|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Naša prva predstava
30.9.2013 0:59:01   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: jelena038

zar ova temanema vise od jedne strane??? strasno! (ovo ja kao dramaturg reagujem, ne zamerite)



Zaista steta, samo jedna strana user posted image

Mi smo danas prvi put isli u pozoriste i gledali smo Vuk i sedam jarica. Predstave po igraonicama ne racunam.
Pozoriste mu se svidelo ali predstava bas i ne.Uplasio se Vuka i samo je ponavljao a zasto cika vice user posted image vrhunac je bio kada je vuk uhvatio jarice, ustao je i rekao idemo kuci user posted image presli smo u zadnji red da mu objasnim da to nije pravi vuk i da nema potrebe da se plasi. Ali vec je i bio kraj predstave pa su svi pevali i tapsali tako da je i zaboravio na gladnog vuka. Uglavnom pitala sam ga da li mu se svidja pozoriste i da li cemo doci ponovo, rekao je da hocemo.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Naša prva predstava
30.9.2013 1:20:57   
Bebilina
Evo sta sam ja pisala, al na pogresnoj temi:

Novembar 2012
IZVORNA PORUKA: Bebilina

Cera i ja idemo sutra da gledamo Pinokija, a tata cuva sina user posted image

Juni 2013
IZVORNA PORUKA: Bebilina

Mi bili u pozoristu danas, cera, sin i ja sa citavim bebi drustvom, 15-oro nas je bilo user posted image
Malac je bio super, najvise mu je pevanje i igranje drzalo paznju, ko hipnotisan je bio. I deo gde su ugasili svetla, upalili lampe i pravili oblike morskih stvorenja na platnu. Sa 10.5 meseci se nisam nadala da cemo tako dobro proci. Seka ko uvek opcinjena scenom. user posted image
A predstava je bila interpretacija 4 knjiga cuvene decije spisateljice, jako lepo odradjena. user posted image

Otad smo isli jos jednom, pocetkom avgusta i opet se super proveli. Pozoriste je fenomenalno! Obozavam i sama da idem i decu da vodim user posted image Sa cerom smo jedno vreme isle skoro svake nedelje jer nam se super uklapalo u raspored. Obzirom da vec 2god i sama ide u skolu scenskog nastupa mozete misliti koliko joj svaka poseta znaci! user posted image
A teta je vodi na West End mjuzikle kao rodjendanski poklon. Gledale su Mamma Mia, jos jedan, ne secam se sad koji, i idu oktobra da gledaju Matilda. Poslala joj teta i film i soundtrack iz mjuzikla, pa od rodjendana naovamo samo to slusamo, priprema se da se pridruzi glumcima user posted image


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Naša prva predstava
16.11.2013 22:22:23   
Modessty
Ubih se tražeći temu o lutkarskom pozorištu user posted image Znala sam da je Tash pisala i o tome!

