|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: procedura za VTO preko fonda
17.3.2015 20:26:35   
wivern
Caciki zavisi kolika je guzva, u proseku mislim da je od 4-6 meseci. I zavisi koju ustanovu si pisala.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Caciki)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: procedura za VTO preko fonda
17.3.2015 21:57:56   
micaubica
manina zao mi je sto su vas odbili,koji je razlog?
caciki u kojoj ustanovi planiras da radis?

(odgovor članu manina)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: procedura za VTO preko fonda
17.3.2015 23:01:39   
Caciki
Pa mi smo sve radili u frontu...od početka pa sam tako Fronz i odbarala za VTO,znam da su paklene gužve nego barem okvirno se raspitujem...

(odgovor članu micaubica)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: procedura za VTO preko fonda
17.3.2015 23:06:10   
micaubica
pa i mene okvirno zanima,danas sam prosla prvostepenu....pa da znam sta me ceka.... samo sto sam ja u Visegradskoj.. koliko si dugo cekala odluku drugostepene?

(odgovor članu Caciki)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: procedura za VTO preko fonda
18.3.2015 9:37:25   
Caciki
Drugostepena je u Frontu gotova za jedan dan pod uslovom da ti je sva papirologija dobra i da je sve ok

(odgovor članu micaubica)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: procedura za VTO preko fonda
18.3.2015 9:44:23   
jess021
Ne znam da li ce vam pomoci, ali mislim da su trenutno velike guzve. U NS je drugarica u januaru prosla komisiju i dobila pozivno pismo za jul mesec, uzas. Pa dok se uskladi ciklus, pa Microginon, pa terapija....nece zavrsiti do septembra.
Ne zelim da vas obeshrabim, samo kazem ono sto znam i iskreno se nadam da necete toliko cekati.
Srecno svima

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Caciki)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: procedura za VTO preko fonda
18.3.2015 11:49:11   
micaubica
jess hvala puno na informaciji,znaci mi. ma cekacemo koliko treba,to je najmanji problem...ali pitam da bi znala vezano za odmor,letovanje... meni su juce u filijali gde smo isli na prvostepenu rekli da se na drugostepenu ceka oko mesec dana i za dva tri meseca si vec u postupku.... ne znam dal da im verujem jer am cula da su liste cekanja i po osam meseci....a opet kod njih stize poziv kad prodjes drugostepenu....ko bi ga znao..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: procedura za VTO preko fonda
18.3.2015 12:12:14   
Caciki
Da oni to tako kažu ali u praksi je ipak malo drugačije,zato sam ja i pitala da li je neko završio kompletan proces pa da kaže koliko je realno čekao rešenje i od tog momenta koliko je trajalo vremenski do same procedure

(odgovor članu micaubica)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: procedura za VTO preko fonda
18.3.2015 14:34:30   
jess021
Ovo sto sam ja napisala je provereno 100%, brzo joj je stiglo pozivno pismo, ali datum kad da se javi katastrofa, a potso je to isto preko fonda, kontam da su bas guzve.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Caciki)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: procedura za VTO preko fonda
18.3.2015 14:41:39   
micaubica
hvala ti puno na odgovoru,kako bude bude,sve sto je do nas mi smo uradili.... ja sam i cula da se u NS ceka po osam meseci... ne znam dal je svuda isto....user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: procedura za VTO preko fonda
31.3.2015 19:00:54   
vanjaNS
Moze mala pomoc :( vec sam totalno sludjena
Odradili smo sve analize za VTO, treba da idem u socijalno u Novom Sadu, prvo kod neke doktorice sto pregleda dokumentaciju pa onda na komisiju. Dobila sam plavi uput-obrazac OZ-2, naslovljen na RFZO, specijalisti ginekologu....da li mi treba jos nesto za prvu komisiju, osim rezultata i ovog uputa?
Da li odmah nosim i uput za betaniju, ultrazvuk i spermogram? Koji od tih uputa odmah I komisija overava?
Totalno mi je redosled zbrkan i konfuzan
Da li je neko skoro isao na prvu komisiju u Novom Sadu?

(odgovor članu micaubica)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: procedura za VTO preko fonda
9.4.2015 9:11:24   
cakanavaspitacica
Pozdrav! Zanima me da li komisija u Betaniji prihvata nalaze za VTO koji su nabavljeni u privatnim institucijama ili mora sve drzavno? Trebam da pocnem da skupljam papire ali nisam u mogucnosti da idem u drzavne ustanove jer sam daleko od grada i zbog posla. Vise bi mi odgovaralo da te nalaze mogu odraditi privatno, znam da kosta, ali sta cu. Hvala unapred na odgovoru!

