|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Serklaž / cerclage
27.5.2017 12:56:14   
Bosanka1
Kako sutradan ja sam ostala 7 dana posle operacije k 2 prije tako je u njemackojj 2 dana nksam ustala iz kreveta nikako kateter imalaaaaa

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Serklaž / cerclage
22.2.2018 0:24:03   
Srecko47E
Ti si onda super prosla!

(odgovor članu Bosanka1)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Serklaž / cerclage
2.5.2018 0:11:55   
mama Jo
Da, ja sam se bas plasila serklaza

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Serklaž / cerclage
29.6.2018 12:15:46   
Malena 86
Vidim da je tema poprilicno stara ali zanima me ima li neka mama da je skorije radila serklaz i kako je prosla trudnoca posto ja treba skorije da ga radim.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Serklaž / cerclage
18.7.2018 10:27:34   
Malena 86
Mame kako izgledaju kontrole nakon serklaza da li se radi uz koji vaginalni abdominalni ili se radi ginekoloski pregled koliko su ceste kontrole ja sam odradila serklaz prd nedelju dana super se osecam ali mi osim desetak dana mirovanja niko nista nije rekao sta dalje

(odgovor članu Malena 86)
Direktna veza do poruke: 330
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here