|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
13.1.2010 20:07:07   
viking
U onim zgradama na Lionu mi živi drug koji kaže da komšinica ispod njega sipa kroz prozor ulje iz tiganja...

IZVORNA PORUKA: Ellenica

Imam komšije koji tresu mrve sa prozora na ne gledajući da li neko prolazi.
Tako sam jednom sa sve bebom u kolicima zasuta mrvama.
još nisam saznala ko je to bio.



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kakav vam je komšiluk?
16.1.2010 13:54:46   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: viking

U onim zgradama na Lionu mi živi drug koji kaže da komšinica ispod njega sipa kroz prozor ulje iz tiganja...

IZVORNA PORUKA: Ellenica

Imam komšije koji tresu mrve sa prozora na ne gledajući da li neko prolazi.
Tako sam jednom sa sve bebom u kolicima zasuta mrvama.
još nisam saznala ko je to bio.





Znači ja sam još i srećna žena,
kod mene su samo mrve u pitanju.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kakav vam je komšiluk?
16.1.2010 14:34:29   
Anoniman
Dok smo bili mali i igrali se zmurke oko zgrade redovno su nas kupali vodom! A sada samo nocu vidim kako leti kesa sa djubretom sa necijeg prozora/terase,ciljaju kantu al je ne pogode!

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kakav vam je komšiluk?
16.1.2010 19:23:17   
Leki 77
Moju drugaricu su pre 2-3 godine pogodili punom pelenom. Imala je duuugo cvorugu jer je dete bas napunilo pelenu. A inace, centar Zemuna. Ja imam veoma pristojan komsiluk. Po mome ukusu su nezainteresovani za odrzavanje zgrade, ali je barem uvek cisto, niko se nikome ni na koga ne zali, a sa dve komsinice se i druzim i cesto pijemo kafu i idemo u setnju jer imaju decu Igorovog uzrasta.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.1.2010 14:02:38   
Winex
Haotičan!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.1.2010 14:04:23   
lothroniell
Ja zivim u ulici u kojoj su sve kuce, odmah do mene sa desne strane su mi kumovi, preko puta ocekujemo nove komsije, a svi ostali u ulicu su super i komsiluk za pozeleti, sem kada ovi levo slave ili skupe drustvo! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Winex)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.1.2010 14:19:55   
Anck Su Nmaun
Ne poznajem ih a i nezelim da ih znam..ima ljudi da se zakace pa da ti iz kuce ne izbijaju... neka hvala!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2010 9:20:25   
bebironcic
Hm....katastrofa od komsiluka!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2010 9:29:19   
jacagoga
Moj je katastrofalan!!!! Ne mozemo da skupimo novac za ciscenje zgrade... kada crkne sijalica niko nece da je zameni kao da kosta 100 dukata, pri tom kad mm zameni sijalicu ispred naseg stana (iako su na toj strani jos 3 stana) komsija mu kaze da je lud sto menja jer niko drugi nece. A da ne pominjem parking gde par automobila zauzmu po dva parking mesta.... Inace ako parkiras auto na "necije" mesto dobijes pelenu ili smece na haubi... Imamo interfon ali komsije okrenu kljuc pa su vrata stalno otvorena.... ma cim se popravi situacija oko nekretnina brisem iz ove zgrade

< Poruku je uredio jacagoga -- 25.1.2010 9:31:04 >

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2010 14:59:02   
lothroniell
Eh ja onda bas imam srece! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2010 15:01:20   
Anoniman
....da ga pofajtaš benzinom i baciš šibicu! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2010 15:03:16   
lothroniell
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: kaliopi

