|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.9.2013 20:00:58   
isidora88
ova opel astra je ja mislim izasla 2005, mi bi uzeli 2-3 god. star auto, do 5 max.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Kakav automobil izabrati???
21.9.2013 21:04:01   
minnica
Naravno, ne isplati se uzeti stariji. Mi je imamo već 3-4 godine, a uskoro ćemo je verovatno menjatizbog prostora, a i godina.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.9.2013 10:55:25   
ivaMark
Isidora, imas na mojagaraza.rs iskustva ljudi koji poseduju te automobile, inace i nas kupovina auta ocekuje ovih dana user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.9.2013 11:11:23   
isidora88
ivamark sta vi planirate da uzimate?
meni samo frka da li cemo dobiti kredit jer je mm bio zirant,a taj debil nije na vreme otplacivao i mi smo otplatili ceo kredituser posted image
nadam se pozitivnom ishoduuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.9.2013 11:16:08   
ivaMark
meni samo frka da li cemo dobiti kredit jer je mm bio zirant,a taj debil nije na vreme otplacivao i mi smo otplatili ceo kredit
uh breee user posted image

Nemam pojma nista jos, samo znam da cemo malo stariju varijantu od vase user posted image placamo kesom, prodali smo mog Mondea i sada mm da proda njegovog golfa2, mozda uskoce jos neke parice sto ne bi bilo lose user posted image , u opticaju su: polo, fiesta, corsa, i logan... baaaar 2004.god, jer je mondeo bio 2001. pa kaoo malo da se podmladimo. A nervirao nas je opasno, non stop neki sitno kvarovi, jos smo imali plin, pa i sa njim problemcici i tako.


Evo ga nas bivsi user posted image malo je mutnjikava slika

user posted image

< Poruku je uredio ivaMark -- 22.9.2013 11:19:18 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.9.2013 16:54:29   
isidora88
mm je hteo reno lagunu, ali ja nema sanse da vozim toliki auto, vozila sam maminu fiat bravu, meni je to ogromnouser posted image
mm je odlucio da ja izaberem po svom izboru sta hocu, samo kaze da nije zenska bojauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.9.2013 17:05:34   
viking
Kad birate, vodite računa i posle o održavanju, cenama, dostupnosti rezervnih delova i servisa. Čak iako dobijete auto za dobru cenu, proverite koliko košta održavanje.
Na primer, mm i ja smo tokom leta servisirali oba automobila, za njegov auto godišnji servis 16.000 din a za moj 72.000 din.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 10:11:55   
lanajelena
Vik koji ti to auto vozis user posted image ...Dunjice jel stigao auto?...mene zanima ima li ovde nekog ko ima automatik i kakva su iskustva?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 10:37:49   
isidora88
za sada je i dalje u opticaju opel astra h, meni se svidja i fiat bravo, ovaj noviuser posted image
cekam mm da dodje sa terena krajem meseca i da napokon kupimo auto, nikako da sastavi par dana ovde pa da stignemo da nadjemo auto, a ja bez njega necu da kupujem,iako je on rekao da kaparisem makar ako mi se svidi nesto, mada neka hvala, ja nemam pojma da skontam koji je auto dobar u mehanickom smisluuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 11:01:32   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Vik koji ti to auto vozis user posted image ...Dunjice jel stigao auto?...mene zanima ima li ovde nekog ko ima automatik i kakva su iskustva?


Što se tiče cene održavanja, sve zavisi koji je servis i šta je menjano. Do sada nas je servis izlazio oko 150€ (mali servis), u maju taman otplatimo kredit za auto, servis nas izašao 700€ (u to je išla i popravka klime - crkla). Veliki servis je bio u pitanju. Pored standardnog menjanja ulja, menjaj je i zupčasti kaiš koji je oko 120€, ali uz njega mora da se menja gomila drugih te izađe još dodatnih 200 samo za to. U pitanju je pežo 307, benzinac.

Automatik sam vozila, mada je onaj stari automatik. Tada je bio na plin. Ja sam extremno zadovoljna bila i opet bi uzela kada bi našla neki povoljan. Ni tiptronik nije loš.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 11:05:09   
lanajelena
Trco jel to cena za Slo,mi smo za nasu 307 mali servis platili 8000,veliki jos nismo jer smo ga kupili sa vec uradjenim,ja sam imala fiestu automatik i crkao mi je menjac a kostao je jos 2006 1000eur pa mi je sad frka da uzmem automatik a veliki sam fan,pa sam htela da cujem jos neko iskustvo (tj da me ubedite da se necu pokajatiuser posted image )

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 11:23:12   
Jeca.V
Ja sam ljubitelj VW Golfa,vozila sam hronoloski od 2 do 4.Trenutno vozim renault laguna,ali je i prodajemo,pa se uskoro nadam jednom golfu petici.Jednostavno ne znam da vozim drugi autouser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 11:29:11   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Trco jel to cena za Slo,mi smo za nasu 307 mali servis platili 8000,veliki jos nismo jer smo ga kupili sa vec uradjenim,ja sam imala fiestu automatik i crkao mi je menjac a kostao je jos 2006 1000eur pa mi je sad frka da uzmem automatik a veliki sam fan,pa sam htela da cujem jos neko iskustvo (tj da me ubedite da se necu pokajatiuser posted image )

Da, ali kažem sve zavisi šta menjaš. Plus, ovde je većina ovlašćenih servisera. Malo je onih drugih. Ta cena za veliki je još bez PDV-a, jer ga poznaje mm.

