|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 9:31:25   
kalinam
Meni je smesno kad neko kaze kako se tad pravila odlicna muzika. Bez trunke kvaliteta i ukusa, kicasta i u skladu sa tadasnjim moralnim vrednostima.
Dosao sam da te zenim, zlatni prsten da ti kupim....sve su to Rokeri s Moravu ali su ih naalost shvatili ozbiljno... o ukusima ne vredi raspravljati,ok je da ta muzika nekoga podseca na detinjtsvo ili neke lepe trenutke iz proslosti,ali to je najobicniji sund i sprdanja prilagodjena tadasnjoj, a mozda i danasnjoj "eliti" s tri pistolja i 2 padeza.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 9:56:15   
PoisonEve
Uzas! Neka se niko ne naljuti, o ukusima ne treba raspravljati ali eto moje misljenje je da je tadasnja muzika bila savrseni tandem neukusa i shunda. Ta muzika me podseca na vreme anarhije, nesigurnosti, opasnosti, ugrozenosti...Iskreno stidim se tog vremena! Kada cujem muziku devedesetih setim se kasnjenja u skolu jer sam morala da cekam u redu za mleko, hleb...
Prolzaila sam ja kroz razne muzicke faze, da se ne lazemo ali eto ta me nikad nije privlacila.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu kalinam)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:00:39   
Olga75
ja se sad setih neke pesmice , nemam pojma ko je pevao - djuskao , nesto : otkini bejbe na moja gola ramena , tralalaaaaa
to vreme se desilo , gledali smo leseve , ranjene , nesrecne , dnevnik , dnevnikov dodatak i njegov dodatak i sasvim je razumljivo da trenerke koje su onda kostale djavo i po , dobri auti , ajde recicu , zeljnima bezbriznosti su privlacili paznju
sad sam svasta rekla ali tada sam imala dosta godina da shvatim i sad se svega jasno secam , bez nostalgije za detinjstvom nego kao vec odrasla , to vreme je bilo krajnje fekalno user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:03:07   
minavb
IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja se sad setih neke pesmice , nemam pojma ko je pevao - djuskao , nesto : otkini bejbe na moja gola ramena , tralalaaaaa


Hani, tadašnja supruga Željka Mitrovića. To znam jer mi je skoro bio u gostima drug koji radi na Pinku i upravo smo o tom vremenu, i pink dens produkciji, pričali. Pomenusmo Hani i još neke pesme. user posted image Spot si snimao za 30 maraka i ne moraš da imaš album da bi se lansirao spot. Ludilo!


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:04:45   
Olga75
secam se samo da je bila plavusa , osminkana sa umetkom i ono : otkini bejbe , sta reci user posted image , ustvari user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:05:55   
Anoniman
Vidi minu!!! A "kao" nije slušala ovu muziku user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:12:59   
*Alexx*
Hm... prvo da on otkine na njena gola ramena, a onda da mu ona rodi sina, kralja kokaina user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:14:03   
Olga75
a izmedju : dosao sam da te zenim user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:18:59   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Olga RR

a izmedju : dosao sam da te zenim user posted image


Ma neće ženiti onu na koju otkine, šta ti je. Ženiće neku pristojnu, da može da je pokaže rodbini (nisam izverzirana, nemam adekvatnu pesmu).

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:20:19   
hanka
Ma juser posted image vas mogu jedino psovati.
Za vama niko nece zaliti niti vam stihove kovati.Jednu ste mladost sludele,budite sretne ako vam i strofu udele
I vasa je prica gotova i da Bog da da se nikad ne vrate a na moju zalost ova vrsta muzika se vraca na velika vrata.Generalno gledano ne zna se koja je gora,da li 90ih ili ova danasnja Grand user posted image

O ukusima ne treba raspravljati ali ja stvarno ne volim ovu muziku i iskazala sam ovako

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:28:51   
Anoniman
Balašević user posted image samo baš mu je bio mračan taj album Devedeset_e..... Osim one balade.... Joooj kako ne mogu sad da je set_im.... user posted image
Ah, set_ila sam se: Nedostaje mi naša ljubav...
A evo ceo tekst Devedeset_ih

< Poruku je uredio n i n a -- 1.12.2011 10:32:20 >

(odgovor članu hanka)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:29:32   
hanka
Nek gori nebo nad Novim Sadom?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:30:17   
Anoniman
"Sevdalinka"?

< Poruku je uredio Zenetina -- 1.12.2011 10:34:19 >

(odgovor članu hanka)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:34:14   
Snelle
Ja sam 90-ih slušala rok i rap user posted image , ne znam šta mi je bilo sa ovim rapom user posted image  A ova vrsta muzike o kojoj diskutujemo mi nije nikako u lepom sećanju, i "budi" mi samo loše uspomene - vreme bede, siromaštva, krize, čekanje u beskrajnim redovima za mleko, hleb, ulje, šećer....tako da ni ne želim da je se sećam.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:36:01   
*Alexx*
Eeee, 90ih je bilo fenomenalnog rap-a. Naughty by nature, Bodycount, Cypress Hill... Pre pojave ovog arenbija.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:38:19   
minavb
IZVORNA PORUKA: n i n a

Vidi minu!!! A "kao" nije slušala ovu muziku user posted image

Pročitaj čitav post.
Moja sestra je bila luda za Metallicom i Snapom u isto vreme. Bilo je dobre muzike, nema šta.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:44:01   
Anoniman
Snelle i ja sam slušala Sunshine user posted image   (khm, uz njega sam izgubila i khm-khm user posted image )

A ti mina - pa zekim te maloooo user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:49:24   
Ana RR
Uh nina, čim čujem Sunshine setim se jednog bivšeg...mmmmmmmmmm user posted image "budi tu, pored mene ti.."


