|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: procedura za VTO preko fonda
5.12.2011 17:32:59   
labradorka
Maccana nema na cemu! user posted image Sto se tice trajanja vazenja rezultata, devojke koje idu na prvostepenu u NS (socijalno) slobodno mogu da pozovu na 520-862 i dobiju sve informacije!To je broj dr.Branke Radovanovic koja ce vam na komisiji pregledati rezultate i ako neko zna odgovor to je sigurno ona!Nemojte se ustrucavati,zena je vrlo prijatna i hoce da izadje u susret! user posted image

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: procedura za VTO preko fonda
5.12.2011 17:40:45   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Biksi79

Hvala Aleksisuser posted image

Dunja i ja se bas pitam kad cu stici na red,komisije idu brzo meni su posle nedelju dana zakazali drugostepenu a kad cu uci u proces neznam mada sam cula da jeste malo guzvica pa kako ne bila kad samo drzavne rade,ja se nadam mart mesec tako bi trebalo a mozda bi i tebe ubacili ranije jer stvarno ti je slucaj poseban  i prioritetan shodno tome trebalo bi da tako i reaguju a hoce sigurno.Svako dobro ti zelimuser posted image



Biksi mila hvala puno.

Držim ti palčeve da prođe sve ok!

(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: procedura za VTO preko fonda
5.12.2011 21:50:20   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Nadam se Alexis:)

Onako kada čitam, Sunčica je čini mi se recimo odmah ušla u postupak (ubrzo posle komisija), a sada kao tvrde da nema redova, e sad, videćemo...



Tako je Dunjice, ali to je bilo kad sam radila prvu vto, a tad su radile i privatne i svakako je bial manja guzva. Kako ce sada biti ne znam user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: procedura za VTO preko fonda
6.12.2011 10:37:15   
mine
E na ovo ja popizdim. Covek mora toliko truda da ulozi u sve jer ne moze njima da se prepusti a onda kad im pokazes da nesto i znas pojavi se gomila sujete...
Jedan kaze ovo jedan kaze ono,pogotovao kad odes kao po drugo misljenje jer izrazis sumnju.
Zdravstvo nam je u k. Svaka cast izuzecima.
Bitno ti je da si na kraju otkrila sta je problem ali vidis na kako tezi nacin si dosla do toga.
Drzim ti fige da uspe.
IZVORNA PORUKA: Alexis79

mine znam tacno kako se osecas i kakvom zacaranom krugu pricas.
Nama godina pricaju kako je sve ok i kako mnogo o tome razmisljamo.Da se opustimo i bla ,bla,bla




(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: procedura za VTO preko fonda
6.12.2011 10:43:57   
mine
Svaki treci mesec platica ode na analizeuser posted image . Surovo. Naravno ko radi privatno.
IZVORNA PORUKA: Alexis79


Starost analiza ne može biti duža od godinu dana, brisevi i ultrazvučni pregled važe tri meseca, a analize hormona šest meseci.
 
Mada ko zna sta sve mogu da promene ,neke stvari bi ocigledno trebalo proveriti ,mada raditi papa test i kolposkopiju na 3 meseca je malo user posted image


(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: procedura za VTO preko fonda
6.12.2011 19:23:39   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Alexis koiko vremena treba za sve nalaze da se skupe?

Idem na službeni put 18.12. pa računam koliko vremena imam i kada da krenem sa nalazima...


Bila sam sada u DZ po uput za diferelin. Doktorka mi je rekla da ne mogu da radim nakikave nalaze dok sam pod diferelinom i da se ne sekiram, da ću sve brzo odraditi kada završim sa terapijom i da me primaju pre svih na VTO, kao hitan slučaj, aj da vidimo ...

