|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sokobanja
10.7.2015 15:03:31   
vikiveki
Ma da,mojoj ćerki je baš pomoglo, bila je jednom i više hvala bogu nije imala problema nikakvih ,evo već skoro 6 godina je prošlo od kako je bila

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sokobanja
10.7.2015 18:03:13   
amdn
Nikiteki bravo sto ste dobili banju, jest da je bila muka ali isplatice vam se i bice bolje kad odradite sve terapije, setajte sto duze i obavezno izletiste Borici.
kad idete ja idem u Sb u cetvrtak

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sokobanja
10.7.2015 18:44:36   
aleksandrici
Klima je cudo.Setajte i disite svez vazduh.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sokobanja
10.7.2015 18:47:15   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: amdn

Nikiteki bravo sto ste dobili banju, jest da je bila muka ali isplatice vam se i bice bolje kad odradite sve terapije, setajte sto duze i obavezno izletiste Borici.
kad idete ja idem u Sb u cetvrtak

amdn gde se otprilike nalazi to izletište Borići? Nisam znala za njega,je li blizu Sokobanje?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sokobanja
14.7.2015 16:39:22   
amdn
Viki to je blizu Specijalne bolnice kad se penjete ka bolnici sa leve strane, sigurno ima i putokaz. to je u banji, tako da mozete da setate ujutru, cula sam da su napravili neki lep parkic za klince

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sokobanja
14.7.2015 16:42:58   
amdn

IZVORNA PORUKA: nata11

amdn kada ides avgusta? Ja mozda pocetkom avgusta idem na 3-4 dana sa jetrvom i klincima (ako ne odemo na more) pa mozda se organizujemo za kaficu.



Nato ja idem sad u cetvrtak za SB, klinac vec otputovao tamo, jel mozda dolazite ranije :) da se druzimo user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sokobanja
15.7.2015 8:33:00   
nikiteki
danas su mi rekli da zovem da vide jel ima slobodno sad 22 jula najverovatnije tad ako ne onda u septembru

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sokobanja
15.7.2015 11:40:47   
amdn
niki ako idete 22 mi smo tamo, pa da se druzimo malo, u sep. mi necemo ici.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sokobanja
15.7.2015 16:34:02   
nikiteki
dolazimo 22 jula u sokobanju

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sokobanja
15.7.2015 17:29:19   
amdn
jeje saljem ti u pp tel.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sokobanja
15.7.2015 22:00:04   
nikiteki
vazi

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sokobanja
18.7.2015 8:45:04   
mati
Ko je trenutno u banji? Treba nam smestaj za veceras. Samo za vikend jer ja radim, a mm se vratio pa bi malo da odmorimo. Javite mi u pp

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sokobanja
20.7.2015 9:41:30   
daca77
Mati, nisam znala da ces i ti biti u banji...
Ja sam se lepo odmorila i rashladila...na Ozrenu je kasno uvece i dug rukav bio potreban...sada sledi kuvanjeuser posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Sokobanja
20.7.2015 12:39:12   
nata11

IZVORNA PORUKA: amdn


IZVORNA PORUKA: nata11

amdn kada ides avgusta? Ja mozda pocetkom avgusta idem na 3-4 dana sa jetrvom i klincima (ako ne odemo na more) pa mozda se organizujemo za kaficu.



Nato ja idem sad u cetvrtak za SB, klinac vec otputovao tamo, jel mozda dolazite ranije :) da se druzimo user posted image


Tek sad vidim poruku draga. Za sada ne, promena plana. Mozda provedem subotu ceo dan u Soko banju. Ti do kada si tu?

_____________________________





(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Sokobanja
20.7.2015 17:19:31   
daca77

IZVORNA PORUKA: vikiveki



amdn gde se otprilike nalazi to izletište Borići? Nisam znala za njega,je li blizu Sokobanje?

Ja sam provela vikend u neposrednoj blizini...zgrade koje se nalaze neposredno ispod parka i bolnice...jao...drage, dusu rashladih tamo...ono nije normalno kako je sveze u stanu rodjaka mm...i ne primetih te visoke T, ali zato sada sve sedim ispod klime.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Sokobanja
20.7.2015 20:31:17   
amdn
drage moje mi smo u sokobanji ali smo dobili varicele sad u petak , ne ynma gde mije glava,
osuo se skroz a najvise iam po licu i konstantno imamo temp 38,6 pa spustimo pa nem apar sati pa opet,
propade nam odmor, a yao mi ga mrvica mnogo toplo a on samo kuka kako ga svrbi
Tako da mame mi sad ne mozemo da se druzimo, ali vas pozdravljamo i ljubimo

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Sokobanja
24.7.2015 23:11:20   
nikiteki
procice i boginje.i mi smo u sokobanji

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Sokobanja
24.7.2015 23:12:41   
Sanjica26 RR
Mi dolazimo 3.avgusta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Sokobanja
25.7.2015 22:47:12   
amdn
mamike mi cemo biti verovatno i posle 3 avg. ako ne budem mogla da povedem Jurija dci cu ja da se vidimo na kafici user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Sokobanja
25.7.2015 23:32:45   
Sanjica26 RR
Slobodno ga povedi. Moja deca su prelezala boginje. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Sokobanja
26.7.2015 17:50:37   
amdn
vazi Sanjce, tad ce mu verovatno vec i otpasti, vidimo se, lepo je i sad ovde, ova dva dana nocu malo svezije inace je bilo bas toplo, danas kao duva vetric ali je bas vruce, da ga nema przilo bi

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Sokobanja
27.7.2015 17:19:41   
mati

IZVORNA PORUKA: daca77

Mati, nisam znala da ces i ti biti u banji...
Ja sam se lepo odmorila i rashladila...na Ozrenu je kasno uvece i dug rukav bio potreban...sada sledi kuvanjeuser posted image

Daco, bilo je neplanirano. Ali nasli smo smestaj na jezeru, uvece malo prosetali do Banje i vecerali pa se vratili na Bovan i sutra opet kupanjac ceo dan. Idemo jos koji put obavezno, meni je odmor tek u septembru, tako da uzimam neki petak slobodan i za vikend idemo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Sokobanja
24.8.2016 16:59:42   
mati
Zatajila tema. Hoce li biti neka mamika za vikend u banji?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Sokobanja
26.8.2016 12:06:30   
dzesi86
Cao svima treba mi mala pomoc, da li je neko skorije bio u soko banji u stacionaru sa decom i da li proveravaju licnu kartu pratioca ili ne ?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Sokobanja
12.6.2017 11:14:46   
Bunnyca
Ove godine nazalost ne idemo na more, bebac ce biti bas mali, pa smo se odlucili za Sokobanju polovinom avgusta.
Da li neko ima informacije o Aqua parku, kakav je, ima li dela sa prirodnih hladom?
Da li ima bazena gde je prirodan hlad, da mogu sa bebom?

(odgovor članu dzesi86)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here