|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav automobil izabrati???
4.11.2013 21:30:44   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: ivaMark

Mi jos ne kupismo auto user posted image
Izbor je suzen na golf4, pola i pezo 307.

Trco, jel vas benzinac 1,6 i koliko ima kw? Ja bih njega a mm se zalepio za golfa4 user posted image


ja vozim polo, 1.4 tdi, kupila novog u decembru 2005. i pu,pu,preeeeeezadovoljna sam, isla sam sa njim i na more i na kopaonik po najvecem snegu, malo trosi, lak je pa lepo vuce, a ima mesta.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Kakav automobil izabrati???
4.11.2013 23:51:26   
salle
koliko god se meni ne svidja nas auto, ipak, je do sada najbezbedniji u voznji, do sada smo vozili sve moguce i nemoguce, al ipak MECKA JE MECKA user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Kakav automobil izabrati???
5.11.2013 0:35:28   
leamalamut
Kazu , kad jednom sednes u mercedesa vise iz njega ne izlazis user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Kakav automobil izabrati???
5.11.2013 0:41:23   
salle
ja cu najverovatnije izaci i sesti opet u nekog pezo-a user posted image


(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Kakav automobil izabrati???
5.11.2013 7:33:04   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: ivaMark

Mi jos ne kupismo auto user posted image
Izbor je suzen na golf4, pola i pezo 307.

Trco, jel vas benzinac 1,6 i koliko ima kw? Ja bih njega a mm se zalepio za golfa4 user posted image


ja vozim polo, 1.4 tdi, kupila novog u decembru 2005. i pu,pu,preeeeeezadovoljna sam, isla sam sa njim i na more i na kopaonik po najvecem snegu, malo trosi, lak je pa lepo vuce, a ima mesta.


Ivo, nemac dizelaš i francuz dizelaš ne mogu da se porede. Pored toga, voziš turbo dizela.
Sa bivšim sam imala 1.4 hdi 307 i ono je katastrofa. Užasno slabo je vukao na uzbrdici (doduše to je moja rak rana). Potrošnje se ne sećam.
Iz nekog iskustva, oni sa većom kubikažom manje troše (dizelaši). Poredila sam našeg 307 (1.6 benzinac) i tatinu Lagunu (1,9 dci - mislim da je to isto turbo dizel). Tata je sa jednim rezervoarom došao za Soveniju i vratio se u Srbiju. Mi moramo da punimo jednom (napunimo kad krenemo i dopunimo pred izlazak iz Slo). Naš troši u proseku oko 7l, laguna troši oko 5l.

Vozila sam i ja tu lagunu i ono je milina. Za mene su jaki automobili user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Kakav automobil izabrati???
5.11.2013 8:52:40   
Anoniman
nas je kia venga i jako je prostran i udoban unutra, mada se ne cini mnogo veliki gledano spolja. kad smo isli da gledamo i isprobavamo. ja sam se zaljubila u ovaj i stvarno nam je super na putovanjima. ali, naravno, kao neiskustan vozac koji sad treba da se navikne na njega, pevam drugu pesmu user posted image
bio je novi, ima garanciju 5 godina i dobili smo neki popust jer smo predali onu ranije spomenutu krntijuuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 556
   RE: Kakav automobil izabrati???
20.11.2013 11:01:35   
ivaMark
Kupismo auto... Posle par meseci citanja, gledanja, raspitivanja, isprobavanja automobila odlucili smo se za Fiat stila, 2004.god je, jtd, 59kw... Eto user posted image

