|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
31.5.2018 15:52:25   
ANDJEELA
Čestitamo,nek je ziv i zdrav bebanuser posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
31.5.2018 17:26:24   
vonavoj
Hvalla devojke!
Mali se ne skida sa sise,samo urla..

(odgovor članu ANDJEELA)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
31.5.2018 17:33:09   
Maraj
E von, to su ti decaci....a vi mi niste verovale user posted image
Nema, oni su opsednuti (.) (.) sad pa navek user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
31.5.2018 19:12:45   
veselicaa
Von cestitam user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
31.5.2018 23:45:05   
MimaKos
Neka je sa srecom!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
31.5.2018 23:55:54   
bojana92

IZVORNA PORUKA: Maraj

E von, to su ti decaci....a vi mi niste verovale user posted image
Nema, oni su opsednuti (.) (.) sad pa navek user posted image

Dobro si rekla,moj mladji i dan danas,iako ima 3 godine,zna nekad kad spava pored mene da mi ubaci ruku u spavacicu i da trazi sisu user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
1.6.2018 0:08:32   
smeško
A-ha. I mm to ume.user posted image

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
1.6.2018 0:13:16   
bojana92
Sisao je duze od prvog sina.Stariji nikad to ne uradi,ali zato maldji nadoknadi i za brata user posted image user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
1.6.2018 6:16:44   
vonavoj
Sisoje moj,dobio je sinoc dohranu i odneli ga,urlao je..ceo dan je bio na sisi,a gladan uvece..
U 5h su ga doneli,meni sad vec grudi bolje,i ruckao, podrignuo i spava..kaze izmuzavajte se, reko ne ne,samo neka sisa..i non stop..

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
1.6.2018 7:54:40   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Maraj

E von, to su ti decaci....a vi mi niste verovale user posted image
Nema, oni su opsednuti (.) (.) sad pa navek user posted image

user posted image u nasem slucaju bas i nije tako hehehe ali eto izuzetak potvrdjuje pravilo valjda

Von drz se. odmaraj jos malo pa kuci. I tamo samo kukajuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
1.6.2018 8:04:56   
Mariya
Jeeej!! Čestitam!! user posted image
Pa ovo je bilo baš brzo! Veliki dečak bogami, malo manji od mog L.
Divni ste!

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
1.6.2018 8:15:33   
smeško
Von i ja sam ih pustala da cesto sisaju, nisam imala pojma da se izmuzavam.user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
1.6.2018 8:16:15   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Maraj

E von, to su ti decaci....a vi mi niste verovale user posted image
Nema, oni su opsednuti (.) (.) sad pa navek user posted image

onda moj nije djecak user posted image kod nas je bilo mjesec dana teske patnje i na kraju vise nije ni zinuti

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
1.6.2018 9:17:27   
Rosita
Neka siska, uživajte.
Pade mi na pamet moj profesor sa faksa koji je ludeo od fraze da izuzetak potvrđuje pravilouser posted image . Logički, rekao bi značajno, može samo da ga obara.
Joj ja nikad ne bih išla u porodilište gde beba nije non stop sa mnom. Znam da kod von nema izbora.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
1.6.2018 9:27:42   
BubaBubica
Von sve isto kao kad sam ja bila sa D, treći put baš boli stomak kao da ponovo kreće porođaj, plus se D nije skidala sa mene svo vreme je sisala tako da meni za skupljanje materice nisu ništa davali. Još uvek sisa user posted image

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
1.6.2018 12:56:37   
Maraj

IZVORNA PORUKA: smeško

A-ha. I mm to ume.user posted image

user posted image kazem ti ja. Moj ni ne stigne na red od L user posted image i dan danas mi zavlaci ruku. I babi user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
1.6.2018 18:25:06   
gagana83
Cestitam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
1.6.2018 18:32:23   
Maslacak15
hahah ja mislim Maraj da ti imas vrlo velike predrasude po pitanju polova. Ali zivot cete nauciti za ponesto da nisi u pravu kad stigne devojcica. To sa zavlacenjem ruke u majcu mnogo ima vise veze za duzinom dojenja nego sa polom deteta. Ja sam mog malisu oducila cas posla kad sam krenula sa 9,5 meseci da ga prebacujem na adaptirano mleko jel sam sa 10,5 pocela da radim i nisam htela vise da dojim. Iskreno bila sam iznenadjena koliko je lako i jednostavno islo, a bio je potpuno opsednut jelom, siao je na 3 sata bez greske i bio apsolutno ogroman po svim kriterijumima.
I moja mal rucka ko zmaj. Manje se budi ali ne vidim neku razliku u entuzijazmu.

