|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 21:37:29   
simke
Paketići su super,Siniša je oduševljenuser posted image Moraćemo da se nađemo na kafici  da se ispričamo user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 1476
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 22:04:06   
boba 11
Evo samo da se javim na brzinu
Bilo nam je lepo deca su zadovoljna i programom i paketicima a sledece godine se prijavljujem za dve devojcice jer se moj Aleksa otrimao sa sekom ko ce da bude frizer posto je svoju puzlu sklopio za 10 minutauser posted image
Inace imam samo jednu zamerku za paketice-bili su preteski pa su mame okilavile do kola sa troje dece i tri paketica-pametnice parkirale kod keja pa kao nema veze prosetacemouser posted image
Inace zelim da se zahvalim organizatorima sto su priredile taj dozivljaj nasoj decici i super mi je bilo zbog njih iako ni sa kim se nisam upoznala niti pricala ali bilo je kratko a i mi smo morali ranije ici
Puno poljubaca i laku noc

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 1477
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 22:04:52   
isidora88
evo nasih slicica user posted image
bilo je super samo mi krivo sto nisam upoznala sve,malo bi bilo glupo a i smotana sam u tim situacijamauser posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 1478
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 22:09:08   
Anoniman
DIDY!
Žene što su bile sa mnom su samo ponavljale "Fenomenalni su bakini kolači! Nabavi recept!" user posted image Tako da, molim te, stavi recept. user posted image
Mayo, tek sutra??? user posted image user posted image
Ljubim vas sve! user posted image


(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 1479
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 22:14:50   
minavb
Vidi decicuuuuuu. Joj zvercicauser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1480
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 22:18:17   
Didy
Moraćemo baku da pitamo za recept za bakine kolače.user posted image Ja ih nikad nisam pravila.user posted image
Nisam stigla ni sa kim da se ispričam, osim sa Bubulencetom i to sve nešto na blic. Stefan se opustio tek pred kraj i hteo da ostane kad smo kretali kući.user posted image Sofija je tad već bila jako umorna i morali smo da idemo da bi odspavala u kolima da ne poremeti spavanje. A mm sam sad vodila na ovakva događanja i nikad više.user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 28.12.2011 22:19:54 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1481
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 22:20:22   
Anoniman
Što, šta bi sa mužićem? user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 1482
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 22:22:25   
viking
Videla sam slike kod New Mom na FB-u, super ste user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1483
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 22:27:05   
Maya21
Maya zaspala user posted image
mogu nekoliko samo da ubacim, ima ih preko 100 cini mi se

za pocetak evo ovo

user posted image

user posted image

user posted image

vredna limunadica ukrasava jelku, hvala joj!

user posted image

i za kraj jedna grupna fotka

user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1484
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 22:29:54   
New Mom
Malo atmosfere.
user posted image
user posted image
user posted image
lanajelena sa klincima
user posted image
New Mom sa KL
user posted image
gagins
user posted image
neke grupne
user posted image
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 1485
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 22:31:28   
Didy
Evo nekoliko koje je mm uslikao:
Stefan u pauzi između plakanja:user posted image
user posted image
Sofija i Bubulencetova Emauser posted image (mm bukvalno shvatio - Slikaj decu.user posted image
user posted image
Stefan i Sofija sa Deda Mrazom i animatorkom:
user posted image
Jedna grupna:
user posted image
Druga grupna:
user posted image



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1486
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 22:41:55   
isidora88
ima li neko sliku mateje sa deda mrazom? ja imam samo jednu sliku ali se ne vidi lepouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1487
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 22:52:01   
Didy
IZVORNA PORUKA: Tash

Što, šta bi sa mužićem? user posted image


Kao prvo, uopšte nije bio oduševljen idejom dolaska, a ja ga pitala da li bi pošao s nama pošto sam htela i Sofiju da vodim. Onda se nešto ućutao kad je trebalo da krenemo. Onda mi se činilo da likuje što se Stefan rasplakao, pa mi je rekao kako ja maltretiram svoju decu, pa je hteo odmah da idemo kući čim se on prvi put rasplakao, a to je bilo još dok animatorka nije došla. I čim su dobili paketiće bilo je: Idemo kući. Ok, Sofiji se spavalo, ali baš je bilo bezveze s njegove strane. Bolje da mi je rekao da mu se ne ide, nego što je stalno nešto zvocao kao neka baba. Onda mi je u autu rekao da mu nije jasna moja potreba da dođem, kao šta ja dokazujem i kome time što maltretiram svoju decu. I onda je čim smo došli kući otišao na druženje u firmu, a ja sam sama spremala decu za spavanje. Došao je malo pre taman kad su deca zaspala.user posted image Od početka je bio negativan prema svemu i samo je činio da ne mogu da se opustim, a kao - Ma, sve je u redu.user posted image
A meni je i pored svega toga bilo lepo.user posted image Kako bi mi tek bilo da smo bili bez njega. Hvala svima koji su učestvovali u organizaciji, baš je bilo dobro.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1488
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 22:53:27   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: viking RR

