|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 10:08:33   
bubulence
evo nekoliko slicica i od nas
user posted image
user posted image
user posted image
na sledecoj smo moje dete i ja
user posted image
user posted image
didy i ja
user posted image
a tu smi i limunadica i ja
user posted image
mame pronadjite se
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 10:32:32   
Anoniman
Najviše sam pričala sa PodrumŠ, njena Rea je malo user posted image . Gajim posebne simpatije valjda što je rođena par dana pre mog Marka, i ima iste zeze kao moj bebac. user posted image Mogu ja nju da zauzmem za snaju? user posted image

Razmenih i koju reč sa Didy, sa Limunadicom koja se nasekirala jer je zaboravila trakice za jelku, sa Nedjom, Mayom, Dunjom, Lilly, New Mom, simke...

Sa Olgom sam se dimila u pušačkoj prostoriji. user posted image

Sa gagins prodiskutovah oko Markovog ojeda (uadvih ženu na brzaka), a moj klinac i drugaricin mali su uleteli u njene kolače pre nego što je stigla da ih spusti na sto. Luki su se ipak više dopali Didyni bakini kolači. user posted image

Sa lanajelenom prodiskutovasmo prokletstvo vrtića u par rečenica (pokupljene bolesti za dan boravka u vrtiću)...

bubulence mi je mnogo lepa, i beba liči na nju (ima njene oči).

Bebac od šarenogvrapca mi je mnooooogooooo sladak. Valjda sam dobro zapamtila nick mame.

Sve u svemu, meni je bilo lepo. user posted image

< Poruku je uredio Tash -- 29.12.2011 10:33:10 >

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 1502
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 10:38:33   
isidora88
vrapcu to je marija(olga rr)
liumunado ja nisam znala koja si,bas mi bilo bezveze da svakom zagledam bedz,ispalo bi kao da gledam nesto drugouser posted image
sve u svemu krivo mi je sto se ne snalazim u takvim situacijama i sto nisam upoznala vise vas,ali nadam se da ce biti prilikeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 10:57:37   
bubulence
IZVORNA PORUKA: Tash

bubulence mi je mnogo lepa, i beba liči na nju (ima njene oči).




hvala draga user posted image , inace si prva koja kaze da Ema lici na mene user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 11:03:44   
Anoniman
Meni baš liči, htela sam da komentarišem i na temi slike mama sa bebama, ne znam dal sam do kraja napisala. 

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 1505
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 11:16:47   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Tash

Najviše sam pričala sa PodrumŠ, njena Rea je malo user posted image . Gajim posebne simpatije valjda što je rođena par dana pre mog Marka, i ima iste zeze kao moj bebac. user posted image Mogu ja nju da zauzmem za snaju? user posted image

Razmenih i koju reč sa Didy, sa Limunadicom koja se nasekirala jer je zaboravila trakice za jelku, sa Nedjom, Mayom, Dunjom, Lilly, New Mom, simke...

Sa Olgom sam se dimila u pušačkoj prostoriji. user posted image

Sa gagins prodiskutovah oko Markovog ojeda (uadvih ženu na brzaka), a moj klinac i drugaricin mali su uleteli u njene kolače pre nego što je stigla da ih spusti na sto. Luki su se ipak više dopali Didyni bakini kolači. user posted image

Sa lanajelenom prodiskutovasmo prokletstvo vrtića u par rečenica (pokupljene bolesti za dan boravka u vrtiću)...

bubulence mi je mnogo lepa, i beba liči na nju (ima njene oči).

Bebac od šarenogvrapca mi je mnooooogooooo sladak. Valjda sam dobro zapamtila nick mame.

Sve u svemu, meni je bilo lepo. user posted image
Znači da se sprijateljimo user posted image ... može, samo, za koje tvoje dete?  Može ženska i da bira user posted image . Njoj bi čučnuo taman  Luka user posted image , od Marka je starija user posted image .
Ja sam vam kao Isidora, ne snalazim se u gužvama... Videla Tash i prilepila joj se kao krpelj user posted image . Jedina sreća mi je što je Darko hteo da pomogne user posted image ... inače bih se iskilavila (još više).
Naravno, kasnila sam jer je mm imao važnija posla (proslava u firmi do kasnih noćnih sati) a ja sama sa njih dvoje user posted image .
Na blic sam uspela da pohvatam vas par... a ostale, nadam se na nekoj kafi ...
Paketići su super! Darko odgledao crtaće još sinoć user posted image
Svaka vam čast na organizaciji, sve je bilo EXTRA! 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 11:20:40   
Anoniman
E, ja sam pravi skot od majke, moje mezimče, starije dete, može da bira ženu, ovom mlađem ja biram, po svojoj meri. user posted image user posted image user posted image Šalim se.

U svakom slučaju, treba da se družimo, možda Rea nauči Luku mađarski! user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 1507
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 11:25:08   
Podrum Š.
E, to bi bilo interesantno videti... U svakom slučaju treba se organizovati za druženje.
Btw Rea se super provela, bežala mi je kada sam trebala da je obučem za pokret. A Darko je "istrpeo" sve. Bilo mi ga je žao na momente jer shvatam da je njemu kao najstarijem detetu tamo bilo dosadno...
"Al i mi mame imamo dušu" - reče neko sinoć user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 11:53:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.


"Al i mi mame imamo dušu" - reče neko sinoć



user posted image

On ima 8 god? Ili sam prolupala? Onda nije bio najstariji, drugaricina mala ima 9. Nego, sad me zvala mm-ova sestra, pita "Šta kupiti dečaku od 8 god?", pa ako Darko ima 8god, kaži mi!

