|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sanke
13.12.2012 13:23:54   
minna

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Mi imamo drvene bez naslona, sedi i V cvrsto ali ja nekako nisam spokojna, sve mislim da ce pasti. Mislim, nece mu nista biti ni da bupne na sneg ali opet... A mislim da li je kasno u smislu da li je vec veliki za njih, ne zbog zime, zima ce tek, koliko god da je ja ne volim user posted image


Pazi, uspela sam ja da stanem u njih tako da ce njemu biti dobre sigurnouser posted image jedino sto nisam uspela da stanem zajedno sa Vladom nego samauser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Sanke
14.12.2012 0:08:37   
Azra_
Mi naručili one bebeće, sa pojasom. Probali ih i zadovoljni smo. Lagane, lepo klize, mali sedi, mada je pokušavao da legne kad mu se pridremalo, pa se malo iskrivio, ali dobro...

Na Freetime-u jesu najjeftinije, ali isporuku rade preko AKS-a koji su potvrđeni lopovi. Nisu nam dali račun o masi paketa, niti koja je provizija na otkupninu, ništa, samo koliko košta. Ja se posle preračunam i skapiram da nas je kurir, po ko zna koji put i to baš AKS pokrao. Platismo isporuku i proviziju na otkupninu skoro 600dinara! Bravo za Freetime i sanke! Uaaa za AKS!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Sanke
15.12.2012 15:51:06   
majaz
meni su naplatili 220 din ,za ns....inace sanke su super

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Sanke
16.12.2012 12:26:18   
Azra_
Ma da, ovde su kurriri lopovi, strašno bezobrazni. Nego nisam ja preuzimala paket, a mama nije imala pojma, pa dala koliko su joj tražili. Ali dobro, bitno da se mališa sanka i uživa.

(odgovor članu majaz)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Sanke
23.12.2012 19:14:12   
Sanchy
Da vas pitam,danas sam u Dnevniku u nekom prilogu videla sanke u kojima beba lezi ,polulezeci neki polozaj kao u kolicima pa mer interesuje ima li to kod nas da se kupi?Ako neko zna?

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Sanke
16.7.2013 22:06:16   
Ivananenek
MOLIM VAS RECITE MI GDE MOGU DA KUPIM I NADJEM OVAKVE ISTE SANKE, CEO INTERNET SAM PRETRAZILA I NISTA??? VIDIM DA JE SLIAK ODAVNO postavljena ako budete videli hvala na odgovru

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Sanke
16.7.2013 22:07:06   
Ivananenek
Mislim na sanke clana ANONIMAN ona slika sto ej prva na stanici;;;

(odgovor članu Ivananenek)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Sanke
17.7.2013 8:51:21   
Peace*
Na prvoj strani nema anonimnog, ali ima na drugoj. Ako je slika sa detetom u narandžastom odelu, kupljeno je pre 6god u Intersportu u Merkatoru u Novom Sadu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ivananenek)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Sanke
17.7.2013 15:41:40   
Ivananenek
Jeste bas na to mislim, a gde ima sada da se kupe da li neko zna, kako se zovu te sanke? koja je cena. Gde ih sada ima u prodaji>

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Sanke
4.1.2015 23:58:05   
Jole84
Ženske kakve sanke bi trebalo da budu za bebu od 9,10 meseci? Gde to uopšte ima da se kupi kod nas? Mislim na Niš...pretpostavljam po sportskim opremama? Veze s vezom nemam kakve uslove treba jedne sanke da zadovoljavaju i šta ja hoću od njih user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ivananenek)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Sanke
5.1.2015 19:29:12   
big mum

IZVORNA PORUKA: Jole84

Ženske kakve sanke bi trebalo da budu za bebu od 9,10 meseci? Gde to uopšte ima da se kupi kod nas? Mislim na Niš...pretpostavljam po sportskim opremama? Veze s vezom nemam kakve uslove treba jedne sanke da zadovoljavaju i šta ja hoću od njih user posted image


Kupi joj najobičnije drvene sanke sa polukružnim naslonom,da ih možeš i kasnije koristiti.Nećeš joj svake zime kupovati druge.user posted image
Mislim da ih ima ima u svakom baby shopu,prodavnicama sportske opreme.Mi smo svoje kupili u Centrum-u(ja sam iz R.S.)
Fazon je da je dobro ubundašuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Sanke
16.1.2015 17:21:13   
Jole84
BM hvala user posted image user posted image
meni se dopale ove, neko ih je ovde pominjao KLIK
trebaće mi za Kopaonik, pa mi se čine malo manje glomazne od drvenih, jer mogu da zamislim koliko stvari treba da strpam u gepek user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Sanke
16.1.2015 20:01:19   
madre
jole, mi imamo iste i super suuser posted image koristili smo ih dve godine, sada ih je nasledila jedna nasa mala drugarica, a ja se nadam da cemo ih sledece zime mi ponovo korisiti za drugu bebuuser posted image bogi je vec veliiiki i koristi vise kliska i gumu nego klasicne sankeuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 16.1.2015 20:10:08 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Sanke
17.1.2015 0:26:36   
Azra_
Jole, i mi imamo takve. One su ovako velike po dimenzijama, ali su kao pero lake! Odlično idu, super su! Moje preporuke. Mi bogami preguravamo i treću zimu sa njima, a za narednu nabavljamo one prave. Mi smo ih kupili kada je dete imalo 10 meseci. Vozio se te zime, pa naredne, a evo i ove.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Sanke
21.1.2015 15:16:29   
Jole84
Madre, Azra hvala puno user posted image Naručiću ih ovih dana user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Sanke
21.1.2015 15:35:16   
Sanchy
Ja sam nasla preko oglasa,drvene sa gurtnom koja se skida sa postarinom izadju oko 4000..Moja sestra ih je kupila pre dve godine,odlicne su..medjutim posto kazu da ove godine nece vise biti veceg snega ne verujem da cu ih jos kupovati..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Sanke
21.1.2015 18:19:07   
Azra_
Sancy, sačekaj, možda bude i neko sniženje, pa ti ostanu za sl.godinu. Nije loša ideja.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Sanke
8.3.2015 22:23:20   
acalukic
Moj zet je kupio polovna preko nekog sajta napred imaju metalni obruc ali eno ih na terasi nema snega

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Sanke
10.3.2015 23:51:40   
mila83
Mi imamo obicne drvene, nasledili od tateuser posted image .Ali dzabe,kada nije skorouopste bilo snega ove godine,bas su se razocarali...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Sanke
10.3.2015 23:58:12   
Bibilib
Imamo sanke ali nemamo sneguser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Sanke
7.12.2015 20:38:28   
bojana92
Mi imamo drvene sa naslonom.:) Super su

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Sanke
7.12.2015 20:39:14   
bojana92
Ali mislim da nam nece trebati jer nema snega.:(

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Sanke
7.12.2015 20:41:01   
branki*
Molim vas,opcija Uredi,koristite je kada zelite da dopunite poruku,ako ste nesto zaboravili da napisete.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Sanke
4.12.2017 12:11:59   
dunja RR
Mame, gde ste kupovale sanke? Može li nekilinkk na pp, hvala unapred :)

DA li drvene, ili dole da bude gvožđe, koje su prednosti?


Ja sam kao dete imala drvene skroz, i bile su ooodlične.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Sanke
4.12.2017 12:15:46   
medamisko
Mi kupili na bulevaru kod nekog coveka na ulici, drvene skroz i super su.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here