|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.12.2020 23:00:12   
Didy
Deci sam uzela sledeće:

Stefanu knjigu "Pisma od Deda Mraza", oduševila sam se izdanjem i šolju s violinskim ključemSofiji papuče i šolju jednoroga
Verovatno ću im ubaciti bar još kinder jaje, ali mislim da im je to to, rekla sam sebi da im neću trpati slatkiša. 


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.12.2020 23:23:19   
Ana RR
Didy, Tolkinova? Mnogo mi se sviđa ta knjiga, kupiću je sebi na kraju user posted image

Mi smo za Marka kupili društvene igre Activity i Jenga, knjige: Mene je teško ne voleti, Knjiga za dečake za male avanturiste, Da li je kokos opasniji od ajkule

Kumiću smo kupili društvenu igru Ko je ko? i knjige: Da li slonovi stvarno nikad ne zaboravljaju i 20 izuzetnih dečaka koji su promenili svet

Isto ćemo po koje kinder jaje i to je to.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.12.2020 23:32:24   
Lilly5
Didy je primer nepreterivanja kad su pokloni u pitanju. Bravo Didy 🙂


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.12.2020 23:46:20   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Didy

Deci sam uzela sledeće:

Stefanu knjigu "Pisma od Deda Mraza", oduševila sam se izdanjem i šolju s violinskim ključemSofiji papuče i šolju jednoroga
Verovatno ću im ubaciti bar još kinder jaje, ali mislim da im je to to, rekla sam sebi da im neću trpati slatkiša. 




Ja sam spakovala isto deci knjige. Isto jedno kinder jaje. I videcu jos neku sitnicu. Tolkinovo izdanje je odlicno. Nikako da kupim T. A sada je na snizenju. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.12.2020 23:48:26   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Didy, Tolkinova? Mnogo mi se sviđa ta knjiga, kupiću je sebi na kraju user posted image

Mi smo za Marka kupili društvene igre Activity i Jenga, knjige: Mene je teško ne voleti, Knjiga za dečake za male avanturiste, Da li je kokos opasniji od ajkule

Kumiću smo kupili društvenu igru Ko je ko? i knjige: Da li slonovi stvarno nikad ne zaboravljaju i 20 izuzetnih dečaka koji su promenili svet

Isto ćemo po koje kinder jaje i to je to.

Mene je tesko ne voleti od Jasminke? Odlicna je. 





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.12.2020 23:53:16   
Ana RR
Aha user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 0:04:12   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



IZVORNA PORUKA: Didy

Deci sam uzela sledeće:

Stefanu knjigu "Pisma od Deda Mraza", oduševila sam se izdanjem i šolju s violinskim ključemSofiji papuče i šolju jednoroga
Verovatno ću im ubaciti bar još kinder jaje, ali mislim da im je to to, rekla sam sebi da im neću trpati slatkiša. 




Ja sam spakovala isto deci knjige. Isto jedno kinder jaje. I videcu jos neku sitnicu. Tolkinovo izdanje je odlicno. Nikako da kupim T. A sada je na snizenju. 





Upravo sam narucila. Mm je samo rekao c c c😁🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 0:40:52   
Didy
Jao, Sanjice, dobra si. 😂 Meni je danas stigao paket od Lagune, zove me muž koji radi od kuće, rekoh - To je neka greška! Došla kući, otvaram... Ja sam ''ladno zaboravila da sam poručila knjige pre neki dan. 😂 Najgora sam!A što se tiče poklona, preterujem. Ali ja svojima kupujem često i bez povoda i onda kad dođe rođendan ili Uskrs, Božić, shvatim da već sve imaju i samo se iznerviram. Anči, Jenga je super! Stefan je dobio za rođendan. Igra za celu porodicu. 😊

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 0:42:46   
Sanjica26 RR
Didy, ja svratila danas u Lagunu da kupim sestricima nesto za Ng i naravno kupim sebi opet knjigu. 🙄 Baska sto sam pazarila za noc knjige



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.12.2020 0:44:13 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 8:17:58   
nata11
Jesmo mi jedini roditelji koji ne cekaju Deda Mraza i NG nego daju poklone ranije? user posted image
Dobila u nedelju poklone pa jos dosla tetka, babe, deke. Ma nije spavala od srece. Ne zna gde da gleda. A vrhunac srece je bilo igraliste- tobogan za Lolsice. user posted image

Za mm sam planirala pametan sat ali ne stigoh da porucim na vreme pa cu videti. Mozda uzmem neki ves.

< Poruku je uredio nata11 -- 29.12.2020 8:24:50 >


_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 8:23:00   
milicicak


IZVORNA PORUKA: nata11

Jesmo mi jedini roditelji koji ne cekaju Deda Mraza i NG nego daju poklone ranije? user posted image
Dobila u nedelju poklone pa jos dosla tetka, babe, deke. Ma nije spavala od srece. Ne zna gde da gleda. A vrhunac srece je bilo igraliste- robogan za Lolsice. user posted image

Za mm sam planirala pametan sat ali ne stigoh da porucim na vreme pa cu videti. Mozda uzmem neki ves.