Što se tiče menjača i cene. Daću ti drugi primer. Na Laguni je tati svojevremeno crkao neki zupčanik. Koštao je oko 300€ čini mi se. Tata nije imao tada love, posle ga je skoro ceo menjač izašao oko 1000€. To ti je cena od neke 2009 recimo. Tako da, menjač bio automatik ili manuelno, kad rikne - rikne i tvoj buđelar.

Stoji da su cene francuza za održavanje paprene, ali ih volim, volim njihovu udobnost i onda nekako uvek prevagnem na njih i molim Boga da ne crkne ništa bitno user posted image

I još podatak, ako se uzima novi ili noviji auto, cene održavanja su manje više izjednačene.
Super je ako imaš rođaka/poznanika koji je uvoznik za neke delove.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 18:45:09   
viking
Toyotu Verso, ogroman je i jak, ima 2.2 kubika pa mu je i poslednja registracija bila 68.000 din, a mm je svoju registraciju za auto koji ima 1.6 kubika platio oko 25.000. Ovo vam govorim zato šro ste vi žene, pametne i racionalne, i uglavnom vi vodite kućni budžet, muškarci ne razmišljaju o tome uopšte (dokaz: meni je muž kupio na poklon ovo oklopno vozilo, kao da imamo petoro dece user posted image )

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Vik koji ti to auto vozis user posted image ...



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 18:50:30   
isidora88
vik to je zbog kubikaze, ja gledam iskljucivo ispod 2000 cc i tu je registracija do 30.000

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 19:06:50   
viking
Jeste, znam, ali čisto da napomenem. A napisala sam malo gore, meni je i servis nekoliko puta skuplji od mm-ovog (iako on vozi karavan, ni njegov auto nije mali) samo zato što je moj auto Japanac.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 19:11:08   
jole82
Vik meni je Verso davnasnji sanuser posted image nazalost tesko izvodljiv..al dobro do je druga prica...
Nego vidis da ti (vam) je muz predvideo eto dvoje u paketicu i plus vas dvoje - taman user posted image
A plus da dodam i dupla kolica user posted image

< Poruku je uredio jole82 -- 10.10.2013 19:13:17 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 19:19:04   
viking
Da znaš da jeste user posted image
A najbolji je moj ćale koji me svakih mesec dana pita "A ti još voziš onaj auto?" Uopšte mu nije jasno šta će mi to, naročito što je prvi auto karavan user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 19:25:34   
jole82
"Onaj auto" user posted image
Dobro de, shvatice dogodine....kad budes sa klincima i kolicima dosla u poset_u borbenim vozilom, pa kad krene istovar "cherge" (tako ja zovem komplet... dete, kolica, hrana, igracke, pelene, presvlake)user posted image
Al salu na stanu stvarno je dobar auto...i veliki, komforan, udoban i svasta moze da se natrpa u njega user posted image

< Poruku je uredio jole82 -- 10.10.2013 19:26:17 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 20:17:44   
nata11
IZVORNA PORUKA: viking RR

Toyotu Verso, ogroman je i jak, ima 2.2 kubika pa mu je i poslednja registracija bila 68.000 din, a mm je svoju registraciju za auto koji ima 1.6 kubika platio oko 25.000. Ovo vam govorim zato šro ste vi žene, pametne i racionalne, i uglavnom vi vodite kućni budžet, muškarci ne razmišljaju o tome uopšte (dokaz: meni je muž kupio na poklon ovo oklopno vozilo, kao da imamo petoro dece user posted image )


Koliko registracija???? user posted image user posted image user posted image Jel automatik? Mom to povecava registraciju inace bi bila manja, a sad mislim da je oko 28.000

< Poruku je uredio nata11 -- 10.10.2013 20:19:11 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 20:40:40   
isidora88
nema to veze sa markom auta nego sa kubikazom i konjskim snagama, a cena je veca jer sva vozila preko 2000 cc placaju porez na luksuz, imate i auta koja vrede 1500eura a registracija im 600,700 eura, apsurdno ali kako je u ovoj drzavi sve naopkao tako i ovo.user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 22:18:54   
lanajelena
od 1-og novembra se smanjuje registracija za lux vozila,Nato ne bi trebalo da automatik ima vecu reg.nego koji je auto u pitanju i kako vas sluzi

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.10.2013 23:45:09   
viking
Nato, nije automatik. Da razjasnim ako sam slučajno napravila zbrku - registacija je skupa zbog velike kubikaže, a cena servisa zavisi od marke (npr. Japanci su skuplji od Koreanaca itd). O tome vodite računa kad kupujete auto.
IZVORNA PORUKA: nata11


Koliko registracija???? user posted image user posted image user posted image Jel automatik? Mom to povecava registraciju inace bi bila manja, a sad mislim da je oko 28.000



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Kakav automobil izabrati???
11.10.2013 19:27:19   
nata11
Da, da znam. Vozis tenk user posted image Ali isto utice i to da li je automatik ili ne jer to isto spada u luksuz. Bar je tako kod nas. Zanima me koliko trosi Vik?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.10.2013 0:43:56   
viking
Nato, troši između 5,5 i 7 l, zavisi od brzine i uslova puta, inače, dizelaš je i ima 6 brzina.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here