|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 13:50:17   
plawka
Ja i mm nismo potpisali predbracni jer nismo imali nista na svoje ime pre sklapanja braka.Ali smo morali da odemo kod advokata i kod savetnika i da potpisujemo silna neka dokumenta da pristajemo na brak bez ugovora, a da vam ne pricam kako su nas svi pocev od "maticara" gledali cudno i kako mi je na izvodu iz mat.knjige vencanih debelo napisano i podvuceno da nismo imali ugovor kao da smo kriminalci pupupu daleko bilo.

_____________________________

suis enceinte!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 13:51:27   
Anoniman
Jupiii! user posted image

Šalim se malo, stvar je u tome da sam ja čula (sada je Jeca pisala o tome u drugoj temi) da nakon 5 god u tom stanu i mm može tražiti deo u slučaju razvoda. (NE RAZVODIM SE user posted image , PRIČAMO).

Drugo pitanje, jednog dana odlučimo da prodamo ovaj stan, dodamo para i kupimo veći. Šta onda u slučaju razvoda? (pretpostavka da je većina novca od prodatog stana, a dodata recimo petina ukupne cene stana). jel tu sada ima veze to dokazivanje šta je ko stekao?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 13:51:39   
Anoniman
jeste li se vjencali u FR???????

gdje zivis u francuskoj draga , koji grad?????????

(odgovor članu plawka)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 13:53:56   
Anoniman
e ne znam Tasho dok ne procitam zakon .... sad je to malo drugacije uredjeno od drzave do drzave
evo recimo poredim BiH (federalni) zakon o porodičnom pravu i srbijanski i mi imamo neke neke stvari koje nemaju u vašem zakonu

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 13:58:39   
Anoniman
Nebitno draga, ne razvodim se, i ne kupujem nov stan, pa ... Ako ikada bilo koje od navedena dva budu aktuelna - raspitaću se. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 14:00:53   
Anoniman
nisam ni mislila da se razvodiš .... a ne sekiram se ja za tebe .... sve bi mu otela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 14:02:41   
plawka
Da vencali se u Fr  cisto da mene ne deportuju nazad u Srb i to dan pre isteka vize da ne poveruje covek koju ludost sam napravila (a ipak me deportovase 2 dana posle svadbeuser posted image )!!! Zivimo nekih 60km od Strazburga, jedno malo mesto.

_____________________________

suis enceinte!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 14:03:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

nisam ni mislila da se razvodiš .... a ne sekiram se ja za tebe .... sve bi mu otela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Svoje ne dam, tuđe neću! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 14:05:11   
Anoniman
ne komentarišem ovo

moje je samo moje .... a i njegovo je naše (čitaj moje) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 17.6.2009 14:06:51 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 14:05:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: plawka

Da vencali se u Fr  cisto da mene ne deportuju nazad u Srb i to dan pre isteka vize da ne poveruje covek koju ludost sam napravila (a ipak me deportovase 2 dana posle svadbeuser posted image )!!! Zivimo nekih 60km od Strazburga, jedno malo mesto.


Pa shto??? Nisu skontali da si se udala? Kako si se vratila posle?

(odgovor članu plawka)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 14:05:37   
Ana RR
Plawka, pa što su te deportovali?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu plawka)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 14:07:20   
Modessty
A jel mogu ja da potpišem bračni ugovor kad mi se jednog dana muž obogati? Čisto da mogu da mu uzmem sve što mi se svidja!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 14:08:14   
Ana RR
Ma možeš, draga, naravno user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 14:12:13   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 14:13:34   
plawka
Pa pametna dosla i udala se sa turistickom vizomuser posted image a trebala mi posebna bas za sklapanje braka, ali nju sam dobila tad kad su me deportovaliuser posted image

_____________________________

suis enceinte!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 14:14:24   
Modessty
IZVORNA PORUKA: plawka

Pa pametna dosla i udala se sa turistickom vizomuser posted image a trebala mi posebna bas za sklapanje braka, ali nju sam dobila tad kad su me deportovaliuser posted image

user posted image user posted image user posted image
Bar imaš doživljaj za prepričavanje unucima! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu plawka)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 14:14:46   
plawka
Nisu me bas bukvalno deportovali, kad su mi rekli da ce da me deportuju za koj dan mm me ubaci u kola odmah i dovede u Srbiju, cisto da me jos i ne hapse user posted image user posted image user posted image

_____________________________

suis enceinte!!!

