|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za devojcicu
6.1.2017 23:40:39   
Mariya
Ana, pa sreća da je tvoja baka imala lepo imeuser posted image
Emice,ni tvoje ne bi bilo loše, pretpostavljam da je ona bila Peeetra, a ti bi bila Andrijana Petra, sa kratkim euser posted image jel'da?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: ime za devojcicu
6.1.2017 23:46:33   
dijana1*
Sto neko rece, zao mi deteta user posted image samo ce ona osetiti na svojoj kozi kada je druga deca budu zezalauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: ime za devojcicu
7.1.2017 21:41:50   
emicaa
mriya ma i ja bih bila peeetra,tek od skora je pocelo modernizovanje imana,mada i dalj tariji ljudi izgovaraju po starinski.
Ja se samo nadam da ce joj Ana biti glavno a Stanojka ono sto je jos u dokumentima.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: ime za devojcicu
15.1.2017 12:57:16   
Bunnyca
Prva devojcica Nina, druga ako bude devojcica , nadamo se , zvace se Ines
Oko muskog imena jos uvek ne mozemo da se dogovorimo, nikako

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: ime za devojcicu
15.1.2017 14:46:38   
Sanjalicaaa
I ja dobila ime po prabaki, Nadezdi. Sta znam, kada sam bila klinka nije mi se svidjalo, sada mi se bas svidja user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: ime za devojcicu
15.1.2017 16:53:55   
krin 40
Meni je to divna tradicija dati ime po prabaki.Ja sam maštala da je ovo treće žensko i da joj dam ime Krinka po mojoj baki(zato sam Krin).Ali dečko je pa ništa od toga

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: ime za devojcicu
15.1.2017 17:38:32   
Divnica
Lepo je po prababi dobiti ime , ja sam dobila Divna.Pre ga nisam volela a sad bas volim,retko je. Devojcice su mi Ivana i Nevena a musko ime omiljeno mi je Dusan.user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: ime za devojcicu
15.1.2017 17:49:22   
krin 40
E Divnice moj sin,ako Bog da da se rodi živ i zdrav i maju,će dobiti ime Dušan.Ja sam htela Jovan ali deca su odlučila.Inače sin mi se zove Strahinja a ćerka Nadja

< Poruku je uredio krin 40 -- 15.1.2017 17:50:06 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: ime za devojcicu
15.1.2017 21:20:49   
MicinaMama
Ja sam uvek mastala da imam dve devojcice i dva sina.To mi je zelja. Imena: Milica,Dunja,Mihail i Dusan.

Samo eto izgleda da ce trece opet biti zensko pa ce biti Anastasija...ako ne promenim do juna.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: ime za devojcicu
17.2.2017 13:28:26   
tamara837
Od mnogo imena uglavnom duzih i neobicnijih nasli smo kompromis ya Eleonora i bice Elena ukoliko bude cura naravno

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: ime za devojcicu
14.3.2017 8:25:07   
AnaAna1
Evo mi smo konacno odlucili da to Boze zdravlje bude Sara :) bilo je malo tesko za zensko, musko smo vec odavno imali u glavi, a za zensko smo poceli da razmisljamo tek kad su nam rekli da je devojcica u 20.nedelji user posted image pa su u opticaju bile Petra, Sara, Nadja, Nina i pobedilo je Sara... staaaro biblijsko ime, u prevodu znaci vladarica, kneginja, žena visokog ranga, prevodi se i kao princeza ili boginja ili njena visoka svetost. Eto, malo i istorije user posted image

(odgovor članu tamara837)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: ime za devojcicu
14.3.2017 8:56:40   
krin 40
Lepa imena❤Micina m sada vidim da si htela sinu da daš ime kao što će se moj zvati. Dušan❤.A šta ako se ispostavi da su pogrešili pol kao kod Bunnyce😎?
Imaćemo dva Dušana (silna) u grupi.Extra❤

