|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
30.11.2012 16:06:26   
jovana13
i mi imamo ovaj problem. Pre nekih 2mes mi se pozalila J da je boli ribica, ja joj lepo ocistim stavim puder i to prodje a bilo joj je bas crveno. Malopre sam kad sam je brisala pozalila se opet da je boli. Ja opet puder i ona zaspala. Da bi se nakon 1h probudila i rekla da je svrbi ali nervoza zbog neispavanosti je ucinila da je maltene kroz suze to rekla. Ja opet ocistim i puder i sad se ne zali. Pije od ponedeljka sinacilin zbog grla pa jel nema veze sa tim mozda posto sam procitala da imaju veze antibiotici? I jel bi trebala da je odvedem za bris? Ne boli je kad piski nije povezano sa tim.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
30.11.2012 16:08:06   
Olga75
a da probas umesto pudera da namazes pavlovickom ili tako nekom kremom pa ako nastavi da se zali i sutra onda bi trebalo da odete kod dr

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
30.11.2012 16:14:14   
jovana13
sad cu da pokusam sa pavlovicevom. Jel ima u apoteci neka kremica za to da nije na recept? da uzmem odmah pa ako i pored toga bude ista situacija da je odvedem.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
30.11.2012 16:17:07   
Olga75
nemoj nista drugo na svoju ruku a pavlovicku samo po labijama i tamo gde je crveno , onako tanko pa ako crvenilo ne prodje kod dr
od kako smo skinuli pelene , ima dve godine ja zvercici svako vece posle kupanja i dalje mazem guzu i koku , onako tanko samo bas malo i pupu nismo imali problema sa crvenilom

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
30.11.2012 19:19:36   
Snelle
A očistiti samo čajem od kamilice?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
30.11.2012 19:40:18   
cockic
za devojcice jos ne znam najbolje kasnije koje simptome imajajy ali za sad joj ja mazem kad nesto primetim imala je nesto samo na kozi ribice a ne na slyzokozi i dr joj dala nesto elcom valjda se tako zove mada ja ipak nisam to namazala nego sam mazala canesten i proslo joj sad da li sam pametno yradila ne znam ali njoj je pomoglo.

znaci ona je imala samo sa jedne strane ribice na kozi onako neke tackice velicne lesnika i mazali caneste i prodje.

a ynytra joj povremeno prsnem oktanisept.inace kad pijy antibiotike ja ima dajem i probiotik.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
30.11.2012 20:11:32   
Mishica 77
Možda da probaš sa slabim rastvorom hipermangana. Napraviš u lavoru i staviš je da odsedi 10 do 15 min, koliko hoće.
Ne znam koliko je stara. Možda može i blagi rastv. Tantum Rosa.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
30.11.2012 20:31:29   
jovana13
u februaru ce 3 god, nikad nismo do sad imali taj problem. Nije se zalila odavno sad cu da vidim kad je kupam dal ce da se pozali. Ovo je drugi put da pije antibiotik ali nije bilo problema prvi put.. Videcu dal joj se smanjilo crvenilo..

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
30.11.2012 21:21:31   
Mishica 77
Onda može i Tantum. user posted image Ali ipak bi najbolje bilo da uradite bris. Nama je jednom pedijatar rekla da misli da joj je ribica dosta crvena, pomirisala je i rekla da bi trebao bris. I.... bio je uredan. Ko zna šta se tu izdešavalo pa je bila malo crvenija. Ja, iskreno, nisam osećala nikakav čudan miris ali sam je ipak poslušala.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
3.12.2012 17:02:50   
boba 11
ako ima miris neprijatan jabih uradila bris.Kod moje A bas se osete i gacice i koka kao kod zene tako sam utvrdila da ima e-coli .Inace rezultat koprokulture je negativan sutra idemo kod gin da vidimo sta dalje

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
3.12.2012 19:19:40   
jovana13
proslo joj je crvenilo, ujutru nije bilo nista. Na svu srecu user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
5.12.2012 18:45:20   
boba 11
dobila je daktanol krem da maze

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
13.6.2013 13:17:25   
vonavoj
uh,evo i mene u ovoj temi...doslo mi dete iz vrtica sa zamazanom pelenom od kake i ribica joj nije bila lepo obrisana.. naravno,cim sa uzela da je obrisem,operem,pocela je da place...namazala pavlovicku okolo,smirila se..medjutim juce ne da da joj pridjem ribici,stavim pelenu,place,ali nema nista crveno..bas sam se smorila...da li je moguce da je boli,pecka a da nema crvenila! gde da je vodim i koji bris da radim?

