|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rekviziti za kupanje
17.12.2011 10:53:47   
smeskicTB
nasa kadica je ovakva, bas zelena..ali necemo stalak koristiti..

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Rekviziti za kupanje
17.12.2011 11:03:14   
maslackic
Smeskic , a na sta es da turis kadicu? Pitam , da mi das ideju,,,

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Rekviziti za kupanje
19.12.2011 18:43:12   
bea83
Mene baš zanima da li na ovaj stalak što sam postavila na prethodnoj strani može da stane obična kadica, ona iz plastikare (mislim prodavnice plastikeuser posted image )? Sve ove kadice su male(mislim na ove što imaju oblik pasulja ili tako nečega), čak i ove veće se brzo prerastu, sve moje drugarice su ih izbacile brzo i prešle na one obične ko koritauser posted image E sad problem je što ne znam na šta da stavim tu običnu kadicu jer nam je stočić stakleni a krevet nije tako okrenut da bi moglo zgodno da se pridjeuser posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Rekviziti za kupanje
19.12.2011 18:52:49   
Azra_
Mi smo kupili ovu kadicu http://www.justclick.rs/catalog/product_info.php?cPath=116_117&products_id=281, jeste veca, ali je dno uze, pa verujem da ce je prerasti brzo. Uz kadicu smo kupili i odgvarajuci stalak, pa sta nam bude. Neka izdrzi da se kupa u njoj dok ne pocne da sedi, pa ce posle pravac u kadu u onu napravu sto se zalepi za kadu, pa beba sedi u tome, ako znate na sta mislim.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Rekviziti za kupanje
19.12.2011 18:57:33   
Azra_
bea, mi smo kupili bertoni stalak za bertoni kadicu,meni deluje da ne pasuje svaka kadica za svaki stalak. Stalak je nekako zakrivljenih ivica i prati liniju kadice.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Rekviziti za kupanje
19.12.2011 18:57:49   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: smeskicTB

nasa kadica je ovakva, bas zelena..ali necemo stalak koristiti..

I nasa je ista.user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 281
   RE: Rekviziti za kupanje
19.12.2011 22:20:26   
bubble
Ja imam ovakvu kadicu i stalak. http://shop.aksa.rs/katalog/cam-stalak-za-kadicu-universale.html
Vredi svakog dinara. Ne savijam se dok kupam bebu pa me ne bole ledja, ruke su mi slobodne, od pvog dana mogu sama da kupam bebu, bebi je udobno. Nisam prakticniju stvar mogla da zamislim. Sa prvim detetom sam imala neku drugu kadicu i nisam imala stalak....robija mi je bila okupati dete, uvek neko mora da mi pomaze....da ne pominjem savijena ledja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Rekviziti za kupanje
20.12.2011 13:35:26   
Azra_
A jel neko isprobao ovo http://shop.aksa.rs/katalog/munchkin-ispirac-sampona.html? Da li funkcionise?

(odgovor članu bubble)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Rekviziti za kupanje
18.9.2012 9:19:55   
Anoniman
jel neko koristi kupko i koji , onaj frotirski ili onaj anatomski ? Uzela bih nesto od toga jer je kupam sama u nekom x polozaju pa bi mi znacilo da su mi slobodne obe ruke .

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 284
   RE: Rekviziti za kupanje
18.9.2012 11:12:43   
madre
mi smo imali taj fotirski, ali sam ga slabo koristila, nesto se nisam najbolje snalazila sa njimuser posted image ali, primetila sam da je zenama bas od koristi... tako da nije do kupka, nego do meneuser posted image taj anatomski nisam vidjala.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Rekviziti za kupanje
18.9.2012 11:17:08   
Sanjica26 RR
Ja sam imala taj frotirski I bas nas je posluzio.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Rekviziti za kupanje
18.9.2012 11:37:57   
branki*
ja imam i frotirski i anatomski.frotirski mi je mnogo bolji i koristila sam ga,sluzio jeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Rekviziti za kupanje
19.9.2012 12:20:51   
Anoniman
E hvala , uzecu onda taj frotisrki user posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 288
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 15:29:27   
lesica
...

