|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
19.3.2011 20:54:28   
MaDi
jedno pitanjce..gde mogu da nadjem i po kojoj ceni DIKSONOV skidac farbe???

_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Farba za kosu
19.3.2011 20:59:57   
Suncicabg
user posted image

Ofarbala sam se pre neki dan i stvarno je boja kao na slici user posted image   iako imam ispod crvenu kosu, e sad videcemo kako ce se ispirati s obzirom na to

< Poruku je uredio Suncicabg -- 19.3.2011 21:00:51 >

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Farba za kosu
21.3.2011 20:33:48   
*milica*
Najzadovoljnija sam sa Velvet tonom (aura, teget kutija)... boja mi traje i do dva meseca.
Sad posto nisam uspela da nadjem boju koju koristim od te firme, uzela sam garnier ali je pocela da se ispira posle drugog pranja..
Sad kad se budem farbala videcu opet tu Aurinu farbu da nadjem. Pallet mi je mnogo jaka a ta sto stoji 10 minuta mi uopste ne valja...

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Farba za kosu
26.3.2011 21:56:48   
nencydrew

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

user posted image

Ofarbala sam se pre neki dan i stvarno je boja kao na slici user posted image   iako imam ispod crvenu kosu, e sad videcemo kako ce se ispirati s obzirom na to



Sunčice, javi i mene zanima!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Farba za kosu
26.3.2011 22:05:07   
isidora88
nikad necu naci plavu farbu a da ne ispadnem zuta user posted image user posted image user posted image
zna li neko koja je najbolja farba a da ubija zuti pigment?
opet sam kao pile,mm me zove zuca user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Farba za kosu
27.3.2011 9:31:59   
Inica
IZVORNA PORUKA: isidora88

nikad necu naci plavu farbu a da ne ispadnem zuta user posted image user posted image user posted image
zna li neko koja je najbolja farba a da ubija zuti pigment?
opet sam kao pile,mm me zove zuca user posted image user posted image

isidora, a reci mi koju farbu inace koristis? koja oznaka je na njoj?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Farba za kosu
27.3.2011 9:42:21   
isidora88
svaki put uzimam drugu farbu,sad sam sa nekom echo 10/1 cini mi se da je onaka,uglavnom kao pepeljasta boja a ja zutauser posted image
probala sam loreal,primu,farkom,palete,igora(ona mi je unistila kosu),aura,londa...
bila mi je bsuper boja od neke revlonove farbe,pre nekih 5 god.sam se u nju farbala i bila mi je divna kosa ali ne mogu nigde da nadjem te farbe user posted image a ne znam ni koliko su sada user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Farba za kosu
27.3.2011 10:39:45   
Inica
pa sto se tice revlona, mi u salonu radimo sa njima. verovatno si uzimala 1001.. a sad su dobili i neke nove, pojacane plave, nisam sigurna dal ima u slobodnoj prodaji. ja licno nisam koristila te nove, ali 1001 jesam, i onako, tj ispadne mi u korenu nesto nedefinisano.. inace imam crveni pigment. ja volim kad ispadne onako beby- pepeljasto plavo :) ali, imam dobrog iskustva sa goldwelom, uzimam 11p.. leti mi ispadne extra boja.. shto se tice keune, to izbegavaj, jer su jake farbe.. i u nekim plavim ima blans (to vidis po ljubicastoj boji kad umutis i namazes farbu)
e sad, ako ti nista ne pomogne od toga, moj ti je savet da odradis povrsinski vrlo tanke pramencice, ne nesto puno- (jer je to jedino resenje za takve kose, ko ima jaci pigment), i kad preko stavis farbu, na pramencicima ce ti ispasti boja kakvu zelis, i delovace kao da je osenceno user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Farba za kosu
27.3.2011 15:21:10   
ksenija81

IZVORNA PORUKA: isidora88

svaki put uzimam drugu farbu,sad sam sa nekom echo 10/1 cini mi se da je onaka,uglavnom kao pepeljasta boja a ja zutauser posted image
probala sam loreal,primu,farkom,palete,igora(ona mi je unistila kosu),aura,londa...
bila mi je bsuper boja od neke revlonove farbe,pre nekih 5 god.sam se u nju farbala i bila mi je divna kosa ali ne mogu nigde da nadjem te farbe user posted image a ne znam ni koliko su sada user posted image

goldwel


Ja sam se jedno vreme farbala revlonisimo i bila mi je super boja plava, ne mogu da se setim koji je broj, ali od one najsvetilje me jako peklo teme.
Kene mi je jako susio kosu, a sada kao opet nesto pokusvam, nije mi losa palet natural.
A gde ima da se kupe te goldwell?