< Poruku je uredio Tash -- 29.12.2011 11:54:08 >

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 1509
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 12:07:36   
Podrum Š.
Darko u januaru puni 9...
I skroz je nezgodan po pitanju poklona... Ništa mu ne odgovara.
U poslednje vreme se obradovao: duksu sa produženom kapuljačomuser posted image , klizaljkama, teleskopu, My mystery UFO, knjigama Džo Stilton i nekim igricama ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 12:19:21   
Jeca*
ja sam sestricu koji je malo mladji kupila onu igru potapanje brodova...nadam se da ce se obradovati...ja bih user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 12:23:03   
Anoniman
Pa i ja bih, o tome se i radi, ali on se ne raduju. Recimo, moja baka je Luki kupila gomilu svesaka, flomastere, gumice, zarezače, našao se tu i koji gormit, čokoladica... znači, to su stvari za koje kuka SVAKI DAN VEĆ MESEC DANA, ali nije bio fasciniran. Kada sam pitala šta je očekivao, rekao je "Igračku", pitam "Koju?", on ne zna da mi kaže. Ne postoji igračka koja bi mogla da mu se kupi. A on je 5god, šta će biti kad bude imao 8, majku mu?
Uglavnom, kupila mm-ova sestra društvenu igru... moje shvatanje je da će skupljati prašinu. user posted image
Sorry za off.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 1512
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 12:40:49   
limunada
Ja i Olga sa njenom plavusicom :)
user posted image
Ja i bubulence sa nasom decom :)
user posted image
Ja i Dunja :)
user posted image
evo malo decice,tu je i New Mom,neznam ko je pored nje nek se javi:)
user posted image



_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 1513
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 12:43:54   
gagins
Pozdrav i od mene,juce je bilo divnoooo.Odusevila sam se prostorom,uopste nije mali kao sto izgleda na onim slikama,organizacija je bila odlicna(sve pohvale Dunja i Mayauser posted image ),hvala vam na divnom druzenju i paketicima.Eno Luka od jutros majstorise sa alatom,popravlja sve sta stigneuser posted image ,Sonja je pazzle slozila vec nekoliko puta.Animatorka je takodje bila odlicna,kao i prosle godine.Super,super,super.....
Sad cu i koju slicicu da okacim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 12:50:01   
Anoniman
To je kuma od NM, ako se ne varam. 

(odgovor članu gagins)
  Direktna veza do poruke: 1515
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 12:54:10   
limunada
Evo bubulence,ja i mislim da je i gagins pored a cetvrtu neznam, :)
user posted image
Evo je Tash :)
user posted image
Nikola sa jednim drugarem :)nek se javi mama drugara :)
user posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 12:54:23   
gagins
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 1517
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 12:54:50   
lajla
Decica su prelapa,mame svaka castuser posted image .zao mi je sto se i ja nisam nasla medju vama,ali sledece godine ne propustamuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 12:55:59   
gagins
Pored mene je simkeuser posted image

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 12:56:31   
limunada
Aha sad znadem user posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 1520
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 13:14:23   
gagins
evo i paketica
user posted image
mislim da je ovo bubulence
user posted image
lalajelenina Lana
user posted image
lanajelena,njen Dusan i moja Sonja se tu ugurala kod Deda Mraza u krilo
user posted image
moja Sonja
user posted image
i ja sa Lukom i Deda Mrazom
user posted image

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 1521
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 13:16:24   
Anoniman
Četvrta na slici je simke sa nečijim detetom, a dečak na slici ispod je Uroš, mama je Makili. 

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 1522
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 13:25:34   
Didy
IZVORNA PORUKA: bubulence

didy je jako lepa i zgodna mamica (svaka cast na izgledu posle samo 3 ipo meseca od porodjaja), Sofi i Stefan su toliko slatki da reci nemam



Hvala, Bubi!user posted image A ono "zgodna"user posted image , gde me nađe. Ponekad kriziram zbog svog izgleda posle porođaja, ali onda shvatim da je to sad najmanje važno. Ja sam imala osećaj kao da te znam ceo život. Baš si mi nekako bila bliska. Emilija je medenjak jedan mali. A oči kakve ima! Uh! A Limunadici sam se smeškala u prolazu, nikako nisam stizala da s njom prozborim koju. S Neđom i Tašom sam isto tako po koju reč, ali njih sam videla i prošle godine, pa sam imala osećaj kao da se već znamo. Lanajelenu sam isto znala od prošle godine, videle smo se u sobi s lopticama, ali sam ja tad dojila Sofiju, a nju valjda bio blam da me prekida.user posted image
Dunja mi baš nekako milo deluje, isto smo samo u letu koju prozborile. Ostale devojke, stvarno mi je žao što se nismo ispričale ili upoznale. Biće valjda još prilika, mada to bude komentar posle svakog druženja.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1523
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 13:30:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Didy

Lanajelenu sam isto znala od prošle godine, videle smo se u sobi s lopticama, ali sam ja tad dojila Sofiju, a nju valjda bio blam da me prekida.user posted image




Da, da, ona je mnogo stidljiva. user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 1524
   RE: RR Deda Mraz 2011
29.12.2011 13:32:11   
Anoniman
Ja sam se inače, limunadice, izmicala kada si slikala, jer sam mislila da ti upadam u kadar da slikaš neko dete. user posted image

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here