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
13.6.2013 13:20:40   
Olga75
Vonavoj odvedi je kod pedijatra pa ce te uputiti koji ginekolog radi sa decom , uzima se bris vulve
a do tada je peri samo vodom i mazi obicnom pavlovickom i idite sto pre

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
13.6.2013 13:34:14   
vonavoj
joj,sad sam se uplasila... Ne znam da li postoji neki ginekolog koji radi sa decom user posted image Moracu da zovem dr da je pitam!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
13.6.2013 13:39:11   
Olga75
nemoj da se plasis , mozda ce pedijatar uzeti bris a mozda uopste nece trebati
ali ja sam za varijantu : bolje ici pa da te pitaju zasto si dosao nego da pitaju sta si do sad cekao
samo smireno , to je nesto sto se cesto desava user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
13.6.2013 13:45:43   
Sanjica26 RR
Vonavoj na institutu za majku imas decijeg ginekologa. Teodoru sam vodila kod dr Sedlecki, jer dr Stankovic nije tada radio. Gledaj da kod njega zakazes. Super je strucnjak.Ja sam kod njega isla pre 10 godina. verolina ima dobro iskustvo sa njim.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
13.6.2013 13:52:55   
vonavoj
ja sam iz Pa,u Bg ne mozemo da idemo..ne daju uputeuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
13.6.2013 14:45:01   
vonavoj
inace,zvala sam vaspitacicu da cujem da li i njima ne da da pridju ribici,da se brise i to..kaze ne,sve normalno..mozda me malo i zekiuser posted image praticu jos veceras, i sutra cu da joj radim urin,pa jedno po jedno da eliminisemo!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
13.6.2013 21:30:39   
vonavoj
da se javnem,isli smo kod dr,pogledala je,nije nista,ali da uradimo urin za svaki slucaj..ali veceras mi je dala da je lepo operem i sama kao gleda i trazi ribicuuser posted image ..mozda se nesto i nastrasila u vrticu,da je neko grubo obrisao..ko ce ga znati!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
14.6.2013 23:39:25   
vonavoj
sama pitam i odgovaramuser posted image
rezultati urina u redu,nema nicegauser posted image i sad se opustila i daje da je obrisem..verovatno je imala neku traumu!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
14.6.2013 23:53:47   
Anoniman
Von super, pa je sve okuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
4.11.2013 8:56:53   
Anck Su Nmaun
Nemam pojma u kojoj bih temi pisala , pa ...ajde ovde cu!

Vec par dana primecujem kod T crvenilo ali ne na usnama vec onako unutra, a kod H vidim da nije tako crveno, medjutim ona se ne zali ni nasta,vec sam samo ja primetila da je jarko crveno user posted image Neznam sta cu, razmisljam da je odvedem eto...cisto na pregled.

A drugo, H bila kod bake za vikend i kaze mi mama u subotu nije htela da piski sve vikala boli, boli... i place i oni se uplase odvedu je u bolnicu, Dr . je pregleda kaze sve ok, samo je nasla crveno grlo, nije htela da piski, i dala joj da pije Panklav. Pa kad ga popije da nosimo urin na kontrolu, jer Panklav ce delovati i ako je stvarno bolelo, znaci sta god da je bilo ....

Sva sam u rebusu, cekam bar jos dan da popije lekic, pa da ih vodim obe da vidim sta se desava user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
4.11.2013 9:04:39   
lesica
Anck, a da ih odvedeš da im uzmu bris vulve, pa sa tim kod doktora?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Crvenilo vulve kod devojcica
4.11.2013 9:07:42   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Nemam pojma u kojoj bih temi pisala , pa ...ajde ovde cu!

Vec par dana primecujem kod T crvenilo ali ne na usnama vec onako unutra, a kod H vidim da nije tako crveno, medjutim ona se ne zali ni nasta,vec sam samo ja primetila da je jarko crveno user posted image Neznam sta cu, razmisljam da je odvedem eto...cisto na pregled.

A drugo, H bila kod bake za vikend i kaze mi mama u subotu nije htela da piski sve vikala boli, boli... i place i oni se uplase odvedu je u bolnicu, Dr . je pregleda kaze sve ok, samo je nasla crveno grlo, nije htela da piski, i dala joj da pije Panklav. Pa kad ga popije da nosimo urin na kontrolu, jer Panklav ce delovati i ako je stvarno bolelo, znaci sta god da je bilo ....

Sva sam u rebusu, cekam bar jos dan da popije lekic, pa da ih vodim obe da vidim sta se desava user posted image user posted image

... tako napamet.....user posted image Ne znam sta bih ti rekla. Osim da je bar trebala krvna slika, pa ako su leukociti tj neutrofilni granulociti poviseni, da se vidi da ima bakterijsku infekciju. Ovako, po meni je totalno neopravdano dobila antibiotik. Pritom, za urinarne infekcije se ne daje Panklav. No, sacekaj, sta je tu, pa odradite urin, pa ces videti. Drzim fige da bude sve ok. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here