|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pozoriste za decu
23.10.2014 13:59:23   
mati
Gledali smo pre par nedelja Ruzno pace, super je, Mata i drugarica odusevljeni... vec smo dogovorili sledecu ali vodimo jos drugara iz vrtica.
Ono sto je manje super jeste sto niko nista ne slusa... Pa ako neko kaze sedi se po brojevima zar je toliko tesko... A ne posle dva reda se pomeraju zbog pojedince... I mi platili cetri mesta a sedeli smo na dva... Morali smo da se zbijemo jer dosta njih drzi veliku decu u krilu pa oni iza nista ne vide...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pozoriste za decu
23.10.2014 14:19:43   
Misha i Ljisha
u subotu u NS predstave evo klik.Mozda cemo ici mada je malo nezgodno jer je to doba kad D spava ali videcemo

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pozoriste za decu
23.10.2014 19:21:41   
Azra_
Mati, mi u Nišu nismo bili u lutkrskom, osim kada je bila dodela paketića. Planiramo ovih dana dok je mm slobodan da odemo sa detetom. Ako kažeš da je baš tako neorganizovano po pitanju mesta sedenja, to mi se baš ne dopada, a još manje mi se dopada da me neko podiže 50 puta, ili pa ja da nekog cimam. Koliko ranije se kupuju karte? Koja mesta, tj.red je najbolja vidljivost?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pozoriste za decu
24.10.2014 13:39:13   
Rivana
Mi cesto idemo u pozoriste, idemo u Puz, tamo smo prosle godine bili i po paketic bilo je odlicno, idemo u Pan teatar na bulevaru, idemo u tetar 78. Luka bas voli pozoriste. Bili smo i u Vuku jednom je gostovala neka decija predstava.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pozoriste za decu
24.10.2014 13:52:06   
mama krava
Topla preporuka za dečje pozorište Čarapa u Beogradu. Imate sajt, pa se možete informisati o svemu što vas zanima, tj o repertoaru i ostalom. Ovo pozorište se još zove i Pozorište koje reciklira, tj ulaznice su 5 praznih limenki, što mi se dodatno dopada. Predstave se igraju u DKC-u kod zgrade RTS-a. Jako su interesantne i dopadljive, a traju do sat vremena.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pozoriste za decu
24.10.2014 14:01:05   
Rivana
IZVORNA PORUKA: mama krava

Topla preporuka za dečje pozorište Čarapa u Beogradu. Imate sajt, pa se možete informisati o svemu što vas zanima, tj o repertoaru i ostalom. Ovo pozorište se još zove i Pozorište koje reciklira, tj ulaznice su 5 praznih limenki, što mi se dodatno dopada. Predstave se igraju u DKC-u kod zgrade RTS-a. Jako su interesantne i dopadljive, a traju do sat vremena.

E da bili smo tu nosili smo konzerve user posted image ali ja sam mislila da je potrebno samo 5 limenki, tako je pisalo na onoj reklami. Kad smo otisli nisu nas pustili jer je trebalo 5 limenki za mene a 5 limenki za dete. Tad je bas bio mali pa nisam mogla samog da ga pustim i vratili smo se kuci.
Meni je malo bilo glupo jer je napisano 5 konzervi a ne 5 po osobi user posted image

< Poruku je uredio Rivana -- 24.10.2014 14:10:32 >

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pozoriste za decu
24.10.2014 23:53:59   
mati
Azra mi nismo ranije kupovali karte, vec " na licino mesto"user posted image . Ne znam, zbog decice najbolje prvi ili drugi red. Jos ja se sva iskrivila zao mi dece iza , a ispred mene dekica od dva metra drzi unuka u krilu , a mali stavio ruke na glavu, ma haos.
Nas drug iz vrtica zivi preko puta pozorista pa cemo od sad da rezervisemo karte a i mesta... Mozda idemo 30. na " Tri praseta".