Danilo je večeras bio na svojoj prvoj pozorišnoj predstavi. Njegova školica je obezbedila karte za predstavu "Mala princeza". Znala sam da je prilika da se razbije strah od mraka i lutaka, jer su išli i svi njegovi drugari iz školice. Ceo dan sam ga ubedjivala da je to pozorište za decu, da će biti kao crtani uživo... Negde je od nekoga čuo da će biti mračno i da će se uplašiti lutaka. Na kraju je iopak pristao jer sam mu obećala da ću biti sa njim, kao i svi njegovi drugari.
Baš je bio srećan kad ih je video sve na okupu. Malo se uplašio kad su pogasili svetla, ali ga je brzo prošlo jer su na scenu stupili prvo glumci pa tek onda i lutke. Smejao se, pljeskao, igrao u ritmu muzike. Malo im je pred kraj dosadilo, ali su generalno svi bili super. Rekao je da mu se baš svidja, ali da sledeći put hoće na prdstavu za dečake user posted image Kaže princeze su za devojčice.
Srećna sam što smo razbili strah i što mu se pozorište svidja! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Naša prva predstava
16.11.2013 23:02:45   
Sanchy
Ja jedva cekam da krenemo na predstave,,ja u poslednje vreme,tj.od kada sam zatrudnela odprilike,nisam nijednom otisla u pozoriste i to mi strasno nedostaje ali imamo problem sa vecernjim cuvanjem bebca pa to tako nekako sve traljavo i zato stvarno jedva cekam pa makar i decije predstaveuser posted image ...samo ne znam stvarno kad krenuti?Sve mi se cini da je sa 17 meseci jos mali pa i sa pune dve godine,,koliko traju te predstave,ne vise od sat vremena predpostavljam?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Naša prva predstava
17.11.2013 1:28:55   
Bebilina
Modesty user posted image za Danila. Eto kako malo treba da se navikne, a odmah zavoleo. Milina cuti! user posted image
Sanchy jel imaju predstave starosni rejting?
Ja sam ceru vodila na one krace, neobavezne sa oko godinu i po, od 2.5 smo u pozoriste isle skoro svake nedelje. A sa sinom evo od 10m i super prolazimo. Svidja mu se, a kao drugo dete je navikao da prati zabavljanje sestre user posted image pa sedi miran. Za raspust smo isli i u pozoriste i u bioskop po prvi put i i to je super proslo.
U skoli scenskog kad ostanemo gledamo uvek dramski deo i cim se otvore vrata on utrci da se pridruzi. Sreca svoji smo na svome tamo, nikom ne smeta user posted image
Inace smo njega vodili na predstavu jos sa 3ned, kad je mala imala nastup posle letnje skolice. Al to je prespavao u wrap-u, pa ne racunamo. I na vasarima gleda predstave, u crkvi svake srede mi mame odglumimo deo iz Biblije, na skolske priredbe ide... Poslednji put na priredbi cim je video seku poceo da je doziva i bezi kod nje user posted image To pokusavam da korigujem, ali mislim da treba vremena da shvati zasto ne moze. Polako, prvo navika da se sedi na podu ili stolici i slusa zato sto se hoce, a ne mora jer je vezan u kolicima, sve kroz vezbu i da je trajanje primeteno paznji za njihov uzrast, da ima intervala, da nije iscrpljujuce prepuno detalja i previse stimulativno.

Za decembar smo kupili karte za Bozicnu predstavu sa cirkuskom tematikom. Idemo svo cetvoro, porodican dan user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Naša prva predstava
17.11.2013 1:52:26   
Sanchy
Uglavnom nema godista,jedino Dusko Radovic pored predstave stavi i godiste ali kod njih svaka predstava je minimum 4+user posted image ...Sad sam gledala Pinokio ,pozoriste lutaka u Zemunu ima Cvrcak i mrav,Ruzno pace,Tri praseta,Crvenkapa na repertoaru za kraj novembra,pa ne znam ,zvacu ih da pitam za godiste,

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Naša prva predstava
17.11.2013 6:50:28   
dijana1*
Mi idemo danas da gledamo Paciju skoluuser posted image
Pise da je za uzrast 2+, bolje i to nego neka za uzrast 5+.
Sanchy ja sam prosli put videla da ima i male dece. Tj. mame vode stariju decu pa povedu i manje. Probaj, nista te ne kosta, mozda vam se svidi pa nastaviteuser posted image
Mod i ja sam se prosli put ubila trazeci temu, nemam pojma odakle sam je izvuklauser posted image bravo za Danila, rastu nam decicauser posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Naša prva predstava
17.11.2013 7:56:46   
Anck Su Nmaun
Kod nas u vrticu ima u utrak predstava za decu, to ce biti Hanina prva predstava user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Naša prva predstava
21.11.2013 21:47:40   
Modessty
Temu Idemo u pozorište - NS pridružujem ovoj, pa vas molim da o repertoarima pozorišta za decu nadalje pišete ovde. Hvala!

