|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 12:17:54   
Anoniman

Tema govori sve, jestel se ikad u nekoga drugog zaljubili a da ste već u braku? Šta ste nhapravili, odnosno, šta niste? A pri tome, nemate fizički kontakt sa tom osobom, a vidite da je i ona zainteresovana za vas?! Tu su i djeca.....

Molim samo da ne dodje do rasprave, i do isticanja moralnosti, odnosno nemoralnosti, brak je svetinja itd.user posted image

Pišite mišljenja svoja naravno, a voljela bi da se javi neko ko je imao konkretnu situaciju i šta je napravio.Takodje, molim da se tema ne smještava u preljubnike jer od preljube nema ni puser posted image user posted image

Ima i opcija anoniman koja je bar meni preko potrebna iz više razloga.user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 12:35:01   
Anoniman
A je li se tebi desilo??? user posted image Pa moraš da počneš sa pričicom, a ne ovako...... user posted image Šta te briga, ionako si anonimna....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 12:37:31   
Jeca*
Pa pazi, ili ce doci do "preljube" ili ce ostati na mastanju. Nema druge
po meni, ponekad psihicka prevara moze biti gora nego fizicka...
sve zavisi od toga i kakav je brak...cim je doslo do zaljubljenosti u trecu osobu, problem postoji. E sad, ako je resiv onda ne treba narusavati brak...ne znam...mnogo je kompleksnije od prostog caskanja o tome

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 12:37:56   
Anoniman
Nije stvar u tome jel' se desilo(vjerovatno jeste,čim sam otvorila temu), hajde pričajte, imal koja žena da je prošla to i kako?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 12:39:53   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jeca*

Pa pazi, ili ce doci do "preljube" ili ce ostati na mastanju. Nema druge
po meni, ponekad psihicka prevara moze biti gora nego fizicka...
sve zavisi od toga i kakav je brak...cim je doslo do zaljubljenosti u trecu osobu, problem postoji. E sad, ako je resiv onda ne treba narusavati brak...ne znam...mnogo je kompleksnije od prostog caskanja o tome


Slažem se Jeco sa boldiranim, ustvari, psihička prevara je veliko mučenje same sebe!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 12:40:29   
Jeca*
ja znam zene koje su prevarile i ostale u braku. muz nikad nije saznao...a mozda i jeste, ali ja to ne znam.
iskreno, ja ne bih mogla...ja sam takav lik, kad tad bih pukla...ili bih se zatreskala u tog tipa i samo bih mislila na njega, sto bi muz i te kako skontao, ili bih rekla muzu i trazila razvod. Ja ne umem da varam. Nikad nisam umela.
zato mislim da treba svako da radi onako kako oseca....i da preispita da li nas partner to zasluzuje, da li treba spasavati brak ili traziti nesto drugo, bolje...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 12:41:01   
Anoniman
Vid je ti-misterija!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 12:45:03   
Jeca*
takodje se treba zapitati da li je taj tip samo nesto prolazno ili moze biti nesto vise. Moja drugarica je imala "kres šemu" sa nekim tipom, i time maltene spasila svoj brak. Jer posle toga je ponovo pocela da se okrece partneru, da preispituje odnose...sad imaju bebu i cini mi se da su jako srecni da je sve doslo na svoje.. Ona se izduvala, videla da ne zeli tako da zivi , sela i izgladila se sto je trebalo izgladiti
ali ona je to mogla...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 12:48:35   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jeca*

ja znam zene koje su prevarile i ostale u braku. muz nikad nije saznao...a mozda i jeste, ali ja to ne znam.
iskreno, ja ne bih mogla...ja sam takav lik, kad tad bih pukla...ili bih se zatreskala u tog tipa i samo bih mislila na njega, sto bi muz i te kako skontao, ili bih rekla muzu i trazila razvod. Ja ne umem da varam. Nikad nisam umela.
zato mislim da treba svako da radi onako kako oseca....i da preispita da li nas partner to zasluzuje, da li treba spasavati brak ili traziti nesto drugo, bolje...


I ja sam taj tip žene, bojim se sama sebe! Mogla bih prevariti jednom, al' ne vjerujem da bi ostalo na jednom. Problem je još gori, što 'to lebdi u vazduhu' ima godina, ja sam ga izbjegavala, sinoć smo se sreli posle dugo vremena. Ja se pogubila, a on je čitavo veče gledao u moje dijete. Mislim da nije upitanju samo obični fizički kontakt(koji bi eventualno mogao biti). Mislim da bi situacija postala veoma ozbiljna kad bi se upustila u to, jako teško.user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 12:52:18   
Jeca*
razmisli sta dobijas sta gubis...kako bi izgledao tvoj brak, tvoj zivot..
iskreno, ja verovatno ne bih isla dalje...jer mislim da bih lakse progutala trenutnu opcinjenost neki tipom, nego propast braka, tugu deteta i sl...ali ja nisam kompetentna jer nisam bila u toj poziciji....

