|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Reality show...
1.12.2011 13:26:42   
minavb
IZVORNA PORUKA: kalinam

vi LJUBITE MACKE?! user posted image user posted image

Aha.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu kalinam)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Reality show...
1.12.2011 14:51:01   
slavica.
Zanimljiva stvar koja je pocela da mi se desava u trudnoci jeste to da preko celog dana kunjam ili spavam,a onda se u sred noci budim... Elem,da se vratim na temu... Redovno se budim oko 4-5 ujutro,i skoro da sam vec redovno pocela da pratim neki reality na Universal chanelu... Nesto Real housewives.... nikad ga preko dana nisam ni videla na TVu,tako da moguce da se daje samo nocu. I da...kad vec pomenuste Animal,volim da gledam one emisije sa majmunima user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Reality show...
1.12.2011 21:57:47   
gagana83
IZVORNA PORUKA: minavb

Da dodam, od domaćih jedino volim Survivor i gledala sam neko vreme Dođi na večeru.



Isto.
I Prvi glas Srbije.

Cesto mi je uvece ukljucen TLC pa malo bacim pogled.
Mada sam se u poslednje vreme navukla na Investigation Discoveryuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Reality show...
1.12.2011 22:14:29   
Anoniman
Sem Prvog glasa, nikada nisam čula ni za jednu od emisija koju spominjete. user posted image

Rado sam gledala Velikog brata (prvog na Hrvatima, i prvog kod nas, ostale nisam pratila).

Gledam onu Ceresit emisiju kada preuređuju ljudima kuće, ali ne znam kada ide, gledam ako je uhvatim na TV.

I po nekada ulovim Paklenu kuhinju (jel i to spada u reality?), od onda nerado jedem u restoranima. user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Reality show...
1.12.2011 22:34:14   
minavb
IZVORNA PORUKA: gagana83

Mada sam se u poslednje vreme navukla na Investigation Discoveryuser posted image


Joj,obozavamo!


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Reality show...
1.12.2011 22:40:22   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Volim emisiju Taboo na NG ali ne znam koliko to spada u reality user posted image



Nije reality, ali i ja to volim.

IZVORNA PORUKA: gagana83

Mada sam se u poslednje vreme navukla na Investigation Discovery



user posted image ja imam kanal IC (to mu dođe nešto slično) i pravi je dokaz koliko je zapravo ljudski mozak bolestan. Krimi serije su mala maca nasprav stvarnih zločina...

Ja ne volim TLC, meni je to kanal....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Reality show...
18.12.2011 21:53:26   
Anoniman
Ja danas odgledala ceo sat "I didn't know I was pregnant" na TLC i ostala sam potpuno zatečena pričama! user posted image I sve kontam: ma da, izmišljaju... Kad će jedna: ja sam dve nedelje pre porođaja gledala ovu emisiju i mislila garant je sve namešteno, kakve su to žene? i ona ode u bolnicu zbog bolova i porodi se u 37. nedelji, rodi bebu 3 kile i nije imala pojma user posted image Neke su se čak i lečile, spremale se za histeroskopiju, sumnjale da imaju rak-i onda beba!!! Čudo prirode, šta drugo...
Ja imam stvarno široka shvatanja, ali iskreno me užasava činjenica (znam jednu ženicu koja je saznala u 28. nedelji, a to joj je bila treća trudnoća) da ustaneš jedno jutro i porodiš se u devetom mesecu a nisi imala ni predstavu da očekuješ..........Sledeće nedelje ću opet da gledam!

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Reality show...
19.12.2011 8:54:46   
Anoniman
Navučena sam na Dicovery Investigation, i na slične emisije na Zone Realiti. Ako neko zna gde mogu da skinem Deadly Women neka kaže!!!

Što se TLC-a tiče... Uhvatim ponešto ponekad, to mu dođe kao saobraćajna nesreča - jezivo al ne možeš da okreneš glavu user posted image . Oni dečiji rođendani koje je Olga pomenula su savršen primer kako ljudi znaju da izgube svaki dodir sa stvarnošću... Ima i emisija o kupovini kuponima... LJudi koji robu u vrednosti od po 1000 i više dolara kupuju za10ak dolara i pola fascikle kupona... user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Reality show...
19.12.2011 9:02:03   
Anoniman
A stvarno, što se tih rođendana tiče ja bih malo te roditelje preko kolena user posted image I ne znam da li si uspela da uhvatiš onaj Poor bride rich bride user posted image (ili tako nekako)-kakvih ljudi ima!!! Ja sam iz neke sasvim drugačije priče user posted image
Ali volim te životne priče, čuda, misterije...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Reality show...
19.12.2011 9:03:16   
minavb
IZVORNA PORUKA: gae_gr

Navučena sam na Dicovery Investigation, i na slične emisije na Zone Realiti. Ako neko zna gde mogu da skinem Deadly Women neka kaže!!!