Videla sam slike kod New Mom na FB-u, super ste user posted image


I ja upravo, super su slickice!! Cini mi se da je dosta veci prostor nego u Bg ili tako izgleda na slikama, sve u svemu super ste svi a NM vec vejiki stomacic, iznenadih se kako vreme leti user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1489
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 22:53:31   
PoisonEve
Super su slickice! Bas bi volela da sam mogla i do NS da dodjem, toliko mamika bi volela da upoznam!user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1490
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 22:55:08   
pepeljuga
Didy, ne sekiraj se zbog tm, vazno da si ti uzivala user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1491
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 23:03:18   
Didy
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Didy, ne sekiraj se zbog tm, vazno da si ti uzivala user posted image


Ma, ne sekiram se uopšte, samo kažem da sam budala što nisam došla sama sa decom kao i uvek, kao i svuda. Sada sam se podsetila zašto je to tako.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 1492
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 23:29:02   
bubulence
hehehe, didy tm skratio tebe i mm za glavuuser posted image ...
drage moje, meni je bilo jako lepo, procaskala sam sa limunadicom koja je jedna dusa, muzic joj je jako fin a Nikolica presladak. didy je jako lepa i zgodna mamica (svaka cast na izgledu posle samo 3 ipo meseca od porodjaja), Sofi i Stefan su toliko slatki da reci nemam, a muzica sa jedva videlauser posted image . malecku sam znala i ranije, kao i njenu Laricu lepoticuuser posted image .
sve mame izgledaju odlicno, deca su bila predivna, vesela...
malo smo bili svi razdvojeni pa nisam upoznala vecinu mamica ali se nadam da ce biti vremena.
u svakom slucaju nama je bilo jako lepo, paketic je vise nego odlican, nisam ocekivala da cemo sve to dobiti za 500din...
majo i dunja user posted image , sve pohvale za organizaciju.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1493
   RE: RR Deda Mraz 2011
28.12.2011 23:55:12   
SareniVrabac
Isi,imaju kod nas neke slike Matejine,stavicu ih sutra.Ko je devojcica sa Aleksom na slici?bila je jako slatka,ucila ga da slaze kocke

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1494
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 8:12:27   
SUPER MAMA
Bas ste se lepo druzili zabavljali....user posted image user posted image

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 1495
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 8:13:44   
limunada
Zene meni je bilo predivno,mi smo dosli prvi u 17h zbog jelke.
Bubi user posted image divni ste,bas si mi bila lepauser posted image bas mi drago sto smo uspele koju prozboriti,Ema je secer a vi ste superuser posted image

Upoznala sam i Malecku vrlo draga i prijatnauser posted image

Olga je jedna vrlo opustena i dobra zenica user posted image bas mi se svidela,Nikola je pruzao ruke da ga uzme,navalio na zenuuser posted image i njemu se svidelauser posted image

Dunjica i Maya su takodje divne,sa Dunjom sam se slikala postavicu kasnije ima dosta slika.

Sa Didy sam se u prolazu samo osmehivala user posted image zao mi sto nisam i snjom prozborila

New Mom je slatka trudnica,nisam je odma primetila al me ona zaustavila da se upoznamo a ja sva izgubljenauser posted image ,krivo mi sto nisam sa ostalim zenicama pricala i upoznala se.

Isidoru88 sam primeila al nikako nisam uspela do nje doci a i bilo mi malo glupo svima da prilazim jer vecina je jurcala za decom.

Sve u svemu bilo je divnoooo,paketic je superuser posted image Sve je divno biloo,posle cu postaviti slike,nije mi aparat tu.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 1496
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 8:36:09   
NadaR
Divni ste drugari ! Zgodne mamike i prelijepa djecica! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 1497
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 8:50:23   
Maya21

IZVORNA PORUKA: isidora88

ima li neko sliku mateje sa deda mrazom? ja imam samo jednu sliku ali se ne vidi lepouser posted image


imam ja, mm je slikao svu decu sa deda mrazom... kasnije cu postaviti, kad ih malo razvrstam

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1498
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 9:39:30   
Anoniman
Vidim da ste se odlično provele i sličice su vam divne user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 1499
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 10:05:00   
minna
Super su vam sliciceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here