|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:28:14   
Maraj
QL ...pa ...i ja bi poludela pored takve svekrve. Verujem da nisi mogla da dojis bebu ne da nisi htela. A i da nisi htela to je tvoj izbor. Taj komentar da bi ga ona podojila...e tu bi pukla ....
Koliko mozes probaj da joj ne odgovoris. Tebi ce biti lakse. A nju da promenis ne mozes. Da se pokacis sa njom, posvadjaces se i sa muzem. Sto kazu stari , gledaj da na jedno uvo udje, a na drugo izadje. Prihvati da je takva i cuvaj svoj mir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2201
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:29:57   
veselicaa
Maraj u pravu si,deca su kod baka i deka razmazena jer oni za to i sluze,da ugadjaju deci.Ja za dosta stvari koje mi s ene svidjaju kod sveki i moje majke precutim,bitno je da pocuvaju dete,da ga nahrane,presvuku,da se igraju sa njim,ostalo je manje vise nevazno.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2202
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:30:19   
vocicana
Queen, a moju veliku srecu nemam takve situacije.
Zena je nedovrsena u svakom smislu, strasno mrzim edipovske tikove.
Samo je ignorisi, jednostavno je ignorisi, iskljuci se, zatvori vrata i kulturno je ignorisi.
Dobro je da je muz konacno stao na tvoju stranu, bas je ok sto je pokusavao da izgladi situacije...ali sve ima svoju meru i granice.
Kakva glupost! Da baba moze podojila bi te! E za to bi svaka svekrva ugasila! Kod mene ugasilaaaa!
Glavu gore i ignorisi ( da izvines budalu)!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2203
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:41:20   
Queen Lady


Vec dve god izbegavam bilo kakav razgovor sa njom, jer sam pre dve god bila na ivici da odem iz kuce, na sta je ona prokomentarisala, pa neka ide. U stanju je da te danas izmaze samo tako, a sutra vec da se ponasa kao da nista nije bilo. Ceo zivot sedi u kuci, ni kao mlada nije izlazila nigde (tako je majka vaspitala, da ceo dan sedi u kuci, cisti i kuva), pa sad ocekuje da i ja pored posla i pored toga sto ne vidjam dete po ceo dan, da sedim u kuci i da po ceo dan cistim (sto bi mozda i radila da ne radim). Jer ima jos dve snajke koje od kako su udale ne rade (kao traze posao, a mole boga da ga nikad ne nadju, jer nece da rade za 30000, za te pare im je bolje da sede kuci) i koje nigde ne izlaze, ne vidjaju se sa drugaricama bez dece (ako ih i dalje imaju, posto nigde i ne izlaze,svrati im neka komsinica sa decom na kafu) i one su dobre snajke, jer su se odrekle svega zbog dece, jer su sada udate i ne treba da idu nigde.... A ja ne valjam, jer ponekad odem da se vidim sa drugaricom bez deteta, jer ponekad ostavim dete kod mojih itd...

< Poruku je uredio veselica RR -- 14.3.2018 11:46:57 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2204
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:41:52   
mama Jo
Ne mogu bas da se stsvim u situaciju jer nemam svekrvu, ali znam da taj odnos moze da bude vrlo specifican. Ovakve stvari koje ona tebi kaze bi podigle pritisak svakome... moras samo da budes pametnija od nje. Muzu moras sve da kazes. I nadam se da nukada nece doci momenat da zbog nje bude doveden u pitanje odnos tvoj i muza... za takve situacije, po mom misljenju, najbolje je da ne zivite zajedno, ma ni u istom dvoristu

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2205
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:42:28   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Mnogo nepostovanja ima sa njene strane,najbolje da se distanciras i sa njom samo povrsno da pricas.Neki ljudi jednostavno nisu za slaganje.