< Poruku je uredio krin 40 -- 14.3.2017 8:58:18 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: ime za devojcicu
14.3.2017 9:42:47   
Zemunka85
Mi prosli put nismo imali ime za decaka. Ni jedno nam nije oboma podjednoako bilo drago. Za devojcicu jednoglasno Lara.
Ovog puta, sve razlicito user posted image .
Lara hoce - Ines/Uros
MM - Ema/Stefan
Ja - Jana/Viktor
Nemam pooojma sta cemo i kako na kraju. Za 2 nedelje cemo znati pol, pa makar tako da smanjim izbor user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: ime za devojcicu
14.3.2017 11:31:03   
emicaa
Zemunka slusaj sebe user posted image
Tvoja dva od svih nabeojanih mi se najvise svidjaju.Viktor posebno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: ime za devojcicu
14.3.2017 11:59:30   
vocicana
Ines i viktor...mmm kakva divna imena. Ma sva su ti dobra Zemunko.
Bas sam srecna zbog tebe, eto kako ti se ispunila novogodisnja zelja.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: ime za devojcicu
14.3.2017 13:25:16   
choopa choops
Zemunka user posted image

Meni se sviđa Larin izbor user posted image Znaci Ines/Uroš user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: ime za devojcicu
14.3.2017 21:09:47   
Mariya
Zemunka, ja glasam za tvoje predlogeuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: ime za devojcicu
14.3.2017 23:08:14   
MicinaMama
Krin ja bih volela da ima ikakve sanse da na kraju bude kao kod bunnyce heheheh user posted image

Ma nema od toga nista,mene samo cure hoce.Da je to musko nebi skupilo toliko nogiceuser posted image

Dusan je divno ime!

Anaana Sara je bas lepo ime za devojcicu,kod nas ima dosta Sara u familiji.Tri devojcice sa istim imenom i prezimenom.
Tako da je kod nas ostala Anastasia i izgleda da nemamo boljih ideja.

Zemunka meni se svidja Ines i Uros.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1793
   RE: ime za devojcicu
23.3.2017 10:10:28   
Marta 33

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Mi prosli put nismo imali ime za decaka. Ni jedno nam nije oboma podjednoako bilo drago. Za devojcicu jednoglasno Lara.
Ovog puta, sve razlicito user posted image .
Lara hoce - Ines/Uros
MM - Ema/Stefan
Ja - Jana/Viktor
Nemam pooojma sta cemo i kako na kraju. Za 2 nedelje cemo znati pol, pa makar tako da smanjim izbor user posted image


Meni se sviđa jedino Jana od ženskih a od muških sva tri su prelepa ali bi ipak prednost dala Viktoru

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: ime za devojcicu
23.3.2017 10:17:50   
Anck Su Nmaun
U mom okruzenju ima toliko Jana.... mislim da je svaka druga koja se rodi Jana.. a od muskih Luka. Tako da su mi ta imena koliko god bila.lepa.... preko glave 😂 da se niko ne uvredi al kad zapnu za neko ime ..

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.3.2017 10:18:17 >

(odgovor članu Marta 33)
Direktna veza do poruke: 1795
   RE: ime za devojcicu
23.3.2017 10:56:38   
krin 40
Ja juče u Ziri srela neku malu čupavicu sa mamom.Šećer nema više od dve god.Mama je doziva sa Majda😃Ja se oduševila.Super mi zazvučalo

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: ime za devojcicu
23.3.2017 11:15:36   
AnaKasija
Ines je baš lepo ime

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: ime za devojcicu
23.3.2017 13:40:24   
degu

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

U mom okruzenju ima toliko Jana.... mislim da je svaka druga koja se rodi Jana.. a od muskih Luka. Tako da su mi ta imena koliko god bila.lepa.... preko glave 😂 da se niko ne uvredi al kad zapnu za neko ime ..

Hahaha upravo ti se u starom komsiluku rodio mali Luka, koji ima sestru Janu user posted image
A verovatno si i cula cim si ovo napisala user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: ime za devojcicu
23.3.2017 23:07:44   
Mariya
Jeste,Majda je baš simpatičnouser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: ime za devojcicu
24.3.2017 7:31:35   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: degu


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

U mom okruzenju ima toliko Jana.... mislim da je svaka druga koja se rodi Jana.. a od muskih Luka. Tako da su mi ta imena koliko god bila.lepa.... preko glave 😂 da se niko ne uvredi al kad zapnu za neko ime ..

Hahaha upravo ti se u starom komsiluku rodio mali Luka, koji ima sestru Janu user posted image
A verovatno si i cula cim si ovo napisala user posted image

Hehhee jeste moji kumici , al pisem propo ovog gore posta ali stvarno, kod T u vrticu tri Jane, i dva decaka po imenu Luka, imamo dva brata i sad kumica Luku... bas ih je dosta. A i kod H u grupici dve Jane user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.3.2017 7:32:05 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here