|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ime za devojcicu
7.6.2020 16:14:49   
branki*
i mene dunja asocira na taj tip,kao pipi duga carapa pomalo..ne kao ono devojcica princeza,nego devojcica tom sojer.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2101
   RE: Ime za devojcicu
7.6.2020 16:37:21   
Tiziana
Tom boy sto se kaze. E to je moja Dunja i sve Dunje koje znam.. 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2102
   RE: Ime za devojcicu
7.6.2020 17:02:22   
emicaa
Nisam ja nista lose mislila,to je samo moje misljenje.Svako daje ono sto mu se svidja.Koliko sam cula komentara za Davidovo ime,gdje sam ga nasla,da je djedovsko

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2103
   RE: Ime za devojcicu
7.6.2020 19:33:32   
Maruska15
Ja sam resila da se zove Katalea ako je devojcica,a decak Dominik... Muz samo prevrce ocima ali bas me briga. Cerki je on dao ime,a sada biram ja.  Doduse mozda se i predomislim do kraja ali trenutno su mi to favoriti!


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2104
   RE: Ime za devojcicu
12.6.2020 7:50:54   
Misha i Ljisha
Opet cu da reklamiram svoje ime ali Ljiljana je izuzetno retko. Rekla bih otislo ime u proslostuser posted image o Slobodankama Perkama Ljubicama i Ljubinkama da ne pricam haha...Nekako na Lj eventualno bude poneka Ljupka i to je to.

Jagode su u proslosti a Visnjice i Dunjice su aktuelne

Kratka imena onako vise bas i nisu u modi.

Imam tonu Andjela u skoli. Kazem Andjela pola razreda se umiri user posted image Imam samo jednu Vesnu, samo jednu Tijanu, samo jednu Bogdanku, samo jednu Natasu
Meni je Natasa lepo ime. I dragana i Milica

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 2105
   RE: Ime za devojcicu
12.6.2020 9:49:20   
emicaa
Natasa je divno ime,a skoro niko vise ne daje to ime.Djecu oboje zovem Milice-luda zena.Ljiso i moje ime je jako jako rijetko 😅

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2106
   RE: Ime za devojcicu
12.6.2020 9:57:40   
Milena18
I ja Marti nekad tepam tako. Skoro me je pitala zašto je tako zovem kad joj to nije ime. Sad mi pade na pamet da možda zato ima izmišljenu sestru Milicu user posted image
Meni se ne sviđaju dugačka imena jer onda svako može da ga skrati kako mu padne na pamet. Na primer, sviđa mi se ime Nadežda, ali nadimak Nada ne. Imam drugaricu Snežanu koja ludi kad je zovu Sneža. Zato mi je bolje dati ime iz kog nije tako lako izvesti nadimak.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2107
   RE: Ime za devojcicu
12.6.2020 10:01:11   
emicaa
ja Davidu kazem Milice moja,a on onako umiljato kaze Moliiim 😅

Ja sam Andrijana,a nadimaka koliko volis 😅

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2108
   RE: Ime za devojcicu
12.6.2020 11:24:26   
nata11

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Natasa je divno ime,a skoro niko vise ne daje to ime.



I meni je lepo moje imeuser posted image Kao i Natalija. Meni je bitno bilo da detetu ne dam ime koje nosi svaka 2 devojcica. Ne volim Jovane, Jelene... Volim bas neobicna imena. Moj favorit je bio Zoe ali nije bas islo sa prezimenom a malo me iskreno poljuljala i reakcija okoline pa se odlucih za Evropsko ime Marokanskog porekla.

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2109
   RE: Ime za devojcicu
12.6.2020 15:30:51   
branki*
Natasa je bio prvi izbor za mene posle Branka.Dopada mi se.
moderna ,kratka imena,licno ne volim.u stvari,ne volim moderna imena ,ni kratka,ni dugacka.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2110
   RE: Ime za devojcicu
12.6.2020 15:37:19   
dunja RR
I meni user posted image
Mada, vezujem ja za najmirišljaviju voćkicu, npr mi se prezivamo Dunjić, i kada god preko telefona ostavljam nekom podatke, taj neko kaže - Dunić, a ja - ne, ne, Dunjić, kao Dunja :)


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Ja noju Dunju uopste ne vezujem za vockicu. Meni je Dunja devojcica sa rascupanim kikicama, odvezanim pertlama i prljavim kolenima, uvek nasmejana, igra lastis, preskace vijacu, ali i igra fucu kad treba i uvek uleve da brani starijeg brata.. 





< Poruku je uredio dunja RR -- 12.6.2020 15:39:20 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2111
   RE: Ime za devojcicu
12.6.2020 16:05:01   
Ana RR
Branki, Bjanka je baš lepo ime.