IZVORNA PORUKA: Maya21

Uglavnom smo se mi devojke iz NS dogovarale na temi HAJDE DA PIJEMO KAFU U NS kad idemo da gledamo neku predstavu. Mislim da bi bilo fino da ovde postavljamo repertoare pozorišta.
Izvinjavam se moderatorkama ako tema već postoji, ja je nisam našla user posted image

Evo već u februaru ima par puta PIPI DUGA ČARAPA u SNP
- 9. februar 18h
  - 23. februar  18h

A ovde je i repertoar Pozorišta Mladih KLIK

Ne izgleda loše ANĐEOSKA BAJKA i DINA I OBLAK user posted image


IZVORNA PORUKA: Anoniman

moja komsinica radi u snp, pa mi je dala karte za pipi u januaru i ja zaboravila da odem. :( kaze da je odlicna jer izmedju ostalog glume i deca od 3-4 god. Takodje mi je rekla da ce u februaru biti jos dve decije predstave, da ce mi javiti, pa kad saznam, javicu vam.


IZVORNA PORUKA: Dora

Ja sam za SNP, ne volim lutkarske predstaveuser posted image Aj da se dogovaramo, pa ne mora biti samo dečija, možemo i mi žemske na neku dobru predstavu otićiuser posted image


IZVORNA PORUKA: Maya21

Pa sto da ne :) ja sam zauser posted image obozavam balet! Npr Grka Zorbu sam gledala 3 puta i mogla bih jos toliko user posted image Ustvari ja volim velike scene, ne volim predstave na onim malim scenama na kojima si skoro u ravni sa glumcima.
REPERTOAR SNP 02.2010.

E da! Ni DZANDRLJIV MUZ nije losa predstava, komedija, igra jedna moja drugarica user posted image



IZVORNA PORUKA: Dora
user posted image Užas, balet ne volim, draža mi je kamerna scena a Džandrljivog muža sam gledalauser posted image user posted image user posted image super je!



IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ni ja ne volim balet, niti neke opere (ništa što pevaju)... nekako... aj neka pričaju o nečemu konstruktivnom. user posted image


IZVORNA PORUKA: Dora

Subota 13. feb. Tri sestre. Dobra predstava, jako mi se svidela. Preporučujem!!!


IZVORNA PORUKA: Anoniman

U utorak u 18h SNP, Pipi Duga Čarapa.

Ja sam dobila dve karte na poklon, pa eto, samo javljam ako ima zainteresovanih za predstavu, da znate. user posted image


IZVORNA PORUKA: Dora

Ali Tašo, ja mislim da je to balet i da nije za decuuser posted image ako se ne varam, moram da se raspitam još...


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Evo me.
Balet. user posted image Ali nije loše. Traje oko sat vremena, šareno je, skaču, glupiraju se, Luka je celu predstavu prepričao, bio je pun pitanja, do kraja se klinac ispred nas okrenuo i rekao "Tiše", user posted image , htedoh pitati "Zašto? Ne čuješ šta pričaju???" user posted image
Na kraju su čak i bacali čokoladice u obliku zlatnika, i balone. user posted image To se Luki najviše dopalo. user posted image



IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ah da, a deca u predstavi... pojavljuju se dva puta u toku predstave, glume male crnčiće koji u džungli, uz veliku šerpu viču AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. user posted image user posted image user posted image

Sala je puuuuuuuuuuuuna bila dece. Bila je neka škola, recimo da su klinci negde 2-3 razred, a ovo što su deca dolazila sa mamama su bila 3-4-5godina, čak je bio i klinac od nekih godinu dana! Cičao je od sreće. user posted image



IZVORNA PORUKA: Dora

Znači, bila je žurkicauser posted image Baš lepo, sad mi žao što mi nismo išli...
Ja kad čujem reč BALET i OPERA već unapred odustajem...user posted image Imam traume sa opere Madam Batterflyuser posted image



IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Dok sam ja stigla,ono se završilouser posted image


user posted image user posted image user posted image

Dora idite kada se bude ponovo davalo. Luka je bio mirniji nego onda poslednji put u Pozorištu mladih.

BTW, jel se ti sećaš iz one morske predstave neke pesme "Čas, ostani kod nas..."??? user posted image user posted image user posted image Moje dete opušteno peva tu pesmu i tvrdi da je iz predstave, a zaista peva od kada smo bili tada u pozorištu...



