|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
5.1.2012 14:49:57   
pepeljuga
A sta sve ima ovaj stocic? Bojice i sta jos? Ne mogu da razaznam na slici ali cini mi se da je zanimljivo user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.11.2014 18:27:09   
Buba Mira
Dobila sam pravi poklon za NG od muža.
user posted image


A ja nemam pojma sad šta njemu da kupim??

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.11.2014 18:40:28   
choopa choops
Buba bravo za muža! user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.11.2014 18:46:06   
Buba Mira
Ma šta bravo, na muku me bacio, ne znam ku'ću sad s njim i s njegovim poklonom.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.11.2014 18:51:36   
bubulence
diivan poklon!
a sta ti njemu da poklonis.... pa zavisi u kom je fazonu. .. npr za mog bi idealan poklon bio neka dobra knjiga vezana za istoriju... onaj set od dve hemijske u lepom pakovanju, set za otvaranje vina (to mi se jako svidja), kosulja.... ali mi ne razmenjujemo tako poklone... jedno drugom kupujemo kada sta stignemo... za NG nisam planirala da ga iznenadim...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.11.2014 18:59:25   
Buba Mira
Nemam pojma. Sve mi je "već viđeno".
Obzirom da sam mu za jednu NG kupila i pod jelku stavila desni retrovizor od auta (onaj koji mu je bio odvaljen, a nikad da ga kupi), shvatićeš da ja volim da darivam malo neobičnije poklone. user posted image

I da, pao je na trt od sreće kad je otpakovao retrovizor.user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.11.2014 19:04:54   
bubulence
hahahahaha verujem. u tom slucaju bih ja mom trebala da uzmem felne user posted image ...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.11.2014 19:07:38   
Buba Mira
Što da ne? user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.11.2014 19:09:59   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Nemam pojma. Sve mi je "već viđeno".
Obzirom da sam mu za jednu NG kupila i pod jelku stavila desni retrovizor od auta (onaj koji mu je bio odvaljen, a nikad da ga kupi), shvatićeš da ja volim da darivam malo neobičnije poklone. user posted image

I da, pao je na trt od sreće kad je otpakovao retrovizor.user posted image

I ja volim da kupujem prakticne poklone user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.11.2014 19:19:49   
Buba Mira
Ne samo praktične, nego volim kad se neko potrudi da me iznenadi i kad se ja potrudim. Taj famozni retrovizor je u to vreme bilo jako teško naći, tražio je svuda, mesecima. A ja sam ga našla. user posted image
Drugarici sam, kad je bila bolesna, napunila stvarima koje voli i koje su značajne za naše prijateljstvo. Neke od tih stvari sam jedva našla ali trudila sam se. Naduvala gomilu balona, pa na vrata. user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.11.2014 21:17:10   
Sanjica26 RR
Tati sam kupila divnu knjigu o biljkama, jer to voli. Posto mu je sve odnela poplava verujem da ce da se obraduje. Jedva cekam da mu je dam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.11.2014 0:10:33   
vikiveki
Ja još uopšte nisam razmišljala šta da kupim mužu,moraću ovih dana

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.11.2014 0:27:29   
Bibilib
Ja cu mom kupiti gepek za motor...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.11.2014 0:34:52   
mati

IZVORNA PORUKA: bubulence

diivan poklon!
a sta ti njemu da poklonis.... pa zavisi u kom je fazonu. .. npr za mog bi idealan poklon bio neka dobra knjiga vezana za istoriju... onaj set od dve hemijske u lepom pakovanju, set za otvaranje vina (to mi se jako svidja), kosulja.... ali mi ne razmenjujemo tako poklone... jedno drugom kupujemo kada sta stignemo... za NG nisam planirala da ga iznenadim...

Ovako je i kod nas. Nekad i kupujemo bas za praznike, ali uglavnom se tako cesto iznenadjujemo medjusobno.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.11.2014 7:47:54   
Lu

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Tati sam kupila divnu knjigu o biljkama, jer to voli. Posto mu je sve odnela poplava verujem da ce da se obraduje. Jedva cekam da mu je dam.