(odgovor članu plawka)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 16:30:07   
barbara
jao boze kako cete potpisati predbracni ugovor,pa vi nemate poverenja u svog supruga pa sta ce vam onda!user posted image sve se prave fine i postene a da dodje do cega prve bi stajale u redu da podele!kao dale bi nekom svoje.dale bi k...c!takvi ljudi su za mene poltroni!ja nisam potpisala predbracni ugovor,ali nisam protiv njega!kao sto rekla tasa "tudje necu,svoje nedam!"user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu plawka)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Predbračni ugovor
17.6.2009 20:10:23   
Dora
Ja nisam protiv predbračnog ugovora! Da imamo puno svega pre braka, naravno da bi to bilo dobro rešenje! U slučaju razvoda da ne bude sukoba. Ovako, ugovor reši situaciju i vi možete da ostanete u dobrim odnosima, zbog dece!
Ali, pošto mm i ja nemamo ništa svoje osim dece, tu će situacija biti čista, u slučaju ndb. razvoda...user posted image

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Predbračni ugovor
18.6.2009 0:09:20   
koraljka
za naše prilike notorna glupost. osim naravno karića, miškovića, kostića... i poneke face ovđe u cg.
izvinjavam se ako sam koga zaboravila.
iz mog ugla to ovako izgleda: prvo user posted image , zatim  user posted image , pa onda  user posted image   što dovodi do  user posted image , a nakon nekog vremena ćemo uraditi ovo  user posted image   ili ovo  user posted image .
znači ginekokratija i svi sretni!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Predbračni ugovor
18.6.2009 9:08:58   
barbara
pa i bez predbracnog ugovora moze doci do noge u dupe!user posted image ali ako dodje do toga opet imas svoje a on svoje i svi zadovoljni

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu koraljka)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Predbračni ugovor
10.7.2009 16:02:56   
Kiki BG
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Moje viđenje stvari:

Predbračni ugovor želi onaj koji ima šta da štiti, a ne siromah.

Ju, pokušala sam lepo da sročim ali ne ide, pa hajde da pojednostavim definisanjem osoba:
osoba A = imućnija u vezi
osoba B = manje imućna osoba u vezi

Dakle, ako se daje na pravo osobi B da se ljuti što je osoba A uopšte pomislila da bi osoba B išta htela da uzme od osobe A, onda se sme dati na pravo i osobi A da se premišlja da li osoba B ima iskrene namere u braku sa osobom A, ili se udaje/ženi samo zbog para.

Ja podržavam predbračne ugovore, iako ga mm i ja nismo potpisali.

Jednostavno, osobi A to sve nije palo sa neba. Nevezano za to da li je osoba A to zaradila, ili nasledila - to nije tu zato da bi neko (osoba B) brakom oduzeo deo (ili celo).



potpisujem!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Predbračni ugovor
10.7.2009 16:35:36   
gracija
Hm..Sta bi bilo,kad bi bilo...Da sam kojim slucajem ja bila puno imucnija od njega,trazila bih predbracni ugovor,a u slucaju da je on imucniji od mene,i da je on predlozio taj ugovor-ne bih pristalauser posted image user posted image ,ubjedila bih ga da to nama ne treba(kao sto Vucko rece moje je moje ,a njegovo je nase).Ali posto smo bili "u istom rangu" nemamo predbracni ugovor.