....da ga pofajtaš benzinom i baciš šibicu! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.3.2010 10:20:21   
Mari86
Evo posle nekog vremena da napisem kako teku stvari sa mojim komsijom i njegovim "ljubimcima"...
naime podneli smo peticiju pre mesec dana..na koju jos uvek niko nije reagovao...sto je bilo
i za ocekivati...
Pre neki dan nisam mogla da izadjem iz kola posto su mi njegovi divni psi trcali oko kola i rezali..user posted image user posted image user posted image
Ja sam otvorila prozor i pocela da mu psujem sve po spisku on ih je pozvao i oni su otrcali oko njegovih nogu..
Kada sam izasla iz auta svasta sam mu rekla,i za pse i njemu licno...
On je kreten jedan samo cutao i usao unutra...
Tako da i dalje se borim sa debilom od komsije...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kakav vam je komšiluk?
3.3.2010 15:04:04   
lenaa
Moj komsiluk je raznovrsan ima jedna porodica Turaka (uzasni su, nekulturni, mirisu odvratno, i stalno istrisu neke ponjave kroz terasu), zatim Italijani dve porodice (super su svi sem jedne tetkice koja pere od 5 ujutru i stane uz moja vrata da prica ako nema sa kim a ona sa psom),zatim jedna porodica Albanaca (pristojni, mirni, zena uvek i poprica samnom i to na nasem jeziku bar onoliko koliko zna), ima dve porodice Svajcaraca (fini,pristojni), Nemci (takodje kulturni , normalni ljudi),u nekoliko stanova nemam pojma ko zivi, i naravno nase dve porodice iz Srbije ( e znate vec kakvi smo mi narod, komsija trci da zeva sta imam u garazu, pitaju gde idem, sta sam kupila, a kolko zaradjujemo, pa jedna zena tracari o drugoj a nerazdvojne su, i tako to me nervira, ja VOLIM nas narod al NE VOLIM da tracarim i briga me ko je kad doso i gde je bio itd.) .Ja mesec dana nisam ni izasla iz kuce i kad sam se konacno pojavila napolju i to sama dok mi je muz radio ja isla da se provozam i kupim sebi nesto i kad me komsinica videla kaze mi "jao pa ti se bre proskitala aaaaaaa"user posted image . Inace ne daj Boze da vam zatreba pomoc garant da vam nas covek (barem ovde ) nece pomoci. Zato ja sad lepo trazim drugi stan tacnije gledala sam neku kucicu na internetu pa cu da se selim, mora tako bar jos jedno godinu dok ne skupimo novac da kupimo nasu kucu.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kakav vam je komšiluk?
3.3.2010 15:17:32   
choopa choops
Jao i ja imam problema, ali sa jednim psom. U kuci preko puta nase  su nabavili lovackog psa. Poenta je u tome sto ga oni odvedu u lov jednom godisnje, a o setnji i da ne pricamo. To je pas koji bi trebao da pretrci dnevno ne znam ni ja koliko kilometara, a oni ga ne vode nikuda. Puste ga malo po dvoristu i to je to. I sad naravno pas laje od jutra do mraka, a narocito od 14h do 17h i uvece od 22h pa negdje do 2h. Tad je najglasnije. (evo upravo laje). Meni to ranije nije bio problem, ali otkad se rodila L ja sizim. Taman ona zaspe i one pocinjeuser posted image I tako stalno. Ne znam vise sta da radim. Inace su te komsije OK ljudi i dobr su sa mojim svekijima i sad smo mi vezanih ruku. Ne znam kako da im kazem i sta. jednu noc sam dosla na ideju da ih cimam na fiksni telefon u 3 poslije ponoci kao neka klinka user posted image , pa da vide oni malo kako je to kad ti neko ne da spavat user posted image