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 12:54:14   
caca81
Pa, eto ja nemam iskustva sa tom situacijom i ne bih mogla Bog zna kako da ti pomognem nekim savetom...Da li ti je to neki bivši dečko, nisi ga prebolela...pa sada gajiš nadu da to može nešto da se ispravi? Da li ti je muž dosadio, uvredio te nečim, pa želiš malko da se osvetiš? Imaš i dete, kako bi se ono osećalo u svemu tome...na mnoga pitanja sebi treba da odgovoriš...Meni su deca na 1. mestu i nikada ne bih prevarila muža zbog njih...on može da radi šta hoće...ali ja nikad.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 12:56:23   
Anoniman
Jeco nisam sigurna da je upitanju samo trenutna opčinjenost, ni sa moje ni sa njegove strane.Da, gubim sve a ne znam šta dobivamuser posted image , to bi tako bilo. Danas odlazim iz grada, da ispušem glavu. Ne želim da se sretnemo opet.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:01:12   
Anoniman
Nemam iskustva ličnog (imam slučaj koji mi je jako blizak pa mogu malo da se povežem) ali, ako je on još uvek samac, slobodan, to može da bude i ono kao kad oženjeni muškarci padaju na ribe u čipkastom donjem vešu, namirisane i našminkane, a ne padne im na pamet da i one imaju pamučne bele gaće kod kuće, i da su skroz nikakve kad imaju pms, i da nisu isfenirane 24/7.
Možda bračni staž utiče na to da žena poželi nekog novog, zanimljivog, ko je spreman da je obara sa nogu i skida joj zvezde sa neba, a ne pomisli kakav bi bio taj muškarac nakon što se udvaranje završi.
Ja bih to osećanje ignorisala, dok ne prođe. Fokusirala bih se na brak, ako je vredan spašavanja, istražila svoja osećanja prema mužu, ostavljajući tog drugog muškarca po strani-dakle, ne koji ti se čini boljim, nego da li ti je tm i dalje dobar. Pa ako jeste...onda je lakše boriti se.

(odgovor članu caca81)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:02:33   
Jeca*
E Nedjo...svaka ti mudra user posted image  slazem se sa svakom tvojom recenicom!!!!

(p.s. trebas mi u temi preparati za jacanje imuniteta...sorry na off topic anonimna)

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:02:57   
Anoniman
A jesi li se ti zaljubila u tog čoveka otkad si u braku (tek ste se nakon venčanja sreli) ili je to neko još iz devojačkih dana-prijatelj, bivši, komšija, poznanik???


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:15:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Možda bračni staž utiče na to da žena poželi nekog novog, zanimljivog, ko je spreman da je obara sa nogu i skida joj zvezde sa neba, a ne pomisli kakav bi bio taj muškarac nakon što se udvaranje završi.



user posted image user posted image user posted image
Evo lično (non anonimus user posted image ) sam pre nekih godinu dana imala fazu-bila sam jako umorna (bebac je bio 6 meseci), akumuliralo mi se neispavanih noći, izgledala sam kao pokisao pacov, sve mi se skupilo, a mm mi je delovao tako nekako jihh- svaku njegovu sam doživljavala kao prekor, žaljenje, zaspivao je pre nego što stigne do kreveta user posted image (i njega stigle neispavane noći).... I onda sam tako počela da maštam................. I to o "poslednjem" pre njega user posted image Nismo nikad bili u vezi zato što su postojale okolnosti koje su nas sputavale, a opet smo bili ludi jedno za drugim... I sve među nama je bilo jedno beskrajno osvajanje (o čemu žene stalno sanjaju-da budu osvojene) i ti leptirići u stomaku na svaki pogled i osmeh-ma čarolija!!! Ali ja znam da mi ne bi uspeli (nekako mislim da smo bili različiti temperamenti) i znam zašto sam se udala za mm i verujem da ga nikad ne bih prevarila.... I zaista to je bila samo faza koja je prošla kad su prošle i moje frustracije, nezadovoljstvo i iscrpljenost...
Sretnemo se mi, čak se mister X i poigra sa mojim detetom, i uvek imamo taj neki smešljiv pogled u očima, jer delimo jednu tajnu koja je samo naša, ali samo toliko.... Ja nisam, mislim, nikad ni bila zaljubljena u NJEGA, već sam bila opčinjena IDEJOM o nama user posted image
Trenutno sam jaaaakkkkkoooo zaljubljena u mog mužića pužića, došli smo u neku potpuno novu fazu braka i super mi je slatko sve to user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:23:50   
Anoniman
Evo da napisem, ali obavezno pod "anoniman" user posted image

U vezu sa MM usla sam kada je kod mene vec postojala velika, ali velika obostrana platonska ljubav sa najboljim drugom. Nista nismo uradili jer...a to je sad druga prica.. e kada sam upoznala MM.. to je bilo nesto posebno i po prvi put posle godina i godina znala sam da zelim da mi on bude prvi i da sa njim budem do kraja.. uspeo je da me otrgne od onog platona..