IZVORNA PORUKA: Dora

Sigurno su gledali u vrtiću... Jel gostuje njima pozorište u vrtiću?
Ići ćemo sigurno sl. put, a ta pesmica, da nije iz predstave Vetruškina ledina? Nešto mi poznatouser posted image



IZVORNA PORUKA: Anoniman

Teško da ovo gostuje u vrtiću, zauszima dosta prostora, i ima cela montaža kuće i koječega, i dosta aktera.

Pa ne znam, kako se zvala ona idiotska predstava sa onom devojčicom, mislim Lili, što nešto traži pod morem sa onom ribom? Od te predstave na ovamo peva tu pesmicu. Jesi ti tada bila sa nama? Ili smo to bile Maya, Lilly i ja? user posted image



IZVORNA PORUKA: Dora

Nisam ja bila, sva srećauser posted image
Mi smo stalno išli u Zrenjaninsko pozorište, tamo su predstave i glumci stvarno divni, pozorište takođe... Ma, obožavam to mesto! Čini mi se da smo odgledali sve predstave za decu, subotom u 10h to se već znalo.

Baš mi se gleda neštouser posted image Aj odemo na neku za odrasle...?




_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Naša prva predstava
21.11.2013 22:06:28   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Maya21

Drage NS mamike, u Pozoristu Mladih su cele ove nedelje besplatne predstave za malisane. Hajde da se dogovorimo pa ih povedemo na nekuuser posted image


IZVORNA PORUKA: jance

nisam htela da otvaram novu temu, reko ajd da osvezim staru...
u NS u subotu i nedelju su Bajkodani... citanje bajki, predstavljanje knjiga, pozorisne i lutkarske predstave

ovde mozete videti REPERTOAR


IZVORNA PORUKA: isidora88

Jance koliko de placa? Mozda bismo sutra isli. Zna li neko hoce li biti sneskograda ove godine? To je bilo kad sam bila trudna, bas je lepo izgledalo,puno decice,odvela bih Mateju ove godine, samo da bude


IZVORNA PORUKA: jance

nisu spominjali da se placa. ja gledala na jutarnjem programu RTVa.. cek da vidim dali postoji neki kontakt tamo pa da pitam, da ne bude kao za one psihofizicke pripreme za trudnice... nisu nista rekli za cenu kad su pretstavljali na jutarnjem programu, sreca pa sam se interesovala , placa je 8000din! tako da ako nadjem kontakt cu da pitam


IZVORNA PORUKA: Olga RR

zvercica je prosle subote bila u NS i sa bakom isla na matine , gledale su Malu Sirenu user posted image
platile su 200 dindzi po osobi user posted image


IZVORNA PORUKA: Olga RR

Jance na koji fon si ih zvala , ja boh zvercicu vodila molim te daj mi broj telefona za rezervaciju
ja sam glupava user posted image jednostavno ne vidim gde pise telefon ili bilo sta gde bih rezervisala karte


IZVORNA PORUKA: jance

nisam ih zvala , nisam ni ja nasla fon, nasla sam samo mail na koji sam im napisala pitanje ali jos uvek nisu odgovorili


IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja zvala moju svekrvu jer sam nasla neki broj na koji mi se niko vec sigurno dva sata ne javlja user posted image
e sad , ona kaze da su te manifestacije besplatne , kaze vodila je deverovu cerku na nekoliko i nije platila nesta
ne znam , eto to je jedina infornacija koju imam



IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ako može ikako da vam pomogne,pa makar i orjentaciono oko cene ako se naplaćuje,u Bg-u je cena ulaznice za decije lutkarsko pozorište "Pinokio" 400 dinara. Mada iz iskustva znam da kada su manifestacije tog tipa u pitanju uglavnom se ne plaća.