Vec dve god izbegavam bilo kakav razgovor sa njom, jer sam pre dve god bila na ivici da odem iz kuce, na sta je ona prokomentarisala, pa neka ide. U stanju je da te danas izmaze samo tako, a sutra vec da se ponasa kao da nista nije bilo. Ceo zivot sedi u kuci, ni kao mlada nije izlazila nigde (tako je majka vaspitala, da ceo dan sedi u kuci, cisti i kuva), pa sad ocekuje da i ja pored posla i pored toga sto ne vidjam dete po ceo dan, da sedim u kuci i da po ceo dan cistim (sto bi mozda i radila da ne radim). Jer ima jos dve snajke koje od kako su udale ne rade (kao traze posao, a mole boga da ga nikad ne nadju, jer nece da rade za 30000, za te pare im je bolje da sede kuci) i koje nigde ne izlaze, ne vidjaju se sa drugaricama bez dece (ako ih i dalje imaju, posto nigde i ne izlaze,svrati im neka komsinica sa decom na kafu) i one su dobre snajke, jer su se odrekle svega zbog dece, jer su sada udate i ne treba da idu nigde.... A ja ne valjam, jer ponekad odem da se vidim sa drugaricom bez deteta, jer ponekad ostavim dete kod mojih itd...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2206
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:42:56   
veselicaa
Jel morate da budete u zajednici,odlazak nije opcija?

< Poruku je uredio veselica RR -- 14.3.2018 11:43:19 >

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2207
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:43:36   
vocicana
Pa to ti je stara skola, kao kod vecine zena ranije, kao moja svekrva, nije joj muz ni dao da radi, kao dovoljno je. A ti vidi linijom manjeg otpora i da sto manje sebe nerviras. Msm nije te bre ona rodila.
Asocijalni ljudi raznih ima.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2208
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:44:41   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Jel morate da budete u zajednici,odlazak nije opcija?


I ja sam htela isto da pitam?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2209
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:44:57   
Queen Lady
IZVORNA PORUKA: Queen Lady



Vec dve god izbegavam bilo kakav razgovor sa njom, jer sam pre dve god bila na ivici da odem iz kuce, na sta je ona prokomentarisala, pa neka ide. U stanju je da te danas izmaze samo tako, a sutra vec da se ponasa kao da nista nije bilo. Ceo zivot sedi u kuci, ni kao mlada nije izlazila nigde (tako je majka vaspitala, da ceo dan sedi u kuci, cisti i kuva), pa sad ocekuje da i ja pored posla i pored toga sto ne vidjam dete po ceo dan, da sedim u kuci i da po ceo dan cistim (sto bi mozda i radila da ne radim). Jer ima jos dve snajke koje od kako su udale ne rade (kao traze posao, a mole boga da ga nikad ne nadju, jer nece da rade za 30000, za te pare im je bolje da sede kuci) i koje nigde ne izlaze, ne vidjaju se sa drugaricama bez dece (ako ih i dalje imaju, posto nigde i ne izlaze,svrati im neka komsinica sa decom na kafu) i one su dobre snajke, jer su se odrekle svega zbog dece, jer su sada udate i ne treba da idu nigde.... A ja ne valjam, jer ponekad odem da se vidim sa drugaricom bez deteta, jer ponekad ostavim dete kod mojih itd...


Greskom sam odgovorila na ovaj post, ako neko moze neka ga izbrise, ja ne znam kako :)

< Poruku je uredio veselica RR -- 14.3.2018 11:45:32 >

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2210
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:46:13   
veselicaa
Sredila sam postuser posted image

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2211
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:47:09   
vocicana

IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Jel morate da budete u zajednici,odlazak nije opcija?


I ja sam htela isto da pitam?