Nata11, Mondeo je extra auto, imala ga ja... Benzinac je bio, sa plinom a prostora unutra koliko hoces. Prodat je jer smo imali dva auta i odlucili se da prodamo oba i kupimo jedan, mnogo je brate registrovati dva automobila a nisu nam trenutno potrebna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Kakav automobil izabrati???
20.11.2013 17:08:21   
nata11
Super. U zdravlje auto user posted image
Jeste bogme za registraciju nezgodno. Mi isto imamo dva, srecan pa je jedan za registraciju aprila a jedan novembra.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.2.2014 21:52:44   
Didy
Mi treba da menjamo auto uskoro. Tvingo nam je stvarno premali, treba nam nešto veće, a i novije. Prepustila sam mm izbor, ipak se on razume više od mene. Samo sam ga zamolila da ne bude neka karavančina, ne volim jako velike automobile.
Neki suženi izbor su reno senik ili pežo 308, ali nije još ništa definitivno.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Kakav automobil izabrati?
12.2.2014 21:59:59   
New Mom
Mi bi trebali al nema finansija. Vozimo Citroen C4, kupljen nov 2009. Al tri sedista ne ide.
Gledam Ford S Max i Reno Grande Senik. Tj. mastam.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Kakav automobil izabrati?
12.2.2014 23:02:27   
Didy
Mm dobija bonus krajem marta i glupo bi bilo da razvučemo te pare na bezbroj gluposti, pa smo odlučili da zamenimo auto. Naš tvingo je 2002. godište i stvarno nam je premali. Nećemo imati para za novi, ali neko 2008-2009-2010. godište ćemo valjda uspeti da izvučemo.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 3:59:56   
dunja RR

Žene, dajte neki predlog za auto, uzećemo uskoro, polovni, čovek nam dovozi iz Nemačke. Šta da mu kažem da gleda, za našu tročlanu porodicu, nadamo se i četvoročlanu uskoro ako uspe sledeća VTO. Do nekih 5.000 eura max, s tim što mi u startu njemu ode 1.000 (gorivo i usluga).

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 6:45:34   
serpica
Dunjci mi smo pre 3 god uzeli Opel Corsu 1.2 benzinac 2003god izasla je oko 3000e i ja sam prezadovoljna. Mali potrosac,ali zaista mali, registracija izadje jedva 85e,delovi mu nisu skupi a ima ih svuda,postojan i jak auto,stabilan,iako izgleda mali ima dovoljno mesta unutra.Meni pozadi sednu deca,Toma je u sedistu i njih dve a mm i ja smo napred. Mnogo mi je zao sto cemo morati da ga menjamo za veci jer kad stigne bebac onda zaista necemo imati mesta. Ali za troclanu/cetvoroclanu porodicu super izbor.
Eto ja iz iskustva kazem....
A meni bi dobrodosla pomoc oko Opel Zafire ili WV Sharan ako neko ima iskustva sa tim automobilima.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 9:44:59   
mama krava
Mi smo još uvek bez auta, i sada gledamo Toyota Corolla Veso ili Nissan Note....
Trebalo bi neke pare da nam se nameste...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 10:12:38   
bubulence
Serpi moji kumovi su imali Sharan i znam da su bili bas zadovoljni. meni se svidja sto bas ima mesta unutra.
mi imamo Stila karavana, pre par meseci smo hteli da ga menjamo za nesto novije ali smo odustali. nisam dala. auto je jak, odrzavan i ima mesta i previse. mi u gepek stavimo kolica, kadicu za kupanje, dva kofera, dzak krompira i luka :D . bez problema. mm ga mazi i pazi kao dete i onda mi je bilo zao da ga menjamo samo zato sto je 2004. godiste a u boljem je stanju od nekog starog 2-3 god... a da ne pricam koliko nam znaci sto sve mozemo da potrpamo u njega kada nas cetvoro sada krenemo na selo ili negde...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 10:23:35   
Trcosava
Šerpi kako se vi svi spakujete u Corsu????

