|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.6.2009 18:41:29   
Rina
Komsiluk mi je divan! Stalno se doseljavaju i odseljavaju i svako gleda svoja posla user posted image
Ok...ima jedna baba s kraja ulice i jedan deda s pocetka  ulice koji uvek znaju sta se desava user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.6.2009 18:44:16   
simke
Ni moj komshiluk nije nishta bolji.Ne mogu da se dogovore sijalice da kupimo i zamenimo,a da ne govorim o tome kada smo uvodili interfon,kablovsku...
Niko ni sa kim ne pricha,a ja sam dobra sa svima, pa onda mene smaraju svojim svadjamauser posted image U prizemlju imamo babu bosanku[bez uvrede],sishla sa planine,pa josh kad popije koju pivu,ulaz se ori[chini mi se da je chuje celo naselje]!U potkrovlju neki tip radi sebi stan,pa to je da chovek poludiuser posted image Mesecima hiltikom bushi i burgija u vreme kucjnog reda i po obichaju kad moje zlato zaspeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Dodje mi da pobegnem negde u planine,da se druzim sa vukovima i medjedimauser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.6.2009 18:53:53   
Tara
Ocajan user posted image user posted image user posted image
Ne smem ni psa da ostavim u dvoristu i da odem negde, da ga ne bi otrovali!Uzas!!!user posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.6.2009 19:17:37   
vodolija 82
OCAJANuser posted image  Zivimo u kuci,ali oklina je tako zlobna,katastrofa,jbg.scve same domacice,pa nemaju sta da rade vec da brinu o tudjim zivotima.A mene posebno ne vole,posto ih samo pozdravim,ne idem nigdje,ne kafenisem sa njima,pa mos mislit kakva sam.stvarno uzaaaaas....

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.6.2009 19:47:31   
Tara

IZVORNA PORUKA: vodolija 82

A mene posebno ne vole,posto ih samo pozdravim,ne idem nigdje,ne kafenisem sa njima,pa mos mislit kakva sam.stvarno uzaaaaas....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mogu da zamislim!!! Bas si me nasmejalauser posted image
user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.6.2009 23:50:26   
dunja RR
od komsije odozgore mi stalno flekav plafon od vode....te mu ispalo crevo od masine.i..zlila se voda, te mu nisu dobro ugradili novu tus-kabinu, inace se preziva ..... ali mi ga zovemo Curkovic, jer non -stop curi, ne vredi kreciti a od komsinice odozdole ulaze mi bube, joj ljudi moji...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.6.2009 23:51:09   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja

od komsije odozgore mi stalno flekav plafon od vode....te mu ispalo crevo od masine.i..zlila se voda, te mu nisu dobro ugradili novu tus-kabinu, inace se preziva ..... ali mi ga zovemo Curkovic, jer non -stop curi, ne vredi kreciti a od komsinice odozdole ulaze mi bube, joj ljudi moji...user posted image


u sendvicu sam, ne znam kao da pobegnem........

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.6.2009 23:59:09   
sanji
Uuuuuu, meni je strava! Živim u soliteru i znam par ljudi koje srećem na hodniku, ostale i ne poznajem! Imam dve sestre u komšiluku sa kojima pijem kafu ( 6 spratova iznad ) i to je to. Dobar dan za dobar danuser posted image user posted image . OBOŽAVAM SOLITERE, I TO ONE VELIKE!!!!!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 0:00:29   
dunja RR
moja zgrada ima 7 spratova i svi se znamo...uglavnom stari ljudi .

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 0:02:57   
sanji
Auuuuuuuuu, al' je tebi zabavno!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 0:07:09   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: sanji

Auuuuuuuuu, al' je tebi zabavno!user posted image


ma super mi je nemas pojmauser posted image user posted image user posted image ; ma dobro- znaju me jos od malena pa je ok;

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 1:23:17   
Anoniman
Ja sam skovala plan za novi komshiluk...poshto nemam nameru da kafenishem sa babuskarama....poshto je ceo plac ogradjen zicom...ja tju da pustim neku gustu puzavicu na zicu...pa da se nishta ne vidi unutra....da niko ni nezna da smo tamo...Neznam koliko tje to biti efikasno...al vredi probati...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 9:57:05   
Ana RR
Ja sam pokušala da nagovorim svekra da u zadnjem dvorištu stavimu onu drvenu ogradu, kao ameri što rade, niko ne može da te vidi, ali nema teorije.
Šta god da sam htela da uradim u dvorištu ništa nije dao, sad više i ne izlazim dole, sednem na terasu i boli me uvo. Ebe mi se za njegovo dvorište!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 12:57:43   
Rivana
Komsiluk mi je grooozan, obozavaju da sede i bulje u moj stan tako napadno ta zena bulji da vise ni u gace ne mogu da se skinem....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 13:04:13   
Ana RR
Dok sam živela u stanu, imala sam svaki dan jednog voajera u zgradi preko puta moje. Živela sam sama i nisam ni obraćala pažnju ni gde se svlačim ni šta imam na sebi, kad se vratim sa posla obično već sa vrata počinjem da se skidam.
Onda sam ga primetila kako non stop bulji u moj prozor (inače mlad čovek, oženjen, dva sina) i bilo mi baš neprijatno..
Neko vreme sam pazila šta oblačim i gde oblačim, dok nisam shvatila da se  u sopstvenom stanu ja skrivam!
I jednom sam dok je gledao izašla namerno na terasu samo u vešu, a u tom momentu se i njegova žena pojavila, videla me i verujem da mu je napravila svađu jer više nikad nije buljio u mene!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 13:05:44   
Anoniman
E  ja tju bash zato da se ogradim...pa ako mi se tjefne da sedim gola onda tju sedeti gola....i boli me....

