|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rekviziti za kupanje
29.7.2014 0:36:43   
Azra_
Dunjice, i naš je kao ovaj sa slike. Mislim da bi ti bilo lakše da kupaš bebca sa tim. Mi smo ga koristili sigurno nekih 7 meseci. Nije skupo, isplati se kupiti. Meni je puno olakšao kupanje.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Rekviziti za kupanje
29.7.2014 1:34:11   
dunja RR
Dijo, Azra, super, uzeću kupka, a i kapicu! Hvala vam user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Rekviziti za kupanje
26.9.2014 23:37:39   
dunja RR
Kupila kapicu na popustima, koristimo je već neko vreme user posted image
Zeznula sam se samo što sam uzela prvo podesivu, velika mu je (ipak je za malo stariju decu), posle sam uzela i nepodesivu (kasno mi rekoše da sam mogla da zamenim). Nepodesiva mu je taman.

Kupka idem da podignem sledeće nedelje, pa me zanima da li da odmah uzmem i jednu rezervnu navlaku lli mi ne treba (samo perem ovu jednu što dobijem uz kupka?)?

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.9.2014 23:40:02 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Rekviziti za kupanje
26.9.2014 23:43:06   
mati
Dunjci pere se. Mada mi smo je samo tusirali vrucom vodom i stavili da se susi... Prali mozda jednom mesecno.
A sada nismo puno koristili ovaj mekani jer je Mita velika beba. Koristimo plasticni s tim sto nece ni da lezi samo sedi, jedino uspem da ga "oborim" da legne za glavu... A sinoc smo se jurili po kadi, neuhvatljiv je sve bi da istrazi...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Rekviziti za kupanje
26.9.2014 23:53:59   
Dada81
Kupka i mi koristili dugo,8.meseci e,sada je normalno da vise nema strpljenja lezati ,ali je super,ne moze da ti isklizne,meni je bar MArko super reagovao,nije klizio dole manji dok je bio,a i sada kada je veci pa se vrti i razgleda sa strane,ipak ne moze da preleti..
Operem malo frotir ,nekada samo ocedim i susim posle kupanja user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Rekviziti za kupanje
27.9.2014 0:14:51   
Azra_
Dunja, ja nisam imala rezervni. Posle svakog kupanja operem i to je to.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Rekviziti za kupanje
27.9.2014 0:16:39   
mati
Ja ne znam da li ima rezervni da se kupi... Mi smo razmisljali da sasijemo jos dva tri, ali dok se dogovorismo deca porasla..user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Rekviziti za kupanje
27.9.2014 0:25:39   
Mala Elena
Dunja, pa ako nema rezervni, navuci neki veci peskir ! Isperi ga vrucom vodom ili protrljaj sa malo kupke ...ja tako radim, ali imam plasticno Cam korito gde ima posebno nagib za lezanje, a posebno da druge strane za sedenje . Vrhunsko je, dobro nas sluzi. ..user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Rekviziti za kupanje
27.9.2014 1:14:46   
dunja RR
Ima, ima, zato i pitam. Ali shvatih po vašim komentarima da nema potrebe da ga uzimam, hvala vam devojke user posted image

IZVORNA PORUKA: mati

Ja ne znam da li ima rezervni da se kupi...



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Rekviziti za kupanje
27.9.2014 1:21:22   
mati
Ne treba ti stvarno. Mi smo ga za Matu jako dugo koristili. Sada sam kao htela da kupimo novi ali kako ni starom nista ne fali posle tri i po god koristili smo njega, kratko, ali smo ga koristili...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Rekviziti za kupanje
16.10.2014 21:51:38   
mirkam
Nije bas prava tema, al je najslicnija onom sto me zanima, pa cu ovdje pitati.
Kada ste pocele da kupate bebe u kupatilu? Ja M jos uvijek kupam u sobi user posted image Sve me strah da se ne prehladi dok ga prenesem do sobe, ovako mi je sve na dohvat ruke..Ma ja ko ja, debil user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Rekviziti za kupanje
17.10.2014 0:29:34   
Azra_
Mi smo u kupatilo prešli sa 16 meseci! :-) Neki naši prijatelji su ranije to uradili, ali dete sa svojim koritancetom u kadi. Meni je bilo lakše da ga kupam u koritancetu u sobi, a čim smo prešli u kupatilo, odmah smo ušli u kadu. Meni muž nije bio tu dugo, pa sam zato iznalazila razna najlakša rešenja za kupanje. Ostali smo duže u sobi sa koritancetom, i eto, ništa nam nije falilo-samo je meni bilo lakše. Mislila sam da će se teško navići na kadu i kupatilo, ali nije bilo problema.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Rekviziti za kupanje
17.10.2014 5:21:10   
mali_mis
Mi smo sa sve kadicom iz sobe presli na kadicu u kadi kad je A. imao 8 meseci. Jer on nevidjeno prska. Posle njegovog kupanja je sve mokro. Bolje da je mokro u kupatilu nego u sobi user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Rekviziti za kupanje
17.10.2014 6:59:17   
Ana RR
Mi smo prešli u kupatilo (kadica u kadi) sa 3,4 meseca. Mnogo mi je lakše da da ga tu lepo okupam i isperem nego da u sobi nameštam mušemu zbog prskanja, pa kadicu, pa donesi vodu, pa sto puta u kupatilo po vodu za ispiranje... ludost.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Rekviziti za kupanje
17.10.2014 7:06:57   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mirkam