Meni je i ovaj sada mali, u putu ne znam gde ću da smestim dupe od Aninog sedišta i jajeta od malog. A drugi auto mogu samo da sanjam. Iskreno ne znm ni koji bi uzimali. Volim francuze mnogo, ali su mi mnogo skupi za idržavanje user posted image

Dunja, znači auto do 4000€?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 10:37:17   
jabudic
Ja sam prosle godine dobila od mm Hyundai coupe, jer sam emotivno bila vezana za njega, imali smo takav samo stariji kad smo se vjerili i prvih godina braka.
To je sportski auto, ali je za mene i djecu savrsen. A i meni stoji tako dobro user posted image Ako idemo svi negdje sa puno prtljaga, onda idemo autom od mm, on ima Ford karavan.
Mi bez 2 auta ne mozemo da funkcionisemo, jer oboje putujemo na posao u BD, neki 10ak km, a ni smjene nam nisu slicne, i svako ima svoje obaveze.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 12:25:39   
Klarita
A, ja dobih skodu fabiu i prezadovoljnauser posted image
Dunjci, skoda? Sta mislis?

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 12:32:47   
serpica
Trco mm ima sluzbeni auto koji je kod njega 24h tako da on vozi njega,retko kad idemo zajedno Corsom njih troje su pozadi ja vozim,cak cu moci i bebca prvih 6m napred u jajetu da vozim a posle ne znam sta cemo,moracemo da menjamo.
Bubi jeste Sharan odlican ima 7 sedista,ali je Zafira dosta jeftinija,videcemo vec.
A i skoda fabia je super user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 12:37:09   
Klarita
Mm je navijao za corsu, a ja nisam htela jer je ima moja bivsa drugarica, seljanka jedna bezobraznauser posted image pa samo zbog toga nisam htela corsuuser posted image znam, cudna sam po tom pitanju, ali sta cu takva samuser posted image

Dunjci, ja bih na tvom mestu ili corsu ili skodu, a cini mi se da Beogradjani dosta njih vozi neku hundai i nesto, ne secam se oznake, ali mislim da je Viking hvalila taj auto...Mada, opet su ti corsa i skoda jeftinije za odrzavanje i delovi i majstori dostupni i jeftini. Pogledaj i golf3, golf4, moji prijatelji ga imaju i hvale ih (i muz i zena voce po jedan golf4 cini mi se) meni je previse sportski, pa nisam bila za

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 12:44:00   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Klarita

Mm je navijao za corsu, a ja nisam htela jer je ima moja bivsa drugarica, seljanka jedna bezobraznauser posted image pa samo zbog toga nisam htela corsuuser posted image znam, cudna sam po tom pitanju, ali sta cu takva samuser posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 12:49:50   
wivern
Mi smo pre prve vto uzeli fiat chroma-u i prezadovoljni smo, veliki auto, veliki gepek, ne trosi mnogo a delo se kupuju na trafici.
A mog forda smo morali letos da prodamo jer je skroz crkao user posted image , kad budemo dosli do nekih para uzela bih neki manji auto tipa fiat pande. Za po grad i mene i dete vrh, nista vece ni jace nam ne treba.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 12:52:15   
serpica

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Klarita

Mm je navijao za corsu, a ja nisam htela jer je ima moja bivsa drugarica, seljanka jedna bezobraznauser posted image pa samo zbog toga nisam htela corsuuser posted image znam, cudna sam po tom pitanju, ali sta cu takva samuser posted image




user posted image user posted image user posted image




Bubi nije samo zbog bivse,nego ja volem Miska pa nije htela Corsu i zbog mene user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 12:58:32   
Klarita
user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 13:31:54   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Klarita
Pogledaj i golf3, golf4, moji prijatelji ga imaju i hvale ih (i muz i zena voce po jedan golf4 cini mi se) meni je previse sportski, pa nisam bila za


Ja ih ne bih nikad kupila! Žive od stare slave (golfa II), kvare se kao blesavi. Imamo svekrov auto, to je kanta obična.

Mi maštamo o nekome sa 7 sjedišta isto user posted image Ali narednih 5 godina ćemo moći samo da sanjamo o tome...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here