|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav automobil izabrati???
27.6.2019 19:26:44   
dunja RR
Evo upravo se dopisujem sa likom koji mi najverovatnije kupuje auto, i pišem mu šta mi je bitno kod auta, i napisah stavku, evo da kopiram:
Da mu ne pada cena drastično, sa godinama (u slučaju da dobijemo još jedno dete, pa se stvori potreba da uzmemo veći auto).
Htedoh ja novi, ove na popustima, ali me iznapada da nikako ne uzimam Koreanca nikakvog (ja htela Kiu), kaže menjao bi 3 nova Koreanca ili 3 nove Dačie za polovnog Mercedesa. Baš ih ne voli čova user posted image

Jao, sada kada sednem za volan, posle tolko godina, al u stvari jedva čekam, da vam kažem ja :)

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.6.2019 19:30:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Kakav automobil izabrati???
27.6.2019 19:41:06   
Ana RR
Bogami, mi smo kupili daciu na sajmu automobila pre 9 godina i evo je kao nova.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Kakav automobil izabrati???
27.6.2019 19:52:41   
dunja RR
Anči, ne vole čovek pa to ti je, a poznate materiju rvro, tako da odustah ja od Kie nove.
Objasnio mi da bez 20.000 i nešto ne mogu da kupim nov auto kakav ja želim ( po redu jak, bezbedan, prostran, pouzdan, da nije plastična kutija), šta ću ..
Ali polovan mogu, pa sad, videćemo.

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.6.2019 20:06:20 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Kakav automobil izabrati???
27.6.2019 20:08:56   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bogami, mi smo kupili daciu na sajmu automobila pre 9 godina i evo je kao nova.



Moj tata vozi daciu 5 god, kupio polovnu, i osim servisa nista drugo ne radi na njoj. Isto kao nova... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Kakav automobil izabrati???
27.6.2019 20:30:41   
Ivanka 75
Mi kupli novu Daciu pre 6 god i prede ko mače 😊
Nov auto je nov auto! 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Kakav automobil izabrati???
27.6.2019 20:37:00   
dunja RR
Nemojte to da mi radite, taman sam rešila da neću novu Kiu user posted image
Ne stvarno, ja ne kupujem godinama auto, jer ne znam koji, i muka mi je više.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Kakav automobil izabrati???
27.6.2019 20:48:25   
isidora88
Dunja moj savet wv (polo, golf), ili toyota, sporo im pada cena, nemaju puno elektronike, pouzdani, sogurni. Francuzi, italijani, rumuni i ostalo ni slucajno po meni. 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Kakav automobil izabrati???
27.6.2019 20:54:27   
dunja RR
Isi ja malopre htedoh da napisem ili nemac ili japanac meni dolazi u obzir. Citas mi misli!
IZVORNA PORUKA: isidora88

Dunja moj savet wv (polo, golf), ili toyota, sporo im pada cena, nemaju puno elektronike, pouzdani, sogurni. Francuzi, italijani, rumuni i ostalo ni slucajno po meni. 




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Kakav automobil izabrati???
27.6.2019 20:57:31   
Ivanka 75
Kada smo kupovali auto pitali smo zeta automehanicara za savet. Ako je on aminovao Daciu meni laiku njegovo misljenje mnogo znaci.
Da smo imali jos 10000€ znali bi mi sta drugo da kupimo 😂 Istezes se koliko mozes. 

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Kakav automobil izabrati???
27.6.2019 22:39:02   
isidora88
Dunja nadam se da cete i auto sluziti kao kolica, tj.da ces biti zadovoljna. 😊Ne znam koliki vam je budzet pa ne mogu konkretno vozilo da preporucim ali gledajte sto mladji auto, d9nar mehanicar da pogleda, i obavezno uradite veliki servis bez obzira na servisnu knjizicu i necete imati problema sa autom. Ak9 ne prelazite velike kilometraze, moj saver je benzinac jer je cena dizela i benzina skoro ista, jeftiniji su za odrzavanje i bolje su ocivani i manje su presli od dizela sigurno. 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Kakav automobil izabrati???
27.6.2019 23:22:33   
smeško
Ali, dizel trosi manje. Ja volim dizel. Navikla sam na to kako radi. Mada, kada ja pravim razliku, razlikujem samo automobile sa i bez Hondinog motora. Mislim da nema boljeg.I mi uskoro kupujemo nov. Za mene. Veci od trenutnog i obavezno sa cetvoro vrata.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Kakav automobil izabrati???
28.6.2019 0:01:26   
isidora88
Dizel manje trosi, to stoji ali ako ne prelaze velike kilometraze nema potrebe za dizelom. Dizel je skuplji za odrzavanje, na benzincu nema skupih kvarova, startniji je, nema problema sa diznama, turbinama, zamajcem i slicno (a to su cesti problemi za dizele)Po meni motor 1,6, sa preko 100ks je sasvim dovoljan za Dunju, potrosnja je sa takvim motorom slicna dizelu tako da se isplati. Kod nas generalno uvoze dizele koji su presli boga oca, cak i auta stara 2,3 godine su presla preko 300.000 km, dok benzinci imaju upola manje predjenih km. 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Kakav automobil izabrati???
28.6.2019 0:04:00   
smeško
Au, Isi, ala si potkovana! 😂