Ostatak komsiluka manje vise OK, mada ima ludaka user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kakav vam je komšiluk?
3.3.2010 15:19:22   
Mimče
komšilook mi je loodilo. Pre neki dan mm i ja kasno došli kući sa puta i ja legla da spavam a on išao da preparkira auto, pritom vidi  mlađu komšinicu kako u 2 ujutru izlazi iz podrumauser posted image . Ja se tu zafrkavam kažem ljudi štekaju nešto(naš kraj ima mnogo dilera raznih narkotika) i legnemo da spavamo. Međutim mm ti oko 3 ujutru skoči kao oparen"neko nam obija podrum, čuje se nešto, neko lupanje i glasovi" i obuče se čovek da vata lopove. Ja rekoh " aman šta me štrecaš u tri ujutru ajd kad si zapeo idi vidi ali uključi se na spikerfon da ja čujem da si ok", otkud znam na šta može da naletiuser posted image . I tako šunja ti se mm do podruma i atomskog skloništa i onda čujem "J.... ladno igraju stoni fudbal" i tako ti mi otkrijemo da nam komšije napravile žur sobu u atomskom i p... stoni fudbal u tri ujutru. Razmišljah kratko dal da se obučem i pridružim pa da igramo par na par, pošto su i oni naše godište ili da spavam, ono drugo mi je bilo draže u datom momentuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.3.2010 0:11:40   
Alexis79
Nama je komsiluk kao Grand parada.Zbor ludaka.
Jedva cekam da nadjemo neku kuci i da bezimo iz ove zgrade.
Nisam onaj tip za kafenisanje sa komsinicama.
U ovom smo stanu 3 god. i samo sam kod nekih muzevljevih rodjaka(koji su nam i nasli stan) bila u stanu.

Evo stanja u zgradi.Zgrada ima 20-tak stanova.
prizemlje :fin gluvonemi par ,i neki stanovi sa studentima

I sprat : neki sa nekim kucicima,i opet neki studenti

II sprat; rodaci koji su ok,opet studenti,i majka,cerka i baba koje se po ceo dan svadjaju i lupaju vratima

III sprat ili najludji sprat;baba kojoj sve smeta,onda neki tip koji pravi zurke kad mu matorci nisu kuci a ima 35 god u dupuser posted image i 10-oclana porodica kojima su stalno otvorena ulazna vrata,pa sve sto se sprema ili radi u stanu oseca i cuje cela zgrada.O vrsti muzike koju slusaju i da ne govorim sve neke zurle i zavijanja.user posted image user posted image user posted image

IV sprat: zmu i ja,neki par koji srece stalno na stepenicama,i jos jedan par sa dvoje male dece koju ne izvode napolje pa igraju fudbal u stanu po ceo dan.Pre neki dan su me probudili u 7h sa muzikom koja je licila na ispracaj u vojsku nekog rodjaka.Onako u majci u kojoj sam spavala sam im otisla na vrata koja su preko puta nasih.Komsinica sva zacudjena pita ;"jesmo li te probudili?"Mislim se;"ma jok htela sam da vidis u cemu spavam"user posted image user posted image user posted image

V sprat:neki koji se stalno svadjaju i piju i stalno promasuju stan pa tako cesto nocu pokusavaju da udju kod nas

Sve u svemu brod ludaka.



_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.3.2010 0:21:54   
gagana83
Alexis bas divan komsiluk imasuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kakav vam je komšiluk?
7.3.2010 0:26:40   
Alexis79
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.4.2010 21:04:09   
Nena81

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ja sam skovala plan za novi komshiluk...poshto nemam nameru da kafenishem sa babuskarama....poshto je ceo plac ogradjen zicom...ja tju da pustim neku gustu puzavicu na zicu...pa da se nishta ne vidi unutra....da niko ni nezna da smo tamo...Neznam koliko tje to biti efikasno...al vredi probati...user posted image


