|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za devojcicu
11.5.2015 15:35:31   
degu
Marija je moj favorit! user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: ime za devojcicu
11.5.2015 15:48:49   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mala Elena


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Pa dobro Maraj ako bas moras da popustis. Milica je lepo ime, ali u mom kraju ih ima previse...

Neko je pomenuo Katraina to ime je prelepo.

Meni se Elena ne svidja, tako se zove mog devra cerka, hajde Helena, ili Lena, ali Elena nekako lomim jezik dok izgovorim..



Molim bre? ? user posted image
I meni se Una ne svidja user posted image
Ksenija ok.



Me tvoja cerkica je predivna ali kazem ti nekako ni tamo ni vamo, ni Helena, ni Lenauser posted image user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
  Direktna veza do poruke: 1002
   RE: ime za devojcicu
11.5.2015 16:00:46   
Sanja19
Evo malo statistike za Beograd.
http://arhiva.24sata.rs/vesti/beograd/vest/nova-moda-milica-i-luka-su-skinuli-s-trona-aleksandra-i-jelenu/159618.phtml

Ja sam oduvek htela da cerki dam ime Sara ali sad kad vidim koliko je cesto nisam sigurna. Ja nisam volela sto su sa mnom u razred i u osnovnoj i u srednjoj bile jos dve Sanje a na faksu nas je bilo 9 na grupi.
Katarina mi je prelepo ime ali se tako zvala moja baka pa ne zelim ni da pomislim kako bi mi se zvalo drugo dete ako bi mm birao po istom principu.

< Poruku je uredio Sanja19 -- 11.5.2015 16:01:30 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: ime za devojcicu
11.5.2015 17:06:51   
veselicaa
Ja volim neobicna imena ali ne preterano.Kratka imena su mi prelepa:Una,Sara,Tara(najomiljenije mi je,ako imam trecu cerkicu tako ce se zvati pa muz neka sizne user posted image )Lena mi je lepo.Ne svidjaju mi se nikako cesta imena:Andjela,Marija,cini mi se da se svako drugo dete tako zove i nimalo mi nije lepo,deluje kao da se nisu potrudili oko smisljanja imena.Ja sam za prvu cerkicu smislila ime kada sam imala 12,13 godina i kada sam rekla muzu odmah mu se dopalo.U mom mestu nema nijedna devojcica sa njenim imenom ali znam mozda 5,6 devojcica i to u raznim delovima Srbije.Bas je retko.
E da,kada sam bila trudna sa S.jedino ime oko kojeg smo se ja i muz slozili bilo je Petra i nikome se od rodbine nije svidjalo(mada nas je za to bilo bas briga)a meni se dopadalo i Nina ili Teodora ali najvise zbog nadimka Tea.Posto su mi obe na A.kada bih imala trecu cerkicu ostalo mi jos ime Antonina(jedino lepo na A,a i mogu da je zovem Nina)ali moj muz nece ni da cuje user posted image
Ovo je samo moje misljenje,svako ima drugaciji ukus i shvatanje sta je lepo a sta ne.

< Poruku je uredio veselica -- 11.5.2015 17:21:33 >

(odgovor članu Sanja19)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: ime za devojcicu
11.5.2015 18:58:26   
Kalisi3
Jelena, Ana, Teodora, Anastasija, Angelina, Julijana, Marijana, Kristina, Katarina, Marija, Milica, Irena, Marina, Natalija, Emilija, Aleksandra.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: ime za devojcicu
11.5.2015 19:40:47   
milicicak
Ja imam Taru a zovem je milice pa svi misle da se zove Milica user posted image
Meni je Milica prelepo ime al mi je Tara lepse :) mada, da za tudje devojcice uvek glasam za ime Marija :)
Ena, Ela, Ina, Mia, Tia mi se uopste ne svidjaju...
Kad smo birali ime za mini bubu mm je stavio veto na Vera, Nada, Vesna i Vanja. Ja nikako nisam htela da se zove Sara... Na kraju sam izabrala Tara a on se slozio :)

< Poruku je uredio milicicak -- 11.5.2015 19:43:54 >

(odgovor članu Kalisi3)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: ime za devojcicu
11.5.2015 19:53:03   
veselicaa
Milicicak znaci i ti imas Taru,ja sam bila skoro sigurna da ti se dete zove Milica zbog nicka.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: ime za devojcicu
12.5.2015 9:36:16   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja nesto ne znam da se danas devojčicama daje ime Marija. Mislim da se redje daje. A posto se ja tako zovem navijam za Marija user posted image


evo ja sam rodila Mariju pre 3 meseca i mnogo joj lepo stoji to ime user posted image . meni su Marija i Milica bas lepa imena, nezna... i nikada nece izaci iz mode...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: ime za devojcicu
12.5.2015 9:39:52   
superm
Bubi, ako ja nosim devojčicu, šta misliš, koje ime da izaberemo? Bacila sam anketu i 4 imena.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: ime za devojcicu
12.5.2015 9:40:34   
Bibilib
Da to su uvek moderna imena ,moja se mama zove Marija,sestra Marija i jos puno drugarica i osoba koje poznajem tako da je meni to lepo ime....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: ime za devojcicu
12.5.2015 9:52:40   
jess021
Sinoc sam rekal mm da cemo izabrati 2-3 imena, pa kad se rodi i vidimo je odlucicemo koje joj pristaje. Kazu mame da kad vidis bebu odmah znas.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: ime za devojcicu
12.5.2015 10:18:06   
bubulence