?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2212
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:51:48   
mama Jo
Nema ona problem sa tobom, ona ima problem sama sa sobom... ali ti si joj meta za ,,istresanje"... treba se nositi sa time, svaka tebi cast

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2213
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:54:46   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ne mogu bas da se stsvim u situaciju jer nemam svekrvu, ali znam da taj odnos moze da bude vrlo specifican. Ovakve stvari koje ona tebi kaze bi podigle pritisak svakome... moras samo da budes pametnija od nje. Muzu moras sve da kazes. I nadam se da nukada nece doci momenat da zbog nje bude doveden u pitanje odnos tvoj i muza... za takve situacije, po mom misljenju, najbolje je da ne zivite zajedno, ma ni u istom dvoristu


Prve dve godine smo se redovno svadjali zbog nje, bar dva puta mesecno, od kako sam prestala sa njom da pricam vise se nas dvoje ne svadjamo. Ali je ona u zadnjih par meseci pocela dosta da me maze, da se za;li na mene, a pre toga smo muz i ja imali neku svadju, gde sam ja rekla da sam takva zbog njega (sto je uvek na njenoj strani) i zbog nje (sto od kako sam tamo jednu lepu rec nije rekla za mene). E tad je valjda uvideo neke stvari jer sam i dosla u stadijum da mi je sve jedno i da li ce da me prevari, i da li ce ovo i da li ce ono. E onda je valjda i on video kolio ima sati, pa je stao na moju stranu. A valjda sad nju to jos vise iritira, pa jos vise pljuje po meni...

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Jel morate da budete u zajednici,odlazak nije opcija?


Na zalost ne, jer smo dosta ulozili u ovu kucu. #-4 kredita smo imali. Sada sredjujemo sprat, pa se nadam za mesec, dva da se koliko bilo odvojimo. Mada sam mu napomenula da mislim da nece mnogo da se promene stvari (zbog njegove majke), on kaze da hoce. Videcemo kada dodje vreme.

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Pa to ti je stara skola, kao kod vecine zena ranije, kao moja svekrva, nije joj muz ni dao da radi, kao dovoljno je. A ti vidi linijom manjeg otpora i da sto manje sebe nerviras. Msm nije te bre ona rodila.
Asocijalni ljudi raznih ima.



Ma ova moja je radila, aj da nije isla na posao, pa da razumem. Vise ih je otac cuvao, a ona je imala komentar da ne zna ni da li ih je rodjeni otac hranio dok je ona bila na poslu...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2214
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:55:20   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Sredila sam postuser posted image


Zahvaljujem

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2215
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:56:46   
Queen Lady

Prve dve godine smo se redovno svadjali zbog nje, bar dva puta mesecno, od kako sam prestala sa njom da pricam vise se nas dvoje ne svadjamo. Ali je ona u zadnjih par meseci pocela dosta da me maze, da se za;li na mene, a pre toga smo muz i ja imali neku svadju, gde sam ja rekla da sam takva zbog njega (sto je uvek na njenoj strani) i zbog nje (sto od kako sam tamo jednu lepu rec nije rekla za mene). E tad je valjda uvideo neke stvari jer sam i dosla u stadijum da mi je sve jedno i da li ce da me prevari, i da li ce ovo i da li ce ono. E onda je valjda i on video kolio ima sati, pa je stao na moju stranu. A valjda sad nju to jos vise iritira, pa jos vise pljuje po meni...

Ovde nisam napisala sve detalje, samo ukratko, mozda nije lepo sroceno :)

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2216
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 11:57:19   
veselicaa
Bas bezveze situacija,pokusaj da je drzis na distanci,ako vec nikakav dogovor nije moguc,a vidim da nije.Kada pretera,nemoj da joj odgovaras vec neka tvoj suprug razgovara sa njom.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2217
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 12:04:03   
mama Jo
Moja prijateljica je bila u slicnoj situaciji... stvari su se promenile tek nedavno kada se svekrva odselila, smdo tada je bilo vrlo nezgodno. Ona je imala taktiku- ignorisati svekrvu, bukvalno se pravila da je ne vidi ka se desi da prodju jedna pored druge... ova je uvek imala neki komentar. Ali to se odrazilo ns njen odnos sa muzem, jer kad ,,pukne" onda se ona i muz posvadjaju... bilo joj je bas tesko, verujem i tebi da je

