|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
8.12.2016 10:18:16   
wivern
Anck a ja se bas javila da pohvalim subrinu.
Syos mi je tezak user posted image , meni nije ni sede pokrivala a subrina mi je za sada bas ok.
Verujem da to zavisi i do kose.
Moja metla je skandalozna. Malo se popravila ali.....
Naravno da jos nisam pocela da pijem b vitamin user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Farba za kosu
8.12.2016 10:32:49   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Anck a ja se bas javila da pohvalim subrinu.


Ja sam prezadovoljna bojom, ali izgleda da mi se ispira , jer bas sam nesto tamna. Mozda je i do te nijanse .. ne znam.
A mozda ja treba cesce da se farbam user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Farba za kosu
8.12.2016 11:29:46   
Animsaj9
ja sam se jednom ofarbala Subrinom , omasila nijansu , i nikad vise user posted image

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Farba za kosu
8.12.2016 13:21:12   
isidora88
Kupila sam nekengarnier farbe i nikako da se ofarbam, moram ovih dana, valjda ce ispasti kako treba.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Farba za kosu
8.12.2016 14:20:52   
Mala Elena
Jel neko probao Biokapi farbu, bez amonijaka su ..kako se pokazala? Meni se Garnier mnogo brzo isperu.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Farba za kosu
1.2.2017 15:25:21   
nata11
Meni je vreme za promenu farbe. Posto sam dugo plavusa i kosa je bila uzas pre godinu dana sam presla na Garnier oil. Kosa jeste bolje ali je boja user posted image Niti sam zuta ni zlatna.
Plavuse koju farbu koristite a da nije prejaka? Wellaton i Subrina farbe otpadaju u startu one mi nikako ne odgovaraju.

_____________________________





(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Farba za kosu
4.2.2017 9:16:53   
vocicana
Nato, ja sam dugo na Evolution Alfaparf mIlano boje. Juce me je frizerka "odusevila" kada mi je rekla da su samo zalihe ostale za parfimerije, da prelaze u salone kao profesionalne farbe, znaci malo je reci da sam popizd... Boja je fantasticna, toplo ti je preorucujem, ja je koristim jedno 5 godina. Posto je vise nece biti, prelazim na neku drugu italijansku, ima tigrastu kutiju, crno srebrnih boja po njoj, 100 ml je tuba, boja je sa amonijakom, cim se ofarbam pisem. Ni ja nikako nisam zadovoljna Schfarckopf farbama. Nula!!! Dupla

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Farba za kosu
4.2.2017 13:21:40   
choopa choops
Nato ja sam, dok sam se farbala u plavo, koristila Revlonove bez amonijaka. Ne znam da li ih sada ima i kakve su, ali men su bile najbolje.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Farba za kosu
4.2.2017 13:33:11   
eca89
Nato, ja sam dugo godina bila plavuša i farbala sam se Keune farbom nijansa br.1517, čini mi se, s''tim da sam ja više išla na onako srebrno, bijelo nisam na te žute, zlatne varijante!

< Poruku je uredio eca89 -- 4.2.2017 13:34:17 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Farba za kosu
4.2.2017 20:25:05   
nata11
Hvala drageuser posted image Gledala sam sada i probacu da nadjem Evolution ima par nijansi koje mi odgovaraju.