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Farba za kosu
27.3.2011 15:33:33   
isidora88
inica mislim da je bila ta revlonova 1001,moji roditelji su drzali 3 salona i radili sa revlonom i lorealom ali od kad ne bave vise tim,ja ne znam gde da nabavim farbe,moj tata ih je pre nabavljao preko user posted image
keneova je meni isto ostetila kosu kao i igora,a boja nije bila bas idealna. inice i ja volim tu baby pepeljasto plavu boju i najbolje mi stoji,sa ovom zutom sam grozna user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Farba za kosu
27.3.2011 18:47:01   
Inica
pa goldwell kupujem kod cvrleta na slaviji, ali posto ste vi iz NS-a, probajte po parfimerijama.. znam da i skoro svakoj ovde imaju revlonove farbe, a goldwell nesto redje.
ta beby plava se tesko izvlaci, tj problem je kad imas crveni pigment, ili malo tamniju kosu.. onda su jedina opcija pramencici. jer gore ti dodje da se farbas sa farbama koje sadrze blans. farbala sam se i ja ranije sa igorom, koja ga sadrzi, pomenula sam keune, i ove nove revlonove sto su izasle- u salonu ih imamo- isti fazon..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Farba za kosu
27.3.2011 18:49:22   
Inica
i da, ta qoldwell 11P, ona vam dodje nesto kao srebrnkasta, biserna, nije fazon klasicne sive, koja je po meni bezveze.. nekako mrtva..

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Farba za kosu
9.4.2011 19:40:22   
nencydrew
Jel znate gde ima da se kupi onaj stari helenton, ili Still-biljni-treba mi za svekrvuuser posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Farba za kosu
9.4.2011 21:35:47   
nencydrew
upuser posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Farba za kosu
14.4.2011 6:23:49   
limunada
ja se juce ofarbala u braon al malo ima crvenkaste odsjaje al svidja mi se posto sam vecito bila plavusa,bas mi dojadilo.inace sam bleda u licu pakad se ofarbam u plavo sva sljastimuser posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Farba za kosu
14.4.2011 18:56:33   
nencydrew
Jel ste koristile farbu-penu-onu što se sad reklamira?Deluje jako jednostavno da se nanese, ali kakav joj je kvalitet?

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Farba za kosu
14.4.2011 18:57:41   
Anoniman
Meni je frizerka rekla da to nikako ne koristim, kaže ne valja ništa. Nisam istraživala zaštouser posted image

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 292
   RE: Farba za kosu
14.4.2011 19:04:21   
moja ciklama
a jel neko koristi Evolution

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Farba za kosu
14.4.2011 19:07:57   
Ana RR
Ja sam uvek koristila Loreal (Feria) i to mogu da preporučim. Ništa drugo nisam probala (jesam pre 10 godina ali to ne računam više).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Farba za kosu
14.4.2011 19:19:35   
moja ciklama
ja sam se pola života, mučenauser posted image , trudila da mi kosa bude ove boje, ali nikada nije bila, pa sam odustala
user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Farba za kosu
14.4.2011 19:20:59   
Ana RR
user posted image u tu boju sam se godinama farbala user posted image fantastična je!! Ja imam takav pigment pa mi je uspevala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Farba za kosu
14.4.2011 22:22:38   
nencydrew
Divno izgleda!

Ima jedna voditeljka na Avali takvu boju, predivna je!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Farba za kosu
17.4.2011 0:21:37   
lidija 011
Helentona je bilo u Lilly-ju, a ja se farbam sada sa stillovim color samponom i mogu ti reci da je odlican! Imas ga sigurno u svim parfimerijama, a kosta, smijesnih, 150 din.Posle raznoraznih farbi (i skuljih i jeftinijih), ja nadjoh ovo jeftino cudouser posted image ... Uopste se ne ispira, i po mjesec dana prodje od poslednjeg farbanjauser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Farba za kosu
17.4.2011 22:23:27   
nencydrew
Hvala puno Lidija!user posted image

Jel on na bazi bilja?

< Poruku je uredio nencydrew -- 17.4.2011 22:26:14 >

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Farba za kosu
14.5.2011 8:50:03   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: moja ciklama

a jel neko koristi Evolution


Ja sam je koristila.. i to plavu, odlicna je bila user posted image
Sad si me podsetila da uzmem opet, samo sto se sada farbam u smedju i muku mucim da izaberem farbu, sve se ispiraju, ovaj put mi se isprala posle dva pranja user posted image sva sam "sucmurasta" i na glavi mi je sto nekih nijansi.
"Sve mi boje lepo stoje" user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here