|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
30.7.2016 7:23:29   
vocicana
Branki, iz nekog razloga ja sam mislila da nosis kratku kosu, kako si lepa, bas si prava cici miciuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Farba za kosu
27.10.2016 16:21:02   
Animsaj9
Kad radim preliv izmedju dva izvlacenja pramenova , radim sa 10 FreeLimix i super ispadne, to je neka svetlo plava

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Farba za kosu
3.12.2016 15:23:57   
Anck Su Nmaun
Mamike pogotovo plavke jeste koristile KYO farbu za kosu? Ja bih da promenim a kazu da je bez amonijaka da super izvlaci plavu boju pa bih da probam...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Farba za kosu
3.12.2016 16:05:32   
Animsaj9
jesam ja sam koristila , i to bas svetlo plavu neku 10 tku cini mi se ili 9 ...user posted image , ok su , ima ih u Aleksandru , i nisu skupe , mada su meni iz Aleksandra bolje jedne druge ,a tu su sa cenom i isto pakovanje 100 ml ...sad cu da pokusam da nadjem pakovanje da ti stavim

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Farba za kosu
3.12.2016 16:08:41   
Animsaj9
user posted image
meni su bile super godinama sam ih koristila , i kosa bude jako lepa


_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Farba za kosu
3.12.2016 16:08:57   
Anck Su Nmaun
Znam koristila Free limix i jos jednu ne secam se ali ovu nisam .100 ml je 300 din a meni se svidja 12 -ica..

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Farba za kosu
3.12.2016 16:09:58   
Anck Su Nmaun
I privlaci me to sto je bez amonijaka a plava...kazu dobro izvlaci

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Farba za kosu
3.12.2016 16:13:02   
Animsaj9
da bez amonijaka je ta KYO i lepo mirise bas . Probaj sto da ne ,ako ti se ne bude svidelalako se vratis na staru.

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Farba za kosu
3.12.2016 16:41:27   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mamike pogotovo plavke jeste koristile KYO farbu za kosu? Ja bih da promenim a kazu da je bez amonijaka da super izvlaci plavu boju pa bih da probam...

ja nikad cula user posted image mada ja samo kod frizerke uzimam farbe,nemam pojma ni kakvih ovako ima

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Farba za kosu
3.12.2016 16:50:08   
Anck Su Nmaun
Idem sutra da kupim pa javljam utiske kazu da ne przi kosu sto mi je naj bitnije.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Farba za kosu
3.12.2016 16:53:22   
milicicak
Meni vreme za farbanje, skroz sam pobelela... Koja boja pokriva sede? Do sada sam uzimala Garnier, al mi sede probiju posle 5 pranja, bas me nervira. A sad bih i da malo potamnim boju, nesto izmedju braon-bordo-ljubicaste.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Farba za kosu
3.12.2016 16:56:08   
Animsaj9
mislim da ni jedna ih ne prikriva u potpunosti

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Farba za kosu
4.12.2016 10:55:23   
milicicak
Znam da ne pokrivaju... Definitivno je vreme da prihvatim da sam gospoja u godinama user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Farba za kosu
4.12.2016 11:04:03   
mali_mis
Ja sam se skroz prebacila na RR Line 8.66, plus crveni korektor, da mi se ne ispira ludacki, i zadovoljna sam.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Farba za kosu
4.12.2016 11:06:19   
milicicak
Misu, sta je korektor? Stvarno nista ne znam, u pravu je drugarica kad kaze da uopste nisam devojcica user posted image

< Poruku je uredio milicicak -- 4.12.2016 11:07:15 >

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Farba za kosu
4.12.2016 11:11:36   
IvanaSK RR
Milicicak, ako imas dosta sedih ne bih ti preporucila da potamnjujes nijansu, vise ce se videti sede.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Farba za kosu
4.12.2016 12:23:36   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: milicicak

Misu, sta je korektor? Stvarno nista ne znam, u pravu je drugarica kad kaze da uopste nisam devojcica user posted image