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2218
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 12:26:52   
Queen Lady
Ma ova moja "nema gde". A dok nije kupljena ova kuca, ona i muz su ziveli sa druga dva sina (ta kuca u kojoj su njih dvojica ima dva zasebna ulaza). Ali to vise nije njena kuca, njima ne moze da smeta... Aha... I sa srednjom snajkom se jedino slagala. Stariju je mazala kod srednje, cak su obe pokusale da mi napune glavu kako je ova starija ovakva i onakva, dok joj ja jedan dan nisam rekla kako je nije sramota da snajku naziva vesticom, na sta je njen odg bio da joj je to uzrecica (ma da, kako da ne). Od tada srednja snajka ne dolazi nikad sama kod nas (sama citaj bez muza), i kad god pricaju, sveki se zatvori u sobu. Rec vise nisu rekle ispred mene (ili sam ja postala glavna tema za ogovaranje). Kada sam imala gnojavu anginu (oni koji su je imali, najbolje znaju kako je), zove je snajka, a sveki usisavala i ladno joj kaze kad sam ja izasla iz sobe, evo usisavam, sta cu kad nemam normalnu snajku, da mi kaze, neka ja cu da usisam. A ja grlo bih iscupala. Samo sam iskulirala. IGNORE...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2219
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 12:33:57   
mama Jo
Po meni je upravo ignore u takvim situacijama najbolje, bez obzira da li je u pitanju odnos sa svekrvom, drugaricom, poznanicom, komsijom... ovde je specoficno jer zivite zajedno, pa moras svakodnevno da ignorises a to nekada dovede do ludila zaista koliko god da se trudis da ignorises...

Mozda da probate jedan zajednicki razgovor, pa da se postave stvari na svoje mesto- ne mozemo zajedno i kraj price, ne obracamo se ni u kom slucaju jedna drugoj, aki nesto treba preko muza/sina prenosite jedna drugoj??

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2220
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 12:46:05   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Po meni je upravo ignore u takvim situacijama najbolje, bez obzira da li je u pitanju odnos sa svekrvom, drugaricom, poznanicom, komsijom... ovde je specoficno jer zivite zajedno, pa moras svakodnevno da ignorises a to nekada dovede do ludila zaista koliko god da se trudis da ignorises...

Mozda da probate jedan zajednicki razgovor, pa da se postave stvari na svoje mesto- ne mozemo zajedno i kraj price, ne obracamo se ni u kom slucaju jedna drugoj, aki nesto treba preko muza/sina prenosite jedna drugoj??


