|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete se zaljubilo
7.6.2016 16:46:42   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: isidora88

Moj sin ima jednu devojku od kad je krenuo u vrtic, ali svidja mu se jos jedna sto nije iz vrticauser posted image ali kaze nece mu one biti zene , samo devojke, a zemu ce da nadje kad porasteuser posted image
Opsednut je bebama i stalno me pita jel mozemo da imamo devojcicu, kaze on ce napraviti ako tata neceuser posted image jedva mu objasnih da to ne ide tako



Ajoooj user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Dete se zaljubilo
9.6.2016 9:12:32   
mila83
Moj sin je dobio pozivnicu danas da ide u subotu na rodjendan kod svoje simpatije ! I jaaaako je srecan ! U subotu i deverov mali slavi,ali sreca pa je u razlicito vreme..inace bi bilo bratskih problema user posted image Jutros sam videla hristinu i rekla joj kao D samo prica o njoj,a ona kez od uva do uva..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Dete se zaljubilo
10.6.2016 0:00:28   
Anarunika
Uf Mila al će biti sređivanja u subotu,možda padne i neki šiz friz user posted image
A čestitka? Hoćete li da napravite neku posebnu?
Isidora user posted image hit!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Dete se zaljubilo
10.6.2016 8:29:45   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Uf Mila al će biti sređivanja u subotu,možda padne i neki šiz friz user posted image
A čestitka? Hoćete li da napravite neku posebnu?
Isidora user posted image hit!


Naravno ! Jutros je otisao u vrtic,i rekao je da ce je malo ispitati sta bi volela za rodjendan,koji joj je omiljeni crtani i tako...user posted image prenecu vam utiske user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Dete se zaljubilo
11.11.2016 22:35:05   
dijana1*
Kosta danas nije moga da spava u vrticu i pita ga teta pa Kosta sta je bilo, a on ne mogu da spavam zaljubio sam seuser posted image
Pita teta u koga, a on pa u Ivuuser posted image .
Hahahaha joj kako mi je sladak dusa moja malauser posted image user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Dete se zaljubilo
12.11.2016 8:16:05   
IvanaSK RR
Jao, dijana, divni su sa tim njihovim prvim ljubavima user posted image
Sin se u vrtiću zaljubio u Alisu, Alisa je malo ratobornija devojcica. Nije dolazila neko vreme u vrtic i on izjavi da se zaljubio u Janu, mi ga pitamo sta ce mu reci Alisa kad dodje, a on, onako ozbiljno "Aa, ubice me". :) Jana nam je bas dugo posle bila devojka.
Sad je zaljubljen u dve devojčice, skoro se zaljubio u drugu, i ona mu je rekla da ce i ona u njega kad bude imao sve petice😂😂😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Dete se zaljubilo
25.12.2016 13:17:02   
Anck Su Nmaun
Donosi mi u petak sliku iz vrtica , onu grupnu sa Deda Mrazom i ona i jedan decak pripijeni jedno uz drugo, ja je pitam sta je to, a ona .... " Mi smo zaljubljeni" user posted image user posted image O maaajko moja !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Dete se zaljubilo
25.12.2016 14:22:35   
Mala Elena
user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Dete se zaljubilo
25.12.2016 14:25:47   
Anck Su Nmaun
Nisam mislila da cu imati takav osecaj ali meni to bas... onako .. ne svidja mi se. Ne znam ni sama da objasnim . Nije mi cak ni slatko.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Dete se zaljubilo
19.7.2017 11:33:15   
krin 40
Moja ćerka se u prošloj školskoj godini(četvrti razred) prvi put "ozbiljno" zaljubila u Relju iz petog razreda.Zaljubljivanje vaše mezimice otkrije njene osobine za koje niste znali da ih ima.N je pokazala ozbiljne progoniteljske sklonosti😁😁😁Prati nesrećnika,slika ga,zna gde jede,šta jede,koji br patika nosi..opkolila ga je sa svih strana.Infiltrirala se u njegovo društvo.Majko moja!!!

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Dete se zaljubilo
19.7.2017 12:11:42   
Duškić

IZVORNA PORUKA: krin 40

Moja ćerka se u prošloj školskoj godini(četvrti razred) prvi put "ozbiljno" zaljubila u Relju iz petog razreda.Zaljubljivanje vaše mezimice otkrije njene osobine za koje niste znali da ih ima.N je pokazala ozbiljne progoniteljske sklonosti😁😁😁Prati nesrećnika,slika ga,zna gde jede,šta jede,koji br patika nosi..opkolila ga je sa svih strana.Infiltrirala se u njegovo društvo.Majko moja!!!