Korektor pojacava intenzitet boje, i ne ispira se boja brzo.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Farba za kosu
4.12.2016 18:44:11   
branki*

IZVORNA PORUKA: milicicak

Meni vreme za farbanje, skroz sam pobelela... Koja boja pokriva sede? Do sada sam uzimala Garnier, al mi sede probiju posle 5 pranja, bas me nervira. A sad bih i da malo potamnim boju, nesto izmedju braon-bordo-ljubicaste.

milicicak,zasto da potamnis?meni se bas dopada onako kako sam te videla letos,onako cokoladno,pa mozda i neki svetliji preliv na to,bas ti to dobro stoji.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Farba za kosu
4.12.2016 19:10:57   
vocicana
Ja sam Anck uzimala tu farbu, svega dva put,a tuba je 100 ml, ali nije to plava boja, bez amonijaka nema plave boje, ja sam bila bas zuta a uzela sam najsvetliji ton.
Javi bas kako je ispala, ali definitivno je lepo sto ne gori kosu, punozdraviji izgled ima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Farba za kosu
5.12.2016 9:18:40   
milicicak

IZVORNA PORUKA: branki RR


IZVORNA PORUKA: milicicak

Meni vreme za farbanje, skroz sam pobelela... Koja boja pokriva sede? Do sada sam uzimala Garnier, al mi sede probiju posle 5 pranja, bas me nervira. A sad bih i da malo potamnim boju, nesto izmedju braon-bordo-ljubicaste.

milicicak,zasto da potamnis?meni se bas dopada onako kako sam te videla letos,onako cokoladno,pa mozda i neki svetliji preliv na to,bas ti to dobro stoji.

Branki, dugo sam bila cokoladna sa svetlim pramenovima, dosadilo mi. A sad sam i dosta skratila kosu pa bih da budem malo vatrenijauser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Farba za kosu
5.12.2016 13:01:49   
branki*
Ujeeee!ako si resila da budes vatrena,samo napred,podrzavamuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Farba za kosu
5.12.2016 21:50:55   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ja sam Anck uzimala tu farbu, svega dva put,a tuba je 100 ml, ali nije to plava boja, bez amonijaka nema plave boje, ja sam bila bas zuta a uzela sam najsvetliji ton.
Javi bas kako je ispala, ali definitivno je lepo sto ne gori kosu, punozdraviji izgled ima.


Pa preporucila mi je jedna plavusa kaze ubija zute tonove, ali ja svakako volim prirodniju plavu. Proslo me je ono vreme kad sam morala biti siva ili bela, nije mi to vise lepo, tako da vise volim neke neznije ali da nisu narandzaste. A kosa mi je super sada zdrava i bas sam zadovoljna i bojom i kvalitetom kose (al se nahvalih user posted image )
Inace kupih farbu pa cemo videti...javljam utiske obavezno user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Farba za kosu
5.12.2016 21:55:06   
Sanjica26 RR
Malo sam u dilemi da li da se farbam. Mnogo imam odjednom sedih dlaka. Svidja mi se ombre, ali ne znam da li moze na moju neofarbanu kosu? Da li moram.da imam.ofarbanu kosu?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Farba za kosu
5.12.2016 21:59:08   
Anck Su Nmaun
Draga ako imas sedih dlaka... sta dobijas sa ombre? One ce se i dalje videti user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Farba za kosu
7.12.2016 20:08:36   
Anck Su Nmaun
Evo da se javim sa utiscima... KYO farba 12. znaci nije naj svetlija, zadovoljna sam ubija onu zutinu.
Ima jos dve vrste ali platinaste jos svetlije ali ne voli te boje. Ne znam ko je rekao da ovo ne moze da izvuce palvu, meni je bas izvuklo lepo.
Ovako mi bas odgovara za sad... ipak da vidim kako se ispiRa i kakva je kad malo izraste, po meni tek se onda vidi kakva je prava boja.
Do sada sam koristila Subrinu ali sam primetila posle 2-3 pranja potamnim user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 7.12.2016 20:09:35 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here