Mi otvaramo poklone ranije, tj. kako stignu. Otvorili su od kume, od mojih roditelja, paketić sa mog posla. 31-og otvaramo ostatak, to je tradicija u porodici mm.
Pisma od Deda Mraza su odlična, mini buba je dobila prošle godine za NG.
I dalje nisam našla dodatni poklon za mm, odustajem. Al mi je rekao da mu je najlepši poklon što sam uopšte počela da razmišljam o kući 😂

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 8:29:47   
veselicaa


IZVORNA PORUKA: nata11

Jesmo mi jedini roditelji koji ne cekaju Deda Mraza i NG nego daju poklone ranije? user posted image
Dobila u nedelju poklone pa jos dosla tetka, babe, deke. Ma nije spavala od srece. Ne zna gde da gleda. A vrhunac srece je bilo igraliste- tobogan za Lolsice. user posted image

Za mm sam planirala pametan sat ali ne stigoh da porucim na vreme pa cu videti. Mozda uzmem neki ves.


I mi smo juče dali poklone,a Nina je dobila i više slatkih poklona(svaki put kad smo išli u nabavku kupili po jedan 🤣🤣).Kupićemo im i po nešto za doček da se obraduju.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 8:33:12   
Duškić
Moji ce otvarati barem po 1 za Novu Godinu.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 9:37:54   
Lilly5
Stalno dajemo poklone, zato deca vise i ne znaju sta imaju niti da se posteno obraduju 😏


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 9:55:00   
mama Jo
Mi smo isto davali ranije kad je J bila mala, ali tad je bila bas i mala.
Kod nas je specificna situacija jer je U rodjus 26.12, i onda uvek dobiju poklone za njen rodjendan od nas, od mojih, od tetke, od mnogih koji se set_e pa bar nesto donesu. Tako da, mi nase kucne novogodisnje poklone otvaramo to jutro, 1.1., mm i ja im sve stavimo uspod jelke i onda 31.12.svakako pricamo da je sad kraj stare i pocinje Nova,,, ujutru ce mozda biti poklona...

Evo juce su dobile od mm firme. Starija neku plasticnu kuhinju, a mladja stol za sminkanje. I jedno i drugi vec imamo. Stol za sminkanje je J trazila jos pre 2 godine pa joj je deda Mraz doneo, a kuhinju imamo onu drvenu iz Ikee jos od kad je J napunila godinu dana...
Tako da to sve sad mene nervira jer je duplo i zauzima mi mesta, ali stvarno moram da priznam da su se one toliko obradovale da smo se bas iznenadili. 😊

< Poruku je uredio mama Jo -- 29.12.2020 9:56:48 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 15:34:03   
veselicaa
Kupili Nini haljinicu ,dzemperić i pižamu,veš i unihop.Kaze mm to je od nas nije od Deda Mraza 🤣🤣

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 15:39:08   
pari
Ja ću deci dati 1og ujutru, taman će tad doći i M. Od mojih su već dobili. I to je to. A mm sam kupila džemper



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 17:19:39   
flamingos


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Kupili Nini haljinicu ,dzemperić i pižamu,veš i unihop.Kaze mm to je od nas nije od Deda Mraza 🤣🤣
Ono-u pravu je čovek.Sad uposlite Deda Mraza,da dete dobije duple poklone.👍


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 17:21:41   
veselicaa
Draga juče Deda Mraz doneo,pisala sam već.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 17:22:37   
flamingos
Nema veze,piši ponovo.🙄👍❤


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 23:08:09   
branki*
Haha.tako meni cerka kaze kad trazi jos nesto da joj se kupi-mama,pa to je doneo deda mraz,ajde sad nesto i vi.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2020 23:46:12   
veselicaa
Branki,gleda odeću danas i pitamo je jel lepo sto smo ti kupili a ona kaže neeee kupio Deda mraz 🤣🤣

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
30.12.2020 9:01:44   
Duškić

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Kupili Nini haljinicu ,dzemperić i pižamu,veš i unihop.Kaze mm to je od nas nije od Deda Mraza 🤣🤣



Ovako i ja prekjuce .

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
30.12.2020 14:58:21   
Didy
Ja nekako krišom ubacim poklone pod jelku tik pre ponoći 31. decembra (obično izađu da gledaju vatromet ili da pale prskalice). 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
30.12.2020 15:40:27   
veselicaa
Mi smo Nini stavljali slatke poklone ispod jelke i kada vidi obraduje se.Ovaj sa igračkama ja donela u sobu i kao Deda Mraz joj poslao.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here