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pozoriste za decu
25.10.2014 0:02:19   
Azra_
E, i mi ćemo možda 30. na Tri praseta. Ja bih možda ranije uzela karte, čisto zbog mesta...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pozoriste za decu
25.10.2014 0:13:08   
mati
Nam sutra dolaze drugari iz vrtica pa cemo lepo da se dogovorimo... A karte ili uzimam ranije ili ne idem. Nezgodno je jer pise da ako rezervises kartu moras da je preuzmes bar pola sata pre predstave. Zato cemo mi da angazujemo drugare da svima kupe i rezervisu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pozoriste za decu
25.10.2014 0:24:39   
Azra_
Koliko ranije kupujete karte?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pozoriste za decu
25.10.2014 0:36:47   
mati
Pa jos ne znam. Sutra kad se vidimo treba da se dogovorimo oko tih pojedinosti. Mada sveki zapela da vodi Matu od ponedeljka u selo na par dana.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pozoriste za decu
25.10.2014 0:43:16   
Azra_
Aha, ja rekoh nekda ste već uzimali karte ranije pa znaš do kada nije kasno. A možda Mati bude bolje u selu, pozorište ga čeka. :-)

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pozoriste za decu
31.10.2014 19:53:42   
Azra_
Evo, mi smo odlično prošli sa prvom predstavom. Iz ovog ugla deluje da je mogao i ranije da ode, ali sam se ja bojala da pobogu ne bude glasan i da ne smeta ostalima, ali tamo ni stariji na to ne misle. Bio je tih, ćutao i gledao.

P.S. Tri praseta su bila odlična, ali vuk je ubedljiv, i nekako baš dominira nad glumačkom ekipom. Usput, to će nam biti RR Deka, mislim, ne vuk, nego glumac koji je glumio vuka.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pozoriste za decu
31.10.2014 23:55:48   
mati
Ma Bosko ti je bio super.
Ja samo ne znam ko je na kraju pustio sve one ljude, kao na pijaci je bilo. I mi opet nista nismo videli iako smo danima ganjali za karte u prvim redovima.
Jos ispred mene bila neka natapirana baba kao da ima dve glave, i drzala unuku u krilu, znaci tri glave pa na koju god str da se pomerim sve jedno ne vidim. I opet smo platili mesta a na kraju drzali decu u krilo.
Glumci su super, odlicni. Treba se jos i izboriti sa onolikom galamom.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pozoriste za decu
1.11.2014 0:39:32   
Azra_
Vala stvarno je bilo kao na pijaci. Nadam se da nije uvek baš tako. Pored nas je bila baba koja kad god je neka pesma ljulja unuka u krilu, pa ceo red poskakuje od nje, ona kao da je na svadbi. user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pozoriste za decu
13.11.2014 7:39:56   
Misha i Ljisha
evo ovde cu jer ne znam gde bih okacila
bajkodani u Big-u

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pozoriste za decu
13.11.2014 8:23:39   
Modessty
ljišo na pravom si mestu! user posted image

Azra, Mati nije uvek galama, sve zavisi i koj uzrast dece bude na predstavi. A sedišta su im stvarno užasna! I sve je nekako previše blizu. Ok, jeste pozorište za desu, al alo bre koje će dete da ide samo u pozorište?! Kad je neko visok i ima duge noge i da oće ne može da se smesti tako da oni iza njega vide nešto.

Na Noć veštica bila je predstava Lutkarskog pozorišta u Forumu. Valjda se zove "Rvenkapa na zrnu graška". Interesantni su baš. Deca su uživala. I vuk je više smešan nego strašan. JOš su klinci stajali blizu glumaca pa im je to dodatno bilo interesantno.