IZVORNA PORUKA: Olga RR

ma u Pozoristu mladih je ulaznica 200 dindzi , bila zver prosle subote
ali manifestacije , sad sam zbun
moja sveki kaze da je za dz a meni se na fon niko ne javlja i tako
ma neka zveri kuci , treba lisce pokupiti a i pilice rasterivati user posted image


IZVORNA PORUKA: jance

cela fora je sto nisu spomenuli cenu... kontam da ce tesko na Spensu naplatiti ulaz, ali ko ce ga znati opet... to sto nisu rekli ne mora da znaci da se ne placa nego da se stide da kazu cenu user posted image


IZVORNA PORUKA: jance

evo iskopala sam i bez da mi se bilo ko javi! besplatni su svi programi, ovde imate malko detaljnije KLIK


IZVORNA PORUKA: Bebilina

Cera i ja idemo sutra da gledamo Pinokija, a tata cuva sina user posted image


IZVORNA PORUKA: Olga RR

BEbilina idete negde u NS user posted image
Jance , ja sam sve te programe pregledala i ko sto kazes nema cane
znaci izgleda da je moja sveki u pravu , za teakve manifestacije se ne placaju ulaznice
ali , ako idete na predstavu za decu u Pozoriste mladih ulaznica je 200 dindzi po osobi ( eto sam da napisem ?


IZVORNA PORUKA: jance

pre svega sam mislila na ovo (tu informaciju sam trazila):

"Manifestacija će biti održana 24. i 25. novembra u SPC Vojvodina, SPENS-u i Muzeju Vojvodine, a ulaz na sve programe je besplatan."



IZVORNA PORUKA: Olga RR

e ,super
onda mogu da posaljem zver , mada sveki bi je vodila i da se placa
ona je jedina imala hrabrosti da je odvede na predstavu kad je bila jedva dve godine user posted image
maj sveki ruls user posted image


IZVORNA PORUKA: Bebilina

Ma jok Olga, nego nisam videla ovo Ns iza teme pa mislila da je za sve user posted image
Izvinjavam se, brisi post user posted image


IZVORNA PORUKA: Olga RR

naopako da brisem Bebilina
pa deca treba da idu u pozoriste
nego mi je bilo cudno , znam da zivis " napolju " ali ko zna mozda ste se zadesili u NS za PInokia, mi ga jos nsmo gledali user posted image


IZVORNA PORUKA: Bebilina

Nismo, nismo, kod kuce smo user posted image Nismo ni mi jos gledali Pinokija, pa rekoh red je...


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Zimski Zmajdani

klik


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ima li smisla da malog vodim u decije pozoriste? Nije da bas ima koncetraciju zlatne ribice ali nema ni sanse da bude pazljiv duze od 20 minuta .. Koliko traju predstave za najmladje?


IZVORNA PORUKA: Olga RR

BB , moja je prvi put sa neke 2,5 isla u pozoriste i odgledala predstavu
ali nije imala pojma sta je gledala vec koliko sutra user posted image
a te predstave su od 45 minuta pa do sat i petnaest


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Znaci da se ne trudim. Medu Charlija prati pazljivo, cak i Pepu Prase, ali ostalo ga ic ne interesuje ..
A zao mi je, sad idu neki pozorisni dani ili tako nesto, taman i iz kuce da izadjemo i da vidi nesto lepo ..


IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa probaj ali znas , kad se pogase svetla pa krene muzika pa se odjednom svetlo upali user posted image
probaj al sednite negde blizu izlaza


IZVORNA PORUKA: lanajelena

BB i ja imam isti problem,vodila bi ih ali ne znam kako ce Dusan da reaguje(obicno napravi scenu kad je nesto novo za njega)



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Naša prva predstava
21.11.2013 22:12:57   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Anoniman

pa probaj ali znas , kad se pogase svetla pa krene muzika pa se odjednom svetlo upali user posted image
probaj al sednite negde blizu izlaza


Haha, vec vidim scenu - najglasnije vristanje u istoriji pozorista ..
Skroz sam zaboravila da se plasi mraka..


IZVORNA PORUKA: jance

Ogi je izdrzao skoro sat vremena da gleda muzicki festival Skoljkice. prvi dan smo kao seli na kraj reda ako bude problema, ali njemu u vise smetali ljudi koji su ustajali i izlazili iz reda nego bilo sta drugo. sutradan smo seli na sredinu reda i sasvim je mirno gledao, kazem skoro sat vremena.