E a onda je nastupilo to da strasno patim i ja i drug, on je onda pokusavao, ja popustila .. i plakala.. MM mi bio prvi, a onda sam jednu noc bila sa drugom (tada sam bila u vezi sa MM jedno dve godine) .. posle toga sam povracala, da li od vina ili od silne tuge sto sam pokidana na dva dela. Volela sam oboje u pi*du materinu.. Posle te noci, nikada vise nisam htela druga ni da poljubim. Kajala sam se i plakala mesecima i najzad oprostila sebi..

Naravno MM ne zna i ne treba da zna tako odvratnu stvar o meni.. unistila bi mu zivot, a i sebi. To je bilo pre 5 godina..pre nego sto smo se i verili..

Ne bi mi palo na pamet da ga prevarim ni pogledom vise.. nismo tada bili u braku, ali opet.. kad god mi to padne na pamet dusa me boli.. a drug je uvek ostao drug i uvek ce, samo se vise ne cujemo toliko i ne vidimo. Zelimo jedan drugome svu srecu ovog sveta i dalje se mnogo volimo, ali nekako ..ne znam da opisem.

Nije postojao problem u mojoj vezi. Postojao je problem sa jednom ljubavi plus. Ne znam i nikad necu znati hoce li mi Bog oprostiti i da li je sve to bilo toliko strasno sto sam uradila, ali meni jeste i dalje.. ali oprostila sam samoj sebi ..morala sam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:24:50   
*Alexx*
Svi mi imamo neke ideje o necemu - ja o savrsenom roditeljstvu i porodici, o savrsenom braku... I kada se stvarnost ne uklapa u tu sliku, nastaje problem. Prosto covek dodje u fazu da hoce nesto da menja, a vrlo cesto je potrebno da prvo promeni sebe.
Zaljubljenost je vrlo opasna, prolaznog karaktera. Ljubav i postovanje - nesto sasvim drugo. Mozda sam ja dosadna osoba, previse tradicionalna, sta znam... Brak prolazi kroz razne faze, kao i bilo koji tip veze. Sad je ovakav, sutra onakav... Moj predlog - idi sa muzem na more, opustite se i videces kako ce stvari doci na svoje user posted image Good luck!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:27:20   
Anoniman
E, sad još samo da zaboraviš, okreneš onome što imaš (koliko kapiram dugo ste zajedno, a ne bi bili da niste u ljubavi), i uživaš. Kratak je život da ga trošiš na "šta bi bilo kad bi bilo", umesto toga, uživaj u njemu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:28:05   
*Alexx*
Ja mislim da si ti idealizovala i druga i tu ljubav. U tvojoj glavi je to verovatno mnogo lepse nego sto bi zaista bilo (opet, ne znamo kako bi bilo) user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:29:41   
Anoniman
Samo mi reci zasto u prvom postu pises laznom ijekavicom????
Ovo je zaista smesno...Pogledajte sta se ovde radi-prepodobne mame i njihova deca koja jos sisaju, ali znaju da citaju..Preljubnice, flerterke, pod opcijom anonimnih koje do 12h pisu ijekavicom, a posle 12h ekavicom. I na kraju dusebriznice- Dzemo voli PP, aaa pardon-dzem....
Dakle, zviznucu 4 smeskauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:30:43   
*Alexx*
Mislim da su u pitanju dve anonimne.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:32:51   
Anoniman
Valjalo bi da jesuuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:33:22   
Anoniman
I meni se čini da imamo dva anonimusa user posted image Ko je sledeći??? 

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:34:04   
Anoniman
A pa zato mi i nismo bili u vezi jer smo znali kako bi to izgledalo user posted image Dugo godina smo se druzili, od osnovne skole..
Upravu si, ne znam kako bi bilo, ali mogla sam samo da pretpostavljam.. ma pusti sad to. Proslo je i bila je jedna lepa prica, dok se nije pretvorila u haos..

Sada imam MM i koliko god imao mana mislim da bi ga opet izabrala...zato mu ja kazem ponekad da nikada nece znati koliko ga ja volim. Kada je uspeo od jedne velike dugogodisnje ljubavi da me odvoji..a ni ne zna.

U stvari htela sam da kazem da pusti zaljubljenost i da opet nadje ono nesto u muzu, ono nesto sto je bilo tu odavno. Eto, to sam htela da kazem..

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here