Da, ja prelazim dosta kilometara. Hvala Bogu do sada nisam imala problema sa diznama, pumpama i tim ,,karakteristicnim" delovima dizel motora. Sto ne znaci da nije kako si ti rekla.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Kakav automobil izabrati???
28.6.2019 0:13:57   
bubulence


IZVORNA PORUKA: isidora88

Dizel manje trosi, to stoji ali ako ne prelaze velike kilometraze nema potrebe za dizelom. Dizel je skuplji za odrzavanje, na benzincu nema skupih kvarova, startniji je, nema problema sa diznama, turbinama, zamajcem i slicno (a to su cesti problemi za dizele)Po meni motor 1,6, sa preko 100ks je sasvim dovoljan za Dunju, potrosnja je sa takvim motorom slicna dizelu tako da se isplati. Kod nas generalno uvoze dizele koji su presli boga oca, cak i auta stara 2,3 godine su presla preko 300.000 km, dok benzinci imaju upola manje predjenih km. 



Jesi li ti u betaniji ili nekom auto servisu 😂!? Mi isto imamo dizelasa, koji je sada vec previse star i treba da ga menjamo a ne nalazimo ni jedan da moze da ga zameni... Fijat je u pitanju, karavan, u nasem vlasnistvu 9 godina, jednom menjan akomulator, 2x punjena klima i redovno servisiran... Nikada nista drugo, a prelazimo mnooogoooo km svakog meseca (ne znam tacno u km ali mesecno za gorivo dajemo izmedju 180 i 200e)... 

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Kakav automobil izabrati???
28.6.2019 0:30:28   
isidora88
Hahaha sta cu volim svuda da se petljam i svasta da znam 😂 imam oko recimo da vidim da li je auto farban, pregazen0(iako deluje kao nov ima nekih sitnica po kojima se vidi koliko je auto haban)I mi moramo da menjamo auto i muka me hvata sta kupiti, ja bih pasata ako uspemo da se potrpamo svi u njega, ali nam je realnije vw touran ali mi je on odvratan spolja 😭Da imam vise para na raspolaganju gledala bih toyotu verso ili neki dzip. 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Kakav automobil izabrati???
28.6.2019 0:31:31   
isidora88
A na gorivo i mi trosimo isto tako ti bubi, uzas, muka mi kolike pare damo na gorivo. Mi prelazimo dnevno oko 100km u proseku, nekad i vise. 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Kakav automobil izabrati???
28.6.2019 0:36:55   
isidora88
Izvinjam se na postovima ovolikim ali ne mogu da uredim poruku.Dunja pogledajte i audi a3 i eventualno opel j. To su onako manji auti a dovoljni za vas, imaju nazad dovoljno mesta za decu i solidan gepek. Ako vam treba veci gepek onda audi a4 limuzina. 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Kakav automobil izabrati???
28.6.2019 0:39:19   
bubulence
Ja nisam znala da bas toliko trosimo na gorivo, ali sam bas juce gledala izvode iz banke i shvatila da smo jedino u februaru potrosili manje od 200e za gorivo, svih ostalih meseci vise... A pitamo se gde su nam pare...

Uglavnom, mi bi takodje pasata ali karavana..., mada, mm kaze da je realnije da uzmemo nesto sa 7 sedista jer ko zna koliko cemo dece jos imati 😠... Naravno od toga nema nista😁

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Kakav automobil izabrati???
28.6.2019 1:24:39   
dunja RR
Bravo Isi, žene, svaka čast!

Mi auto ne bi smo koristili za grad, jer nam ne treba, živimo u širem centru i gotovo svuda stižemo pešaka.
Za negde dalje, tipa Skobanjska auto ne vredi, jer tamo se nema gde parkirati, tako da tamo busom.
Kola možda za Adu,i to je to što se grada tiče.
Znači auto nam treba za Bosnu 2.3 puta godišnje (kod rodbine), more (ako ne idemo avionom) i za vikende po Srbiji.
Po mom mišljenu to nije velika kilometraža godišnje, ne znam da li grešim?

