|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za devojcicu
24.3.2012 22:27:26   
Anoniman
Tako mi se zove mladja cera user posted image

(odgovor članu Sashica82)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 10:10:19   
bulka
Imamo Sofiju i Saru, i ako sada cekamo devojcicu, mama bi najvise volela da ona ponese ime Irina user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 10:16:40   
*Alexx*
Irina je prelepo ime user posted image
IZVORNA PORUKA: bulka

Imamo Sofiju i Saru, i ako sada cekamo devojcicu, mama bi najvise volela da ona ponese ime Irina user posted image



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 10:20:05   
Snelle
Bulka, ti si trudna? Čestitam user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 10:23:38   
bulka
Snelle hvala... Evo ja vec na pola putauser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 10:25:25   
Okica sljokica
Mi imamo Martu user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 10:25:49   
Anoniman
Mi cemo imati Martu user posted image user posted image

(odgovor članu Okica sljokica)
  Direktna veza do poruke: 232
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 10:30:52   
Okica sljokica
Ribizla user posted image user posted image nije sto je nase ali stvarno je divno i ima neku snagu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 10:39:24   
bulka
Okice, ribizla Marta je divno imeuser posted image
Poznajem jednu divnu devojcicu koja se tako zove (zapravo ime mi je prvo bilo drago jer je biblijsko ime a ja sam pristrasna prema hriscanskim imenima...a posle sam upoznala tu prekrasnu devojcicu), i mislim da ime sada nije toliko cesto! Kada smo birali ime za cerkice uz ime Sara pomisljali smo i na ime Marta, ali smo brzo odustali zbog slaganja sa prezimenom koje je slicno prezimenu jedne pevacice koja nosi to ime...

(odgovor članu Okica sljokica)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 10:57:14   
mejvis
I meni se Marta sviđa!user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 11:00:59   
Okica sljokica
Hvala user posted image Bulka i meni je to ime posebno drago bas zbog Svetog pisma,sada ce se bata zvati Lazar ..a ako Bog da jos jednu curicu nekad zvala bi se Marija. A osim toga moja baka se zvala Marta a deda Lazar..sto ispade lepa " koincidencija"

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 11:06:12   
bulka
Marta, Lazar i Marija user posted image user posted image user posted image
Divnoooo!

(odgovor članu Okica sljokica)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 14:53:07   
pepeljuga
Sve je to do subjektivnog osecaja, meni Marta bas ne deluje nimalo snazno, naprotiv, bas mi je nekako nezno, prenezno, zamisljam neku slatku devojcicu sa sitnim loknicama i masnicom u kosi user posted image

Precesljavam temu jer moja kuma koja je u osmom mesecu nikako ne moze da smisli ime za cerkicu pa trazim neke ideje. Trebalo je da bude Iskra i odgovorili su je njeni i sad nema ideja. Meni je Iskra divno ali nista od toga. Nasla sam nekoliko divnih imena ovde u temi ali videcemo, ukusi su razliciti, valjda ce nesto biti odgovarajuce i za moje kumce user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 14:58:09   
minna
I Irina i Marta su mi mnogo lepa imena i uvek sam razmisljala o nijma. Volela bih da imam jednu Deu, to Dea mi se bas svidja. Samo sto mislim da necu imati devojcicuuser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 15:02:59   
NadaR
Ja znam jednu Deu Leonu . Prvo su se svi cudili ali ona je tako slatka beba da joj ni jedno drugo ime ne bi pristajalo. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 15:07:34   
minna
Ja kad sam predlagala dok jos nismo znali da je decak svi su me gledali ko da sam rekla ne znam ni ja sta. Jedino sto mi malo smeta je sto kad se menja po padezima malo bude neobicno. Mm se svidelo, tako da ako slucajno budemo imali devojcicu nekad mislim da ce se zvati tako, jos ide i uz prezime

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 15:11:12   
pepeljuga
Samo sto mislim da necu imati devojcicuuser posted image


I ja user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 15:13:58   
Snelle
Zašto ne?

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 15:17:42   
tijatija
Moja cera je Marta user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 15:21:20   
viking
mene Marta asocira na sneg i zimu, kao neka snežna kraljica user posted image
Inače, lepo je ime.

< Poruku je uredio viking RR -- 11.4.2012 15:57:51 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 15:24:19   
Snelle
Viking, to je verovatno zbog "Baba Marta" user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 15:25:23   
tijatija
Joj meni se nije svidjalo u pocetku ali mm navalio bilo je djina ili marta, a kod mene u Su sve Marte stare bake i nekako mi je delovalo madjarski ( nista nije po nac. osnovi) ali sad vidim da nisam pogresila i da smo joj dali pravo ime, inace ja sam htela da se zove Itana ...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 16:34:03   
Okica sljokica
Pepeljuga ,kad rekoh snazno ,misljah na unutrasnju snagu ,a masnice i loknice svakako ..nisam mislila na tetovazu na bicepsimauser posted image

A to baba Marta ,jes' moze i tako da se gleda .imala sam i ja babu Martu,ali sad imam cerku i jedina slicnost je sto su obe zenskog pola user posted image Tako da mi je ime i za stare i mlade. E,a zamisli baba Maja user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: ime za devojcicu
11.4.2012 17:35:31   
pepeljuga
Meni je Maja super ime za babu! Bez sale, nije to do imena, imala sam priliku da upoznam jednu vrlo vremesnu gospodju Maju kojoj je ime divno stajalo user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Okica sljokica)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: ime za devojcicu
12.4.2012 0:02:33   
madre
meni se uvek svijalo tatjana (kad sam bila mala). a mastala sam da mi se cerka zove andjela, ali je cini mi se postalo baaas popularno. a sad su mi lepa i petra i teodorauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here