|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sokobanja
7.10.2019 9:49:11   
nata11
Dora meni je uvek tamo ledena voda 😀 Verovatno je najbolje avgusta. 



_____________________________





(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Sokobanja
11.10.2019 16:11:56   
kamičak
Jel ima neko preporuku za smestaj u Sokobanji?


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Sokobanja
11.10.2019 20:47:22   
nata11
Imam ja u kom rasponu cena te interesuje? Sa ljubimcem ili be?





_____________________________





(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Sokobanja
11.10.2019 20:55:50   
kamičak
Bez ljubimca, pristojan smestaj ako moze sa polupansionom (ne bih hotel ni neki luksuz). Boravak 3,4 dana.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Sokobanja
12.10.2019 9:05:09   
nata11
Poslacu ti pp samo da pronadjem kako prebaciti na stariju verziju. 



_____________________________





(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Sokobanja
12.10.2019 9:12:30   
nata11


IZVORNA PORUKA: kamičak

Bez ljubimca, pristojan smestaj ako moze sa polupansionom (ne bih hotel ni neki luksuz). Boravak 3,4 dana.



Ne uspevam prebaciti na komp verziju a nemam vremena da palim laptop. Ako nije dozvoljeno neka mod brisu. 
Za to sto si navela su meni ok Sunny apartmani. Malo jaca cena ali bolji smestaj Nataly spa. Oba su blizu pesacke zone. Malo dalje od Soko termi Nikolic apartmani sa bazenom ali bez ishrane (obavezno se cenkaj nabiju cene pa onda spustaju). 
Bezi od onih jeftinih smestaja sa Bookinga jezivi su. Jedno se zeznuli i nikada vise. Horor. 
Inace zalosno sta se radi sa hotelom Moravica. Takav pogled i uzivanje na terasi nikada necu pronaci u SB. 


_____________________________





(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Sokobanja
12.10.2019 9:34:12   
kamičak
Hvala, Nato, dala si mi lepe smernice. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Sokobanja
5.8.2020 8:22:13   
branki*
Bili juce... Prepuna je. Kao budva. Ne mozes da prodjes.mi isli u akva park. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Sokobanja
5.8.2020 11:19:44   
Sanjica26 RR
Gledala sam snimak. Previse ljudi. Zbog toga sledece godine ako bude moglo da se ide na more, mnogi ce da pohrle. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Sokobanja
5.8.2020 12:16:51   
nata11
Haos. Meni drugarica kaze ako dolazis tek septembra na vikend.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Sokobanja
5.8.2020 13:21:47   
zivka


IZVORNA PORUKA: kamičak

Jel ima neko preporuku za smestaj u Sokobanji?




Poslala sam ti pp

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Sokobanja
5.8.2020 13:29:00   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Gledala sam snimak. Previse ljudi. Zbog toga sledece godine ako bude moglo da se ide na more, mnogi ce da pohrle. 



Bas tsko.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Sokobanja
5.8.2020 14:36:30   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: branki*

Bili juce... Prepuna je. Kao budva. Ne mozes da prodjes.mi isli u akva park. 


Zar nisu zatvorili aqva park?Mi kad smo bili nije bila guzva,mada se mi uvece nismo set_ali,niamo isli u restorane..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Sokobanja
5.8.2020 15:44:36   
branki*
Nije.otvoren je.kao i svaki akva park u srbiko,koje smo zvali.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Sokobanja
8.8.2020 23:47:22   
Mirko Svirko
Prekopiracu vam jedan text na koji sam naisla...I kakvi su utisci..