I to je muz pokusao sa njom, da ako imamo nesto da ide preko njega, ali ja imam osecaj da ona zivi od toga da nekog izbaci iz takta, da ga dovede do ludila i to onako sva opustena, sa kiselim smejanjem, a onda ti onako kao nadrogirana odgovori, e vi mladi mnogo ste nervozni, a bocka te do zla boga, dok te ne dovede dotle da imas zelju da je zadavis. Ona je navodno sva jadna namucena, unucicima ne zna da se obaduje (ima ih sad sestoro), mrzi je da ide kod unucica na rodjendan, nikad nije uzela jedno (dvoje njih) za ruku, pa da ih odvede da prosetaju (ima parkova u okolini koliko ti volja) jer ne moze ona da ih seta, sta ako padnu,pa se ogrebu, moze da ih cuva ako ce ceo dan da sede ispred televizora i da jedu slatkise po ceo dan. A kada moji dodju kao me nesto poljubi, kao ona mene prihvata, a ja nju ne, a cim izadju na vrata menja se maska...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2221
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 13:06:01   
Queen Lady
Moram i ovo da napisem. Strasno me izludjuje kod nje (i kod takvih ljudi) sto decu smatraju "glupim" i nesposobnim. Jednom prilikom vozi S autic po kuci i prica mu muz skreni levo, skreni desno (imao je oko 2 god tad), a ona odmah, pa sta mu pricas levo, desno, jes bas on zna sta je levo a sta desno (a muz ce na to - pa kako da ga naucim ako mu ne pricam i ne pokazujem). I sta god da hoce sam (sad ima 3.5 god), pa ne znas ti mali si. Trazi sam da jede, pa ne znas ti sam da jedes, daj baba da te hrani (a vec dve god id u vrtic). Hoce sam da se obude (osim sto ne upase majcu u gacice), pa ne znas ti sam, dodji baba da te obuce. A od najstarijeg sina, najstarije dete ima 11 god, i dalje je hrane mama, tata, baba (ne daj boze da jede sama). Srednje dete i najmladje (mislim da i njih hrane, ali nisam 100% sigurna). Od srednjeg sina i starije i mladje dete hrane, prvo jednom detetu zalogaj, pa drugom (starija ima 7,8 god, mladja napunila 5). Nemojte pogresno da me shvatite za ovo, mozda ima majki koje hrane svoju decu, ali ja sam za to da ih treba pustiti same. Hranim i ja nekad moje dete, ali se trudim da sto vise jede sam... Ima mnogo drugih stvari koje treba raditi umesto njih, ali ja sam ponosna kad mu pricam probaj sam, probaj sam, ajde jos jednom i kad vidim odusevljenje na njegovom licu kada nesto uspe da uradi sam.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2222
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 14:25:31   
vocicana
Queen, bas si puna, citam sta pises, koliko se svih tih sitnica nakupilo, tebe to davi, gusi. Bas mi je zao sto tako prolazis.
Uopste da sam na tvom mestu ne bi ni razgovor pokusavala, to su vidis I sama nepopravljivi idijoti, samo ignore I ne davi se vise u tim glupostima. Dobices neko oboljenje, nije te ona rodila jednostavno, najkulturnija I najdalja distanca.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2223
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 15:12:20   
Queen Lady
Veruj mi da ima jos mnogo toga, zato i kazem da je steta sto nisam pisalasve,mogla sam knjigu da napisem. Ona se vodi time da ako njoj nesto smeta,treba da smeta celom svetu. Tu je bilo i cudjenja sa njene strane,kako mogu da nosim gace koje nosim,ona to nikad nije mogla da nosim (i to mislim na obican ves,ne na tange), kako mogu da nosim brus sa zicama,ona nikad nije mogla. Kako mi ne smeta pustena kosa, nju mnogo nervira,sto imam duge nokte,ogrebacu dete (imam vrlo male nokte). Jednom u tri meseca je znala da rasiri ves,da bi mi prosle god natrljala na nos kako ona meni prostire ve. Masinu ni jednom nije ukljucila ( jer je najlakse reci ja ne znam tu masinu da ukljucim). I onda prica kako ona meni pere gace. Ma haos. Dobro sam i iole normalna pored nje. Cudi se sto ne gledam turske serije,farmu,parove,pa nema sa kim da prepricava. Seticu se jos necega,pa cu da pisem. Od pre par meseci je tek pocela da me maze. Pa kako ce ona da se zali kod mojih na mene... Mogla bih do sutra da pisem.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2224
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 15:17:00   
vocicana
Hajde da te malo razveselimo. Idemo u druge teme, da izadjemo odavde vec je off, ne bi smela vise of tri posta uzastopno u jednoj temi, moras malo da promenis.
Opusti se,, imas nasu podrsku ovde, vidis da te vecina zenica razume, polako samo. Ako je svekrva ta zbog koje treba da zavrsis u Toponici, onda je... takav zivot tu gde si. Cuvaj sebe trebas svome detetu I muzu. MOlim te.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here