< Poruku je uredio nata11 -- 4.2.2017 20:26:07 >


_____________________________





(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Farba za kosu
5.2.2017 8:34:28   
vocicana
Moja najtoplija preoruka ti je 11.02, ona je decije plava, nema sivog srebrnog, nego jedna lepa boja koja traje do sledeceg farbanja bez obzira na broj pranja izmedju dva farbanja. Drago mi je da smo pomogle.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Farba za kosu
5.2.2017 9:24:54   
IvanaSK RR
Kene 15 17 vuce na sivo, i meni se ispirala na belo i bila divna boja. Dok nisam ostala trudna i porodila se. Sad je i dalje koristim, ali uopšte mi vise ne izvlaci tu nijansu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Farba za kosu
5.2.2017 17:23:39   
branki*
u trudnoci,a i posle trudnoce boja malo bzv prima,ver zbog hormona.ja sam celu vecnost bebi plava,ali posle druge trudnoce,stalno zuta i to sa primesama narandzastog,bljak,a uzimala sam one boje koje idu na sivo i srebrno i opet.tek od skoro mi se povratila boja moja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Farba za kosu
6.2.2017 8:24:05   
vocicana
ej ali u globalu su farbe nesto lose, ja se na svoju ne zalim, ali sve od hormona, sve zuckasto, bas bzv.Meni je bila oduvek zelja da probaam Goldwell farbu, ali s obziom na secernu vunu na glavi, deluje mi previse jako, msm da bi samo paucina ostala od nje. Bila je jedna radnjica u ks, prema Jasickom putu, samo su goldwell preparate imali, al je skupo bilo, katastrofa! Nikada je nisam probala. Icka kakva su iskustva. Ona je i nesto jako koncentrovana, kako ide, pola farbe a ceo hidrogen?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Farba za kosu
6.2.2017 8:31:30   
IvanaSK RR
Voci, pretpostavljam da ide 1:2,tj koliko farbe duplo vise hidrogena. Skoro sve te svetle nijanse idu tako.
Uglavnom ih hvale, ja na sebi nisam koristila.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Farba za kosu
6.2.2017 8:33:58   
vocicana
Ako resim, msm da ima jedna parfimerija ovde, probacu bas pa cu javiiti. A za Keune,to jeja msm najpopularnija nijansa medju plavusama, ta 1517, od mojih sve koje se farbaju uzimaju bas tu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Farba za kosu
26.2.2017 17:50:55   
mali_mis
Sad bas nesto guglam, i naletim na privremeno farbanje kose krep papirom, slican princip kao kod jaja user posted image Isecka se krep na trakice, pokvasi, i obmota oko pramena, veze gumicom, i naravno cekas. Ako mi ostane krepa (koji jos nisam ni kupila) mogla bih da probam. Ionako traje samo 7 dana. Ako se upropastim, eto razloga da se osisam user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Farba za kosu
26.2.2017 17:57:15   
Sanjica26 RR
Koju farbu Ivancice da uzmem? Zelim da bude slicna mojoj boji kose.. Ne zelim drasticne promene. Samo hocu da prekrijem ove moje sede.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Farba za kosu
26.2.2017 18:29:22   
IvanaSK RR
Sanjice, radila sam i sa jako skupim farbama i sa onim bas jeftinim. Nema neke velike razlike, nekom je sede pokrivala ta jeftina, nekom nije htela ni skupa. Isto tako i oko ispiranja. Uzmi neku koja ti je prihvatljiva sa cenom i probaj.
A uzmi i neko pakovanje ako do sada nisi koristila (ja koristim pakovanje umesto balzama).

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Farba za kosu
26.2.2017 18:32:01   
Sanjica26 RR
Lose sam.se izrazila. Meni zaista nije bitna marka, nego ne znam koju boju da uzmem. Uopste se ne razumem. Pre neki dan sam stala ispred reda sa farbama. Samo sam.se zbunila. Ne razumem.se u to. Nisam se niakd farbala. Ne bih neku boju koja nije slicna mojoj.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Farba za kosu
26.2.2017 18:46:57   
mali_mis
Sanjice, najlaksa varijanta su ti oni katalozi u prodavnicama sto imaju one cuperke u raznim bojama, pa na taj fazon da odredis koja boja je priblizna tvojoj prirodnoj, jer one na kutijama, dosta cesto ne budu takve u prirodi user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Farba za kosu
26.2.2017 19:04:39   
IvanaSK RR
Da, da, uzmi katalog i prinesi uzorak tvojoj kosi. Ako ne mozes sama, nek neko ide sa tobom da ti pomogne. Iskreno, preko slika bi mi stvarno bio problem da ti odredim tacnu nijansu.(pogledacu opet tvoje slike i pokušati, ali ne garantujem da bi bila prava nijansa)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Farba za kosu
26.2.2017 19:06:39   
Sanjica26 RR
Zato se i plasim da ne omasim. Hvala devojke. Nisam se setila kataloga.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Farba za kosu
26.2.2017 21:52:51   
mati
Ne znam koliko ce ti cuperci biti verodostojni, sve zavisi od prirodne boje kose i kako kosa prima.
Zato na kutijama ima sa strane tri nijanse, pa kako se odrazava na koju...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Farba za kosu
11.6.2017 0:31:48   
choopa choops
Meni je malo dosadila boja kose, i svako malo me ovako uvati neki koprc da se ofarbam user posted image I obicno se pokajem, ali dobro user posted image

Mislila sam da uzmem nekakav preliv, ili kolor sampon, pa da se prefarbam. Imam pramenove, mada vise je kao ombre....A mislila sam u svijetlo braon. Imate li neku preporuku sta da uzmem?


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here