IZVORNA PORUKA: superm

Bubi, ako ja nosim devojčicu, šta misliš, koje ime da izaberemo? Bacila sam anketu i 4 imena.


glasala sam za Katarinu, to ime mi se mnooogoo svidja

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: ime za devojcicu
12.5.2015 10:20:25   
jabudic

IZVORNA PORUKA: bubulence

evo ja sam rodila Mariju pre 3 meseca i mnogo joj lepo stoji to ime user posted image . meni su Marija i Milica bas lepa imena, nezna... i nikada nece izaci iz mode...


Trep, trep user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: ime za devojcicu
12.5.2015 12:00:06   
bubulence
narcis moj lepi ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: ime za devojcicu
12.5.2015 12:38:10   
Jekica_88
ja sam na početku trudnoće sanjala da sam rodila devojčicu i da se zove Milica,a inače mi se i prabaka zvala tako. Meni se lično mnogo sviđa Emilija i htela sam da se zove tako ali je moj muž toliko uporan da se zove Milica još sam i sanjala tako da dam rešila da popustim i ispunim tati želju. Da je dečko zvao bi se Vasilije

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: ime za devojcicu
12.5.2015 12:49:46   
superm

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: superm

Bubi, ako ja nosim devojčicu, šta misliš, koje ime da izaberemo? Bacila sam anketu i 4 imena.



glasala sam za Katarinu, to ime mi se mnooogoo svidja



Hvala, draga!


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: ime za devojcicu
12.5.2015 15:19:40   
Maraj

IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: bubulence

evo ja sam rodila Mariju pre 3 meseca i mnogo joj lepo stoji to ime user posted image . meni su Marija i Milica bas lepa imena, nezna... i nikada nece izaci iz mode...


Trep, trep user posted image


Cek da i ja trepnem user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: ime za devojcicu
12.5.2015 15:42:51   
Kata90
i ja glasam za Katarinuuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: ime za devojcicu
25.5.2015 14:23:45   
jess021
Rekoh mm neki dan da mi je lepo ime Ilijana, kategoricno je odbio bilo kakvu diskusiju. Znaci nista ni od tog imena, idemo dalje.user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: ime za devojcicu
25.5.2015 14:27:38   
branki*
Jess,pa je l to znaci da cekas devojcicu?☺

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: ime za devojcicu
25.5.2015 14:36:50   
jess021
O draga da, dauser posted image
Pisala sam vec, devojcurak mali ce biti.
Kako ste mi vi?
user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: ime za devojcicu
25.5.2015 14:48:17   
branki*
Jao,kako mi je drago!bas lepo!ja sam se potpuno zaljubila u ovu moju malu devojanu.
Mi guramo nekako,nekad bolji dan,nekad gori,ali idemo napred.ljubim te puno!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: ime za devojcicu
25.5.2015 14:51:46   
jess021
Ljubim i ja vas puno, a posebno onog malog plavusana.user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: ime za devojcicu
25.5.2015 16:12:14   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: jess021

Sinoc sam rekal mm da cemo izabrati 2-3 imena, pa kad se rodi i vidimo je odlucicemo koje joj pristaje. Kazu mame da kad vidis bebu odmah znas.

user posted image zvaces je bebo ehehhhe...kao u prijateljima kad fibi kaze da je mislila da se beba zobe beba ehehhehe...

Evo predlog sta kazes naaaaa Miša user posted image tipicno Rusko zensko ime, neobicno je za nase prostore. Takodje je Lada verovala ili ne po meni lepo ime iako kola nose ime LAda ali Lada znaci Dragauser posted image

Mozes i Tereza, Rosa, Tajna, Rima,Saša i td.

A na kraju krajeva mozes neko ime i iz Walking Deada ehehhehe Mišon hihhihi ili npr Arija iz GOT user posted image

A naravno moj favorit je Dunja zbog moje kceri, mada je to sad vrlo popularno ime.



< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 25.5.2015 16:13:06 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: ime za devojcicu
25.5.2015 21:06:06   
jess021
MiLj, jel ti to mene malo zekis?user posted image
Vidis, i moj favorit je Dunja, bila. Zato sto je moja jetrva dala to ime svojoj devojcici, a znala je da je meni omiljeno. No, nema veze.
Sto kazes, nekako cemo je vec zvatiuser posted image , samo nek' ona meni dodje ziva i zdrava.
E da, moja komsinica se zove Lada!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here