(odgovor članu vanjaNS)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: procedura za VTO preko fonda
9.4.2015 9:37:40   
vanjaNS
Mislim da je njima bitno da rezultat spermograma bude iz Betanije, mi smo pre neki dan zakazali komisiju i prvo pitanje je bilo gde ste radili spermogram. Mada, cula sam od jedne devojke da su njoj prihvatili spermogram iz Biotesta.
Ostale analize mislim da mozes i privatno da odradis.
Mozda najbolje da nazoves Betaniju pa pitas, da bi bila 100% sigurna..

(odgovor članu cakanavaspitacica)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: procedura za VTO preko fonda
9.4.2015 10:46:47   
jess021
Cakana, Vanja je u pravu. Spermogram mora biti njihov ili iz Biotesta, a ostalo mozes gde hoces.
Ako ti nije problem, spermogram zakazes kod njih preko telefona, donesete uzorak taj dan i posle 14h bude gotov nalaz.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vanjaNS)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: procedura za VTO preko fonda
9.4.2015 13:46:14   
vanjaNS
cakanavaspitacica
Suprug uzme od lekara opste prakse uput za betaniju za spermogram i kao sto rece jess021, obavezno se zakazuje.

(odgovor članu cakanavaspitacica)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: procedura za VTO preko fonda
9.4.2015 14:40:13   
jess021
Vanja, da zaboravih da kazem za uput.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vanjaNS)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: procedura za VTO preko fonda
10.4.2015 10:21:25   
cakanavaspitacica
Divne ste! Hvala puno na odgovorima! Sada onda cekam sledeci ciklus i krecem u "nabavku" tih nalaza. Bila sam privatno kod dr Bjelice i on mi rekao da imam pravo na VTO preko fonda, a zaboravila sam ga pitati za te nalaze da li moze privatno.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: procedura za VTO preko fonda
23.4.2015 16:00:20   
Nadja
Skupila sam skoro sve rezultate za VTO neke još uvek čekam.
Ali tek sada čitajući forum vidim da će mi trebati uput za VTO za komisiju u Nemanjinoj.
Prošli put sam dobila od gin više uputa među kojima jedan za NF (sa kojim sam hormone radila i još mi važi).
Ali nijedan uput nisam dobila da se spominje komisija.
Šta treba da piše na njemu uput za RFZO?
Kod moje dr u domu zdravlja se po mesec dana ceka imam tek sredinom maja zakazano nadala sam se da pre toga predam papire :-(.

(odgovor članu cakanavaspitacica)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: procedura za VTO preko fonda
23.4.2015 16:07:17   
jess021
Nadja, ja sam iz NS, pa niam sigurna da li je ista procedura, ali ja sam dobijala uput na kome je pisalo KOMISIJI ZA VTO.
A za dr, pa idi zamoli da ti da uput, to je minut posla, da ne cekas maj mesec.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Nadja)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: procedura za VTO preko fonda
23.4.2015 16:13:49   
PalcicaBg
Nadja za komisiju u Nemanjinoj ce ti traziti 3 uputa,meni je doktorka napisala 4,ali taj cetvrti nije trebao,na njemu je pisalo za RFZO za komisiju.
Ona tri koja ce ti trebati su 1. uput za komisiju gde ces raditi komisiju(ako je to front nek napise NF komisija za vto)
2.uput za ultrazvucni pregled koji se radi na drugostepenoj
3.uput za spermogram za supruga,isto za drugostepenu.To ne znam dal daje ginekolog,moj suprug je isao kod dr opste prakse

(odgovor članu Nadja)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: procedura za VTO preko fonda
23.4.2015 18:55:55   
Nadja
Hvalauser posted image sad znam šta sve da joj tražim!

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: procedura za VTO preko fonda
23.4.2015 19:35:05   
Maraj
Nadja imas i na sajtu rzzo sta sve treba. Ja sam to odstampala i ponela mojoj dr sve crno na belo

(odgovor članu Nadja)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: procedura za VTO preko fonda
23.4.2015 20:17:46   
Nadja
Bila sam na sajtu
http://www.rfzo.rs/download/Vantelesna.pdf

i prošli put tražila sve da mi da od uputa ali dok se sama ne raspitam user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: procedura za VTO preko fonda
24.4.2015 10:36:24   
Comi24092005
Pozzz. Nova sam na forumu. Skupljam nalaze za prvi pokusaj VTO u Novom Sadu. Da li neko moze da mi kaze da li za prvi odlazak u RFZO treba poneti i ultrazvuk i spermogram mm.

(odgovor članu Nadja)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: procedura za VTO preko fonda
24.4.2015 10:43:04   
nata11
Nista te nekosta da poneses dva papira.

_____________________________





(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here