Ovaj čovek sa kojim pregovaram uvozi iz inostrnstva, i jako je specifičan, ne kupuje auta kojima je vraćana kilometraža, opasan je neki lik sve u svemu zaključujem.

Kada sam razmišljala o novom autu, KIA od koje sam odustala, budžet je bio 13.000.
Ako uzimam polovan onda oko 7-8.000, tj. mlađi auto svakako.

< Poruku je uredio dunja RR -- 28.6.2019 1:25:35 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Kakav automobil izabrati???
28.6.2019 1:29:35   
dunja RR
Meni je od svega najgori parking. Živimo na Bulevaru, i ispred naše zgrade nema parkinga, ranije je bio, sada je tu neki kafić/bašta.
U našoj uličici (mi smo na uglu) nema mesta jer je sagrađeno nekoliko novih zgrada, imaju one garaže, ali opet gužvanjac skroz. Sve komšije kukaju da po pola sata-sat dnevno kruže tražeći mesto. Nama to i ne bi toliko smetalo jer ne planiramo da se vozikamo po gradu svaki dan.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Kakav automobil izabrati???
28.6.2019 1:31:07   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: isidora88

Dunja nadam se da cete i auto sluziti kao kolica, tj.da ces biti zadovoljna. 😊Ne znam koliki vam je budzet pa ne mogu konkretno vozilo da preporucim ali gledajte sto mladji auto, d9nar mehanicar da pogleda, i obavezno uradite veliki servis bez obzira na servisnu knjizicu i necete imati problema sa autom. Ak9 ne prelazite velike kilometraze, moj saver je benzinac jer je cena dizela i benzina skoro ista, jeftiniji su za odrzavanje i bolje su ocivani i manje su presli od dizela sigurno. 


Spomenem te bar jednom u par dana, kolica su FANTASTIČNA! user posted image

Veliki servisa svakako planiram, budžet za polovan je 7-8.000


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Kakav automobil izabrati???
28.6.2019 10:59:44   
isidora88
Bas mi je drago ❤️Golf, polo, audi a3, gradski auto, pouzdani, kvalitetni, to bi bio neki moj uzi izbor i eventualno recimo opel j. 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Kakav automobil izabrati???
28.6.2019 11:21:47   
Sanjica26 RR
Polo je moj izbor. Vozila sam ga i sutra bih ga odmah kupila. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Kakav automobil izabrati???
28.6.2019 12:43:23   
vonavoj
Ja vozim citroen c4 picaso,odlican auto! Pravi porodican. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Kakav automobil izabrati???
30.6.2019 16:17:48   
dunja RR
Biće ili Opel Astra J (dizel) ili Peugeot 308, verovatnije Astra, 2014-2015 god.. Pisah već, najbitnije mi je da je jak i bezbedan auto, dvoje dece vozimo, a nismo dugo vozili (a ludaka na putevima toliko), navela sam znači bezbednost kao prioritet, pa zatim pouzdanost, itd.

Pitah čoveka koji mi dovozi auto (inače se bavi i testiranjem auta), i pitah za Dačiju, zašto je ne voli, kaže ovako ukratko (inače mi je poslao baš baš detaljnu analizu i za Dačiju i za Astru i za još neke automobile, ali da ne pišem sve). Kaže Dačia izuzetno nebezbedna. Dacia Sandero i Logan su dobili samo 4 zvezdice na krest testu, baš loše rangirana, i loše prolazi u sudarima (ne daj Bože).
Drugo, bitno, kaže kad kupite Daciju date sada 9 000 evra. posle 5 godina ona vredi 3500 evra. Ako kupite Astru J za 8 000 e, polovnu 2014.god, posle 5 godina ona kosta 4500 e. Pri tome Astra j JE MNOGO bezbednija od Dacije. Mnogo udobnija i stabilnija. Citirala sam ga, jer ja pojma nemam.


E da pitah i za VW (polo, golf, pasat). KAŽE VW jeste bolji,ali je bolji 5% a košta 30% više. Astra J je best buy u smislu košta manje nego što vredi.
Ne krade se puno kao golfovi itd.

I kaže da ne spominjem u istoj rečenici pola i pasata, to je kao da se dvoumim između jednoiposobnog i četvorosobnog stana user posted image


< Poruku je uredio dunja RR -- 30.6.2019 16:31:18 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here