Utisak o poset_i Aqua parku u Sokobanji... posto muz i jedna cerka imaju oset_ljivu kožu pozovemo danas telefonom da se informisemo da li postoji varijanta poludnevna karta, postoji krece od 15h,kaze teta koja se javila na info tel. Pojavljujemo se u 15:30h gde nam na ulazu kucaju uredno PUNU cenu karata!! Na moje pitanje ZAŠTO? I sta je sa poludnevnim kartama ?? Kazu:to važi za radni dan ,danas je vikend . Pa zvala sam pre 3 sata i tada je bio vikend ??? Predjem preko toga i krenem u Aqua park ...da bi me sačekao nadobudni momak na vratima istog..- Otvorite ranceve da pregledam !! Aha , hrana i voda ...to cete baciti ovde u kantu ...Rekoh mu da je to VODA -H2O u flasicama za sve nas(svako ima u rancu po pola litre vode) i za decu sam ponela vanilice i bakin kolač u kutiji i jadnu kutiju Plazma keksa...Ne,to cete baciti ovde u kantu i pokaza rukom na veliku zelenu kantu punu Čipsa,Smokija,grisina, sendvica i flasa soka i vode ...Ja stojim zblanuta i ne verujem sta vidim ...PRVO:da je toliko ljudi BACILO hranu kada u isto vreme toliko ljudi nema za jedan obrok dnevno DRUGO:da me ovo nabedjeno biće ubedjuje da pustim decu bez vode na bazen ??? I da bacim hranu ?? Banja Pačir: mi imamo u ponudi langoske i pomfrit a vi ste slobodni da poneset_e sta zeliteNovosadski bazen, Bazen Norcev, ...Morahalom banja-Madjarska: ljudi donose rucne frizidere ,niko ti ne baca hranu i ne pregleda ranac i torbe Budimpesta... Portugalija , Barselona , Segedin, niko mi nikada nije babrao po torbi i niko nikada nije oduzimao mojoj deci flasicu sa vodom , niti bacao hranu ....Jos uvek ne mogu da dodjem k sebi o dogadjaju ...i zasigurno me Sokobanja nece vise videti ... U zakonu o zastiti potrošača član 16 , tačka 2,cak pise da je zabranjeno: "uslovljavanje prodaje proizvoda ili oruzanja usluga prodajom drugig proizvoda ili pruzanjem druge usluge "Nekome ce ovaj post biti od koristi , neki nece razumeti moj revolt, nismo svi isti , i dobro je da je tako

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Sokobanja
9.8.2020 7:39:15   
branki*
E,tak nadobudni momak je i mene sacekao😂



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Sokobanja
9.8.2020 8:30:45   
Mirko Svirko
Branki, kad sam procitala ovaj text,set_ila sam se tebe.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Sokobanja
9.8.2020 15:26:56   
vonavoj
Nas nisu pretresali...ja sam unela kroasane i vodu dopustaju,jer ima i cesma sa vodom.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Sokobanja
9.8.2020 17:37:23   
nata11
Na ulazu su uvek bili ljubazni - do 2019-te

Hrana se ne unosi i to je jasno napisano na ulazu. Hrana se ne baca vec vam daju kesu i sacuvaju da pokupite na izlazu 
Meni jedno sto smeta je nedostak prirodnog hlada

