|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za devojcicu
11.10.2016 18:19:27   
MAGDI
Pa to nekako sve Milice Bojane Jovane koje znam su moje godiste ili starije, slabo znam neku mladju neko dete sa takvim imenom, svako ime ima neko svoje vreme izgleda, sad je doba Lena, Elena, Helena, Hana, svako drugo dete koje cujem u razlicitim gradovima, ali su lepa imena slazem se. Ali ovi sa estrade daju takva imena svojoj deci da je to da se zamislis da li je to ime ili sta npr Nika ili Nia msmuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1701
   RE: ime za devojcicu
11.10.2016 21:21:12   
jess021
Choopo, slavicemo, samo da ne odem u porodiliste bez imenauser posted image
Marya, imam ja za svako od navedenih razlog zasto neuser posted image , ali bi predugacak post bio.
Mene sad samo zanima odakle je isplivalo to ime Kasija? !
Nebitno.
Sve mi se vise dopada Natalija.
Dijo, svidja se i meni Natali, ali mi ne ide uz prezime.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 1702
   RE: ime za devojcicu
11.10.2016 21:33:04   
bubulence

IZVORNA PORUKA: branki RR


IZVORNA PORUKA: MAGDI

Sve manje i manje se daju imena poput Ivana Milica Bojana itd. Iskreno kratka imena od tri slova za mene nisu bas imena koja bih dala detetu

Slazem se.ja imam jednu malu bojanu,a milica mi je prelepo ime,za sva vremena i sve trendove!


I ja se slazem...
Emiliji sam birala da je retko, Mariji smo dali po baki i jeste 'cesto ' ime ali je u celom vrticu jedina Marija ako ne racunamo jednu vaspitacicu. I volim ta nasa imena...
I moram biti dosadna ali evo uvek gledam spiskove po vrticima. U svakoj sobi ima bar 3 Elene, 3 Sare i 3 Lene... A i kod decaka je ista situacija sa popularnim imenima...
A Kasija je iz Sindjelica i skroz mi je simpAticno, mozda zbog glumice ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1703
   RE: ime za devojcicu
11.10.2016 21:40:53   
degu
Ka sam kriva sto je isplivala Kasija user posted image
Ni ja ne volim ta kratka imena, posebno od 3 slova, volim konkretna imena, ne smeta mi sto ce imati nadimak, ni moji mi nadimci nisu nikad smetali. Danas npr nikako ne cujem da je neka devojcica Jelena, Milica jos bude koja. Volim i ime Marija, Nikolina. Ma zenskih imena volim bas puno, imam problem sa muskim imenima user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1704
   RE: ime za devojcicu
11.10.2016 21:53:18   
suzi kju
Jooj Sinđelići user posted image sestra se moja porodila pre nekoliko dana i Sestrić zapeo da se beba zove Kolja jer je to neki dobra finu dečkić iz te serije user posted image jedva ga ubedismo da ne bude tako.
Tako i ta Kasija...
Ni ja ne volim kratka imena, boli duza, retka imena. Moze se mrve zovu Emilija i Anđelija!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1705
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 1:03:33   
Mariya
Jao, Magdi me podset_i, Simona, divno ime.
Ja nema ništa protiv Marijeuser posted image ali zaista se iznenadim kada čujem da se neko dete , pogotovo beba zove tako! Marija, Jelena, Gordana, Milana, Tatjana, Jasmina, Dragana, to su imena koja su se davala 80‚ih, 90‚ih godina... Opstala su imena poput Ivana, Tijana, Jovana, Nevena.
Ja volim kratka imena. Helena je trebalo da bude Lena, ali kad sam saznala da su jednu devojčicu nazvali Lena predomislila sam se. Sad joj tepamo Lena. I ne volim kad vidim da u grupi/razredu/ima po 3,4 devojčice sa istim imenom. U grupi moje kumice biće 3 Blanke i 2 Dorineuser posted image A moje će biti jedine i to mi je baš drago. I što je reakcija 99% ljudi kad im čuju ime oduševljenje, uz komentar kako su lepa imena. (a prevedeno na srpski, zapravo se zovu Svetlana i Jelenauser posted image )L je stvarno retko, H i nije toliko, pogotovo u poslednje vreme, ali je mnogo više Lena i Elena.


< Poruku je uredio Mariya -- 12.10.2016 1:07:13 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1706
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 8:38:17   
isidora88
Ja uopste nisam primetila da je Elena toliko popularno... bar u mom okruzenju ga nema. U vrticu kod sina su Mira, Lara, Milica, Ivana, Sofija... svidja mi se sto nema Nika, Rie, Pie i ostalih popularnih imena koja su blago receno bezveze skroz.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1707
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 8:40:53   
Anck Su Nmaun
Pre neki dan na igralistu cujem ime Alegra, mozda je ovako kao znacenje lepo ali kad se izgovori totalno mi bzvz zvucalo.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1708
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 15:57:33   
MAGDI
Mariya pa da to je negde moje godiste i tad se davala msm nasa stara srpska imena, koja su mnogo lepa. A Nikolina i Nikolija su ok mozda Nikoleta al mi vec odudara malo user posted image .Lepo zvuci Alegra ali nije bas za nase podrucje, lepo bi bilo u nekoj dr drzavi a i kako da se slaze sa nasim prezimenima user posted image . Meni se svidjaju spanska imena i italijanska user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1709
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 16:16:37   
Ana RR
Prijatelji u Kanadi imaju ćerku Alegru. Za tamo mi je ok, za ovde... nekako bzvz.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1710
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 16:23:38   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: MAGDI
Meni se svidjaju spanska imena i italijanska user posted image