Kad izlazite Von???? Kako se snalazi kompanija kuci ? Jel uzivaju sa tatom hihiihih

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
1.6.2018 18:45:51   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

hahah ja mislim Maraj da ti imas vrlo velike predrasude po pitanju polova. Ali zivot cete nauciti za ponesto da nisi u pravu kad stigne devojcica. To sa zavlacenjem ruke u majcu mnogo ima vise veze za duzinom dojenja nego sa polom deteta. Ja sam mog malisu oducila cas posla kad sam krenula sa 9,5 meseci da ga prebacujem na adaptirano mleko jel sam sa 10,5 pocela da radim i nisam htela vise da dojim. Iskreno bila sam iznenadjena koliko je lako i jednostavno islo, a bio je potpuno opsednut jelom, siao je na 3 sata bez greske i bio apsolutno ogroman po svim kriterijumima.
I moja mal rucka ko zmaj. Manje se budi ali ne vidim neku razliku u entuzijazmu.

Kad izlazite Von???? Kako se snalazi kompanija kuci ? Jel uzivaju sa tatom hihiihih

ovo se slazem D mi je dugo zavlacila ruku pod majicu. ma imala je vec 3 godine i dalje se radovala da vidi sise user posted image I dan danas mi upadne dok se tusiram i kaze "videla sam ti sise", blenta. Dojila sam je 15 meseci. Inace sad ona sama sebi zavuce ruku i stipka se za grudi kad joj se spava user posted image a evo ima 5 godina hahaha..Tako da ne zelim to isto da dozivim od mog muskog deteta ahhaha i on ce def manje da sisa. Tj krace

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
1.6.2018 21:18:24   
vocicana
Cestitam Von!!! Divne vesti. Da ste mi zivi i zdrav mnogo godina!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
2.6.2018 7:12:52   
vonavoj
Hvala svima na cestitkama!
Cekamo vizitu da vidim da li cemo kuci, kriziram opasno..imam problema sa grudima.mleko nadoslo a ne mogu ni obloge, ni da se izmuzem..tek je jutros krenulo.sinoc sam dobila neku inekciju...
A Milutin ima bilirubin 169..valjda ce nas pustiti..odlepicu akoo nas zadrze do ponedeljka..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
2.6.2018 7:57:54   
Dunjocka
Cestitam, neka je zdrav Milutin.
Draga, drzimo fige da vas puste kuci.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
2.6.2018 8:01:46   
Misha i Ljisha
Von kod nas sestrice pomazu pri izmlazanju grudi. Pitaj da ti pomognu. Ako treba nek ti ostane na suncanju sta fali. Bolje tako nego da se patite kuci.

(odgovor članu Dunjocka)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
2.6.2018 8:09:52   
vonavoj
Ne.sestre se zgrozavaju kad vide kakve su i krste se..kao kako ste uspevale da ih sredite...ali sinoc mi nije ni islo kad sam se izmuzavala.i dali mi inekciju i jutroa krenulo!
Bila je sestra, kaze preko 200 se ne pustaju..uglavnom..tako da je ok.samo jos pedijatar da ga pregleda.

< Poruku je uredio vonavoj -- 2.6.2018 8:10:47 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Porodila se Vonavoj treci put!!!
2.6.2018 8:24:54   
Misha i Ljisha
O Boze. Pa mojoj cimerki dolazile u obe smene sestrice. Jednu noc je jedna sestra pola noci izmuzavala rucno. Da nacede malom bar malo mleka njenog i da zeni olaksaju. To im je posao

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here