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Sokobanja
9.8.2020 22:47:18   
branki*
Meni akva park nije ostao u nekom secanju,i nemam nelu zelju da odem opet tamo..za razliku od drugih nekih mesta.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Sokobanja
21.2.2021 21:45:09   
Nataliiiii
CAO ,MOJE DETE BUKVALNO OD 5 M IMA BRONHITIS ,CIM PROSLINAVI ,SPUSTI SE NA PLUCA I BRONHITIS ,vec u 7 mes ,je dobio bronhiolitis I tada smo zaglavili u bolnici na decijem 10 Dana ,nakon toga ,dobijamo terapiju od nase doktorke ,da pijemo ,singular ,pio je 3m ,sve je bilo uredu nije imao ,cim pristane sa terapijom ,malo prodje I opet Bronhitis ,tada dok je pio singular , primetila Sam veliku promenu ,u raspolozenju , ja kazem nasoj doktorki ona ,ma nije to nista , singular nije neki lek ,kada Sam procitala ne zeljna dejstva creva su mi se mislim okrenula ,tada sa iznerviram I odem privatno ,tada ta dokorka ,mi je iskljucila singular ,I rekla ,da mozemo da biramo ,ili 3 mes ,inhalacija ,ili bejbi haler kako Sam je razumela ,jako Sam bila u nedoumici ,izmedju te dve opcije , otisla Sam kod nase,doktorke , I tada je odlucila da se inhalira 3 mes ,Evo bukvalno ,pred kraj smo terapije ,on je ponovo zakacio Bronhitis ,I opet smo morali da ubacimo spalmotil ,zaista Sam za brijuta za svoje dete ,on I''ma samo godinu ipo Dana a vise od 10 bronhitisa sigurno ,samo trazim resenje STA je najbolje ,razmisljam se za bolnicu u Soko Banji ,da li da trazim da idemo tamo ,cula Sam da I''ma I dobra doktorka radi privatno tamo Dr Prilagija ,videcu da zakazem preglede ako Neko I''ma slicno ovakvo iskustvo neka mi pise znacice mi puno. Hvalaa ,I izvinjavam se na ovolikom tekstu ... Pozzz za sve


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Sokobanja
22.2.2021 14:40:16   
mati
Nastali, verujem da će se neko javiti, ali procesljaj temu unazad možda se pisalo.
Naša prijateljica je prevremeno rodila bebu,pluća nedovoljno razvijena i znam da su svake godine išli u Sokobanju,dr im prepisivala. A posle tamošnji dr produžavali. Oko mesec dana su boravili. Svakog leta. U vrtiću je često imala problema, bila bolesljiva. To je primer koji znam.
E sada, sigurno vam ne može škoditi, probajte. Pa da se oporavite i bude sve ok.

< Poruku je uredio mati -- 22.2.2021 14:42:39 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Nataliiiii)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Sokobanja
2.4.2021 12:11:25   
dunja RR
Ja volim Sokobanju, deda mi je iz Aleksinca a od 8-oro braće i sestara njegovih, nekoliko je živelo u Sokobanji pa smo baš često išli.
Nisam dugo bila, baš se radujem.
Pre godinu dana smo bili na Rtnju, na 10 minuta od Sokobanje ali je baš u tom trenutku krenula korona, pa ne odosmo dole, iako smo planirali.

Prijaće i deci, non stop kašlju poslednjih mesec dana, Sokobanja je super za disajne puteve, posebno za decu.


Mati, idemo u drugoj polovini aprila, ali 5 radnih dana, da izbegnemo gužvu, i da imamo bazen samo za nas :)
U maju ne mogu, ide Vaskrs, slava, i možda odemo kasnije na selo.


IZVORNA PORUKA: mati

Da ne mašim temu, piši mi u temi o Sokobanji kada idete, možda bi za vikend mogle da se vidimo...


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Sokobanja
2.4.2021 12:17:10   
mati
Ej bre, šteta. Mislim super za vas, a šteta što ja tada neću biti tu u radnim danima. Želim vam lep odmor, zaslužili ste.
Mi imamo jako lep smeštaj u Soko Banji, moje kolege idu stalno sada, a ja nikako da se opravim.
A sto Nata gore reče, preterali su sa cenama stvarno.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Sokobanja
2.4.2021 12:18:18   
dunja RR
Ako je taj smeštaj na izdavanje, pustii mi molim te na pp, ili ovde da imam u vidu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Hoćete li oboje drugo dete?
Kada vidite roditelje koji u naručju nose jedno dete, a za ruku drže još jedno ili dvoje, sigurno ćete se raznežiti i po...
Zašto posle maminog porođaja, tate gube li...
Nove mame su možda zabrinute zbog prvog seksa nakon porođaja, ali stručnjaci tvrde da ni tatama nije lako.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here