|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za devojcicu
25.6.2015 9:48:16   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: bubulence



jesam li ja propustila nesto? planira se treca beba user posted image ???

Bubi mi smo oduvek hteli troje,sad kako bude.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 10:56:38   
jess021
Ja sam opet u problemiuser posted image
Taman kad mislim to je to, sad sam odlucila, kad ono corak, uvek se desi nesto da me pokoleba.
Tako i sad za ime Milica. Skontah pre neko vece da ce ona biti cetvrta u najblizoj familiji sa istim imenom i prezimenom. Od mm mama se zvala Milica R., od mm brata zena se zove Milica R. i od mm strica cerka se zove Milica R.
Sta sad da radim? Kontam od toliko imena zasto vise da ponavljamo jedno te isto.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 11:00:56   
veselicaa
Jes koje drugo ime ti se posle Milica najvise svidja?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 11:08:06   
jess021
Joj Veselice meni se nijedno ne svidja nesto posebno, tj. kao svidi mi se neko, pa posle 10-tak dana mi vise nije tako lepo.
Nemam neko me koje mi je oduvek bilo lepo, kao sto znam da neke zene imaju, vec se stalno nesto predomisljam.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 11:14:09   
veselicaa
Draga ako ti se ime Milica toliko svidja ti daj to ime svojoj bebi,nemoj da gledas ko ga sve u porodici ima.A opet ako ti je bezveze sto je toliko cesto u porodici,onda potrazi neko koje ce te oduseviti isto kao Milica.Ne znam sta da ti kazem ja sam za moju prvu cerkicu ime smislila kao devojcica od 12,13 godina.A ime koje mi se svidjalo pre toga sada nosi moja druga cerka,a imam spremno i za trecu devojcicu,samo da ostanem trudna user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 12:11:42   
jess021
E pa to ti pricam, neko od malena zna kako ce mu se deca zvati, ja def nisam od tih. Ma nije meni ni Milica nesto spektakularno, ali je lepo i rekoh to je to, kad ono izgleda da ipak nije. Saga se nastavljauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 13:19:59   
veselicaa
Jess kazu da neodlucni roditelji kao i oni koji nemaju spremno ime sacekaju da se beba rodi pa onda vide koje im ime ide uz nju.Da li si razmisljala o tome?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 13:24:36   
jess021
Jesam i to je jedna od opcija, da napravimo izbor od par imena, a def da odlucimo kad je vidimo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 13:27:40   
veselicaa
To je isto bas lepo,ostaje uzbudjenje oko imena sve dok se beba ne rodi.Evo sada i ja jedva cekam da cujem kako ce se tvoja smizla zvati user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 13:32:03   
jess021
Veseliceuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 13:34:03   
veselicaa
user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 13:38:01   
Anoniman
Jess pa ako vec ima toliko Milica ti promeni, a ako kada se rodi vidis da ime Milica ide uz nju, ti ga izaberi bez obzira na sve..

P.S. Samo da znas da su sada uveli neku kaznu ako se detetu ne da ime najkasnije do 30 dana nakon porodjaja, i ne prijavis ga, vodi racuna o tome...

< Poruku je uredio Unina mama -- 6.7.2015 13:39:29 >

(odgovor članu veselicaa)
  Direktna veza do poruke: 1162
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 14:06:49   
jess021
IZVORNA PORUKA: Unina mama


P.S. Samo da znas da su sada uveli neku kaznu ako se detetu ne da ime najkasnije do 30 dana nakon porodjaja, i ne prijavis ga, vodi racuna o tome...

Um, realno to bi meni moglo da se desiuser posted image Samo da vidim kolika je kazna, pa da krenem sa skupljanjem para.user posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 6.7.2015 14:07:14 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 14:12:49   
Anoniman
Neko mi rece u dz kada sam bila na kontroli oko 50 000, nije mnogo ahahuser posted image

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 1164
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 14:18:01   
suzi kju
Hahha e svašta, šta neće sve da izmisle. Kakva glupost...
Jess i mi smo ti isti što se tiče odabira imena, ja sam kao odlučila, ali mi zao da mm ne učestvuje u tome. Pa ćemo nešto menjati.
Nek on smisli za jednu ja ću za drugu i to je to.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 14:23:03   
Sanjica26 RR
Ta kazna nije novina. Odavno postoji koliko ja znam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 14:25:12   
Anoniman
Ja nisam cula do skoro za to, ali sve je moguce...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 1167
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 14:27:21   
suzi kju
Ja sam prvi put sad čula za to, nisam znala...
Ja ću svakako odlučiti pre porođaja, hoću i stikere za imenima da im poručim, našla sam lepeeee.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 22:08:38   
Maraj
Jess jer se vi vidjate sa tim Milicama ili su samo članovi porodice? Ne znam sta da ti kazem.... Meni se npr svidja Nikolina al sestra mm od tetke se tako zove tako da od tog imena nece biti nista ako sutra budemo imali devojcicu.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 22:47:19   
degu
Jao Jess, sa tobom šou user posted image
ja sam imala 2 imena: Marija i Nada, al kad sam saznala da je devojčica prosto ni jedno ime nije išlo uz nju. Listali smo spisak sa imenima i oboma nam je Teodora zapala za oko zbog značenja.
I sad imam već ime za drugu ćerku ako se ne predomislim kad ostanem trudna user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 22:56:29   
Mariya
Jao Jessuser posted image Od toliko imena, naći ćeš već neko dok se porodiš!
Kad sam saznala da sam trudna prvi put, u 9. nedelji smo se odlučili za ime Lucija. I gotovouser posted image
Na drugi porođaj sam krenula i nisam definitivno odlučila koje ću joj ime dati, celu trudnoću smo vagali da li da bude Lena ili Helena. I kada sam je videla, znala sam da je Helenauser posted image


< Poruku je uredio Mariya -- 6.7.2015 22:57:28 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 23:00:48   
veselicaa
Mariya bas su lepa imena tvojih cerkicauser posted image Jedna trudnica ovde na rr,Jabudic ceka devojcicu i planira da je nazove Lucija,mnogo mi se svidja imeuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 23:07:02   
vikiveki
ja sam se kod moje prve trudnoće dvoumila između Viktorije i Valentine,i kada se rodila odlučila sam se za ime Viktorija

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: ime za devojcicu
6.7.2015 23:08:30   
suzi kju
Ja imam jedno ime, a za drugo, to prepuštam mm da odluči user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: ime za devojcicu
7.7.2015 0:29:00   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: veselica

Jess kazu da neodlucni roditelji kao i oni koji nemaju spremno ime sacekaju da se beba rodi pa onda vide koje im ime ide uz nju.Da li si razmisljala o tome?


Bas sam ovo jtela napisatiuser posted image
Kada budes videla bebu znaces kako ces je zvati.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here