Imam zakazane konsultacije u četvrtak u NF pa ću i tamo da pitam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: procedura za VTO preko fonda
7.12.2011 0:01:13   
Suncicabg
Bice sve to ok Dunjice samo polako user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: procedura za VTO preko fonda
7.12.2011 0:02:09   
dunja RR

Sunci moja user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: procedura za VTO preko fonda
7.12.2011 0:11:28   
Biksi79
Dunja nesekiraj se ako se lepo organizujes za 15 dana su gotove analize stici cesuser posted image

Ja sam danas prosla drugostepenu komisiju u NF i rekli su da ce za 10 do 15 dana da me zovu iz rzzo da jave kad cu ici na konslultacije i sta dalje treba.
uh sad to cekanje sledi.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: procedura za VTO preko fonda
7.12.2011 0:29:31   
Suncicabg
Biksi user posted image samo napred

(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: procedura za VTO preko fonda
8.12.2011 0:04:16   
monini
kakav uzass, stalno nesto cekamo..i tako se sve oko Vto oduzi u nedogled, jos ako se zakaci neka bakterija..pa onda opet cekanjeeee, za promenuuser posted image

Suncicebg radujem se sto su te zvaliuser posted image ..eto, nema nervoze, sad lagano, opusti se i misli na svoju buducu user posted image ..kakva je sad situacija tamo, mislim da li postoji lista cekanja, s obzirom da privatne klinike nisu vise u opciji?!
Biksi79 nema se zbora, mora da se ceeekaaaa..proci ce i to brzo pa kreces u akciju vec za Novu god..sta ces lepsi poklon!user posted image
dunja RR ja biram da verujem dr da ces ipak biti prioritet, i da ce se i to uskoro resiti..user posted image

(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: procedura za VTO preko fonda
8.12.2011 7:41:53   
moja ciklama
Drage moje, samo da Vam javnem da sam juče popizdela..zbog..moja prijateljica je podnela papire za VTO, bila na prvostepenoj, drugostepenoj, i dobila rešenj da će biti uradjena Vto. U četvrtak po podne, prošle nedelje je dobila poziv da ode u Front, i dr joj rekao ovako: Pijte Ciploproginovu do feb, pa dodjite da vidimo šta dalje, vi ćete raditi VTO u maju, mart i april su nam puni.. to je tačno 6 meseci od rešenja i to je baš user posted image .

Ili im je strahovita gužva, iliuser posted image

Čula sam da će da vrate dozvolu privatnim klinikama rad VTo o tršku države, tako da, pomozi Bože!

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: procedura za VTO preko fonda
8.12.2011 10:54:50   
Alexis79
ciklamice i meni je moj dr ovde rekao da ce verovatno vratiti privatne klinike.
Kad sam mu pomenula da odustajemo od Vto preko fonda ,rekao mi je da se malo strpimo jer ce po svemu sudeci  opet  aktivirati neke od privatnih klinika.Pomneu je nesto kao sledece godine.
Ali to naravno moze da bude ko zna kad.Ne znam samo sta cekaju,da se naprave liste cekanja pa onda tek user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: procedura za VTO preko fonda
8.12.2011 10:57:34   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: monini

dunja RR ja biram da verujem dr da ces ipak biti prioritet, i da ce se i to uskoro resiti..user posted image



user posted image

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: procedura za VTO preko fonda
8.12.2011 15:39:10   
Biksi79
ciklama stvarno se toliko ceka pa oni stvarno nisu normalni,pa kad cemo doci na red em cekamo toliko na proces em sad cekanje.A da je guzva jeste kad sam bila na komisiji bas je bilo puno parova taj dan.
I ja sam cula da ce vratiti privatne klinike cim se suska verovatno da ce nesto biti od toga.
Al sta sad kako mora bice al ja mislim da cu izludeti do aprila meseca,valjda sam opterecena mnogo al to je jace od mene.
E sad cekam na konsultacije i bas da vidim kad cu uci u proces