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Predbračni ugovor
14.2.2012 13:27:58   
Jeca*
Član 1
Gledanje serijskog programa dozvoljeno je samo u repriznom terminu i to pod uslovom da je taj termin između 2:00 i 5:00 časova po srednjeevropskom vremenu. Ton nije dozvoljen.
Član 2
Gledanje rijaliti šou programa nije dozvoljeno ni u glavnom ni u repriznom terminu jer kontaminira mozak što može imati nesagledive posledica po dalji suživot.
Član 3
Mir i tišina tokom gledanja fudbalske utakmice je od vitalnog značaja za mir i tišinu u kući. U tom periodu ulazak drugaricama u kuću je najstrože zabranjen jer njih par generiše veću buku nego 50 000 pijanih Turaka na derbiju Fener - Galata.
Član 4
Takom gledanja te vea, sasvim je normalno držati noge na stolu.
Član 5
Telefonski razgovori ukoliko traju kraće od 10 minuta održavaju se u prostoriji u kojoj ja u tom trenutku ne egzistiram. Ukoliko su duži od 10 minuta održavaju se na terasi.
Član 6
Mrve će biti očišćene kasnije.
Član 7
Gaće i čarape će biti sklonjene sutra.
Član 8
Ruka iz gaća neće biti izvađena nikad.
Član 9
Dve rakije pre ručka i jedno pivo posle su tradicionalan ritual u mojoj porodici i kao takvi su neizostavni. Dva piva pred spavanje nije ritual, ali su takođe neizostvni.
Član 10
Ručak kuvaš ti. Gaće pereš ti. Peglaš ti. Kuću čistiš ti. Ja cepam drva, unosim ugalj, otvaram tegle, ubijam bube i prebijam potencijalne provalnike. Možemo i da se zamenimo ako misliš da možeš savladati 10 metara čvornate bukve i pijanog azilanta koji je došao po Tiki bojler da ga uvalja za još pajda.
Član 11
Kiseli kupus ne smrdi i stavlja se svake godine.
Član 12
Kum u kući je poželjan k'o humanitarna pomoć u Somaliji.
Član 13
Pušenje u kući je dozvoljeno u neograničenim količinama i svim prostorijama.
Član 14
Pušenje u kući je poželjno u neograničenim količinama i svim prostorijama
Član 15
Nabavka bilo kakvog patuljastog kera kome se zimi oblače džemperi i stavljaju kape da ne dobije bronhitis ili upalu jajnika je nepremostiv atak na ugled i dostojanstvo porodice.
Član 16
Sinu ime dajem ja! Ćerki možeš ti, a može i sama sebi kad poraste da odabere neko, svejedno ću je zvati "sine".
Član 17
Sin se od rođenja oblači kao muško. Od roze garderobe neće imati ni portiklu.
Član 18
Incident u vidu dolaska tvojih roditelja sme se odigrati samo na dečije rođendane i u slučaju porodične tragedije neslućenih razmera. Njihov nenajavljen dolazak je nezamisliv.
Član 19
Ako smo oboje u kolima, vozim isključivo ja. Ako smo oboje u kolima, ti si trezna a ja pijan, opet vozim ja.
Član 20
Društvo je institucija. Zato postoji obaveza da bar jednom nedeljno sa njima posetim kafanu. Ti takođe imaš obavezu da bar jednom nedeljno sa bilo kim odeš bilo gde, kako bismo proizveli još jedan dan nedeljno u kom nismo zajedno.
Član 21
Na veseljima kao što su slave, svadbe, babine i svinjokolja nije sramota piti. Sramota je ne piti. Stoga, može se desiti recimo da upucam harmonikaša u koleno ili gurnem pevaljki režije među sise. Nije zgorega.
Član 22
Seksualni odnosi se upražnjavaju ne češće od tri puta nedeljno. Kad deca krenu u školu upražnjavaju se samo kad dobiju pet na pismenom. Kad krenu na fakultet upražnjavaju se samo kad diplomiraju.   S' ljubavlju, tvoj dragi buduci muž

user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Predbračni ugovor
14.2.2012 13:30:25   
Sanjica26 RR
Kud ne znade ovo ranijeuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here