ja moju ne bih pustila.Jezera i nemamo u blizini.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Plivanje
17.7.2015 21:43:03   
vikiveki
veselice ima i ovde reka koje su jako zagađene,zato je decu ovde i ne vodim da se kupaju na Savi,nego samo kada odu u selo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Plivanje
17.7.2015 22:09:29   
mila83
Ja koliko sam zivela u Sm,a i sada kad odem do plaze,nijednom se nisam kupala,niti ce moja deca uci u Savu.Bar dok mogu da uticem na to.Svasta sam vidjala u vodi,znam ljude koji su neke kozne bolesti dobili kupajuci se u njoj.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Plivanje
17.7.2015 22:29:14   
vikiveki
Mila,upravo o tome i pričam,nemogu da shvatim da se ljudi kupaju u Savi a znaju da nije čisto,još pogotovo posle poplava,ma imam neki utisak da ću se ošugati samo ako pipnem prstom vodu.A i ovi bazeni Oaza što imaju u SM i za njih sam čula dosta ljudi da se žali kako nisu čisti i da se dobili neke kožne bolesti

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Click Here