IZVORNA PORUKA: Didy

Stefan je s godinu dana odgledao celu decju predstavicu, vrlo pazljivo. Sofija je vec neka druga cvecka, nju mesto ne drzi. Jedva je izdrzala i na dodeli paketica, posle 10 minuta sam je pustila da trcka okolo. Neces znati dok ne probas, mozda te prijatno iznenadi tvoje rodjeno dete.user posted image


IZVORNA PORUKA: Anoniman

haha, sa njim je svaki dan iznenadjenje ..
al' probacemo, sto da ne - samo cu da biram sediste blize izlazu :O)


IZVORNA PORUKA: Bebilina

Mi bili u pozoristu danas, cera, sin i ja sa citavim bebi drustvom, 15-oro nas je bilo user posted image
Malac je bio super, najvise mu je pevanje i igranje drzalo paznju, ko hipnotisan je bio. I deo gde su ugasili svetla, upalili lampe i pravili oblike morskih stvorenja na platnu. Sa 10.5 meseci se nisam nadala da cemo tako dobro proci. Seka ko uvek opcinjena scenom. user posted image
A predstava je bila interpretacija 4 knjiga cuvene decije spisateljice, jako lepo odradjena. user posted image


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi bas planirali ovih dana na neku predstavu za decu kad nema nista na repertoaru jos od 13 juna user posted image .. godisnji il sta vec.... al od septembra idemo obavezno!

T voli da gleda predstave u vrticu su vec imali par puta, na ZDI u centru kad su odrzavane predstave nije treptala user posted image



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Naša prva predstava
22.11.2013 9:34:53   
Ivanka 75
U subotu je Iva isla prvi put u pozoriste, lu tkarsko. Predstava je trajala 45min a ona je posle ravno 3tmin pitala kad ce kuci user posted image
Bila je super, pre predstave ssm joj objasnila da ce se svetla ugasiti i da ce biti mrak, da bi znala sta da ocekuje, da se ne uplasi.
Prvom prilikom cemo ici opet.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Naša prva predstava
22.11.2013 9:39:35   
New Mom
Kaca je u oktobru i sad imala 2 predstave u vrticu da su imali gostovanja. Odusevljena je.
A samostalno smo bile nas dve da gledamo Disny on the ice, sve je pomno pratila, tapsala, ma sjajno je bilo.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Naša prva predstava
22.11.2013 9:57:17   
Didy
Stefan ima jako dobru pažnju od malena, tako da je s nepunih godinu dana odgledao celu predstavu, s godinu i po sam ga vodila u Novi Sad u pozorište, odgledao je celu lutkarsku predstavu, a s dve godine ceo dugometražni crtani u bioskopu.
Sofija je skroz drugi tip, nju mesto ne drži. U oktobru su imali predstavu u vrtiću, gostovanje pozorišta i oboje su gledali. Stefan mi je rekao da je ona odmah dotrčala kod njega i sela pored. Pitala sam ga da li je odgledala celu predstavu, rekao je da jeste. Još uvek se ne usuđujem da je vodim na crtani u bioskop, ali možda bismo mogli u Pozorište mladih na neku dečju predstavu, ionako traju oko 45 minuta, mislim da bi imala pažnju za toliko.
NM, meni je tako žao što nismo išli da gledamo Dizni na ledu.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pozoriste za decu
22.11.2013 10:07:15   
vikiveki
Kod mene Viktorija jako voli da gleda presdstave a Viktor i nije baš nešto posebno zainteresovan, ali hoće da gleda uz seku...e sad ovaj najmlađi nije još ni jednu predstavu odgledao tako da za njega neznam kakav će biti

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 22.11.2013 10:16:00 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pozoriste za decu
8.9.2014 9:17:44   
Modessty
Juče smo išli u pozorište. Otvorili sezonu predstavom "Pinokio". Danilo bio oduševljen. Njegov drug Vuk se pola predstave malo dosađivao.
Predstava traje 1sat i 30 min što mislim da je mnogo za decu. Super je što se dosta peva i igra u predstavi, vidim da su svi klinci igrali sa njima. Malo je dosadan deo sa lisicom i mačkom i nije baš za mlađu decu. Sve u svemu lepa predstava. klinci su baš uživali. Danilo je rekao da moramo sledećeg vikenda opet u pozorište user posted image

Da ne zaboravim - kartaje 200 din. Ako će vam dete sedeti u krilu, plaćate jednu kartu.