Meni će zauvek biti lepo ime Nera (ako je neko čitao Gričku vješticu, zna za kontesu Neru) kao i Ema.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2112
   RE: Ime za devojcicu
12.6.2020 16:55:44   
Ivanka 75
Meni licno je bilo u opticaju Ljiljana, Biljana, Ivanka, Marta, Dunja, Olga... Ali tata dade ceri ime Iva. Volim stara imena, imaju znacenje. Ova nova mora covek da gugla da vidi odakle su i od cega su izvedena.
Prva reakcija moje druagrice iz BG kd sam joj rekla "kako se mala zove" bila (odreci do reci) - "aha, znaci hrvatsko ime". Nije mi bilo pravo ali je na neki nacin bila u pravu. Ali tata dao ime...user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2113
   RE: Ime za devojcicu
12.6.2020 17:06:55   
jabudic
Ivanka, to je bila reakcija i za Jakova i za Luciju - hrvatska imena. A oba su u pravoslavnom kalendaru.


Meni je ljepše Iva od svega navedenog, neka je tata presudio. 😁

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2114
   RE: Ime za devojcicu
12.6.2020 17:09:07   
Ivanka 75
Tata Ivan odlucio, to je bio prvi cin velike ljubavi i posvecenosti malom zamotuljku srece user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2115
   RE: Ime za devojcicu
12.6.2020 17:22:06   
Olga75
Branki- na B imaš i Barbara
i onda Prever: sećaš li se Barbara,kiša je lila tog dana...... ( glas R. Šerbedžije..... i neki tako dan i Barbara ali dugo A

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2116
   RE: Ime za devojcicu
3.8.2020 11:18:40   
jabudic
Ja mislim da sam izabrala, ostalima je ostalo samo da se naviknu i vremenom prihvate user posted image

Kasija ili Jovan

Čula sam da je Kasija često ime u Srbiji, ali kod nas bukvalno ne postoji.
I baš mi se sviđa, kliknulo mi je, lijepo pristaje uz Lucija.

Jovan je staro ime koje vučem iz prošle trudnoće.

E sad samo još da isprskačem sve one praznike oko mog termina, Božić, Sveti Stefan, a kako ja znam da produžim možda stignem i do Svetog Jovana user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2117
   RE: Ime za devojcicu
3.8.2020 11:31:56   
Maraj
Jabudic, jel jos ne znam poluser posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2118
   RE: Ime za devojcicu
3.8.2020 11:34:22   
dunja RR
Jabudic, mislim da nije ovde često, ima ga sporadično, ali ne bih rekla da je često.

Kalina je češće ovde.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2119
   RE: Ime za devojcicu
3.8.2020 11:37:12   
jabudic
Nismo sigurni za pol, više je djevojčica nego dječak, ali nije još 100% sigurno. user posted image
ja se pravim da je sigurno user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2120
   RE: Ime za devojcicu
3.8.2020 11:38:08   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja mislim da sam izabrala, ostalima je ostalo samo da se naviknu i vremenom prihvate user posted image

Kasija ili Jovan

Čula sam da je Kasija često ime u Srbiji, ali kod nas bukvalno ne postoji.
I baš mi se sviđa, kliknulo mi je, lijepo pristaje uz Lucija.

Jovan je staro ime koje vučem iz prošle trudnoće.

E sad samo još da isprskačem sve one praznike oko mog termina, Božić, Sveti Stefan, a kako ja znam da produžim možda stignem i do Svetog Jovana user posted image



Ja imam u mojoj skoli devojcicu koja se zove Kasija. 
Jovan je prelepo ime. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2121
   RE: Ime za devojcicu
3.8.2020 11:43:11   
Didy
Ni ja nisam čula za Kasiju ovde.Ja ne volim ženska imena nastala od muških - Jovana, Milana, Dragana, Branka... Pogotovo mi se ne sviđa kad je tata npr. Branko, pa da ime ćerki Branka. Ili kad je tata Nikoča, a ćerki daju ime Nikolina. Takva imena kao imena su mi lepa, ali me nervira ta neka veza od muškog imena. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2122
   RE: Ime za devojcicu
3.8.2020 11:47:08   
jabudic
Didy, feministkinjo user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2123
   RE: Ime za devojcicu
3.8.2020 11:48:43   
Didy


IZVORNA PORUKA: jabudic

Didy, feministkinjo user posted image



😁 Možda sam malo zastranila. 😁

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2124
   RE: Ime za devojcicu
3.8.2020 12:09:00   
Mirko Svirko
Jabudic, lepa imena si izabrala.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here