Kod mene kutji sa sa 3 strane ogradjena ogradom od cigle...a sa prednje strane je ona metalna na rupe user posted image Tako da u zadnjem dvorishtu mogu shta hotju...ali tu mi je bzvz jer mi je uvek neko kutji...pa nema smisla da se suncham u toplesu...user posted image
Jedva chekam svoje dvorishte pa da gazdujem kako hotju user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 13:14:46   
boje
ja svoj komsiluk jako malo poznajem, ustvari i boli me d.user posted image  za njih.
ne znam ni kako mi se zove prvi komsija i ne zanima me.
sto se tice nezgodnih situacija sa istim....proslog leta smo imali veliki bazen u dvoristu (4,5x1 m) i naravno koristili smo ga maksimalno.jedno popodne bas kad smo se kupali komsija je provirio preko zida da nas "pozdravi".Inace zid je poprilicno visok i debil je morao da se popne na gomilu cigala da bi mogao da proviri.
Zao mi je jedino sto nisam bila gola.......trazili ste, gledajte.
stoka

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 13:20:25   
Rivana
Koji uzas, e ove moje komsije su mladi imaju dvoje dece muz i ne ali zena kako izadje u dvoriste stavi stolice i bulji ovamo izludjuje me, juce je u kuhinji a kad upalim svetlo uvece jos bilje se vidi i vrzmam se po kuhinji pogledam bulji li bulji sta ocekuje da vidi nije mi jasno poludecu od komsiluka. user posted image user posted image user posted image user posted image a kad joj dodje neko onda i taj neko sedne pa kolektivno bulje ko u pozoristu da su pitam se zar jedna mlada zena nema neka druga interesovnja u zivotu. Mislim da zna i kad smo otisli i kad smo dosli kuci.

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 13:21:49   
Rivana
ja svoj komsiluk jako malo poznajem, ustvari i boli me d.user posted image za njih.
ne znam ni kako mi se zove prvi komsija i ne zanima me.



Pametno i ja tako bas me briga za komsiluk ali kad ova tako zine pa gleda joooj svasta bih joj rekla

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 13:26:11   
boje
a, kod roditelja sam imala komsinicu koja me je svaki put kad krenem  negde, pitala da li znam gde cu.......godinama sam bila sludjena s tim i uvek razmisljala sta cu joj reci....a, odgovor je tako prost.......ZNAM.Vise me nista nije pitalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 13:26:54   
Rivana
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 13:29:32   
dana198495
Ja vecinu komsija i neznam a zivim ovdje vec 6 godina,nisam taj tip žene da idem sa kafe na kafu.Normalno idem na kafu ali sa svojim kolegicama a ne po komšiluku.I strasno me nervira kada se okupe na ulici pa tracaju da poludis kako mi je dobar komšiluk svi vode tuđu politikuuser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 13:30:18   
Ana RR
Moje prve komšije su svekar i svekrva (žive u prizemlju) i svaki put kad negde krenemo svekrva trči za nama i sto puta pita "A gde idete?"
To me izluđivalo!!!!!
Jednom sam joj rekla da me mama i tata u životu nisu pitali gde idem, pa zašto me to ona pita! Nije joj bio po meri moj odgovor ali to nije moj problem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 13:33:24   
Rivana
Ja vecinu komsija i neznam a zivim ovdje vec 6 godina,nisam taj tip žene da idem sa kafe na kafu.Normalno idem na kafu ali sa svojim kolegicama a ne po komšiluku.I strasno me nervira kada se okupe na ulici pa tracaju da poludis kako mi je dobar komšiluk svi vode tuđu politikuuser posted image



Joj ista stvar i mene to izludjuje, i isto kazem i za kafu idem sa svojim drugaricama koje godinama znam a ne po komsiluku.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.6.2009 13:35:58   
Anoniman
Dok sam živela u Pešti prozor mi je gledao na drugu zgradu, i bile su jako blizu. Bila je jedna baba koja je 1000 puta dnevno zalivala cveće, samo da ima razlog da stoji na prozoru i gleda šta radim. Jedan dan sam se nagla i pozdravila je, i pitala da li joj nešto treba kada stalno gleda u moj stan? Postidela se i otišla bez da odgovori. Da li je i dalje virila kroz zavesu - ne znam.

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here