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:52:41   
Anoniman
Moja omiljena od Sunshine: Lavica

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:53:49   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Dunja i Mina rekoše sve, tako da ću ja samo da klimnem glavom user posted image
Ja sam 90ih slušala domaće rokere. Bogu hvala, bilo ih je. I promovisali su ih na TV-u. Kad se samo setim subotom Paket Aranžmana na Politici i Dodatnog Ubrzanja na 3K (beše nedeljom?)...


Skoro smo ih spominjali. Nema više dobre emisije o rokenrolu.user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 10:56:39   
minavb
Dodatno ubrzanje!!! Spremam se za grad i gvirim kad je koja pesma pa skačem da snimam. Jednom je tata video spot za Usamljenog hašišara od Darkwooda i rekao " Aman dete šta je bre ovo?"

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:18:42   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Tash

Đogani - Leto je



Tash secas li se u osnovnoj kako smo svi otkidali na koreografiju ove pesme koju su izvodili djaci moje i tvoje generacije (mozda si i ti bila u ekipi user posted image )


Ja sam bila denser i nije mi zao,taj period mog zivota budi lepe uspomene...nisam  bila ogranicena samo na tu vrstu muzike ipak su mi najbolje drugarice bile pankerke jedna sa krestom,druga sa obrijanom glavom,ja upasana do si*a i skacemo po sobi uz njihovu muziku user posted image

Tash by the way sutra imamo 14 god.mature iz osnovne,dolaze i razredne user posted image ,samo se nadam da nece pustati cd sa mature bas sa ovom muzikom

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:23:59   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: n i n a
Moje 90-te su bile malo drugačije user posted image


Takođe. Evo MASHKA može da vam potvrdi. Na jednom brdu je bio klub Maska u koji smo izlazili mi i u kom je najveće ludilo bilo kad DJ pusti Nick Cave - Papa Won't Leave You, Henry
Na drugom brdi je bila Topla voda u kojoj se puštala neka druga muzika, turbo folk i šta tija znam šta još, i mi tamo nismo išli.




Hahahahhaha, ovo kao da ja sam ja pisala:

Sa jedne strane smo bili bili mi i "Akademija" a sa druge strane, da li Zvezda, kako se zvaše onaj klub, isto na uglu Kneza, ma odmah je bio kod Akademije. Mi "klošari" upadamo u Akademiju a nafrakane cice u taj drugi. Gadili smo se jedni drugih  user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:25:41   
minavb
Mm je imao propusnice za Zvezdu i tamo išao zbog ženskica, a u 'demiju zbog muzike. Inače je bio šminker koji sluša dobru muziku.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 11:26:31   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Tash

Ja volim 90te, ta muzika budi u meni lepa sećanja, rado bih išla na koncert, ali nisam u mogućnosti jer nemam kome decu da ostavim.

IZVORNA PORUKA: Tash

Za vikend je bio koncert 90ih, jel bio neko od vas?
Danas koleginica priča o koncertu, i onda je krenulo prisećanje , ovo je jedna od pesama koje su se spomenule:
Ivan Gavrilović - Došao sam da te ženim



IZVORNA PORUKA: Tash

DLZ - Žurka

Dee Monk - Samo želim da znam

Dr Iggy - Noćas pada kiša

B3 - Olovna ruka

Knez - Dal si ikada mene volela

Funky house band - Ribe da brže mrdaju guze

Lina - Bumbar

Ella B - Drugarice

Moby Dick - Brate prijatelju

Duck - Pedro

Beat Street - Opsesija

Đogani - Leto je

Luna - Devet i po nedelja

Funky G - Samo u snu

Tap 011 - Zbog tebe

Gru - Petak

Montenigers - So i tekila

K2 - Ajmo u život

Twins - Plavi slon


Jesam nekoga zaboravila?

Ja sve te pesme i dalje znam napamet od reči do reči, zamislite koliko puta su onda preslušane onomad!



IZVOR


Evo ja sam na sve ove pesme alergična. To sa godinama nema veze, i ja sam u to vreme bila tinejdžerka, ali mi se ta muzika, i ljudi koji su je slušali, prosto gadila. Jbg, meni je tata kupio kaset_ofon kad sam imala 7 godina , i dve kaset_e. Jedna je bila Disko kockica a gruga neki album Erika Kleptona.
Inače, taj period života mi je bio sjajan. Imala sam super društvo, svi smo slušali približno istu muziku, putovali zajedno , svuda se vucarali zajedno, i imali jednog Duleta koji je svirao gitaru. Na školskim ekskurzijama smo takođe slušali super muziku. Sećam se u sedmom razredu, neko je dao vozaču kaset_u Ivana Gavrilovića. Trešti 200 na sat, moja drugariva Vanja prilazi , vadi kaset_u iz kaset_ofona i baca kroz prozor. Pušta Bijelo Dugme i dobija aplauz.
Kasnije smo se zainteresovali za fenomenalnu grunge scenu zahvaljujući MTV-ju a ''97. i ''98. i na našoj muzičkoj sceni je bilo fenomenalnih izdanja-BLock Out, Darkwood Dub, Obojeni program, Disciplin a kitchme, Van Gog...
Devedeset_ih je bilo dobre muzike, mogli smo i da biramo šta ćemo da slušamouser posted image


Sve potpisujem.

A Ivan Gavrilović mi je recimo kao čovek (potpuno nezavisno od muzike) zanimljiv lik, nikako da ga dokučim. Moja mama je bila vaspitačica njegovoj deci, i kaže de je OK. Ja ga često viđam u crkvi, dođe sam ...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here