user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 13.11.2014 8:33:30 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pozoriste za decu
15.11.2014 16:34:33   
Jeca.V
Nas danasnji prvi odlazak u pozoriste se zavrsio ne slavnouser posted image Isli smo da gledamo Nodija,Ima 2,5 godine,sve je bilo super,bas se radovao.Kada smo stigli pustali su decije pesmice,on je kao veliki bata zeleo da sedne sam,tapsao i vikao bravo kada su ugasilo svetlo........A onda se na sceni pojavio ogroman Nodi sa glavom velicine kao tri ogromne lubeniceuser posted image Videla sam da se uplasio,seo mi u krilo,pogleda u Nodija pa u mene.....Pokusala sam da mu objasnim da je to dobri Nodi,da ce doci i njegovi ostali drugari.....Ma kakvi,nista nije upalilo,rasplakao se i trazio da idemo napolje.Naravno da smo izasli,malo se prosetali,paitala ga da se vratimo da pogledamo predstavu,ali nije bilo sanse.Svo vreme je pricao o veeeelikom Nodiju,nije hteo da spava,bas se uplasio.Ili sam malo poranila sa pozoristem,ili smo izabrali pogresnu predstavu.Nadam se da cemo se sledeci put bolje provestiuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pozoriste za decu
15.11.2014 17:25:02   
Didy
Juče popodne sam vodila decu na lutkarsku predstavu Pozorišta mladih iz Novog Sada "Veseli muzičari". Toliko im se dopala da nisu hteli da izađu napolje kad se predstava završila, čekali su još jednu. user posted image Jedva sam ih ubedila da nema više predstava tog dana, ali sam i sebi obećala da ću ih češće voditi. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pozoriste za decu
16.11.2014 2:12:34   
Azra_
Jeco, sačekaj sada malo...Neka prođe neko vreme, pa pokušajte ponovo. Možda da se raspitaš koja predstava je baš za mlađe, ili koja se predstava dopada deci tog uzrasta. Mi smo prvi put bili skoro, dakle, sa 2god i 9mes. i odlično je podneo, kao da je po ne znam koji put tamo, kao da mu nije novo okruženje. Mislila sam da će se uplašiti mraka, možda nekih scena, ali nije.

Didy, divno je kada dečica rado idu u pozorište. Moji su mene vodili i dan danas sam luda za pozorištem, samo nemam više toliko vremena.

< Poruku je uredio Azra_ -- 16.11.2014 2:18:58 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pozoriste za decu
16.11.2014 4:12:49   
Misha i Ljisha
juce smo imali program u konjickom klubuuser posted image konji su nam bili zanimljiviji od bajkodana koji su se juce odrzavali u Big šoping centru (plus odustala sam juce jer je program bajkodani pocinjao bas u doba kad D spava). Danas idemo na bajkodane bice i predstava i svasta nesto (ako se ja dobro secam programa moram jos da proverim) i danas krece program u 14h tako da cemo krenuti oko 15h tamo dok moja cura rucka, spremi se i td taman cemo biti tamo neka dva tri sata da vidimo nesto lepo.user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pozoriste za decu
16.11.2014 11:23:45   
mama krava
Crna zeno, sta radis na RR ovako sabajle???

Ova moja ode sa tatom u pozoriste!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pozoriste za decu
16.11.2014 13:22:43   
Azra_
M & Lj, da se družimo.user posted image Moj dečak obožava konje. Ali, isključivo veliki beli konj! Ima one Playmobil setove sa konjima. Konjički klub mu je igraonica! Šteta što nema neka predstava sada u lutkarskom sa konjićima. :-)

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pozoriste za decu
16.11.2014 14:59:23   
superm
Sinoc smo moj stariji sin I ja gledali Uspavanu lepoticu po tekstu Lj. Rsumovica. Divno smo se zabavili I odlucili da cesce idemo zajedno u pozoriste!


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pozoriste za decu
6.3.2015 16:43:12   
mila83
Mi smo bili prosle godine U Ns u Narodnom pozoristu kada je bio "Krcko Orascic".Mima je bila odusevljena.Svima nam je proletelo.Bila je i ranije na nekim predstavama,ali kracim.Odavnoj je upoznata sa pravilima ponasanja u pozoristu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here