Nije bas prava tema, al je najslicnija onom sto me zanima, pa cu ovdje pitati.
Kada ste pocele da kupate bebe u kupatilu? Ja M jos uvijek kupam u sobi user posted image Sve me strah da se ne prehladi dok ga prenesem do sobe, ovako mi je sve na dohvat ruke..Ma ja ko ja, debil user posted image

Sa tacno godinu dana smo presli u kupatilo. Probala sam nesto ranije tako oko 10tog meseca i drekala je fest u kupatilu, resila sam ponovo da probam sa godinu dana i sve super proslo i od tad smo ustvari pod tusem posto nemamo kadu. (ja sam kriva za to i mm mi nikad nece oprostiti sto nismo uzeli kadu)
Sto se tice rekvizita za kupanje, nemamo ih. ona lepo uzme sapun pa se trlja ili joj dam kupku da ona sama sebe trlja i onda kad se stvori sapunica ona vice "mama bućići" user posted image (baloncici) tako da joj je to bas zanimljivo pa nisam nesto ni razmisljala da uzmem nesto za igranje tokom kupanja. Voli da se kupa.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Rekviziti za kupanje
17.10.2014 10:31:02   
mirkam
Jao ja bi stvarno da više predjemo u kupatilo.Što kaže Mali Miš,poplava u sobi svako veče.Al pojma nemam kako ću .Baš nam je malo kupatilo,pa ne znam kako ću ga iprati.Jer meni ga mm pridržava dok ga isperem ,a oboje u kupatilo nećemo moći da mu pridjemo.Tušem,jel da?

< Poruku je uredio mirkam -- 17.10.2014 10:32:24 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Rekviziti za kupanje
17.10.2014 13:07:37   
Misha i Ljisha
ja stavim onaj kupko da se ona ne bi okliznula i u pocetku je samo sedela a sad i stji zenska i sve me slusa, kad kazem drzi se ona se drzi, digni glavu, zmuri, digni jednu nogu drugu nogu i td. Isto je i kod nas bilo vode svuda.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Rekviziti za kupanje
5.3.2015 16:18:59   
moja ciklama
user posted image

Pena. Kupko, i tri chiko igračke!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 9:20:39   
jess021
Da li postoji vise vrsta kadica i na sta treba da se obrati paznja kad se kupuju?
I da, gde se kupuju?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 9:43:39   
Sanjalicaaa
Nama su u školici za roditelje rekli da kadicu kupimo u plastičarskoj radnji i što jednostavniju. Tako smo i uradili

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 9:48:34   
branki*
ja cu se sloziti sa sanjalicom.kada sto jednostavnija,najobicnija.mi imamo dve,jer je i svekrva kupila jednu.bokalic neki za polivanje,obicni.sto se tice kupka,imam i ovaj kao anatomski ,slican kao sto je postavila ciklama,ali meni on nije radio posao.najbolji mi je bio onaj kao zica ,pa se navlaci peskiric preko njega.to se kupuje u decijim radnjama,kupko se zove.ali,u pocetku mi nije bilo potrebno nista od ovoga,prva tri meseca sam boku i bozu kupala preko ruke .

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 10:17:45   
Sanjalicaaa
Što se tiče kupka rekli su nam da ovaj plastični ne kupujemo, već ovaj što je spomenula Branki, sa peškirićem. Ja sam ga kupila u Aksi. Inače ni sama nisam za ovaj plastični, nekako mi izgleda neudoban.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 12:55:55   
jess021
E dobro je, kupila sam u Aksi taj od zice, sto se frotir navlaci na njega. I neku obicnu kadicu, samo vecu od dva modela sto su bila.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 13:13:07   
MAMAMAJ
Joj, Jess, moram da ti napišem za kupka, imali smo istog, nakon nekoliko otkuvavanja se toliko (sa oproštenjem ako je reč ružna user posted image ) sprčio, da nije bilo šanse navući ga na ono čudo, ali tu negde ga je K i prerastao, tako da ću sl put uzeti od nekog drugog proizvođača. Ovo je bio neki Radović.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Rekviziti za kupanje
29.8.2015 13:19:05   
adulence
Ja sam kupila prvo frotirski za ivu i vratila jer je ivka bila teska beba i nama je plasticna radila posao,ja sam stalni umirala od smeha kada se zavali u onaj plasticni i uziva..pri tom joj i dan danas stoji u tus kabini kada se kupa sedne u njega da biboprala sebi noge ...tako je sama odlucila..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here