< Poruku je uredio lesica RR -- 9.10.2012 16:56:01 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 15:40:49   
sneza24
Mi imamo istu ovu kadicu sto je jovica stavila sliku i Lana je to vec prerasla ali je i dalje kupam u tome.Mrzi me da nosim onu veliku kadicu jer je sama kupam pa je nekako strpam u ovu malu.
Kad resim da je kupam u vecoj kadici onda cu je kupati na onom frotirskom kupku.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 15:46:27   
jovicaa
lesice molim te skini sliku ako mozes, tek sad sam videla da mu se malo vidi pisica..
snezo mi nismo ni koristili tog kupka, nekako mi je bio nepraktican... ali mm je uvek drzao aleksa dok ga ja kupam, tek kasnije sam ga sama kupala kada je poceo da sedi.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 15:49:04   
Janncica
nasa kadica je ovakva...
http://shop.aksa.rs/cam-kadica-baby-bagno.html

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 15:52:04   
jovicaa
bas je lepa, ali to bi za nas budzet bilo puno za kadicu.
mada ne secam se koliko smo platili nasu kadicu, ni vecu, a ni manju, ali ne verujem da su bile vise od 1500 din

< Poruku je uredio jovicaa -- 9.10.2012 15:53:46 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 15:53:47   
sneza24
Ja sam Davida kupala na tom kupku ali u vecoj kadici u ovoj nema sanse da stane kupko.
Lanu kupam sama jer mm stalno radi poslepodne.Bilo bi mi lakse u toj vecoj kadici da me ne mrzi da je nosim pa zato jos uvek koristim malu.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 15:55:18   
jovicaa
moguce je da nam zato nije stimao taj kupko, zbog oblik i velicine kadice... ali meni je nekako skroz neprakticno delovao...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 16:00:17   
sneza24
Meni je mnogo znacio taj kupko sa Davidom.Muz mi je tad radio u 2 smene pa nije uvek bio tu za kupanje i kad sam ga sama kupala bilo mi je lakse.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 16:06:01   
madre

IZVORNA PORUKA: jovicaa

moguce je da nam zato nije stimao taj kupko, zbog oblik i velicine kadice... ali meni je nekako skroz neprakticno delovao...

vec sam pisala da se ni ja nisam najbolje snalazila s njim.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 16:22:47   
isidora88
i ja imam taj kupko i ne znam da li sam ga 5 puta koristila, a kupila sam ga bas zato sto je mm morao na teren kad je mateja imao mesec dana i mislila da ce mi biti lakse jer sam ga uvek kupala sa njim, medjutim prvi put sam se toliko spetljala kad sam ga koristila da je mateja vristao kao blesav, ja se sva smotala i spetljala i umalo da mi ispadne, posle toga vise nisam sama pokusavvala da ga koristim, samo u prisustvu mm par puta ali smo ubrzo sklonili kupko jer se ni on nije snalazio sa njimuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 16:54:06   
lokica77

IZVORNA PORUKA: Janncica

nasa kadica je ovakva...
http://shop.aksa.rs/cam-kadica-baby-bagno.html


I meni se svidja ovako nesto, malo me cena odbija, dok se na ovu cifru doda cena stalka (verujem da je i on negde oko 3.000,00) premasuje cifru koju smo planirali za to, ali videcemo jos stavljeno je na razmatranje

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Rekviziti za kupanje
9.10.2012 19:13:18   
Anoniman
Mi se uopšte nismo trošili oko kadice. Kupili ono duguljasto korito kod plastičara za nekih 200din i kupko... Svega mesec dana sam ga kupala u sobi, a onda je gospon počeo da se prska, pa smo počeli da se kupamo u kupatilu na veš mašini, sa 10 meseci se već kupao u redovnoj kadi. Hoću da kažem da je nama bilo nepotrebno da kupujemo skupe kadice sa stalkom, jer smo i ovo korito koristili manje od jedne godine. I eno spremno čeka novu bebu user posted image

(odgovor članu lokica77)
  Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here