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: procedura za VTO preko fonda
8.12.2011 16:31:50   
monini
Oni stvarno nisu nomalni!!! maltretiraju nas maximalno, kao da nama nije dosta nase mukeuser posted image ..navodno su ukinuli privatne klinike, jer navodno nema guzveuser posted image , drzavne bonice imaju dovoljno kapaciteta user posted image a i naravno ustedece koji milion dinara, jer su navodno privatne klinike skuplje..maaaa user posted image ...bla bla bla..

extra ako opet vrate privatne klinke..gde ima dima ima i vatre ili obrnuto user posted image

(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: procedura za VTO preko fonda
12.12.2011 19:36:20   
Suncicabg
Danas sam uzela potvrdu iz Visegradske 
Rekose da cekam da me zovu iz socijalnog, jel zna neko kad to treba da bude

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: procedura za VTO preko fonda
12.12.2011 19:40:24   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: dugmence

Suncicebg,bravo za komisiju ajde pricaj sve kako si od pocetka isla




E pa draga, reci sta te zanima user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: procedura za VTO preko fonda
12.12.2011 21:09:59   
Biksi79
Suncice ja sam dobila potvrdu pre nedelju dana u frontu i rekli mi da cekam od 10 do 15 dana da me zovu iz rzzo ako me do tad ne nazovu da zovem ja njih eto samo to pa cekam.
posto si vec jednom prolazila kroz to da te pitam sad uzimam zeleni uput kod ginekologa pa da mi overe jel tako.Idem sutra da uzmem uput da nejurim posle pa kad me zovu da imam spremno jel treba jos neki uput ili samo taj za stacionarno lecenje?

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: procedura za VTO preko fonda
12.12.2011 21:28:13   
Suncicabg
Koliko se secam trebao je samo to zeleni (neverovatno kako se brzo sve to zaboravi), a i ne znam da li se nesto menjalo (od aprila)

(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2012 17:43:14   
plačljiva
Ja sam još 6.04.predala papire u Višegradsku,i čekam tu famoznu drugostepenu komisiju...
O Bože,koliko se čeka...Sutra idem lično da vidim što me nisu zvali,baš sam besna...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: procedura za VTO preko fonda
3.5.2012 20:20:04   
Meduzica
Samo strpljivo, ja sam čekala mesec i po dana. Posle skoro mesec dana sam pozvala telefonom RZZO i vrlo ljubazna ženska osoba je proverila moj status, rekla da jos uvek nisam rasporedjena i da su velike gužve od kako nema privatnih ordinacija u priči. Telefon RZZO u Bg 011/205-38-30, pozovi, raspitaj se.
Pozdrav

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: procedura za VTO preko fonda
13.5.2012 13:13:20   
dunja RR
Devojke, evo i ja konačno krećem sa nalazima. Dobila sam brdo uputa za Front za cervik. bris i valjda još nešto i upute za one nalaze iz krvi koje radim u Zavodu u 29. novembra. Recite mi molim vas da li se to zakazuje i u 29. i u Frontu ili samo da odem? Urin i urinokultura se ne rade sada ili?

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.5.2012 13:14:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Meduzica)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: procedura za VTO preko fonda
22.5.2012 22:05:42   
mala83
dunjice u frontu se brisevi zakazuju a u 29.novembra samo odes i das krv, nema zakazivanja. urin i urinokultura trebaju pred sam postupak. ja planiram sve to da radim u avgustu kad se vratim sa mora pa da polako predajem papire za VTO. inace u frontu moze i tvoj muz da radi briseve sa uputom pa cisto da znas...

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: procedura za VTO preko fonda
22.5.2012 22:08:19   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Devojke, evo i ja konačno krećem sa nalazima. Dobila sam brdo uputa za Front za cervik. bris i valjda još nešto i upute za one nalaze iz krvi koje radim u Zavodu u 29. novembra. Recite mi molim vas da li se to zakazuje i u 29. i u Frontu ili samo da odem? Urin i urinokultura se ne rade sada ili?


Duuunjčiiiiii user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here