Sinoć nisam zaspala pre 1h zbog ovog kanala.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Reality show...
19.12.2011 9:06:55   
jance
moje su sve moguce medicinske emisije na Zone Reality, sve ih vec napamet znam valjda. ceo dan mi se vrti taj kanal, to ili Animal Planet. Travel&Living mi je postao uzasno dosadan, nekako me to vise ne interesuje...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Reality show...
22.12.2011 9:24:30   
Olga75
sinoc sam videla da na prvoj postoji emisija : trazim snaju ili tako nekako user posted image
neke babe su pricale kako snaje treba da budu : vredne , dobre , pametne , divne a onda su pricali njihovi neozenjeni sinovi i ostala sam user posted image
sa gledanjem dela ovog dotakla sam dno user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Reality show...
22.12.2011 9:31:38   
Anoniman
Ja sam videla samo najavu i odlučila da NE prebacim na Prvu user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Reality show...
22.12.2011 9:41:21   
Olga75
ja sam se hipnotisala , mislim , ejjj , ono je stvarno bilo dno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Reality show...
22.12.2011 9:43:21   
Anoniman
Čekaj čekaj.... Možda se moja sveki prijavi za drugu snaju!!! user posted image user posted image user posted image Mislim pošto sam ja tako loša, da moj dever ne napravi istu grešku user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Reality show...
22.12.2011 9:46:01   
Olga75
pa vidis da TO ima publiku user posted image
ceo koncept mi je maliciozan , onaj nesrecnik od 25 godina pa onaj sto ima 30 i dolazi mu mama i kaze : sine evo dosla majka da se mazimo user posted image
kazem , hipnotisala sam se , bolje da sam radila goblen nego sto sam to gledala user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Reality show...
22.12.2011 9:47:28   
Anoniman
A fuj!!! user posted image Morbidno!!! Tek sad neću gledati...

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Reality show...
22.12.2011 9:49:17   
Olga75
nemoj , kazem dno
posle tog sa mamom i mazenjem sam prebacila ali  bilo je to previse za moj slabasni um

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Reality show...
21.2.2012 14:27:55   
mombg
Ne volim ih ni najmanje. Posebno mi je los Svadba48h, Sopinholicarke, Bracni sudija, Gavrilovici...
Sad sam skontala da su svi na pinkuuser posted image Kvizove volim da gledam.

< Poruku je uredio mombg -- 21.2.2012 14:28:35 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Reality show...
17.7.2012 16:54:55   
Olga75
ljudi sinoc sam na pinku naletela na akademiju debelih
i mislim gresna da je slicno najvecem gubitniku na TLC
kad ono medjutim user posted image
neki debeli jadnici raspredaju ko se sa kim vata ili seksa ili sta vec
aloooo a vtreninzi , ishrana , izazovi
cvrc
kod nas je to izgleda recept : strpas 24 ljudi u razne ambijente i gledas kako dva pacenika ogovaraju nekog treceg user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 17.7.2012 16:55:15 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Reality show...
17.7.2012 19:28:14   
PoisonEve

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Navučena sam na Dicovery Investigation, i na slične emisije na Zone Realiti. Ako neko zna gde mogu da skinem Deadly Women neka kaže!!!



Sinoć nisam zaspala pre 1h zbog ovog kanala.user posted image




Pridruzujem se ljubiteljima ID. Btw, kad ima sledeca sezona Deadly Women? Nisam gledala ovu novu emisiju Deadly Sins

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Reality show...
18.7.2012 8:24:00   
Anoniman
Bila prošle nedelje pokrenuta tema "48. sati svadba" jer se jedna ringerajka udavala... Ja lepo nahvatala reprizu i reko' ajde da pogledam. I sve je to ok, ali onaj MIKI user posted image Majko moja, verovali ili ne toliko me je smorio do prvog bloka reklama, da nisam pogledala emisiju do kraja. Njegovi komentari, njegov "humor", primitivizam!!! I još komentariše kako ga eto "narod traži". Pa šta sam onda ja??? Neka zver?! Ne bih ga više gledala sve da mi plate i to debelo!
A šteta baš-ta emisija je nekad bila baš zabavna user posted image (dok je išla na RTS)

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Reality show...
18.7.2012 12:21:33   
Figaro88
I ja sam ogledala samo prvi deo te emisije,nisam gledala sto godina pa reko ajde,ali smorili su stvarno.Mlada mi je bila mnogo simpaticna ali Miki user posted image .A ovo je bila bas lepa prica.Kad sam bila kod mame,dok sam bila bolesna,non stop sam gledala onaj kanal E!,i Bil i Guliana,i Kardasians,katastrofauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Reality show...
6.4.2013 10:45:38   
lesica
IZVORNA PORUKA: Mache90

Ja bih volela da gledam Nebojsu Glogovca na farmi.



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Reality show...
6.4.2013 12:18:51   
kvazar
Ja sam ovih dana povremeno gledao Velikog brata i zgrozio sam se user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here