Vida (život na španskom), recimo? user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 1711
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 16:32:38   
MAGDI
dunja RR haha kako si se samo set_ila, eto 2 u 1 srpsko i spanskouser posted image . Pazi dunja isto lepo vockasto ime koje mi je bilo u opticaju user posted image . Sta cu ako me zezne i bude decak hmmm..

< Poruku je uredio MAGDI -- 12.10.2016 16:34:19 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1712
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 16:43:21   
emicaa
moj rodjak ima cerku Agata se zove,to jedina Agata za koju znam i fino mi je

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 1713
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 17:07:04   
Mariya
Agata Kristiuser posted image prva asocijacija!
A na Alegru , pa zamislite da se zove Petrović Alegra, Nikolić Alegra, Jovanović Alegra, zvuči mi bezveze. Perić Alegra, Mišić Alegra, ma nikako mi se ne slaže sa srpskim prezimenom. A da je Allegra Smith, Allegra Jhonson, Allegra Davies, zvuči mnogo boljeuser posted image
Evo kako se zovu devojčice 7 mojih koleginica koje su se porodile u ovih 5 godina: Lena; Elena; Lena; Sofija i Jovana; Elena; Sofija i Lola; Irina; Kod nas je sad već mnogo Lena i Elenauser posted image Zaista su prelepa imena, ali kao što sam napisala, ja volim da je moje dete jedino sa tim imenom u grupi/razredu itd.
Magdi, to je to, ja sam 82‚ tad su se davala ta imena. ko zna , možda će za 25-30 gidina, kad naša deca budu davala imena svojoj deci i ona tako pitati gde su nestale Lene i Elene i Helene, pa zar ta imena više niko ne daje svojoj deciuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 12.10.2016 17:10:09 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1714
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 17:42:49   
emicaa
mariya a ti dadni Andrijana,u ciloj skoli ce biti jedina sa tim imenom user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1715
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 17:48:21   
Mariya
Andrijana mi se ne sviđa, Adrijana da ali drugarica mi se zove tako. Uostalom, ja već imam ime za devojčicu, pisala sam već, Hana, i biće jedina koja se tako zove u školiuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1716
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 18:28:24   
degu
Samo sti nece biti devojcica user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1717
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 18:34:18   
emicaa
Mariya moooolim user posted image Andrijana je najdivnije ime
PS:pitaj me kako se zovem user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1718
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 18:45:20   
degu
Hahaha al ti je rekla user posted image cek da ja probam, a Ruzica? user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1719
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 20:40:23   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Mariya

Andrijana mi se ne sviđa, Adrijana da ali drugarica mi se zove tako.


A meni je skroz bzvz Adrijana, kao da je nedovršeno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1720
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 20:44:08   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Mariya

Andrijana mi se ne sviđa, Adrijana da ali drugarica mi se zove tako.


A meni je skroz bzvz Adrijana, kao da je nedovršeno.



I meni, lepše mi je Andrijana.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1721
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 20:58:26   
emicaa
Eto vidis Mariya user posted image znas da se salim samo,svako ima drugaciji ukus user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1722
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 22:18:28   
jess021
Ja uopste nemam problem s tim da li u okruzenju ima jos neko dete sa imenima nase dece. Vrtic, skola....posle ce svako na svoju stranu i kao da je bitno koliko je istih imena. Zato i ne volim taj trend da po svaku cenu dete mora imati specificno ime, kao sto je Isi nabrojala Ria, Rea, Pia....pa i Kasija. Do pre par dana nisam nikad ni cula za to ime.
Ja samo hocu da meni bude lepo, naravno i mm. To je jedini uslov.
Kad smo vec kod hvaljenja imena, Jasmina je bas bas lepo!user posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 12.10.2016 22:19:05 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1723
   RE: ime za devojcicu
12.10.2016 22:25:40   
isidora88
Jasmina je lepo, jos nadimak Mina user posted image
Ni ja se ne opterecujem da li ce mi dete biti jedino sa tim imenom, kad sam dala ime nijedno dete nisam cula da se tako zove, dok ovih dana cesto cujem to ime na igralistu, tako da iako danas damo neko ime koje je retko, ne znaci da za 5 godina nece biti popularno i cestouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1724
   RE: ime za devojcicu
13.10.2016 0:57:41   
Mariya

IZVORNA PORUKA: degu

Samo sti nece biti devojcica user posted image


Čekaj, u subotu prestajem da se nadam i odlazim iz ove temeuser posted image


AAA, Emice, pa ne zezaj da se oveš Andrijanauser posted image Ja sam mislila da si Ema, Emilija, zbog nick-auser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here