Kako divno user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.11.2014 7:51:07   
Lu
Buba Miro, ti si baš expert za darivanjeuser posted image
Mi tradicionalno za Božić otvaramo poklone ispod jelke, prošle godine smo između ostalog dobili jedni od drugih, šolje sa našim otisnutim slikama (neke baš uspomene) i ispod piše, najboljoj mami, najboljem tati, najboljem sinu.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.11.2014 9:05:21   
isidora88
mi ne kupujemo nista, tj.kupimo ono sto nam treba u tom trenutku.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.11.2014 9:20:45   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Ne samo praktične, nego volim kad se neko potrudi da me iznenadi i kad se ja potrudim. Taj famozni retrovizor je u to vreme bilo jako teško naći, tražio je svuda, mesecima. A ja sam ga našla. user posted image
Drugarici sam, kad je bila bolesna, napunila stvarima koje voli i koje su značajne za naše prijateljstvo. Neke od tih stvari sam jedva našla ali trudila sam se. Naduvala gomilu balona, pa na vrata. user posted image



sve ovo volim i ja ali ne za odredjeni datum. i moram priznati da nisam bas toliko mastovita ali se trudim. mm uopste nije mastovit ali volim sto npr svaki dan kada dolazi sa posla donese kinder bueno ili bananicu za njegovu debelicu. ili sto mi donese vaucere da ih iskoristim za cega hocu, ili prosle nedelje kada me je pozvao i rekao da ce me pokuputi posle posla jer je zakazao sebi sisanje i meni feniranje a nikakav povod nije imao... eto ja na takve stvari bas padam...
a z NG kupujem poklone za decu. sinoc sam svasta nesto porucila preko interneta, jedva cekam da stigne...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.11.2014 10:18:18   
Modessty
Danilo je prošle godine bio presrećan što nosi poklone baki, deki, prabaki i ujki i ujkinoj devojci (on j ezove ujna a ona se femka i buni a milion godina su zajedno!)
I to budu sitnice - marama, kapa, rukavice, veš, čarape, minđuše, udice za dedu pecaroša.... nešto tog tipa I napravili smo im čestitke sa otisnutom danilovom rukom i nikolinom nogicom! To ih je najviše oduševilo

Ove godine planiram da im uramim slike svakog od njih sa decom. Mislim da će im to biti sjajan poklon

muža još ne uzimam u razmatranje. Dobiće neku sitnicu user posted image i eventualno praznični seks (ako se deca uspavaju u dogledno vreme) user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.11.2014 10:36:19   
Buba Mira
Praznični sex user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.11.2014 11:28:49   
Mala Elena
user posted image Mi poklanjamo jedno drugom bez povoda ( ja u zadnje vreme manje jer mi plata nakaradna i on to zna) ali za ng darujemo omiljene slatkise, on meni knjigu sto mu preporuce koleginice, ja njemu komplet piva sa casom , ma jos hiljadu nekih gluposti pa se ismejemo ( tipa kondomi , cestitka na kojoj deda mraz prdi hahaaah sa prigodnom porukom itd. )
Ove godine mi je zelja da mu pored gluposti kupim lep srebrni lanac .

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.11.2014 11:30:59   
soni
user posted image
IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Dobila sam pravi poklon za NG od muža.
user posted image


A ja nemam pojma sad šta njemu da kupim??



_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.11.2014 18:58:02   
Buba Mira
To bi svi voleli da dobijemo ispod jelke...

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2014 17:54:31   
Mariya
Mi nismo imali obicaj da kupujemo poklone za NG i Bozic, ali porodica mm to radi pa sam i ja to prihvatila otkad smo zajedno i bas volim da ih pravim. Nije to nista posebno, najcesce korisne stvari i slatkisi,(bude tu i odece,kozmetike,gomila cokolade, bombona,igracaka itd) pa spakovano u ukrasnu kesu ili u neku lepu plasticnu-pletenu korpicu pa umotano u celofan ili organdin, sa velikom masnom...user posted image
I ja sam za prakticne poklone, bliske ljude volim da pitam da li im nesto treba pa im to kupim. Ali mm i sestru nikad ne pitam, poznajem ih dovoljno da ih iznenadimuser posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2014 18:58:02   
serpica
Ja bih volela da dobijem jednu dobru drustvenu igru,ali ono,bas dobru,veliku za celu porodicu,user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here