Jaoj, slatko si me nasmejala! user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Dete se zaljubilo
19.7.2017 13:05:19   
vocicana
Jao bozeKrin, pa ona je super. Bas se ozbiljno zaljubiskala. Stvarno si me nasmejala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Dete se zaljubilo
19.7.2017 16:13:45   
krin 40
😁😁😁. Da i to ozbiljno pokazuje.Ja joj fino objašnjavam kako to ne treba tako.Isprepadala dečka.Ona kaže "mama to je bilo u tvoje vreme,danas su dečaci smotani moraš sve ti sama da uradiš"..😃 U Americi bi dobila zabranu prilaska😁😁😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Dete se zaljubilo
20.7.2017 7:35:15   
IvanaSK RR
Hahaha, Krin, pa u pravu je, stvarno su smotani user posted image
Moj sin vise nije zaljubljen u jednu devojčicu, rekla mu je ako bude odlican da ce se zaljubiti u njega user posted image i on odustao,uzas.
Pre neki dan su ispred zgrade pravili venčanje. Vencao se sa devojcicom iz komsiluka user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Dete se zaljubilo
20.7.2017 10:19:45   
Anck Su Nmaun
hahaha Krin jao pa ona je super. Secam se i mi smo tako svasta istrazivali o osobi koja nam se svidja. Jos danas imaju i FB pa jos lakse pronaci sve sto nam treba..progoniteljsko doba user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Dete se zaljubilo
15.11.2017 14:58:49   
mama Jo
Joj ne smem o ovome jos ni da pocnem da razmisljam 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Dete se zaljubilo
15.11.2017 15:30:27   
isidora88
M nije vise zaljubljen, kaze nema u skoli nijedne lepe kao u vrticu sto su bileuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Dete se zaljubilo
15.11.2017 15:42:40   
mama Jo
Hahahahahaha 🤣🤣
Gde ste macke iz vrtica? 🤣

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Dete se zaljubilo
15.11.2017 22:05:12   
emicaa
moja Dora se zaljubila,ali bas bas zaljubila.Na moru u momka kod koga smo uzeöi stan.Ona njega kad vidi promjeni se skroz.I sad ga stalno spominje i svaki put se zacrveni i osmjeh obleti oko glave user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Dete se zaljubilo
15.11.2017 23:00:41   
mama Jo
Joj dusa 💞
Tako bih volela da cujem sta bi rekli kad bi ih pitali: ,,kako se osecas kad vidia simpatiju"...
Verujem da bi odgovori bili urnebesni 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Dete se zaljubilo
25.10.2018 19:16:43   
dunja RR
S već neko vreme priča o dugarici Jovani iz grupe, a pre nekih mesec i nešto sam se i uverila u njihovo međusobno obožavanje, na jednom rođendanu, i njen tata i ja smo bili u potpunom šoku! Nisu se odvajali!

I dalje priča o Jovani, kada dođem po njega, Jovana ga ispraća, drže se za ruke, ona ga dočekuje ujutru...

Inače je mnogo slatka, i malopre mi je pravio frizuru, da budem kao Jovana user posted image


Mi prosto ne možemo da verujemo da dete od 4 godine toliko može nekoga da voli, mislim znam ja da to neće biti dugog veka, ali nam je slatko i neverovatno, od njega, prosto nas je iznenadio user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Dete se zaljubilo
25.10.2018 19:39:22   
emicaa
ima jedan djecak ide sa Dorom u skolicu,ja nemam pojma kako se zove.Na njemu se bas vidi da je zaljubljen u Doru.Koji je to pogled kad joj kaze CAo,vidimo se sutra opet.Ili ako iza prije nje uvjek dodje do meni da mi kaze da se ona jos sprema pa se vrati do vrata da joj otvori da izadje user posted image A ona njega ni da spomene.
Dunja te su djecije ljubavi definitivno najsladje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Dete se zaljubilo
25.10.2018 19:47:00   
dunja RR
Daaaa Emi, BAŠ taj pogled mene fascinira, oni oboje gledaju tako jedno u drugo, ja sva u čudu!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Dete se zaljubilo
29.10.2018 22:09:12   
gagana83


IZVORNA PORUKA: dunja RR

S već neko vreme priča o dugarici Jovani iz grupe, a pre nekih mesec i nešto sam se i uverila u njihovo međusobno obožavanje, na jednom rođendanu, i njen tata i ja smo bili u potpunom šoku! Nisu se odvajali!

I dalje priča o Jovani, kada dođem po njega, Jovana ga ispraća, drže se za ruke, ona ga dočekuje ujutru...

Inače je mnogo slatka, i malopre mi je pravio frizuru, da budem kao Jovana user posted image


Mi prosto ne možemo da verujemo da dete od 4 godine toliko može nekoga da voli, mislim znam ja da to neće biti dugog veka, ali nam je slatko i neverovatno, od njega, prosto nas je iznenadio user posted image


Ajoj <3Una je skoro izjavila da vise nije zaljubljena u Petra :) Verovali ili ne, to je trajalo 5 i 6 godina, iz vrtica jos. Sad ne moze da se odluci izmedju Ilije i Vanje :) Muke... 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Dete se zaljubilo
27.2.2019 10:33:49   
Sanidej
Kod nas u vrticu je spanska serija. Obavezno nakon cuskanja i svadja sledi zaljubljivanje 😊

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Materinstvo


Da li Vas je strah od saznanja da ćete uskoro biti mama? Imate li sumnju - da li ću sve postići, primetiti, odregovati kako treba ...?

Ne,sigurna sam u sebe i svoje sposobnosti (44%)

Nisam razmišljala o tomeNe (5%)

Pomalo... (13%)

Samo ponekad kad se baš udubim u razmišljanje (13%)

Da, strah me je... (12%)

Preplašena sam ali se radujem svemu! (12%)


Ukupan broj glasova: 91

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here