Sta zicu, struju sestro pusti pa da zasvetle kad krenu nepozvane na kafu user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   [Obrisana poruka]
25.4.2010 21:10:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.4.2010 21:32:48   
Nena81
Sadasnji komsiluk nije strasan, pored nas jedna starija gospodja, sa druge strane baka koju cujemo samo kada je vode na pregled, a preko puta smizla jedna belosvetska. Odvrce muziku od podneva do ponoci, koferima rke tamo vamo po hodniku pored zida nase spavace sobe, lupa vratima od lifta ko majmun, a za 1.5god kolko smo ovde ni jedan jedini put na moje zdravo nije odgovorila. Inace je moje godiste.
Svako vece muzika tresti sa VI sprata, moje dete na VIII ne moze da zaspi, sva sreca pa tacno u 22h gase inace bih zvala muriju.
Pre neko vece doticna smizla odvrnula muziku do ludila, 23h ja posaljem mm da je zamoli da smanji. On pozvoni jednom niko ne otvara saceka malo jer je cuo korake ispred vrata,i muzika se utisala.
Ja besna kao ris user posted image user posted image od nekulture, jbt nije htela ni vrata da otvori. Pa ne bi je pojeo mogla je lepo da kaze izvini ili bilo sta ovako sam ostala bez teksta. A radi u Komercijalnoj banci, osnovne kulture nema.
Letos su sa 18 sprata bacili kofu vode na parkic ispred zgrade mogli su neko dete ubiti debili, inace redovno se bacaju ostaci hrane po pola leba za golubove, koske za kerove lutalice, higijenski ulosci sa sve sadrzajem kroz prozor, zaboga ko nam je kriv sto prozori gledaju na parkic / ljuljaske, klackalice...
Hilti radi od ujutru do uvece svih 7 dana u nedelji,a kako je beton sve cujem od 1-18 sprata, svako renoviranje, kacenje slika....


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.4.2010 21:33:42   
Nana*
Joj dobre teme ismejala sam se sita user posted image

Alex i Gago vama nikad dosadno, user posted image
Moram da napomenem da je moj komsiluk u Srbiji extra, zivimo u kuci i svi okolo i bas smo kao mala porodica ulecemo jedni kod drugih kad nam padne na pamet,kafenisemo, pomazemo, svratimo u bastu kad kome nesto treba navikli da sadimo svako razlicito pa se koristimo iz svake baste po malo user posted image

E sad ovde u D... Kuca pola nasih, pola svakakvih. Jedna komsinice se dan i noc kliberi al nekako mi slatko. Jedna crnkinja u pola noci tabana u stiklama kao konj! A brat joj na rolerima u pola noci po stepenicama. Nasi jedni ja ih nazvala Sampioni pre nego sam i skontala da su nasi, dan i noc su budni kao vampiri ljudi moji... On pada u trans pevajuci Dzeja i nase narodnjake user posted image Jednom su se vratili pijani i opleli "morem plovi..." a u zgradi nas ima bas iz cele stare Juge...

A kod mm u gradu u zgradi nema dece pa kad je mala necaka dolazila, moja svekrva baci pelene u kontejner. Zaustavi je senilna svabica mislim mozga, nemaju dece, muz ima parkinsa i jos uvek vozi auto ( zakon ovde ko god je polozio moze do kraja zivota da vozi, nema ko kod nas ponovni pregledi itd. ) bogati neznam ni ja i pita je:" Izvinite komsinice sta ce kesa sa pelenama u nasem kontejneru, kad u nasoj zgradi nema dece?" Kaze moja svekrva isto Nemica :" A jel treba svoju unuku kad mi dodje da pustim da upisana i usrana hoda ili SMEM i da je presvucem nekad!!" ... Pregledaju tako kontejnere da li si dobro sortirao smece i tako...

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.4.2010 21:37:04   
NadaR
Ajoj zene user posted image ... nije vam lako user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.4.2010 21:38:12   
Nana*
A da, kad smo se selili sve je mm jadan vukao sam i Ves masinu i Frizider ja ga pitam pa jel nemozes nekom da pokucas da ti pomogne, kaze on:" Jesi normalna, nema sanse".... A ja navikla ko kod mene u komsiluku jesi vikno "Pomoc" stiglo 10 ljudi user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here