Pozorište lutaka Niš

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pozoriste za decu
8.9.2014 9:24:14   
Modessty
nađoh repertoar za SEPTEMBAR


Četvrtak, 11. septembar
18:00 Alisa u zemlji čuda


Nedelja, 14. septembar
11:30 Damojed


Četvrtak , 18. septembar
18:00 Tri praseta


Nedelja, 21. septembar
11:30 Radoznalo slonče


Sreda, 24. septembar
Mala princeza,

IV Festival lutkarskih pozorišta U Prištini Gradsko pozorište „Dodona“, Priština Dom kulture, Gračanica


Četvrtak, 25. septembar
18:00 Kosić Bosić


Nedelja, 28. septembar
11:30 Crvenkapa na zrnu graška


Utorak, 30. septembar
Alisa u zemlji čuda,

Dječje pozorište Banja Luka

XIII Međunarodni festival pozorišta za djecu, Banja Luka

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pozoriste za decu
24.9.2014 12:22:52   
Modessty
Deda sutra vodi Danila u lutkarsko pozorište da vidi kako sve izgleda "iza kulisa", a onda će gledati "Kosić bosić" user posted image Radujem se kao malo dete i kao da ću i ja da idem!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pozoriste za decu
24.9.2014 19:06:02   
Žapkić
Jao, Mod, sad me podseti -ja sam se isto radovala kao malo dete i bila toliko uzbudjena kad je Tina išla na svoju prvu predstavu za decu. Bila je to, doduše, predstava za malo stariju decu od nje, ali sam je ja povela da vidim kako će da reaguje. Mislila sam da nećemo ostati ni 10 min, a ona je odgledala celu predstavu i na kraju nije htela da ide kući, već je zelela još da gleda!user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pozoriste za decu
24.9.2014 19:51:00   
mati
IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Deda sutra vodi Danila u lutkarsko pozorište da vidi kako sve izgleda "iza kulisa", a onda će gledati "Kosić bosić" user posted image Radujem se kao malo dete i kao da ću i ja da idem!

Mod cula sam da je pocela sezona. Mi smo se dog sa mamama iz vrtica da vodimo klince... I neko je spomenuo Tri praset_a da ima.



< Poruku je uredio mati -- 24.9.2014 19:52:39 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pozoriste za decu
25.9.2014 1:07:33   
Azra_
Mi još nismo vodili klinca. Inače, ja sam fanatik za pozorište, pa se nadam da ima neki moj gen. Odem u Bg, odgledam predstavu i nazad u topao krevet. Vozim se 5h, a predstava traje 2h. :-)

Mislim da bi se detetu dopalo lutkarsko pozorište, ali nekako sve mislim da je mali i da neće održati pažnju baš 1,30h. Ostaje da probamo, pa ako hoće da gleda, gleda, ako ne, izađemo i kraj...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pozoriste za decu
25.9.2014 1:10:04   
mati
Azra ja sam vodila Matu prvi put sa 2,5 god... Izdrzao je do kraja, uz moju asistenciju, ali ga nisam prisiljavala... I u bioskop smo ga vodili. To obozava.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pozoriste za decu
25.9.2014 10:54:31   
Modessty
imate gore ceo repertoar za septembar. Bili smo na prvoj predstavi sezone, da se ne ponavljam.
Večeras je Kosić bosić i preporučuju je za malu decu. Mislim da će uživati, naročito što ide sa dedom koji radi u pozorištu i koji će mu pokazati čega sve tamo ima user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pozoriste za decu
25.9.2014 10:59:28   
Klarita
AAAAAAAAAA user posted image nasa slaba tackauser posted image

K obozava, ali obozava pozoriste. Ona je odusevljena Pinokiom, a odgledala 5 ili 6 razlicitih, neke i vise putauser posted image Planirali smo u nedelju na Crvenkapa na zrnu graska ali zakazasmo krstenjeuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pozoriste za decu
25.9.2014 11:01:12   
Modessty
Klari znači nema viđanja u nedelju? user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here